Házipatika fórum: Norbi féle Update táblázat - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 24 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Norbi féle Update táblázat

#21 farfalla 2008. 01. 14. - 21:19:46

Sziasztok! Ha valaki el tudná küldeni nekem a Norbi- féle Update táblázatot, azt nagyon megköszönném! Előre is köszönöm! E-mail címem: farfalla22@gmail.com :)

#22 Pepperoni 2008. 01. 09. - 22:54:27

Szia! ŐK AZOK! A -sokkiló blog-Norbi diétás csapata- a topic címe! Meg van még egy másik is, a Norbi update programja. -Ez utóbbi nem pörög annyira, aranyosak mind a kettőben, csak a sokkilós olyan szinten pörög, hogy képtelen vagyok visszaolvasni :'(' :'(' :'(' :'(' Ha átmész, Chilibors a nevem!

#23 Bimi16 2008. 01. 09. - 19:04:16

A túróból a zsirszegény az egyes úgy tudom. Úgy mint a tejnél is az 1,5%-ös az jó. A zabpelyhet az sajna nem tudom nem szoktam enni csak zabkorpát. Azt tudom hogy egyes. Hát valahová csak tűnt az a jó kis forum a sok emberrel. CSak nem adta fel mindenki az irogatást :) De hiába kerestem rá a googlen nem találtam meg :(

#24 Bimi16 2008. 01. 09. - 19:01:29

hú szupi a hétvégén megtanulmányozom :)

#25 Bimi16 2008. 01. 09. - 18:58:30

Helló Pepperóni Én nagyon szerettem azt a forumot. A legtöbbször én is csak olvastam de volt hogy írtam is bele. Főleg az volt jó ahol mindenki leírta hogy mit evett aznap. Abból tök sok ötletet lehetett meríteni. Na meg onnan néztem ki a tejbezabi receptjét (ötletét). Én is nagyon édesszájú vagyok. A sütikért annyira nem vagyok oda de a csokit imádom :) Meg a kenyérkét, a kelt tészta féléket. :d A krémes sütiket könnyen visszautasítom. Na de egy jó aranygaluskát :) Hát szerintem a tiszta 1-es az elég durva, vagyis nagyon nehéz dolog. Én a múltkor inább arra törekedtem hogy a hármasokat írtsam ki az életemből. Szerintem is az este a legnehezebb szakasz. Álltalában 7 körül érek haza farkaséhesen és akkor mindig kitalálni hogy mit is egyek na meg fáradt vagyok hozzá hogy magamnak készítsek valamit. Így sokszor győz a lustaság és eszem amit találok :$ Én sosem voltam az a tipikus vékony alkat de nem is voltam hájas. Aztán jött az ülő munka, meg hozzá egy helyes hormonzavar és hopsz kb 25 kg. Ami aztán nem volt hajlandó lemenni. Mikor rendbetették a hormonháztartásomat utána legalább ezzel e módszerrel tudtam 10 kg lefogyni. De mivel tavaly májustól kissé felforult az életem megint nem volt energiám magamra figyelni így ebből 5 visszajött. A munkahelyről is tudnék netezni de ott nincsen rá időm. Így ha netezek akkor este ha hazajöttem akkor ülök ide. ;) Nem tudom te hogy vagy a tejbezabival, ismered, szereted-e. Nekem ez a nagyja édeséghiányomat pótolni szokta és mindjárt a vacsorám is megvanl. :)

#26 ilbolya 2008. 01. 09. - 18:46:32

Sajnos rossz hírt kell közölnöm veled. Ne keresd a különbséget vaj és margarin között, mert mindtettő a 3.kódhoz tartozik, akármilyen márka. Egyedül a Parti vajkrém 2. kódú. Üdv. Ibolya

#27 shatakela2 2008. 01. 08. - 12:08:17

cyastok! meg tudná nekem valaki mondani, hogy az update mit ért vaj és mit margarin alatt? és hogy melyik hanyas kódú? nagyon köszi! :)

#28 Pepperoni 2008. 01. 06. - 15:38:22

Szia Bimi! Nézd csak, mit találtam? http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2 =125 Én regisztráltam ott is! P

#29 Pepperoni 2008. 01. 06. - 10:30:55

Egyébként a túró az egyes????? Mert azt nem találtam... és még valami, én úgy tudom, a zabpehely egyes. Ugye jól tudom? Mert én azt minden este ettem, és ha kiderül, hogy mégsem... Szerintem írjunk Norbinak, hogy hová tűnt a fórum :p :p :p

#30 Pepperoni 2008. 01. 06. - 10:21:50

Szia Bimi! Igen, tudom, hogy ott volt anno, de mikor volt, akkor én nem írtam a fórumba, csak olvasgattam az oldalon a történeteket, stb. De végülis ide is "csinálhatunk" olyan fórumot... :) Hát én alapvetően vékony alkat lennék, mikor a férjemet megismertem, 48 kg voltam, aztán az első terhességemmel 50 kilóról mentem fel 65-re szülésig, aztán semmit nem csináltam és azt ettem, amit akartam, úgy visszafogytam 52-re. A másodiknál már 15 helyett 20 kilót híztam, így 72-re híztam :'(' :'(' :'(' , és ekkor már nem ment le magától, csak diétával és kis tornával. 56-ig ment le. Szoval mindegyik terhesség után kicsivel több maradt rajtam... most a harmadiknál, eleve 60-ról kezdtem (sárgatest hormont kellett szednem, attól meg mindenki hízik) és szintén 20 kilót híztam! :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' szoval már 80-al mentem szülni!!!!! :$ :$ :$ Most 7 hónapos a kicsi és én vagyok 67 kiló. Ebből még minimum 10-et szeretnék lefogyni. De 60 kilónál már tapsikolni fogok! Én egész nap jól bírom, de este.... rámtör az ÉHSÉG!!! És ha nem találok 1-es kódú kaját, akkor van, hogy olyanhoz nyúlok, amihez nem kéne! Pont ezzel lehet elrontani a legjobban... Megvetttem azt a könyvet, ami az 1-es kóddal való fogyásról szól. Nem tudom már pontosan a címét, mert anyósomnál van most. Azt szeretném alkalmazni. Szerinted az nagyon brutális? És milyen 1-es kódú édességeket szoktál csinálni? Édes szájú vagy? Én nagyon!!! {H} Akkor Te a munkahelyedről is tudsz netezni? Nagyon durva lehet ennyit dolgozni! Pepperoni

#31 Bimi16 2008. 01. 06. - 09:28:19

Helló Pepperoni! Régen a www.norbi.hu oldalon belül volt egy nagyon jó fórum. Én is azt keresem hátha tudja valaki hogy hová költözött el, vagy hogy megszűnt-e. Ott remek tippek voltak egyrészt az elért kilókról (természetesen minuszban), ötletek, hogy mit is együnk ma, kis csevegés stb. De most hiába mentem fel a Norbi oldalára már nem találom meg a forumot. :( Kb egy éve csináltam akkor 10 kg fogytam is vele, úgy hogy tornázni nekem sem volt energiám. Nekekem sajnos a bébi eddig még nem jött össze, helyette van egy olyan munkahelyem ahol reggeltől estig dolgozhatom. Reggel fél ötkör kelek és csak 7 órára érek haza. Így energiám már nincs a tornázásra. Sajnos az utóbbi időben elkövettem azt a hibát, hogy nem figyeltem magamra így szép lassan visszajött a fele. Most januártól újra nekiláttam a dolgognak. Ehhez tavaly nagyon jó segítség volt a forum. üdv Bimi

#32 Pepperoni 2008. 01. 05. - 14:35:07

Sziasztok! Én nem a táblázat miatt írok :), ugyanis megtaláltam! Azt szeretném kérdezni, hol van kicsit pörgősebb topic, ahol lehet csevegni a Norbi diétával kapcsolatban? Itt is szívesen csevegek, csak írjatok! Rajtam nincs több 10 kiló, csak mondjuk 1x10, ezért tudom, lassabban megy le. Szám szerint 66-68 közt ingadozok a 163 centimhez. 50-55 között voltam anno, de azóta szültem 3 gyereket és a legkisebb 7 hónapos. Már nem szoptatok, így csinálhatom az 1-es kódú diétát, amihez megvettem a könyvet is. Tapasztaltam, hogy hatásos, csak én nem vagyok elég kitartó, illetve le kellene cserélnem az egész éléskamrámat! A második szülés után kellett elkezdenem odafigyelni, mert alapvetően vékony alkat vagyok, csak hát a terhességek alatt sokat hízok. De eddig mindig vissza tudtam fogyni. Mikor csinálom, akkor az a leghatásosabb, ha nem eszem liszteset és cukrosat. Ez a 2 legesleg hízlalóbb dolog! És tele van velük a bolt!!! Ami nagy pech, hogy az édesség a gyengém! Már informáltak, hogy van egy bizonyos sütis Norbi könyv, meg fogom venni! Az a gondom, hogy a torna nehezemre esik, nem lustaságból, hanem alváshiány miatt. Mit gondoltok, torna nélkül sokkal lassabb? Én még mindig éjszakázom a kicsi miatt, és nappal hulla fáradt vagyok emiatt, sajnos. Nincs erőm jelenleg a tornához. Éjjel kb 5ször ébreszt fel a baba. Írjatok! Remélem, kapok értesítést a postafiókomban, ha regisztráltam. Ha nem, akkor is benézek, csak talán később! Pepe

#33 Bimi16 2007. 12. 29. - 21:11:40

Hali Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kb egy éve még a Norbi honlapján volt egy nagyon jó forum. De most már nem találtam meg az "új" honlapon. Tud róla valaki valamit? létezik még valamilyen formában?

#34 z.gyenes 2007. 12. 25. - 18:41:33

Szia Ibolya, Köszönöm a segítséget

#35 vadvirag1216 2007. 12. 19. - 09:24:16

Sziasztok!! Már rengeteg diétát kipróbáltam de sajnos csak pár kilót sikerült leadnom és a diéta abbahagyása után nemcsak az a pár kiló jött vissza hanem sokszor a duplája is!!Igy mára 85kg vagyok.... El szeretném kezdeni az updatet mert talán sikerül és minden megváltozik! a segítségeteket szeretném kérni mert ez egyedül nem fog menni!irjátok meg ha már ti is abbahagytátok csomószór a diétát és ez a fajta sikeres volt!Vagy ha ti is most kezdtétek el akkor is irjatok! puszi

#36 ilbolya 2007. 12. 16. - 21:21:54

Ha az update táblázatra van szükséged, jelenleg a 4. oldalon található.

#37 ilbolya 2007. 12. 16. - 21:18:32

Szia! Úgy lehet a 6-7 lapra menni, hogy most az elsőn vagyunk, és 4-ig van számozva. Rákattintasz a négyesre, és utánna mindíg tovább, amig meg nem jelenik a kívánt lap. Üdv. Ibolya

#38 z.gyenes 2007. 12. 16. - 18:28:48

Sziasztok, hogy lehet a 6-7. oldalra menni? Zoli

#39 szalvi 2007. 11. 07. - 16:04:07

Láttátok a Nagy Fogyás tegnapi adását? Akkor azt is láttátok, hogy Alexandra csapata lelkesen használta a vibrációs kondicionáló gépet! Gyertek el és próbáljátok ki Ti is INGYEN! Budapest, X. kerület (Kőbánya) Kada utca 130. Szépségszalon. Bejelentkezés: 06-20-3-241-741

#40 G.Szaboneviki 2007. 10. 30. - 20:25:47

Sziasztok! Én nagyon kezdő vagyok engem is érdekelne a Norbi féle update. Kérlek benneteket aki tudja hogy hol találok rá küldje el nekem az email címemre: g.szabonewiki@fibermail.hu :) köszönet mindenkinek.:Viki

• 24 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: