Házipatika fórum: KEDVES FÓGYNI AKARÓK - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

KEDVES FÓGYNI AKARÓK

#1 eva31781 2013. 10. 17. - 12:00:45

Fogyókúrás tabletta - acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 taylorkennel 2013. 05. 06. - 19:42:06

Szia!engem érdekelne Lindaxa.hogy tudom felvenni veled a kapcsolatot????taylorkennel@gmail.com az emailom. Ha tényleg tudsz ilyen gyógyszert kérlek írj ott rám.Előre is köszönöm. :rolleyes:

#3 naplany 2013. 02. 04. - 16:33:07

Sziasztok! a Foreverslim otthoni zsírbontót próbálta már innen valaki-? nekem nagyon bejött, sokat fogytam vele! konkrétan -1 konfekcióméretnél tartok!

#4 maja31 2011. 05. 05. - 15:16:45

Sziasztok! Nálam minden fogyokurás gyogyszer megtalálható MOST KEDVEZÖ ÁRON!!! lindaxa@lajt.hu

#5 dina25 2011. 05. 05. - 14:35:36

Szia Én is kérnék segítséget 165 cm vagyok 69 cm.Szeretnék 50 kg lenni, max. 55 kg. Van két szép kislányom. Időm nincs tornára. Amúgy is torna nélkül szeretném a fogyókúrát csinálni!!! :) Magamra nézek és elszörnyelkedem rögtön. A férjemnek sem tetszik. Szeretnék csinos lenni újra. Ehez kérnék segítséget. Láttam egy nikike nevü hölgy is megvan elégedve az Ön segítségével! :) Kérem, hogy nekem is segítsen.

#6 kormosszilvi 2011. 04. 27. - 05:15:45

Kedves Fórumozók! Az elmúlt hetekben rendkívüli módon megszaporodtak a Reductil gyógyszer iránt érdeklődők száma (Nem beszélve azokról, akik a Minimectilt vagy a Lindaxát keresik) Ezeknek a gyógyszereknek a hatóanyaga a Sibutramine (Szibutramin), melyet 10 illetve 15 mg-os mennyiségben tartalmazzák. Hatásmechanizmusuk megegyezik az Adipex-ével (étvágy csökkentő, anyagcsere gyorsító tulajdonságok). Szintén napi 1 kapszula a megfelelő dózis. Magyarországon 2010-ig mind a hármat recept ellenében lehetett megvásárolni a gyógyszertárakban. Köszönhetően a kedves gyógyszerészeti intézetünknek, ezek forgalmazását annak ellenére megszüntették, hogy rengetegen nagy sikerrel alkalmazták fogyókúrájukban. Külföldön ezen hatóanyagú gyógyszerek továbbra is kaphatóak. Azonos hatóanyagtartalmú fogyokurás étrendkiegészitö formában elérhetővé vált nálam. kapszula árával, kiszerelésével, szállításával kapcsolatban érdeklődhettek! kormos.szilvi@gmail.com

#7 kbarack 2011. 04. 22. - 12:56:36

Szia Henriette, Nincs meg véletlenül neked a 2011. januárjában indult "5 hét, 5 kiló" fogyókúraprogramból a "Ráérős menü"? Ha igen, nagyon megköszönném, ha elküldenéd nekem :) Köszi és üdv: kbarack

#8 edinalorant 2011. 04. 20. - 10:02:58

Miről is van szó pontosan? Egy ősi titok, amit több ezer japán nő használ azért, hogy megfeleljenek az ultra vékony Geishák páratlan szépségének. Egy alga, ami spontán módon növekedik a csendes-óceánban és a Japán-tenger mélyén. Tény, hogy a hatása ősi idők óta ismert! a koleszterin, cukorbetegség és az elhízás kezelésére használatos. Egyesült Államokban, Kínában és Japánban, ahol gyorsan fogytak és nem fosztották meg magukat semmitól Egy igazi élvezetté vált! vedd be étkezések előtt vagy napközben! Semmi különöset nem kell tenned, nem kell fogyókúráznod, nem kell semmilyen testmozgást űznöd fogyasztó hatása automatikusan megszabadít minden felesleges kilódtól, még akkor is, ha sokat eszel. És ez így lesz mindaddig, amíg ideális súlyod el nem éred. Ha célod elérted, szüntesd meg a kezelést. Megjegyzés: az eredmények véglegesek akkor is, ha leállítod a kapszulák szedését. Nincs rászokás, nincs hiányérzet, nincs másodhatás. Ez egy fogyasztó, fantasztikus kezelés amit a tengerből nyernek. Ultra karcsúsító tengeri moszatot tartalmaz, ami egy szempillantás alatt eltünteti: - a régebbi fennmaradt kilókat - a felesleges centimétereket - a klaszter zsírszöveteket - a párnácskákat (has tájék) - a lerakódott zsírt a csípőn - a rezisztens cellulitiszt, még a régit is (fenék, comb, karok) Az eredmény FANTASZTIKUS és végleges, 100%- ig GARANTÁLT. Az ára 6000Ft/doboz dr.lorant.edina@gmail.com

#9 2011. 03. 03. - 14:40:44

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA ÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! KEDVEZÖ ÁRON !!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#10 vargamariatunde 2011. 03. 02. - 11:39:39

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON SOKAT DIÉTÁZTAM DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM. TUDOK RENDELNI LONDONBÓL MERT EZ EGY KIS GYÓGYNÖVÉNY SZAKÜZLETBEN KAPHATÓ AZ INDIAI NEGYEDBEN DE VAN MOST NÁLAM BÖVEN. EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL. IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB. ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#11 vargamariatunde 2011. 03. 02. - 09:15:14

Szerintem nézd meg a saját helyes írásodat.És utána vagyok kíváncsi a véleményedre találkoztunk mi már ,hogy ismerd az én stílusomat?Te analfabéta akadj le rólam de sürgősen.

#12 henriette65 2011. 03. 01. - 11:13:59

A stílusod és ahelyesírásod minősít. Ez elég.

#13 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 02:24:50

* csak természetes alapanyagokból áll * nem tartalmaz semmilyen káros anyagot, izgatószereket (koffeint, ephedrint) * segít a testsúly csökkentésében, zsírégető hatása van * csökkenti az éhségérzetet * természetes úton szabályozza az anyagcsere -folyamatokat, ezzel megakadályozva, hogy a leadott kilók visszajöjjenek * cukorbetegek is szedhetik * antioxidánsokat tartalmaz, és immunerősítő hatása van MIBŐL IS ÁLL A XERBAXA PARAGNASUS ÉS HOGYAN MŰKÖDIK? -CITROM -FAHÉJ -SZEGFŰSZEG OLAJ -ZÖLD TEA -GYÖMBÉR -JAVA TEA Ezek az összetevők együttesen fejtik ki hatásukat és mindegyiknek megvan a maga szerepe. A zöld tea lebontja, és 20-30%-kal csökkenti a szervezetben felgyülemlett zsírt. A Jáva tea felgyorsítja az anyagcserét, segít a káros anyagok azonnali elégetésében és természetes vízhajtó hatása is van. A fahéjról bebizonyították, hogy szabályozza a vér cukortartalmát, a citromsav pedig segít a zsírégetésben. A YERBAXA nem csak az éhségérzetet csökkenti, de segít megszabadulni a felesleges KILÓKTÓL A California Health Inc. a Kalifornia Állam Egészségügyi Minisztériuma által jóváhagyott és engedélyezett gyártó cég. Engedélyének száma: 16672 CHSC-Divisin 211, part 9 section 224289 A California Health Inc. termékei a Kaliforniai Egészségügyi Hatóság szabályozása és ellenőrzése alá tartoznak, amelynek kritériumai megegyeznek az állami Egészségügyi Minisztérium által kiadottakkal és a táplálékkiegészítőkre vonatkozó, Egyesült Államok Élelmezés és Gyógyszerügyi Hatósága által meghatározott szabályozással. Az előállítás laboratóriumi körülmények között zajlik,a gyártás a legmodernebb technikai felszereltségekkel, automatikus és számítógép-vezérléssel történik.TOVÁBIAKBAN MÉG AMI FONTOS -ALKOHOL FOGYAZTÁSA TILOS -TEJ FOGYAZTÁSA NEM AJÁNLOTT MERT JELENTÖSEN CSÖKKENTI A GYÓGYSZER HATÁSÁT -A FÜSZERES ÉS ZSIROS ÉTELT PRÓBÁLD MINÉL JOBBAN KERÜLNI -NAPI1,5-2 LITER ZÖLD TEÁT,ÁSVÁNY VIZET,SIMA VIZET IGYÁL MEG -A KOFFEINT NE VIDD TULZÁSBA -MINDEN ÉTKEZÉS ELÖTT VEDD BE A KAPSZULÁT -TARSD BE A NAPI 1200 KALORIÁT -A CUKROT TEA ,VAGY KÁVÉ, FOGYAZTÁSÁNÁL LEGALÁBB 20%CSÖKKENSD -ESTI LEFEKVÉS ELÖTT MÁR 2 ÓRÁVAL NE EGYÉL HA EZ AZ ELEJÉN MÉG NEM MEGY AKKOR ESETLEG 1 KEFIRT,VAGY AKTIVIÁT EHETSZ MEG. KEDVES MÁRIA 90%-BAN EZT KELL BETARTANI ÉS EZ A HATÁSA HA VAN KÉRDÉDED NYUGOTTAN HIVJ VAGY IRJ BÁRMIKOR A RENDELKEZÉSEDRE ÁLLOK ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatune @citromail.hu

#14 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 01:17:03

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON SOKAT DIÉTÁZTAM DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM. TUDOK RENDELNI LONDONBÓL MERT EZ EGY KIS GYÓGYNÖVÉNY SZAKÜZLETBEN KAPHATÓ AZ INDIAI NEGYEDBEN DE VAN MOST NÁLAM BÖVEN. EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL. IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB. ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#15 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 01:08:37

kÖSZÖNÖM,HOGY A FIGYELMEMBE AJÁNLÓD EZT AZ OLDALT DE LEIROM NEKED MÉGEGYSZER,HOGY ITT NEM KELL DIÉTÁZNI ÉS KOPLALNI ÉS MÉG MOZOGNI SEM KELL MERT NEM MINDENKI ÉR RÁ PL:A MOZGÁSRA VAN AKI KÉNYELMESEBNEK TARTJA,HOGY NEM KELL DIÉTÁZNI SEM MOZOGNIA CSAK EGYSZERÜEN BEVESZI A GYÓGYSZERÉT ÉS NEM KELL KOPLALNIA ÉS SZENVEDNIE.Aki más modszerhez fordul az eggyértelmü nem lesz az én vásárlóm.SzÉPEN MEGKÉRLEK,HOGY SZÁLLJ LE ROLLAM ÉS NE NEKEM AKRJ TANÁCSOT OSZTANI MERT ÉN ISMEREM AMIT ELADOK ÉS GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE IRD LE MÁSNAK A TANÁCSAIDAT ELÖRE IS KÖSZÖNÖM.

#16 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 01:06:58

kÖSZÖNÖM,HOGY A FIGYELMEMBE AJÁNLÓD EZT AZ OLDALT DE LEIROM NEKED MÉGEGYSZER,HOGY ITT NEM KELL DIÉTÁZNI ÉS KOPLALNI ÉS MÉG MOZOGNI SEM KELL MERT NEM MINDENKI ÉR RÁ PL:A MOZGÁSRA VAN AKI KÉNYELMESEBNEK TARTJA,HOGY NEM KELL DIÉTÁZNI SEM MOZOGNIA CSAK EGYSZERÜEN BEVESZI A GYÓGYSZERÉT ÉS NEM KELL KOPLALNIA ÉS SZENVEDNIE.Aki más modszerhez fordul az eggyértelmü nem lesz az én vásárlóm.SzÉPEN MEGKÉRLEK,HOGY SZÁLLJ LE ROLLAM ÉS NE NEKEM AKRJ TANÁCSOT OSZTANI MERT ÉN ISMEREM AMIT ELADOK ÉS GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE IRD LE MÁSNAK A TANÁCSAIDAT ELÖRE IS KÖSZÖNÖM.

#17 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 01:05:18

#18 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 00:54:08

SZia tbea73 én nem irtam,hogy gyogyszertárban kapható a gyógyszer ezt a gyógyszert nem tul sokan árulják mert Amerikából való egyébként én az indiai negyedböl vásárolom egy kis gyógynövény szakuzlethez hasonló kis bolt.a neve a gyógyszernak LINDAXA PARAGUESES SZERINTEM HA ELOVASOD A TOPPIKOKBAN A TÖBBI VÁSÁRLOM VÁLEMÉNYÉT szerintem nem leszel ennyire kétségbe esve irj bizalommal.

#19 tbea73 2011. 02. 28. - 20:55:24

Szia! engem is érdekelne ez a tabletta, ezért Londonban élő barátom bement a patikába és megkérdezte, soha nem hallottak erről a szerről.... ez a pontos neve?

#20 henriette65 2011. 02. 28. - 13:15:20

Figyelmedbe ajánlom az ezen a honlapon futó "5 hét 5 kiló" programot, ahol bizony heti 1-2 kilót fogytak diétával (1200 kcal) és mozgással. A gyors fogyásról már sokan (nálam okosabbak!), sok helyen elmondták véleményüket, érdemes utánaolvasni.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: