Házipatika fórum: "5 hét 5 kiló" GI menü - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

"5 hét 5 kiló" GI menü

#1 berentene 2011. 01. 25. - 10:56:16

Sziasztok: Elkezdtem a fogyókurát,mozogtam is egy keveset,igaz,hogy a sulyom nem változott, de a méreteimből ment le 1-2 cm. Lehet,hogy nekem nehezebben megy,mivel már 60 éves vagyok? A GI menó,váltzatos.Bella :) :)

#2 turulina 2011. 01. 24. - 12:03:05

Szia :) Hát én sem mozogtam semmit a múlt héten. A ma reggeli mértekezésénél gramra pontosan 1 kg-al mutatott kevesebbet a mérleg, de ez nem jelent semmit, mert nekem mindig ingadozik a súlyom +- 2 kg-al. Az ételek mennyisége valóban elegendő, sőt! Néha úgy érzem, hogy nagyon sokat kell enni :)) Én ma a hagymás rostélyos helyett a tegnapi halat eszem, mert maradt belőle, a marhát meg nem szeretem. :)

#3 fg.jutka 2011. 01. 24. - 09:29:49

Szia! Én is elkezdtem a múlt héten. Igaz, hogy nem sokat mozogtam, de nem igazán indult el a fogyás. Nem baj, majd ezen a héten. Tényleg elég az ételek mennyisége. Egyszer sem voltam éhes, sőt néhány étkezés ki is maradt. A folyadék fogyasztást még növelni kell, de próbálok odafigyelni erre is. Neked hogy sikerült az első hét?

#4 turulina 2011. 01. 21. - 08:26:43

Sziasztok! Gondoltam, létrehozok egy fórumcsoportot mindazoknak, akik a GI menü fogyasztva szeretnének lefogyni. Itt megoszthajuk tapasztalatainkat, sikereinket, kudarcainkat, az aznapi menüvel kapcsolatos véleményeinekt. Szép napot!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: