Házipatika fórum: KEDVES FÓGYNI AKARÓK - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

KEDVES FÓGYNI AKARÓK

#21 2011. 02. 26. - 21:30:31

Kedves fogyni akarók az elérhetöségem nem jól van kiirva. AZ ELÉRHETÖSÉGE:rafaelnevargamaria@citr omail.hu vagy a telefonszámom:06704032412 hivjatok bátran akit érdekel a gyógyszer vagy kérdésetek van.

#22 2011. 02. 26. - 21:29:21

Kedves fogyni akarók az elérhetöségem nem jól van kiirva. AZ ELÉRHETÖSÉGE:rafaelnevargamaria@citr omail.hu vagy a telefonszámom:06704032412 hivjatok bátran akit érdekel a gyógyszer vagy kérdésetek van.

#23 2011. 02. 26. - 12:37:39

Köszönöm a véleményed de nekünk ata célünk,hogy minél hamarabb leadjuk a felesleges kilókat és az 1200 kalória betartásával nem hiszem,hogy le tudnál fogyni heti 1-2 kg.DE ha szerinted ez lehetséges akkor hajrá

#24 henriette65 2011. 02. 26. - 07:18:29

Édesem! Ha a napi 1200 kcal-t nem léped túl, mindenféle "bogyó" nélkül is fogyni fogsz. És a pénztárcád nem "fogy" le!!

#25 2011. 02. 25. - 18:46:57

Szia kedves Niki! nagyon örülök a jó hirnek ne aggodj én végig veled maradok ameddig el nem érjük azt a súlyt amit szeretél.Ez már nagyon jó haladás és örülök,hogy betartasz mindent amit elmontam a "CÉL"elérése érdekében hivj nyugottan akár mikor ha segitsére van szükséged.

#26 nikikem 2011. 02. 25. - 16:16:53

Szia drága Mária! tényleg hatásos a gyógyszered kérlek intézkedj,hogy legyen még és persze a segitséged mellete nagyon szépen köszönöm 5 kg fogytam idáig. Hajlandó vagyok akár többet is fizetni a gyógyszerért és a tanácsaidért mert fontos ,hogy velem legyél végig.nagyon szépen köszönök mindent mégegyszer millió hálám számodra puszikállak

#27 2011. 02. 25. - 09:42:28

szia örülök,hogy neked is hatásos a gyógyszer a szedését ne hagyd abba látom neked már nincs szükséged a személyes segitségemre de gyógyszer lesz mire a tied elfogy ne aggodj.további sok sikert kivánok puszika

#28 katalinkat 2011. 02. 25. - 08:34:26

Szia kedves varga maria köszönöm a gyógyszert tényleg hatásos már sikerül 1,5 hét alatt 3 kg lefogynom rendelnék még tölled de ahogy irtad hogy kevés van nálad kérlek rendelj Londonból még.A többit majd emailon megbeszéljük köszönök mégegyszer mindent puszikállak

#29 2011. 02. 24. - 17:09:33

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM.MOST,HOGY HAZA JÖTTEM MEG VETTEM 120 SZEMET MAGAMNAK TARTALÉK KÉNT DE NEKEM MÁR NINCS RÁ SZÜKSÉGEM EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL AZ ELÉRHETŐSÉGEMrafaelnevargamariatunde @citromail.hu IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB.

#30 2011. 02. 24. - 17:07:32

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM.MOST,HOGY HAZA JÖTTEM MEG VETTEM 120 SZEMET MAGAMNAK TARTALÉK KÉNT DE NEKEM MÁR NINCS RÁ SZÜKSÉGEM EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL AZ ELÉRHETŐSÉGEM:rafaelnevargamariatund e @citromail.hu IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB.

#31 2011. 02. 23. - 11:58:51

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM.MOST,HOGY HAZA JÖTTEM MEG VETTEM 120 SZEMET MAGAMNAK TARTALÉK KÉNT DE NEKEM MÁR NINCS RÁ SZÜKSÉGEM EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL AZ ELÉRHETŐSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: