Házipatika fórum: Norbi féle Update táblázat - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 24 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Norbi féle Update táblázat

#1 eva42992 2017. 05. 11. - 04:53:07

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

.

#2 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:59:56

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta1

Érdemes legalább átolvasni
sing

#3 herbalife2002 2010. 10. 19. - 19:47:16

HERBALIFE AKCIÓ -25 % Minden herbalife termékre 25 % kedvezményt adunk! ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Fontos, hogy a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon! Kapcsolati e-mail: herbalifetermekek@mailbox.hu

#4 mogyiera 2010. 09. 08. - 14:38:05

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én inkább sportolok, a fogyáshoz...

#5 herba1980 2010. 08. 29. - 13:36:40

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % KEDVEZMÉNY A KÉSZLET EREJÉIG! ShapeWorks Shake italpor (csoki, vanília, eper, krémes keksz ízekben): 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft Shapework QuickStart : 32.700 Ft helyett 24.765 Ft 25% -os engedménnyel eladnám az összes készleten lévő Herbalife termékemet. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. Fontos! A kedvezmény más tanácsadóktól nem kérhető számon semmilyen esetben sem! Érdeklődni lehet: herbalife1980@freemail.hu

#6 herbalife2002 2010. 08. 01. - 22:22:29

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % kedvezmény minden termékre! http://herbalifeakcio.startuzlet.hu AKCIÓ, CSAK ITT!!! Hivatalos weboldalon olvashattok a termékekről és a fogyókúrás tapasztalatokról: http://termekek.herb...s-fittseg/emese Minden herbalife termék 25 %-kal olcsóbban! Csak nálunk! Herbalife olcsóbban, Herbalife kedvezményesen, Herbalife Akcó, Formula 1 shake olcsóbban....

#7 herbalife2002 2010. 08. 01. - 22:19:28

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % kedvezmény minden termékre! http://herbalifeakcio.startuzlet.hu AKCIÓ, CSAK ITT!!! Hivatalos weboldalon olvashattok a termékekről és a fogyókúrás tapasztalatokról: http://herbalife.hu Minden herbalife termék 25 %-kal olcsóbban! Csak nálunk! Herbalife olcsóbban, Herbalife kedvezményesen, Herbalife Akcó, Formula 1 shake olcsóbban....

#8 chikike 2010. 06. 14. - 16:56:56

sziasztok!légyszike nekem is elküldenétek az update-táblázatot????cimem:b.erika04 @freemail.hu.Elöre is köszike :)

#9 edinacska79 2010. 03. 19. - 14:40:22

Nagyon szépen kérek valakit,akinek meg van a kódtáblázat,legyen szíves elküldeni nekem az edinacska79@citromail.hu e-mail címre!Nagyon fontos lenne!Van egy gyönyörű 2 éves kisfiam,és sajnos nem figyeltem oda magamra a terhesség alatt,és 21kg hízam,amit a szülés óta egyszerűen nem tudok leadni!Már csak ez az egy esélyem maradt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#10 drtihanyi 2009. 04. 04. - 15:16:30

http://fogyas.drtihanyi.hu A dr. Robert Young által kifejlesztett módszer egy nagyon szimpatikus matematikai módszerre alapoz. Hány kilótól szeretne megszabadulni? 5-től? 10-től? Netán 20-tól? Akármi is válasza, szorozza meg 4-gyel, ennyi nap alatt érheti el. 10 kilótól szeretne megválni? 40 napra lesz szüksége. A módszer nem csupán egy diétát kínál, hanem egy komplett életmód programot. Magyarországon másfél millió ember elhízott, ezen felül pedig 2,7 millió ember túlsúlyos (Egészségügyi Stratégiai Kutatóintézet adatai). A 15 éven felüli lakosság 34%-a túlsúlyos, míg az elhízás aránya 18,8%. A magyar lakosság több mint felének a BMI-je (body mass index) meghaladja a 25-öt (25 kg/m2 a normál érték). Az iskoláskorú gyerekek 10,6-13,3%-a túlsúlyos (fiúk-lányok), míg 2,5-3,4%-a elhízott. A 13 évnél idősebb fiúk 13%-a túlsúlyos. A dohányzás és az alkoholizmus után az elhízás a 3. legfontosabb elkerülhető, betegséghez és halálhoz vezető ok. Súlyos elhízás esetén a halálozás esélye kétszeresére nő a normál súlyúakhoz képest. Az Országos Lakossági Egészség Felmérés 2003-as adatai szerint a felnőtt nők 40%-a, és a felnőtt férfiak 30%-a szívbeteg. 65 év felett már a lakosság 70%-a szenved szív és keringési betegségben. Magyarországon a középkorú lakosság 13%-ának magas a koleszterinje, 65 év felett ez az érték 20%. A magas vérnyomás gyakorisága az EU átlagát 70%-kal haladja meg, s ezzel a legrosszabb helyen állunk az Unióban. Ezen kívül a nők 8%-a, és a férfiak 7%-a II. típusú cukorbeteg (ők az elhízás miatt lesznek cukorbetegek). Döbbenetes: Magyarországon minden harmadik nő és minden negyedik férfi úgy gondolja, hogy semmit nem tehet az egészségéért!!! Ezért aztán a 18-34 éves korosztályban a zöldség és gyümölcs fogyasztás drámaian csökkent az utóbbi években (2000 és 2003 között készült a felmérés). A magyaros konyha teljes energia bevitelének 36-38%-a zsír! A zsír bevitel férfiak esetében naponta 120g +/- 30g, nőkben 90g +/- 23g a felmérés szerint. Ehhez jön még a bőséges alkoholfogyasztás is! A magyar lakosság táplálkozási szokásait az alábbiak jellemzik: 1. túl magas energia bevitel 2. magas zsírfogyasztás (és azon belül is állati eredetű zsír fogyasztás és koleszterin) 3. sok cukor 4. sok só 5. elégtelen zöldség és gyümölcs bevitel 6. elégtelen diétás rost bevitel Az a fő probléma, hogy a táplálékban lévő íz anyagok döntő részben zsír-oldékonyak, ezért a zsírszegény ételeket a fogyasztók ízetlennek találják. És itt jön a csapda: mivel ízetlen, többet esznek belőle!!! Ez az a csapda, ami miatt a diéták 98%-a sikertelen 10 éves időtávban!!! Mára az elhízás lett a második leggyakoribb halálok a világon. A túlsúly növeli a szív és érrendszeri betegségek kialakulásának esélyét, hajlamosít a cukorbetegségre, de okozhat ízületi bántalmakat, epekövet, magas vérnyomást, veseelégtelenséget, áttételesen stroke-ot vagy éppen rákot. A sok túlsúlyos ember modern társadalmunk eredménye, hiszen az elmúlt évtizedekben alapvetően megváltoztak szokásaink. Sokat dolgozunk, keveset mozgunk, ritkán vagyunk a szabadban, gyors ételeket eszünk, cukros folyadékokat iszunk, sok stressz ér minket és nem pihenünk eleget. Bár az orvosok legnagyobb része a túlsúlyos embereknek azt javasolja, hogy egyenek kevesebbet, mozogjanak többet, ennek ellenére az elhízott emberek száma folyamatosan nő. Az ideális testsúly elérésének legfőbb módszere a megfelelő táplálkozás. Fontos, hogy megfelelő minőségű zsiradékot fogyasszunk, és sok zöldséget együnk. Emellett alapvetően meghatározó az is, hogy mit iszunk. Testünket megfelelően kell hidratálnunk, amihez jó minőségű folyadékra van szükségünk. Ez a folyadék a mi esetünkben a SuperGreens zöld ital, mely nem édes, nem sós, viszont 49 gyógynövény keverékét tartalmazza, ami segít minket az egészséges fogyás elérésében. Általában elmondható az, hogy akinek sikerül megszabadulnia felesleges kilóitól, egészségesebbé válik: csökken a koleszterin szintje, normalizálódik a vércukra, emésztési zavarai megszűnnek, jobb lesz a közérzete, emellett pedig számos korábban szedett gyógyszerét elhagyhatja. Akinek sikerül lefogynia, egyszerűen egészségesebb lesz, hosszabb és jobb minőségű életet élhet! SuperGreens csomagok - SuperGreens csomagok

#11 keszlet 2009. 03. 29. - 18:05:59

HERBALIFE KÉSZLETÜRÍTÉS!!! Eladom megmaradt HERBALIFE TERMÉKEIMET költözködés miatt. MINDEN TERMÉK JÓVAL ÁRON ALUL. 7 DB CSOKIS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 5 DB VANILIÁS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 4 DB EPRES FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 6 DB KRÉMSKEKSZ FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT Minősége éppannyira garantált, mint minden herbalife terméknek. herbalifekeszleturites@gmail.com címen lehet megrendelni a termékek egészét vagy részét a készlet erejéig!

#12 darlingagnes 2009. 01. 12. - 20:31:11

Sziasztok! Ha valakinek meg van a kódtáblázat, kérlek küldje el nekem! darlingagnes@gmail.com Köszönöm! :)

#13 lbatov 2009. 01. 03. - 23:19:35

Sziasztok! Kérek valakit, hogy a kódtáblázatot küldje el: 59.forex@gmail.com címre. Nagyon köszönöm a segítséget előre is! Jó fogyit mindenkinek!

#14 hjozsef1 2008. 08. 24. - 17:40:36

Nagyon sokféle fogyókúrás módszer létezik, ezek többé-kevésbé használnak is a kúra ideje alatt. A gond csupán akkor kezdődik, ha abbahaggyuk a fogyókúrát, mert azt gondoljuk, leadtuk a súlytöbbletet. Ezért szokott előfordulni, hogy nagyon sokan visszahíznak. A nehezen leadott kilókat újból felszedjük. Mit lehet tenni? Nem akarom megvádolni a fogyókúrás termékeket gyártó cégeket, de bizony van aki (tisztelet a kivételnek) rászoktatja a fogyasztókat a saját termékeikre és ezeket folyamatosan kell fogyasztani, különben visszahízik. Vannak ilyenek is, de józanul belegondolva, ki hiszi el, hogy amit esetleg 5-10 év alatt felhalmoztunk, attól majd pár hónap alatt megszabadulunk? Ilyen nincs, vagy legalábbis anélkül, hogy a szervezetünk ezért ne büntetne meg. Mert előbb-utóbb megérezzük a fogyókúrák hatását: tápanyaghiány stb. Engem Tóth Gábor független előadásai (nonprofit cégnél dolgozik, így nem befolyásolják) győztek meg, hogy az egészséges táplálkozás és mozgás a legfontosabb. Vannak akik öröklik az elhízásra hajlamosságot, de akinek nincs ilyen problémája, az biztosan le fog tudni fogyni, ha odafigyel a testmozgásra és táplálkozásra. Az előadások meghallgathatóak itt: http://www.vitaminba.../toth_gabor.php A rendszerességet emelném még ki, mert csak akkor lehet maradandó és hosszútávú eredményt elérni, ha kitartóan és rendszeresen étkezünk, mozgunk. Eleinte nehéz, mert nem szoktunk hozzá, de a későbbiekben ez az életvitel általánossá és megszokottá válik. Sőt, talán rosszul fog esni, ha kimarad egy-egy edzés, vagy nehéz, zsíros ételt kell megenni.

#15 brigilucia 2008. 07. 12. - 15:53:29

sziasztok!Én még sosem halottam ennél jobb kuráról mint az update módszer.103 killóval mentem szülni és most 57 killó vagyok 172 cm-hez.Igaz én tornáztam is meg tornázom is mellette,mert hiába fogy a testem,ha csúnya csikos marad vagy logni fog a bőr. :p Szoval én azért írtam le ezt igy,mert bármi mással probálkoztam semmi nem használt.És most egy kiegyensúlyozott nő vagyok aki büszke arra,hogy volt kitartása.

#16 ilbolya 2008. 01. 19. - 17:27:07

1. kód. allgautaler ementáli, anett,balkán sós, chavroux kecske, edami, feta, flamenguitó, fokhagymás, frico, füstölt edami, gomolya, kecske natur, köményes, körözöttes, márványsajt, milli gomolya, milli mozarella, mizó anikó, mozarella szarvasi, óvári, pálpusztai, profi, sole, sport, szarvasi, tihanyi, tolnai. 2.kód bakony, blanchette, bolgár, fino, karaván, pannónia, parenyica, rokfortkrém, tihany, toasty, trapista. 3. kód az összes többi.

#17 ilbolya 2008. 01. 19. - 17:18:03

Karaván sajt 2. kód

#18 ilbolya 2008. 01. 15. - 22:12:21

Szia Farfalla! Holnap negnézem neked, és megírom a sajtokat. Üdv. Ibolya

#19 farfalla 2008. 01. 15. - 13:07:32

Szia Ibolya! Köszi, már megtaláltam! Egy valami nem világos, hogy a "...folytatás..." részben, azt hiszem ez a később írt rész, sajtok most a 2-es vagy a 3-as kódhoz tartoznak? Csak azért kérdezem, mert nekem megvan az Update könyv(régi kiadás) és pl.abban a Karaván 1-es kódra van írva( de ugyan ebben a könyvben 2-es kódúként is szerepel) Most akkor nem tudom hova tegyem a sajtos részt. Köszi: Szandra

#20 ilbolya 2008. 01. 14. - 22:40:40

A Norbi féle update táblázat nagyvonalakban le van írva 2007 01. 14 datummal. Jelenleg ebben a fórumban az 5. oldalon található. Üdv. Ibolya

• 24 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: