Házipatika fórum: Fejfájás, migrén - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 13 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Fejfájás, migrén

#41 rightsider 2011. 09. 16. - 09:49:57

Az oxigénnel az a gond,hogy csak pulmonológus írhatja fel.Épp tegnap kérdeztem rá a neurológusomnál.A Verapamilt azt azért jó lenne elkezdeni mert az a roham megelőzésére van,lehet neki használna.Nekem mellette is vannak rohamaim,már egy hónapja folyamatosan. Ezzel a betegséggel elég mostohán bánnak én úgy vettem észre(OEP,TB),lásd oxigén,a pokolian drága gyógyszerek,stb. Azt kívánom,hogy ott fönt valamelyik nagyokos csak egyszer essen át egy ilyen rohamon talán akkor másként állnának hozzá a dolgokhoz. Mert ami igazán segítene az az Imigran injekció,ami megfizethetetlen 2 adag 9900 Ft.

#42 rightsider 2011. 09. 16. - 09:49:55

Az oxigénnel az a gond,hogy csak pulmonológus írhatja fel.Épp tegnap kérdeztem rá a neurológusomnál.A Verapamilt azt azért jó lenne elkezdeni mert az a roham megelőzésére van,lehet neki használna.Nekem mellette is vannak rohamaim,már egy hónapja folyamatosan. Ezzel a betegséggel elég mostohán bánnak én úgy vettem észre(OEP,TB),lásd oxigén,a pokolian drága gyógyszerek,stb. Azt kívánom,hogy ott fönt valamelyik nagyokos csak egyszer essen át egy ilyen rohamon talán akkor másként állnának hozzá a dolgokhoz. Mert ami igazán segítene az az Imigran injekció,ami megfizethetetlen 2 adag 9900 Ft.

#43 gyemant10 2011. 09. 16. - 05:35:58

Én most próbálom felíratni az oxigént,állítólag sokan használják,nincs mellékhatása és pár perc után megszünteti a rohamot.A Verapamilt felírták,de nem kezdtük szedni,mert nincsenek rohamok jelen pillanatban.A Zommig orrspreyt (zolmitriptán tartalmú) mi csak kísérlrti jelleggel kaphatjuk,mert a fiam még most töltötte be a 14 évet.Nagyon félek...rettegek,hogy mikor kezdődik újra...

#44 rightsider 2011. 09. 15. - 19:33:59

Szia! Ezekkel még nincs. De,most kaptam egy gyógyszert Cinie 100 mg a neve.Ez egy szumatriptán hatóanyagú rohamgyógyszer ,és ez az első ami valóban használt is.Persze piszkosul drága is. http://clusterfejfajas.cz.cc

#45 gyemant10 2011. 09. 15. - 19:23:58

Szia! A Lítiumot mondják még jónak...Az oxigénnel van tapasztalatod? Előre is köszönöm,Angéla

#46 rightsider 2011. 09. 15. - 18:26:50

Szia! Én 3 éve szedem a Verapamilt (Isoptin SR)sajna azt kell mondjam semmit nem ér. Vérnyomás csökkentő hatású,eredetileg szívgyógyszer. :( http://clusterfejfajas.cz.cc

#47 agnojka 2011. 08. 19. - 16:31:03

Sziasztok!Pont 10 éve vagyok nagyon migrénes.Nekem a kislányom születése után robbant be az életembe,és heti két-háromszor jelentkezett olyan iszonyatosan erősen, hogy kórházba is be kellett egyszer menni.Többször is volt h 4-5 gyógyszert vettem be.Rengeteg gyógyszert elfogyasztottam,borzasztó kínokat álltam ki.Először azt sem tudtam mi ez.A háziorvosom sem(!).Aztán jártam orvosokhoz,azóta van Relpaxom, nekem ez bevált.A lényeg, amiért írok:február óta - remélem leírhatom- meggyógyultam!!Nagyon klassz!!Én az SBS FORZA Balance karkötőt hordom febr. óta.Rögtön elmaradt a migrénem.Azóta volt enyhe fejfájásom,de egy fél gyógyszertől v. egy Magne B6-tól elmúlik.Nem fáj sem hidegfrontkor, sem menseskor.Vett a munkatársam is, ő vett a fejfájós lányának is, mindkettőjüknek ugyanez a tapasztalata. Én 8700 Ft-ért vettem (januárban 17000-t költöttem orvosra, gyógyszerre),és akinek kell megrendelheti nálam.Címem:szeidelagnes@freemail.hu .A karkötőnek ezen a néven van honlapja, meg lehet nézni a színeket méreteket.Remélem másnak is segít!

#48 gyemant10 2011. 07. 23. - 20:59:23

Elérhetőségem.

#49 gyemant10 2011. 07. 10. - 15:10:28

Sziasztok! Az én kisfiam krónikus cluster fejfájásos beteg.Most álltunk le a Depacine-chronoról,sajnos elképzelhető,hogy a Verapamilt fogja szedni. Kérem írjon nekem akinek ezzel a két gyógyszerrel van tapasztalata,akármilyen információt szívesen olvasnék. Előre is köszönöm!

#50 ekataline 2011. 06. 22. - 21:34:15

Kedves Mindenki! Több évtizede szenvedek aurás migrénben. Nálam a fejfájás szinte szót sem érdemel, de előtte az aura,az szörnyű. A lehető legváratlanabban jelentkezik,és szinte lebénít. Azok hozzászólásait várom,akik ilyen fajta migrénben szenvednek , és elmondják, hogy ebben a lehetetlen állapotban mit csinálnak esetleg van-e valami, az aura tüneteit megszünteti? Régen végigcsináltam az egész tortúrát (orvosról-orvosra,küönböző gyógyszerek stb.stb),de csak olyan gyógyszert kaptam ami már magát a fejfájást csillapítja. Én pedig olyan megoldást keresek,ami az aurát szünteti meg vagy rövidíti ezt az állapotot. Mert már nagyon unom, már lassan megöregszem és ez nem tágít mellőlem.Hátha valaki segítségemre lesz. Mindenkinek megköszönöm,aki megosztja velem a tapasztalatait.

#51 nagyniki26 2011. 05. 27. - 15:59:11

Sziasztok! Van egy teljesen növényi fejfájás elleni tabletta. Az a neve, hogy Emileve. Csak fehér fűzfakéreg és őszi margitvirág van benne. Ezekből a növényekből vonták ki régen az aszpirin hatóanyagát. Bátran ajánlom mindenkinek fejfájásra és migrénre egyaránt. Üdv: Niki

#52 cuci73 2011. 05. 20. - 05:28:03

Sziasztok! Rendszeres migrénem van,2 hónapja szültem,szoptatok,így csak Panadolt mertem beszedni,persze nem használ,de a tudat,hogy hátha... Az utóbbi migrénem alatt 5 alkalommal hánytam is,étvágytalanság teljesen,legyengültem,ez most helyre jött,de hetente fellép a migrén szinte,baba mellett igen nehéz egésznap sötét szobába lenni és pihenni. valaki tud valami segítséget adni?előre is köszi .Mariann

#53 vadaizoltan 2011. 04. 04. - 20:40:15

Kedves Pirinyo04! Küldök csatolva egy új készítményről ismertetőt, ajánlom, próbálja ki! Üdvözlettel: vz.

#54 vadaizoltan 2011. 04. 04. - 20:35:24

Engedje meg, hogy ajánljak egy új készítményt! Üdvözlettel: dr. Vadai Zoltán

#55 vadaizoltan 2011. 03. 31. - 14:42:47

Kedves Stella 72! Engedje meg, hogy figyelmébe ajánljak egy új készítményt! Üdvözlettel: vz.

#56 vadaizoltan 2011. 03. 31. - 14:31:25

Kedves Jutka 107! Ez egy új készítmény, kérem olvassa el és próbálja ki! Üdvözlettel: vz.

#57 vitamax 2011. 03. 27. - 17:34:39

KEDVES SORSTÁRSAK!ÉVEK ÓTA SZENVEDEK A MIGRÉNES FEJFÁJÁSTÓL, NEM RÉG KIPRÓBÁLTAM AZ IMUNE-T ÉS MONDHATOM NAGYON JÓ ! ENYHÜLT A FEJFÁJÁS ÉS RÖVIDEBB IDEIG TART! MINDENKINEK AJÁNLOM! ELÉRHETŐSÉG- http://www.webstar.b...=INTE-B753-34A4

#58 kispottom 2011. 03. 23. - 22:12:14

kedves Fórumozók! Deák Orsolya vagyok a Károli Gáspár Református Egyetem Pszichológia Karának V. éves hallgatója. A szakdolgozatom elkészítéséhez szeretném a segítségét kérni, melynek témája a migrénbetegség tanulmányozása. Arra lennék kíváncsi, hogy bizonyos események hogyan hatnak az emberekre, illetve, hogy inkább az optimizmus vagy a pesszimizmus jellemzőbb-e Önre. A kérdőív kitöltése név nélkül történik, önkéntes, válaszait szigorúan bizalmasan kezelem. Ha a téma felkeltette az érdeklődését és szívesen venne részt a vizsgálatban, kérem töltse ki a lenti hivatkozás alatt található kérdőíveket. Nagyon nagy segítséget jelentene ez számomra. http://kerdoivem.hu/...iv/426134043/1/

#59 blackjill 2011. 03. 19. - 13:25:26

Ildi, köszönöm, kipróbálom. Hátha segít :) Üdv,Petra

#60 pirinyo04 2011. 03. 18. - 19:17:50

Szia! Én a zomig mellékhatásaitól is elég rendesen szenvedtem, ezért le is álltam róla. Pl. annyira erősen szédültem, h alig tudtam megállni a lábamon. Az is igaz, h én elég érzékeny vagyok mindenféle gyógyszerre. De pl. a kolléganőmnél beválik. Én hónapok óta a magne B6 extrát szedem, állítólag ebben van vmi plusz feszültségoldó. Gondoltam kipróbálom, nem veszítek vele. Ez alatt a 3 hónap alatt egyszer volt "igazi" migrénem. Minden nap szedek belőle kettőt. Azóta ha front van, annyi a tünetem, h kipirulok, kicsit levertebb leszek, de fejfájás azóta csak az az 1 volt. Én ennyit tudtam segíteni, további migrénmentes napot! Üdv: Ildi

• 13 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: