Házipatika fórum: Fogyókúrám története BLOG - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Fogyókúrám története BLOG

#1 panika 2011. 04. 03. - 12:53:43

MEGÉRKEZETT A LEGÚJABB FOGYÓKÚRÁS GYÓGYSZER!! A HIVATALOS NEVE BINOREXIA KÜLFÖLDRŐL HOZATOM A GYÓGYSZERT HETI 6 KILÓ GARANTÁLT SAJNOS AZ INTERNETEN NEM MEGTEKINTHETŐ A GYÓGYSZER MERT KINTRŐL ÉRKEZIK EGY HIVATALOS GYÓGYSZER GYÁRBÓL ÉRKEZIK.AZ EDDIGI VÁSÁRLÓIMNÁL BEVÁLT SEMMI PANASZ NEM ÉRKEZETT TERMÉSZETES ANYAGOKBÓL VAN ELŐ ÁLLÍTVA BÁTRAN AJÁNLOM MÉG SZOPTATÓS KIS MAMÁKNAK IS MERT AZ ANYA TEJRE SEM KÁROS VAN OLYAN VÁSÁRLÓM AKI AZT KÖZÖLTE,HOGY A TEJE MÉG SZAPORODOTT IS TŐLE. PLUSZ GARANCIÁT VÁLLALOK A FOGYÁST ILLETŐEN.HA NEM VÁLIK BE AKKOR AZ ÁRÁT VISSZA FIZETEM.ELÉRHETŐSÉGEM: tanacsferencne@citromail.hu

#2 fortunagirl 2011. 03. 30. - 14:29:00

Szia! Köszönöm szépen, az egészségem miatt muszáj lefogynom, és ha nekem sikerülni fog, akkor szeretném ha másnak is tudnék segíteni a tapasztalataimmal...

#3 kovacsnekati 2011. 03. 23. - 12:54:40

Szia Kata! Tetszik az ötleted, én biztosan követni fogom a blogodat! Sok sikert kívánok! :) Druszád

#4 fortunagirl 2011. 03. 21. - 15:13:15

Sziasztok! Kata vagyok Egerből! Sajnos egy csúnya és alattomos betegség miatt nagyon elhíztam, és most jutottam el arra a pontra, hogy tenni kell ellene valamit. Ezért böngésztem a neten, a fórumokon, kértem ingyenes termékmintákat, elkezdtem mozogni és diétázni. És ami nagyon fontos: ELINDÍTOTTAM A SAJÁT BLOGOMAT, amivel szeretnék segíteni a hasonló cípőben járó embereken. Jelenleg 130 kg vagyok és 90 kg a cél!! Egy többek által sikeresnek és hatásosnak vélt fogyókúrás módszernek álltam neki, de mindent részletesen kifejtek a blogomban: http://fogyokuramtortenete.blogger.hu/ Kérlek tarts velem, segítsünk egymásnak.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: