Házipatika fórum: Kedves fogyni akarók - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Kedves fogyni akarók

#1 kokeri 2012. 03. 22. - 09:43:15

Kedves Vargamariatunde!! Ez a leírás a Slim-Fit fogyasztó kapszuláé???

#2 vargamariatunde 2011. 03. 25. - 09:26:00

SZIASZTOK ÉN ANGLIÁBAN DOLGOZOM ÁPOLÓ NÖ KÉNT BELEKEZTEM RENGETEG FOGYÓKURÁBA DE KISSEB NAGYOBB SIKERREL SIKERÜLT IS DE SAJNOS MINDEIG VISSZA JÖTT AZ A PÁR KILÓ AMIT SZENVEDÉSSEL LEADTAM. Angliában találtam egy fogyókurás gyógyszerkészitményt aminek az össze állitása csak is természetes növény adagokból van őssze állitva SEMMI OLYAN ANYAGOT NEM TARTALMAZ AMI AZ EGÉSZSÉGRE KÁROS VAGY ÁRTALAMAS LENNE ÉN 1 HÓNAP ALATT 10 KILÓT FOGYTAM LE TÖLLE AMI SZERINTEM TELJESEN NORMÁLIS MERT NEM MINDEN ÁRON KELL A FELESLEGET LEADNI MERT AZ A KÁR A SZERVEZETÜKRE VESZÉLYT JELENTHET. ÉN BÁTRAN AJÁNLOM EZT A GYÓGYSZERT MOST HOZTAM HAZA 200 SZEMET AKIT ÉRDEKEL IRJON AZ EMAILOMON FORINBAN ÁTSZÁMITVA 30 SZEM 9000 FORINBA KERÜL DE HA MÉGSEM VÁLLIK BE AZ ÁRÁT VISSZA TÉRITEM AZZONAL GYÓGYSZERT NEM LEHET MEG TALÁLNI AZ INTERNETEN MERT EZ CSAK EGY KIS SIMA INDIAI GYÓGYNÖVÉGY BOLBAN ÁRULJÁK LONDONBAN A NEVE YERBAXA ARTINISZGUX elérhetöségem: rafaelnevargamariatunde@citromail.hu telefonszámom06704032412

#3 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 02:30:32

* csak természetes alapanyagokból áll * nem tartalmaz semmilyen káros anyagot, izgatószereket (koffeint, ephedrint) * segít a testsúly csökkentésében, zsírégető hatása van * csökkenti az éhségérzetet * természetes úton szabályozza az anyagcsere -folyamatokat, ezzel megakadályozva, hogy a leadott kilók visszajöjjenek * cukorbetegek is szedhetik * antioxidánsokat tartalmaz, és immunerősítő hatása van MIBŐL IS ÁLL A XERBAXA PARAGNASUS ÉS HOGYAN MŰKÖDIK? -CITROM -FAHÉJ -SZEGFŰSZEG OLAJ -ZÖLD TEA -GYÖMBÉR -JAVA TEA Ezek az összetevők együttesen fejtik ki hatásukat és mindegyiknek megvan a maga szerepe. A zöld tea lebontja, és 20-30%-kal csökkenti a szervezetben felgyülemlett zsírt. A Jáva tea felgyorsítja az anyagcserét, segít a káros anyagok azonnali elégetésében és természetes vízhajtó hatása is van. A fahéjról bebizonyították, hogy szabályozza a vér cukortartalmát, a citromsav pedig segít a zsírégetésben. A YERBAXA nem csak az éhségérzetet csökkenti, de segít megszabadulni a felesleges KILÓKTÓL A California Health Inc. a Kalifornia Állam Egészségügyi Minisztériuma által jóváhagyott és engedélyezett gyártó cég. Engedélyének száma: 16672 CHSC-Divisin 211, part 9 section 224289 A California Health Inc. termékei a Kaliforniai Egészségügyi Hatóság szabályozása és ellenőrzése alá tartoznak, amelynek kritériumai megegyeznek az állami Egészségügyi Minisztérium által kiadottakkal és a táplálékkiegészítőkre vonatkozó, Egyesült Államok Élelmezés és Gyógyszerügyi Hatósága által meghatározott szabályozással. Az előállítás laboratóriumi körülmények között zajlik,a gyártás a legmodernebb technikai felszereltségekkel, automatikus és számítógép-vezérléssel történik.TOVÁBIAKBAN MÉG AMI FONTOS -ALKOHOL FOGYAZTÁSA TILOS -TEJ FOGYAZTÁSA NEM AJÁNLOTT MERT JELENTÖSEN CSÖKKENTI A GYÓGYSZER HATÁSÁT -A FÜSZERES ÉS ZSIROS ÉTELT PRÓBÁLD MINÉL JOBBAN KERÜLNI -NAPI1,5-2 LITER ZÖLD TEÁT,ÁSVÁNY VIZET,SIMA VIZET IGYÁL MEG -A KOFFEINT NE VIDD TULZÁSBA -MINDEN ÉTKEZÉS ELÖTT VEDD BE A KAPSZULÁT -TARSD BE A NAPI 1200 KALORIÁT -A CUKROT TEA ,VAGY KÁVÉ, FOGYAZTÁSÁNÁL LEGALÁBB 20%CSÖKKENSD -ESTI LEFEKVÉS ELÖTT MÁR 2 ÓRÁVAL NE EGYÉL HA EZ AZ ELEJÉN MÉG NEM MEGY AKKOR ESETLEG 1 KEFIRT,VAGY AKTIVIÁT EHETSZ MEG. KEDVES MÁRIA 90%-BAN EZT KELL BETARTANI ÉS EZ A HATÁSA HA VAN KÉRDÉDED NYUGOTTAN HIVJ VAGY IRJ BÁRMIKOR A RENDELKEZÉSEDRE ÁLLOK ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: