Házipatika fórum: Fogyni szeretnél, de utálsz mozogni? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Fogyni szeretnél, de utálsz mozogni?

#1 katalinka76 2014. 02. 14. - 17:41:48

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#2 eva3307 2013. 11. 01. - 11:55:16

Fogyókúrás tabletta - http://acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 jarhead78 2013. 03. 11. - 09:30:38

Sziasztok!

Érdemes kipróbálni: Dr herz káposztaleves kapszula

http://kaposztaleveskapszula.hu

Havi 2-3 kg minusz

#4 naplany 2013. 02. 04. - 16:27:27

Sziasztok! nekem a Foreverslim otthoni zsírbontó nagyon bejött, sokat fogytam vele! konkrétan -1 konfekcióméretnél tartok! :)

#5 puncs5 2012. 12. 18. - 14:59:20

http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
sing

#6 bioplanet 2012. 03. 28. - 07:35:54

Anorex fogyókúrás kapszula Kipróbált már számtalan fogyókúrás módszert? Kapszulák, teák, zsírégető készítmények sokaságát ismeri kívűlről? Nagyon szeretne megszabadulni a felesleges kilóktól, de nincs ideje ezzel foglalkozni? Az Anorex egy olyan speciális növényi rostot tartalmazó készítmény, amely a világon egyedülálló módon, saját súlyának 2-300 szorosát magába szívva, az elfogyasztott táplálékot olyan állagúvá alakítja át, amely megakadályozza a nagy mennyiségű kalória felszívódását. Ezáltal Ön bár kalóriadúsan étkezett, a szervezet számára mégis úgy tűnik, hogy egy könnyű, alacsony kalóriatartalmú ételt fogyasztott. Az AnoreX tehát a működési elvének köszönhetően, a súlycsökkentésen túl, szabályozza a vércukorszintet és koleszterin csökkentő hatással is bír. Érd. 0620/2650365, vagy rendeld meg online: http://www.bio-plane...se.aspx?gomb=51

#7 bioplanet 2011. 05. 17. - 09:16:46

Anorex fogyókúrás kapszula INGYENES termékminta Kipróbált már számtalan fogyókúrás módszert? Kapszulák, teák, zsírégető készítmények sokaságát ismeri kívűlről? Nagyon szeretne megszabadulni a felesleges kilóktól, de nincs ideje ezzel foglalkozni? Az Anorex egy olyan speciális növényi rostot tartalmazó készítmény, amely a világon egyedülálló módon, saját súlyának 2-300 szorosát magába szívva, az elfogyasztott táplálékot olyan állagúvá alakítja át, amely megakadályozza a nagy mennyiségű kalória felszívódását. Ezáltal Ön bár kalóriadúsan étkezett, a szervezet számára mégis úgy tűnik, hogy egy könnyű, alacsony kalóriatartalmú ételt fogyasztott. Az AnoreX tehát a működési elvének köszönhetően, a súlycsökkentésen túl, szabályozza a vércukorszintet és koleszterin csökkentő hatással is bír. Érd. 0620/2650365, vagy rendeld meg online: http://www.bio-plane...se.aspx?gomb=51 Ingyenes termékminta: http://www.bio-planet.hu/anorex

#8 dlaura 2011. 03. 06. - 07:28:16

DIET KAPSZULA 3 gyermekem megszületése után reménytelen voltam. Annyit híztam, hogy semmi sem segített: a sport, a fogyókúrák, a vizelethajtás, gyógyszerek: Semmi hatásuk. Vastag zsírpárnáim ragaszkodtak hozzám, mint valami óriási tapadókorongok! Több orvos véleményét is kikértem, akik sokba kerültek és semmi eredmény. A DIET KAPSZULA kevesebb, mint 5 hét alatt leadtam a 10 kiló túlsúlyomat Ez igazán látványos! Sikerült minden reményemnél jobban lefogyni és most olyan testem, mint amilyenről álmodtam!.. A Diet kapszula az egyik leghatásosabb és legbiztonságosabb természetes fogyokurás készítmény, mely a hagyományos fogyasztó kapszula az étvágycsökkentő képességeivel, lehetővé téve a kívánt testsúly elérését vagy megtartását. csökkenti az étvágyat, ill. az éhségérzetet elősegíti a hatékony és biztonságos fogyá raktározódását) javítja a kedélyállapotot fokozza a testi-szellemi aktivitást hatása kíméletes a májra, az idegrendszerre inzulinszint szabályzó hatása van, gátolja az édesség iránti vágyat segít a szív-érrendszeri betegségek megelőzésében kitolja a fáradási küszöböt kedvezően hat az izomzat alakulására, az energiatermelésre, az anyagcserére gátolja a koleszterin- és zsírsavképződést fokozza a nemi vágyat és teljesítőképességet sportolók eredményeire pozitív hatású. csökkenti a fogyókúrával járó ideges és feszült hangulat Most akciosan 5600ft- d.laurata@citromail.hu

#9 bioplanet 2011. 03. 03. - 15:50:01

Túlsúly ellen ha megszületett benned a döntés, hogy ez nem mehet így tovább, nekem fogynom kell! Akkor keress fel minket, végigsegítjük a fogyás menetét egy nagyszerű termékkel, amely sokaknak bevált. Legyen szó méregtelenítésről, fogyásról, jo-jo effektusról. http://www.bio-plane...se.aspx?gomb=51 06202650365 - ügyfélszolgálat

#10 2011. 03. 03. - 14:32:41

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA ÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!! KEDVEZÖ ÁRON!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#11 bioplanet 2011. 03. 03. - 13:39:31

Gratula neki :)

#12 hubasa 2011. 03. 03. - 11:24:00

Olyan 15 kg-ot. Azóta szexisebb :)))

#13 szokefeny1988 2011. 03. 02. - 16:17:51

Muszáj hirdetni folyamatosan? Ha érdekel majd felmegyünk rá. Amúgy nem ér semmit ez a kapszula, ahogy olvasgattam...

#14 2011. 03. 02. - 15:18:33

http://www.uj-lindaxa.eoldal.hu/

#15 2011. 03. 02. - 15:13:37

Sziasztok! itt egy uj fogyokurás kapszula aki fogyni szeretne az nehagya ki

#16 kovacsnekati 2011. 03. 02. - 11:56:31

Szia Balázs! Nem mondanám, hogy bármi is történt volna ami elveszi a kedvem egy életre a mozgástól. Ha csak az nem, hogy nekem azért szép hosszú hajam van, utálok izzadni, meg akkor mindig meg kell mosni. Pont múltkor ismertem magamra a Való Világos Anikó említette, amikor volt a fitt hét, hogy mennyire utálja ezt az egészet... Egyrészről jó volt hallani, hogy nem csak én vagyok ilyen hibás, másrészről elkeserítő, mert amiket írtál, azok elengedhetetlenek a hosszú élethez.... Feleséged mennyit fogyott már ettől a kapszulától? Kati

#17 hubasa 2011. 03. 01. - 13:24:23

Szia Kati! Ez miből gyökerezik, hogy ennyire a mozgás ellen vagy? Valami rossz élmény? Nekem a feleségem használja az Anorexet, tehát ha máshogy nem is, ennek segítségével le tudsz fogyni, de a mozgást akkor sem kellene kiiktatnod teljesen. Jót tesz a bőrnek, könnyedebben tudsz mozogni, jobb lesz az állóképességed és még sorolhatnám. Balázs

#18 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 02:34:21

* csak természetes alapanyagokból áll * nem tartalmaz semmilyen káros anyagot, izgatószereket (koffeint, ephedrint) * segít a testsúly csökkentésében, zsírégető hatása van * csökkenti az éhségérzetet * természetes úton szabályozza az anyagcsere -folyamatokat, ezzel megakadályozva, hogy a leadott kilók visszajöjjenek * cukorbetegek is szedhetik * antioxidánsokat tartalmaz, és immunerősítő hatása van MIBŐL IS ÁLL A XERBAXA PARAGNASUS ÉS HOGYAN MŰKÖDIK? -CITROM -FAHÉJ -SZEGFŰSZEG OLAJ -ZÖLD TEA -GYÖMBÉR -JAVA TEA Ezek az összetevők együttesen fejtik ki hatásukat és mindegyiknek megvan a maga szerepe. A zöld tea lebontja, és 20-30%-kal csökkenti a szervezetben felgyülemlett zsírt. A Jáva tea felgyorsítja az anyagcserét, segít a káros anyagok azonnali elégetésében és természetes vízhajtó hatása is van. A fahéjról bebizonyították, hogy szabályozza a vér cukortartalmát, a citromsav pedig segít a zsírégetésben. A YERBAXA nem csak az éhségérzetet csökkenti, de segít megszabadulni a felesleges KILÓKTÓL A California Health Inc. a Kalifornia Állam Egészségügyi Minisztériuma által jóváhagyott és engedélyezett gyártó cég. Engedélyének száma: 16672 CHSC-Divisin 211, part 9 section 224289 A California Health Inc. termékei a Kaliforniai Egészségügyi Hatóság szabályozása és ellenőrzése alá tartoznak, amelynek kritériumai megegyeznek az állami Egészségügyi Minisztérium által kiadottakkal és a táplálékkiegészítőkre vonatkozó, Egyesült Államok Élelmezés és Gyógyszerügyi Hatósága által meghatározott szabályozással. Az előállítás laboratóriumi körülmények között zajlik,a gyártás a legmodernebb technikai felszereltségekkel, automatikus és számítógép-vezérléssel történik.TOVÁBIAKBAN MÉG AMI FONTOS -ALKOHOL FOGYAZTÁSA TILOS -TEJ FOGYAZTÁSA NEM AJÁNLOTT MERT JELENTÖSEN CSÖKKENTI A GYÓGYSZER HATÁSÁT -A FÜSZERES ÉS ZSIROS ÉTELT PRÓBÁLD MINÉL JOBBAN KERÜLNI -NAPI1,5-2 LITER ZÖLD TEÁT,ÁSVÁNY VIZET,SIMA VIZET IGYÁL MEG -A KOFFEINT NE VIDD TULZÁSBA -MINDEN ÉTKEZÉS ELÖTT VEDD BE A KAPSZULÁT -TARSD BE A NAPI 1200 KALORIÁT -A CUKROT TEA ,VAGY KÁVÉ, FOGYAZTÁSÁNÁL LEGALÁBB 20%CSÖKKENSD -ESTI LEFEKVÉS ELÖTT MÁR 2 ÓRÁVAL NE EGYÉL HA EZ AZ ELEJÉN MÉG NEM MEGY AKKOR ESETLEG 1 KEFIRT,VAGY AKTIVIÁT EHETSZ MEG. KEDVES MÁRIA 90%-BAN EZT KELL BETARTANI ÉS EZ A HATÁSA HA VAN KÉRDÉDED NYUGOTTAN HIVJ VAGY IRJ BÁRMIKOR A RENDELKEZÉSEDRE ÁLLOK ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#19 kovacsnekati 2011. 02. 28. - 11:36:38

A cím találó, akár magamra is vehetném... Soha egy percig nem szerettem a tesiórákat, kötelező rossznak tartottam. Tudom nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja. De tisztelem becsülöm a sportolókat, nem ellenük szól. Viszont a hasamat nagyon szeretem, minden jöhet, örömforrás. Ezzel együtt a kilóim száma is szaporodik, mindig felteszem magamnak a kérdést, én miért nem örököltem olyan testalkatot mint sokan, hogy hiába eszik, nem hízik. Ezért vagyok én kénytelen ilyen-olyan fogyasztó-szerekhez fordulni. Bár tudom, hogy csodát nem művelnek. Legalábbis a legtöbb. Mindezt azért körmöltem le, hogy rávegyem sorstársaimat arra, hogy akár ezt az Anorexet akár mást amiben hisznek, de használják, mert különben az ajtón nem fogunk beférni. Én most rendeltem meg az Anorexet. Üdvözlettel: Kovácsné Kati

#20 2011. 02. 24. - 09:32:05

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXAÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu lindaxa -8000ft 30 szem reuctil- 7500 ft 30 szem + 1300ft postakötség akció ha többet rendelsz akkor lindaxa-7500ft reductil 7000ft Van lehetöség postai utánvételre itt 1300ft a postakötség és párnap mire megkapod Van lehetöség banki átutalásra itt csak 500ft a postakötség és másnap reggel megkapod de csak abban az esetben ha K&H bankban utalsz

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: