Házipatika fórum: Norbi féle Update táblázat - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 24 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »

Norbi féle Update táblázat

#101 iIbolya55 2007. 02. 05. - 19:09:47

Kedves Fórumozók! Itt van minden leírva három hozzászólással lejjebb, csak el kell olvasni. Két részletben írtam le, mert egyszerre sok volt. Január 14-i dátummal.Üdvözlök mindenkit, jó fogyózást: Ibolya

#102 2007. 02. 05. - 18:39:39

Sziasztok! Eltudná nekem valaki küldeni a táblázatot? Jó néhány kilótól kellene megszabadulnom! Nagy segítség lenne ez nekem! E-mail c.:bemarianna@citromail.hu

#103 2007. 02. 05. - 17:31:06

Persze erre a cimre spanbi@citromail.hu :).Köszönöm

#104 2007. 02. 05. - 17:09:19

Sziasztok ha valaki lenne olyan kedves küldje el nekem is a Norbi update táblázatott de elég csak az egyes kodos.Köszi :)

#105 iIbolya55 2007. 01. 14. - 15:10:34

Folytatás... 2. kódhoz tartozó élelmiszerek. Konzervek: bab csemege kukorica, zöldborsó, sürített paradicsom,és a konzevr kész ételek. Gyümölcsök: alma, ananász, avokádó, görög, és sárgadinnye, körte, mangó, cseresznye, őszibarack, papaya.,narancs, mandarin. Az 1. kódból kimaradt a : ribizli, málna, egres. Pékáru: Zabkorpás extr. kenyér, graham kenyér, tönkölybúza kenyér. Minden más pékárú 3. kóddal ellátott. Zöldség: száraz bab, borsó, lencse, burgonya. Mindenféle rizs, a tasakos is, kivétel a riceland az 3.kód Cerbona szeletek, mogyorók, tökmag, napraforgómag, popcorn, mandulabél, kesudió, dió, Olajos hal, szardinia, spotni, tonhal darabok olajban. Húsok: velőscsont, fasírtok, bélszínroló, gombás fasírt. Császárszalonna, disznósajt, melegszendvicskrémek, löncshúsok, vagdalthúsok, hurkák, lángolt és füstölt kolbászok, gyulai, csabai, édeni kolbászok,téliszalámi, hertz, kaiser, turista, paprikás, parasztkolbász, Tejtermékek: vajkrémek, rama bonjur, főzőtejszín, és a 2.8% zsírtartalmú tejek. Sajtok: bakony camembert, karaván, pannónia, parenyica, tihany, toasty, trapista füstölt. Fagyi: csak a carte door lieght. Ital: édes és félédes borok, pezsgők, sörök, jagermeister, hohes c, 100%, rauch 100%, top joy 100%, profi 100% gyümölcslevek. Zsírok, olajok: bertolini classico olaj, kechupok, majonézek, knorr mártások,ragazza szószok, univer pizzakrém, spagettikrém. Fűszerek: sütőpor, élesztő, Gyakorlatilag ami itt nem lett felsorolva az mind a 3. kódhoz tartozik. Vigyázat: a prézlis panír megváltoztatja egy zöldségnek is a kódját hármasra! Azért nagyvonalakban néhány 3. kódot is leírok. Rántott gomba, rántott karfiol, napraforgó étolaj, minden lekvár és jam, Gyümölcsök: szőlő, banán. Cukros befőttek, Kenyerek kiflik zsömlék, ropogtatnivalók, krékerek, ropik,kalácsok, tészták minden ami nem a norbi lisztből készült,chipsek, sült krumpli, édesített gabonapelyhek, édesített műzlik. Halfélék: panírozott rántott halak, tőkehalmáj,..... Fagyasztott ezzel azzal töltött csirke, és pulykamell,rántotthús. Mindenféle májkrém, májpástétom. Knorr tasakos levesek, maggi, profi, smack levesek. Mindenféle margarin, kávékrémporok, kávétejszín, vaj, édes kakaók. Sajtok: Camping füstölt, paprikás, sonkás, tejszines, toast, medve sajtok, sole tömlős sajtok. Gyümölcsjoghurtok krémtúrók,túrórudik, pudingok. Minden ami az édesség fogalmába beletartozik. A fel nem sorol égetett szeszek is ide tartoznak. A fel nem sorolt rostos levek, szörpök,üdítőitalok, Ha valami konkrét kérdés van , E mail címem: bucsu@freemail.hu kérdezzetek! üdv:Ibolya

#106 iIbolya55 2007. 01. 14. - 10:42:51

Üdvözlök mindenkit! A Norbi féle diéta lényege, hogy semmi nincs tiltólistán. Mindent lehet enni, csak szigorúan meghatározott időben. Az élelmiszerek kóddal vannak ellátva 1-3-ig, attól függően hogy melyik mennyire hízlaló. Persze a hízlaló ételekből csak módjával együnk! Az 1.kóddal ellátott élelmiszerek 0-24 óráig fogyaszthatók, gyakorlatilag korlátozás nélkül. A 2. kóddal ellátottak 6-15 óráig, de fele olyan mennyiségben, mint az 1. számúak. A 3. kóddal ellátottak 6-12 óráig fogyaszthatóak nem túl nagy mennyiségben. Az időt lehetőleg tartsuk be! 1. kódú élelmiszerek:Savanyúságok: uborka almapaprika, gyöngyhagyma, vegyes savanyúság,káposztasaláta, olajbogyó. Fagyasztott zöldségkeverékek, gombák, üveges gombák. Zöldségek: frissen és fagyasztva: almapaprika, paraj, brokkoli, cékla, cukkini, torma, káposzta, gomba, gyökér, hagyma, zöldbab, kapor, karalábé, karfiol, paprika, paradicsom, patisszon, retek, saláta, sóska, főzőtök, uborka, vöröskáposzta. Gyümölcsök: Zöldalma, citrom, grépfrút, kókuszdió, limes, meggy, eper,kopasz barack, szilva. Pékáru: Norbi kenyér, és zsömle. Norbi update 1 proteinliszt. Gabonapelyhek: Fortunate zabkorpa, zabpehely, Profi puffasztott rizs és búza. Hal, rák kagyló: hekk, ruszli, halfilé sütőhal, szardinia, kaviár, lazac, tonhal,, de csak natur! Húsok: csírke, minden része bőr nélkül, serté, marha, pulyka, minden részük, a velőnél megállunk, az már nem ide tartozik! Felvágottak: Norbi sonka, párizsi, zala kolbász, virsli. Szeletelt sonkák, nem füstölt felvágottak, főtt tarja, uzsonnahúsok, eszterházi sonka, csemege karaj, baromfi főzőkolbász, párizsi, virslik, füstlik, húskenyér, krinolin, csem. debreceni, vákumos és juhbeles virslik, soproni,és zala felvágottak. Knorr és maggi leveskockák. Tej és tejtermékek: aktivia bakony danone, fenyves, kaukázusi,milli, parmalat, profi, sole, kefir, joghurt, tejföl és a tejnek az 1,5%-os zsírtartalmú fajtája, tejföl, joghurt minden zsírtartalmú ide sorolható, kivéve a gyümölcsösöket. Sajtok: anett, edami, feta, gomolyasajt, kecskesajt, köményes, kőrözöttes, márvány, mozaralla, anikó, óvári, pálpusztai, sole, sport, tihany, tolnai sovány sajtok. Gyümölcsjoghurtok: jogobella,vegyes, milli 0% zsírtartalmú:epres őszib. málnás. Cukormentes rágógumik, orbit drazsé, mentolos orbit cukorka, tic tac cukorkák. Italok: száraz és félszáraz bor, pezsgő,vodka, ásványvizek, olympos citromlé, rauch ice tea leight, top joy lieght őszib. nektár 25% , pepsi light, pepsi twist leight. Kávék, boleró gyümölcs italporok, Instant kávék: meridó mocca, nescafe nestlé ricoré, omnia instant, paloma instant, tchibo instant. Pickwick,és lipton gyümölcsteák. Tea world, és teaház gyüm. teák. Valamint minden gyógytea zöld és egyébb teák csak 1. kóddal ízesítve. Zsír, olaj, mártás: Shef ecetek, conte olivaolaj, monini anfora olivaolaj, sansa olivaolaj, dresszing salátabárok, fokhagymakrém, piros arany, maggi ízvarázs, hús és pörkölt kockák. Glóbus mustár, univer mustár , gulyáskrém, majonézes torma, erős pista. Ételizesítők fűszerek, fűszernövények, mind ide tartoznak. Valamint az asztali jódozott és a tengeri só. Folytatása következik...

#107 2007. 01. 14. - 08:37:17

Üdvözlok mindenkit. Még csak most regisztráltam, és én is nagyon örülnék, ha elküldené nekem valaki az update táblázatot a latini@citromail.hu-ra. Szeretnék én is leadni kb 10 kg-t és ehhez lenne szükségem a kódokra.. Előre is köszönöm

#108 iIbolya55 2007. 01. 13. - 21:22:48

Sziasztok Lányok! Ugy látom sokan érdeklődnek a Norbi féle Update táblázat iránt. Ez egy egész könyv, de megígérem hogy a lényeges dolgokat, amin el lehet indulni, itt a lapon megírom nektek, egy két napon belül, Ha valami kimarad, az E-mail címemet is meg fogom adni, és azon írhattok nyugodtan. Üdvözlök minden fogyni vágyót : Ibolya

#109 margo12 2007. 01. 13. - 17:30:40

Szia ! A segitségedet szeretném kérni ! Ugyan én már nem vagyok fiatal, de jelentős sulytöbblettel rendelkezem. A mozgásomban korlátozott vagyok, mivel febr. lesz egy éve, hogy csipőprotézissel operáltak, és a másik oldal is erre vár. Tudsz-e nekem valamilyen " mankót " ajánlani, amivel legalább 10 kg le tudnék fogyni ? / igaz 30 kg a többlet /..... és sajn os enni is szeretek . ;) Válaszodat köszönöm Üdv. Margó

#110 2007. 01. 13. - 16:44:27

Sziasztok!!! Elküldenétek nekem is a Norbi féle Update táblázatot, megköszönöm. e-mail cimem: fehertike@yahoo.com

#111 2007. 01. 13. - 12:29:02

Sziasztok! Most vagyok itt először, szeretnék egy Norbi féle Update táblázatot.Kb.15 kg többletettől szeretnék megszabadulni.Köszönöm. Judit

#112 iIbolya55 2007. 01. 12. - 10:38:18

Szia Kriszta! Kérlek írd meg nekem az E-mail címedet, és egy napon belül, ahogy lesz időm, megírom neked a Norbi féle módszer lényegét, és a táblázat lényeges részeit. Így ez mindíg kéznél lesz. Címem: bucsu@freemail.hu Üdv:Ibolya

#113 2007. 01. 12. - 05:44:27

Én mindenféle fogyokurás szert kiprobáltam már,de sajnos még semmi nem segitet.Szeretnék lefogyni legalább 15 kg,de sajnos nem mgy.Ha valamiben tudsz segiteni légyszives irj.Segitségedet elöre is köszönöm.

#114 2007. 01. 12. - 05:35:32

Sziasztok! A mai napig nem küldött még senki nekem táblázatot.Ha valakinek megvan legyenszives küldje el nekem.Kedvességeteket elöre is köszönöm.

#115 2007. 01. 12. - 03:44:50

Sziasztok! Ha valaki el tudná küldeni nekem az update táblázatot, nagyon hálás lennék érte! E-mail címeme: lili1984@freemail.hu Előre is köszönöm!

#116 iIbolya55 2007. 01. 11. - 10:38:22

Annyi megjegyzésem lenne a Norbi féle Update módszerhez, hogy kipróbáltam, és minden hírdetett csodaszerrel ellentétben, ez működik. Mert tényleg higgyétek már el, hogy a fogyás kulcsa csak valamilyen diéta.Én is bedőltem mindenféle csodaszernek,aztán csak a pénztárcám fogyott le tőle. Ha meg a csodapirulák mellet is ajánlják a diétát és a mozgást akkor meg minek a drága pénzen vett csodabogyó? A Norbi féle diétát tavasszal újra elkezdem ha sok lesz már a primőr. A könyvet érdemes megvenni, hogy mindíg kéznél legyen. Nem egy csillagászati összeg. Nagyon finomakat lehet készíteni tényleg éhezés nélkül. Egyetlen hibája, ha annak lehet nevezni, hogy a külön saját részre történő főzés sok szabadidőt felemészt. De ezt kénytelenek vagyunk rászánni. A férjem is nagyon szívesen fogyasztja ezeket az ételeket. Mindenkinek csak ajánlani tudom . Üdvözlet a lap olvasóinak: Ibolya

#117 nmarcsy 2007. 01. 08. - 23:46:29

akik a norbi kódok miatt írtak ezzen az oldalon elég sok recept meg kód van fennt. http://www.tar.hu/update/

#118 nmarcsy 2007. 01. 05. - 22:35:35

sziasztok!Én még csak először vagyok itt, de olvastam h sokan kérik a Norbi update kódokat, ezért írok mert neken is nagy szükségem lenne rá 10kg szeretnék fogyni és remélem ezzel majd sikerül.Ezért ha valakinek megvan legyen szives és küldje el nekem.Nagyon köszönöm előre is.Emil címem nmarcsy@citromail.hu

#119 2006. 12. 31. - 03:18:24

Ha valakinek megvan a táblázat nekem is küldje el.Köszönöm.

#120 2006. 12. 15. - 00:14:14

Sziasztok! El tudná nekem is valaki küldeni a táblázatot? Nagyon nagy szükségem lenne rá. Előre is köszönöm: Bettina

• 24 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: