Házipatika fórum: kezelhetetlen gyulladás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

kezelhetetlen gyulladás

#1 tibi21 2011. 11. 03. - 17:30:58

ezeket érdemes megnézni, nagyon hasznosak :) http://www.nathadoktor.hu/gyulladas/ http://www.nathadokt...lladas-tunetei/ http://www.nathadokt...o-modszerekkel/ http://www.nathadokt...as/a-gyulladas/ http://www.nathadokt...to-gyogyszerek/

#2 andifeher 2011. 06. 24. - 09:42:27

Sziasztok! Sok cikket találtok itt a témával kapcsolatban:http://www.intimflora.hu/

#3 taktik 2009. 06. 19. - 20:39:28

Sziasztok! Az én meggyőződésem, hogy a visszatérő hüvelygomba oka nagyon sokszor a fogamzásgátló. 8 hónappal ezelőtt abbahagytam a tabletta szedését, mert már kibírhatatlan volt, hogy a menstruáció előtti héten, minden hónapban hüvelygombám volt. Néha hónap közben is, ha strandra, vagy thermálfürdőbe merészkedtem. Szóval abbahagytam a fogamzásgátló szedését és Probiosant szedtem 3x1 szemet 2 hétig, aztán 2x2 amíg el nem fogyott. A terhesség ellen Pharmatex egyadagos hüvelykrémmel védekeztünk, amiben van egy kis fertőtlenítő és síkosító is, így nem sérül meg a hüvely nyálkahártyája szex közben. És ez használt!!! Strandra és thermálfürdőbe is merészkedtem egy idő után, persze utána egyből zuhany és tejsavas mosakodóval mosdás, meg a biztonság kedvéért egy kis Canesten krém és minden rendben is volt. 2 hónapja a nőgyógyász rábeszélt a Cypromixra, amit elsősorban pattanásokra írnak fel (elég problémás a bőröm) és másodsorban fogamzásgátló is. Ó, már bánom, hogy hagytam. Már lassan három hete küzdök a hüvelygombával. Ráadásul a párom is elkapta. Használtam Canesten kombit, de meg kellett szakítanom, mert közben megjött a menzeszem, így nem is volt hatásos. Elhasználtam egy Floragyn intimzuhanyt, 4 kúpot és folyamatosan az intim mosakodót, de eddig nem sokra jutottam velük. A Probiosant is elkezdtem újra szedni 1 hete... Szóval szerintem a fogamzásgátló nagyon is ludas lehet.

#4 Turbi 2009. 06. 07. - 14:03:05

Bocsánat, csak nem sok időm volt a levélírásra, ezért kicsit zavarosra sikeredett. Szóval ott a joghurtoknál az a lényeg, hogy natúr, probiotikus Danone legyen, nem pedig édesített. Kicsit kuszák lettek a mondataim, bocsánat, de remélem azért érthető így is. Turbi:)

#5 Turbi 2009. 06. 07. - 13:55:54

Kedves CateRina, KeyoMárti és sorstársaim! :) Lehet sokaknak, így Nektek sem újdonság pár dolog amit leírok, de hátha van aki még nem hallotta belőle néhányat és tudok segíteni. Megdöbbentő milyen sokan szenvedünk ettől a dologtól. Figyelmesen végigolvastam a leveledet és sajnos azt kell mondanom,hogy amiket írtál azokon már mind túlvagyok. A sexuális együttlét tény, hogy sajnos nagyon nem tesz jót nekünk. A hüvelyi folyás és a hólyaggyulladás állandóan együttjár, legalábbis nálam így van. Valószínűleg tényleg a folyás az első hunyó. Amiket írtál mind ismerős. Sexuális együttlét után, nagyon fontos, hogy amint lehet elmenjünk pisilni, majd zuhanyozni és ami a legfontosabb, hogy főként ha lefekvés előtt vagyunk mindenképpen igyunk egy pohár vízet legalább, ha szomjasak vagyunk, ha nem, hogy legyen bennünk folyadék. Az öltözést azt már nagyon megtanultam.:) Be vagyok bugyolálva szinte folyton. Alvás közben is zokni, derékvédés. Sajnos nyáron is sok a felfázás, és jogos a kérdés, hogy miért, legalábbis én nem értettem 40 fokban mi a bajom, aztán egy orvossal beszélgettem és ő mondta, meg azért én is kapizsgáltam:), hogy papucsban való rohangálás közepette jól leizzad a lábunk pl. és ha megfúj a szél az is felfázást eredményezhet. Tudom erre nagyon nehéz vigyázni, mert a nagy melegben mégis miben járjunk, de igyekezzünk kerülni a dolgot. Már jártam urológusnál, nem is egynél. Mindig antibiotikumot kaptam ott is. Pl: Cifran, Cibrobay, Monural por...stb. Most épp nem jut több az eszembe, de volt több is. Ezek mind nagyon jó szerek, hatnak gyorsan, de rögtön utána jön a gomba stb. Értelmes tanácsot, csak azokat kaptam amiket fentebb leírtam. Egyetlen dolog volt ami huzamosabb ideig jó volt, az a Nitrofurantoin, amit szeretkezés után kellett bevennem, alkalmanként, illetve egy hosszabb kúrát is kaptam előtte ebből. Nagyon jó volt, de sajnos már azt sem bírom. Hihetetlenül tönkreteszi a védekező képességet, és a gyomrot, persze ez is antibiotikum. Mindeközben előjöttek a nőgyógyászati problémák. Azokra is mind kaptam én is Pevarylt, Candibenet, Nizoralt, Cedaxot, Dalacint, Mycosist Gino...stb, jó sokat, egyszerűen már el is felejtettem, de nem tudnának szerintem sok olyat amit még nem szedtem. Minden remekül hatott, pár hétig. Megcsináltak egy méhszájsebműtétet is, azután mégjobban begyulladtam. Fájt mindenem. Candida szűrésen is voltam már, az negatív lett. Bacit azt hol találnak, hol meg nem a vízeletemben. Intimlemosót nem használok, azokkal én is bajban vagyok. Az orvosok nagyon nem tanácsoljak, csak maximum egy ideig, mert a szervezeted elfelejt védekezni, állítólag az sem tesz jót. Az intim tisztálkodással én is bajban vagyok, hogy pontosan mivel is kellene, mert valahogy semmisem az igazi. A tiszta vízet tanácsolják még állítólag, de valljuk be, nem érezzük magunkat tisztának tőle, legalábbis én nem. Amit én most kipróbáltam, de azért jelzem, hogy nem tudom mindenkinek ajánlott-e, bár valószínűleg nem árthat, az a joghurtos hüvelyöblítés. 2-3 kanál joghurt, langyos vízben feloldva, ami a lényeg, hogy natúr Danone előflórás joghurt legyen, nem édesített probiotikus. Ezt olvastam már máshol is. De előtt azért nem árt megkérdezni a dokit, hogy kinek ajánlott és kinek nem. Én még nem tudom, használ-e ,most próbálgatom. Amit tudok tanácsolni, most az urológiai problémákra, amiről sok jót hallottam és én is el fogom kezdeni, amit te is említettél, a tőzegáfonya, talán Urell kapszula a neve. A hólyaggyuszisfórumon is nagyon dícsérik a lányok. Szerintem érdemes belevágni, bár nem két forint, de nem antibiotikum. Egyébként én most segítséget és tanácsot Dr. Elek Csabától kértem és kaptam. Őt megtalálod ezen az oldalon, de ne itt írj/írjatok Neki, hanem a Kérdések rovatnál, mert ha jól tudom, ide ritkábban néz fel. Érdemes őt felkeresni. Tapasztalataimat majd megosztom, hogy hogy halad a gyógyulás. Mindenkinek mást kell szednie, bármennyire hasonlóak a problémáink, mindig mások, de a Doktor Úr nagyon kedves, segítőkész. Remélem Nektek is tud segíteni. Remélem mindenre válaszoltam.:) Én most nagyon reménykedem. Vannak természetes gyógymódok, a tőzegáfonyáról is írok majd, hogy vált be, hüvelyöblítésről stb... Nem adom fel, tudom hogy minden rendbe fog jönni.:) Sok sikert, gyógyulásra fel : Turbi

#6 britgett 2009. 05. 30. - 18:26:57

Lányok!!!!!!!!!!!!! Gyertek a Krónikus hólyaghurut/heveny hólyaggyulladás oldalra!!!!!!!! Nagyon sok jó infót találtok a hólyaggyulladással ill. a hüvelygyulladással kapcsolatban is!!!!!!!!! Nekünk is hasonló , majdnem azonos problámáink vannak!!!!!!!!!! Üdv. Britgett

#7 CateRina28 2009. 05. 30. - 17:13:53

Tisztelt Doktor Úr! Mi lehet a megoldás az évente 5-6x is visszatérő húgyúti fertőzés és hüvelygyulladás, hüvelyfolyás ellen? Minden alkalmommal antibiotikumot kell szednem, és most gomba ellen is szedek gyógyszert. Mivel szinte mindig fel van puffadva a hasam, fáradékony vagyok, és nagyon rosszul alszom, ezért arra gondoltam, hogy talán a Candida gomba olyan mértékben van felszaporodva a szervezetemben, ami ilyen tüneteket okoz. Most kezdtem el egy candida diétát. Nagyon vigyázok a hideggel, jól felöltözöm, és próbálok mindent betartani, amivel csak elkerülhető ez a betegség. De ha ezután is előjön, akkor nem tudom mi tévő legyek. Nem szeretnék ennyi antibiotikumot szedni, mert a nőgyógyászom azt mondta, hogy rezisztenssé válhatnak a baktériumok, és akkor nem tudom mi lesz. További kérdésem, hogy használhatok e intim lemosót vagy sem? Mert ez is egy ördögi kör. Ha nem használok, akkor a végbélnyílástól kerülnek át bacik a hüvelybe. ha meg használok, akkor meg tönkreteszi a normál flórát. Azt is észrevettem, hogy amikor nem volt párom több mint egy fél évig, akkor nem volt felfázásom. Így most sajnos kb. 2-3 havonta van... És mi történik akkor, ha rezisztenssé válnak a baktériumok a gyógyszerekre? Mi tegyek? Válaszát előre is köszönöm.

#8 CateRina28 2009. 05. 30. - 16:48:14

Kedves Turbi! Nagyon hasonló a problémád az enyémhez, ezért írok neked. Elmondom az enyém hogy kezdődött. Kb. 2 évvel ezelőtt nyáron erősen felfáztam, azt hiszem 3 keresztes volt a vizeletem. Akkor antibiotikummal kikezeltek. Aztán kb. fél évre rá megint jött, majd olyan 4 hónap múlva, és az elmúlt egy évben 2-3 havonta visszajön. Nekem eddig nem volt hüvelygyulladás, csak most, éppen ezzel küszködök most. Csakhogy tini korom óta volt hüvelyi folyásom, mikor kevesebb mikor több, de hólyaggyulladást csak azóta okoz, amióta szxuális életet élek. Merthogy azt vettem észre, hogy amikor kb. fél évig nem volt párom, akkor nem volt se felfázás, se hüvelygyulladás. A háziorvosom minden felfázásnál antibiotikumot ír ki, pedig én már nagyon, de nagyon nem akarom szedni, mert legyengíti az immunrendszert, és ráadásul egy idő után rezisztenssé válhatnak a baktériumok. Nem tudom mivel érdemeltem én ezt ki, életemben eddig összesen 3 férfi volt, szóval nem vagyok egy csapodár, ami miatt mindez lehetne. De tudod mit vettem észre? Azt, hogy a hüvelyi folyás miatt alakul ki a hólyaggyulladás, és nem fordítva. A hüvelyi folyás és gyulladás pedig gomba miatt van. Én most hagytam abba egy antibiotikum kúrát (muszáj volt szedni, mert amikor én felfázok, akkor olyan erősen, hogy megmaradni nem bírok), és most szedem a gomba ellen a Diflucant, valamint hüvelytablettát. Rengeteget nézelődtem ezután a téma után a neten, és valami elgondolkoztatott. Mégpedig láttam azt, hogy a Candida gomba mennyi bajt okozhat, és egyik jellemző tünete gyakran visszatérő húgyúti fertőzés. Egyéb tünetei: haspuffadás, álmatlanság, fáradékonyság, fejfájás stb. Ezek szinte mind jellemzők rám. Úgyh én most elkezdtem egy Candida diétát, vagyis abszolút nem eszek se cukrot, se fehér kenyeret, se élesztős dolgokat. Ez az alap, de részletesebben találsz róla itt a neten is leírást. Szóval én ezt most megcsinálom, sőt el fogok menni egy Candida szűrésre, és urológushoz is. Megfigyelem magam, hogy akkor mi történik. További tanácsaim: lehet vicces, de nagydolog elvégezte után a hüvelytől elfelé húzd a WC papírt, semmiképp ne a hüvely felé. Én bevallom őszintén eddig rosszul csináltam, Továbbá nagyon ajánlom neked a tőzegáfonya kivonat folyamatos szedését (akár félévig is). Ez recept nélkül kapható. És nagyon fontos, hogy most egy jó ideig nagyon, de nagyon vigyázz a hideggel. Én ha kell még így májusban is 2 zokint veszek fel, derekamra pullóvert kötötk, szóval angyon ügyelek arra, hogy ne fázzak és hideg ne érjen. Télen ne egyszerű harisnyát, hanem cicanadrágot és 2 zoknit vegyél. Ezek apró dolgok, és másnak semmit nem jelentenek, de nekünk nagyon kell vigyáznunk magukra. Hidd el, nagyonis megértem, hogy min mész át. Ezt más nem tudja, aki csak hébe hóba picikét felfázik. Merthogy vannak ennek fokozatai is, van amit ki lehet kúrálni némi kamilla teával. Hát az enyémet nem, az tuti. Mindenesetre nagyon jót tesz, ha rendszeresen iszod a kamillát, akkor is ha nem vagy felfázva, mert azért mégiscsak gyulladáscsökkentő. A másik, ÜLŐFÜRDŐT NEEE. Nem szabad. Visszakerülnek a baktériumok és kész. Én ezt magamon vettem észre. Igyál nagyon sok folyadákot, szex után pedig pisilj, mindig. És ha lehet, a szex ne tartson túl sokáig, ha pedig utána begyullad, menni nőgyógyászhoz. Gyulladva ne hagyd. Eddigi tapasztalataim alapján én eddig ennyire jutottam, és mindent be fogok tartani, mert nem akarom hogy megint húgyhólyag gyulladásom legyen, és nem akarok antibiotikumot szedni. Ha mégis hamar visszajön megint, akkor nem tudom mi lesz. És nekem is lennének kérdéseim: - az intimlemosó tényleg nem jó? neked okozott bajt? nem vetted észre? én pont most vettem magamnak... - nem tudnak valamit az orvosok anitbiotikum helyett adni? - urológusnál voltál? ha igen, mit csinált veled? és mit mondott? - milyen gombaölőt kaptál? Én Pevaryl 1 % krémet, és Gyno-Pevaryl hüvelykúpot + Diflucan. - ja, és még nekem nem tenyészettek a vizeletből bacit, holott kellett volna, mert így célirányosan tudták volna kiölni a bacit. Eddig Sumetrolimot, Nevigramont, Monuralt, és Tarivid Richtert szedtem... Várom, hogy írj, mert én is el vagyok keseredve ám... Nem avgy egyedül. Ha valaki tud megoldást, az mindenképp írjon már, mert így nem élet az élet... Ja, és sajnos gyógyteázás nem segít. Azt már mind kipróbáltam... Na de fel a fejjel, én nem hagyom annyiban, utánajárok! CateRina

#9 mateneszollosi 2009. 05. 30. - 09:42:10

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 34 éves vagyok 3 gyerekem van. 2000-ben szültem utoljára. Kb. 1,5 éve a menszesz után 2 héttel iszonytosan erős maró folyásom van. Hormon problémák miatt rendszertelen a vérzésem, olyan 3 havonta van. Sajnos a 2. héttől kb. 1 hónapig is eltart ez a maró folyás már szinte kisebesedik a nemiszervem. Ha valaki tud tanácsot adni azt megköszöném!

#10 keyomarti 2009. 05. 29. - 11:58:19

Szia Turbi! Sajnálom, hogy (még) nem tudtál ebből kikecmeregni :s De eszembe jutott még valami! TEstgyertyáról hallottál? Nekem is volt gyulladásom, én vettem (sőt, azóta is használom) nekem bevált. Van kifejezetten női problémára, (muskotály) nem drága. (bár nem tudom mennyire hajlasz ezekre a módszerekre) Kifejezetten gyulladáscsökkentők. Ha gondolod olvasd el a honlapot: www.tade-biohaz.hu Illetve - lehet hülyén hangzik - de a hidegvizes borogatás :s nem kellemes, és nem is kell sokáig, nehogy lehűljenek a szervek. Én múltkor borogattam, tettem a vízbe ezüst-kolloidot - ez pedig egy Flavin termék. Nekik is van csomó mindenük, de az már egy drágább kategória. ...hát ennyi, remélem minél előbb megtalálod a számodra megfelelő módot!

#11 Turbi 2009. 05. 29. - 00:09:00

Szia! Köszönöm szépen a tanácsot.:) Sajnos mindezeken már túl vagyok, illetve folyamatban van. Boldog lennék, ha ennyi elég lenne, de ezzel a gyógymóddal kezdtem még a legelején és sajnos már itt tartok... De természetesen ezek nagyon jó dolgok és főként, ha az ember időben elkapja és nem olyan súllyos az ügy, akkor én is ajánlom mindenkinek, mert ez a legtermészetesebb gyógymód, ami semmiképpen nem okoz problémát, na és általában segít is. Mégegyszer köszönöm...:)

#12 keyomarti 2009. 05. 27. - 10:07:51

Szia! A gyulladás önmagában nem jó dolog; ezt ugye meg kéne szüntetni valamilyen módon/formában... Ki miben hisz - nem biztos, hogy nagyon jót teszel a szervezetednek a sokféle gyógyszerrel. Én javasolnám Neked például a gyógyteákat; a kamillatea a sok jó hatása mellett gyulladáscsökkentő; illetve az "örök" az a cickafarkfű tea. Ezt is ihatod, de napi másfél litert minimum; és nagyon javasolt az ülőfürdő használata. Megveszed, leforrázod, egy napig hagyod állni, majd felforralod és beleülsz. Nem baj, ha elmerülsz benne, nyugodtan érje csak a petfészkeidet, méhedet. Ezt több napon keresztül csinálhatod, nincs mellékhatása, de akár kétnaponta is mehet. Hidd el, a folyás simán megszűnik tőle, szerintem nagyon hatásos gyógymód. De olvass utána bátran, sok nő használta már a cickafarkfűt, mert tényleg jó. Mielőbbi gyógyulást, és ne keseredj el a nemi életed miatt; először talán jó lenne teljesen "kikezelni" magad, és utána jöhet az öröm!

#13 Turbi 2009. 05. 24. - 13:21:29

Sziasztok! Látom sajnos nem vagyok egyedül a problémámmal. Elég hosszú a kortörténetem, remélem tudtok talán valami tanácsot adni, mit tehetnék, vagy hogy van-e egyáltalán ebben az országban olyasvalaki aki foglalkozik a nők ilyetén problémáival, mert én már nem is számolom (11-nél hagytam abba) a nőgyógyászok számát, akiknél jártam. Még magándokinál is voltam, bár azt hosszú távon sajnos nem engedhetem meg magamnak, mert maguk a gyógyszerek is hihetetlen drágák.:( Szóval az első sexuális együttlétem után, 18 évesen (most vagyok 23) szinte azonnal hólyaggyulladásom lett. Ez szinte azonnal vissza is tér, amint a párommal szeretkezünk. Persze mindezzel hüvelygyulladás is jár, amit rengeteg antibiotikummal kezeltek már. Kapok mindig hüvelykúpot is. Irrigáltam, tejsavaskúpokat is kaptam. De a körforgás nem áll meg. Volt egy méhszájsebem is, melyet lézeresen eltávolítottak, 5 héttel ezelőtt. Azóta természetesen nem voltunk együtt a kedvesemmel, sem strandon nem jártam és amit higiéniailag meg lehet tenni, azt meg is teszem. Intim lemosókat már nem merek használni, mert az orvosok szerint méginkább kiölik a természetes hüvelyflórát. Most éppen megint hüvely-és petefészekgyulladásom van, amit persze hólyaggyulladás is kísér, mindezt annak ellenére, hogy sehol nem jártam, a munkahelyemen is maximális az illemhely tisztasága. Össze-vissza szedem az antibiotikumokat, próbáltam már gyógynövényes tablettákat is. Most a legújabb állás szerint már a gyógyszert is kiveti a gyomrom, mert sajnos refluxom van(nem záródik a gyomorszájam rendesen, visszajut a nyelőcsőbe a gyomorsav), azaz sajnos hányingerem lesz, sőt hányok is. Nitrofurantoint szedek már 2 éve, minden szeretkezés után, mert ezt javasolta az orvosom, majd most egy újabb azt mondta, hogy lehetek ilyen buta, hiszen azt nem lehet így szedni, mert tönkreteszi a gyomrom. Most akkor mit is tegyek, van valami ötletetek? Teljesen tönkrement a sexuális életem, és azt sem tudom a páromtól meddig várhatok még támogatást, hiszen 23 évesen nem így kellene élnem, és már nagyon kétségbe vagyok esve. Köszönöm: Turbi

#14 kispunk 2008. 04. 23. - 08:59:10

Veronik én neked is azt javaslom,amit nekem ajánlott a doki.Ezt az irrigálós megoldást. Nekem az a trükköm,hogy a tejsavas előtt megpróbáltam a kamillás hüvelybeöntést.A receptet még az irrigáló "készülékhez" adták.Bevált.Ugyan nekem nem hivatkoztak soha ilyen hámhiányra,de kellemetlennek találtam,hogyha inkább az oldalamra fordultam,mert emiatt nem akartam szeretkezni.Volt is belőle vita,amig a páromat szakember fel nem világositotta,hogy ez sajnos gyakori proléma és nem az a gond,hogy ő a szerencsétlen.

#15 kispunk 2008. 04. 22. - 11:39:46

"monikak"!! Valami hasonló problémám nekem is van.17 évesen voltam először nőgyógyásznál és tavalyig bezáróan évente kb4-5X fordultam meg cytilogia miatt a dokinál.(Most 21 vagyok)Szinte minden alkalommal ugyazaz:P2gyulladt.Jött a hüvelykúp,aztán 1 hét nyugi,utána ugyanúgy minden.Most sikerült találnom egy normális dokit.Ő azt mondta,hogy P2-nél jobb eredményt nem fogok kapni soha,viszont ajánlotta,hogy intim lemosón felül mostantól 3 naponta irrigáljak néháhy hétig,aztán csökkentsem ezt úgy,hogy csak havi 1-2 alkalom legyen.Egyenlőre én is az elején tartok,de a nővéremnek pl. segitett ez a módszer.Egy próbát megér.

#16 csajszy19 2007. 11. 14. - 20:06:53

sajnos segíteni nem tudok,pedig nagyon szeretnék. remélem megtalálod a probléma okát és meggyógyulsz! Sok sikert hozzá!! Vera

#17 csajszy19 2007. 11. 14. - 20:04:57

Hasonló problámám van nekem is Veronik( névrokonok is vagyunk :)

#18 gyuri26 2007. 11. 01. - 14:36:13

sziasztok lehet nem ide tartozik de most regeztem és gondoltam itt kezedem.... 26 Fiú vagyok. lenne 1 olyan bajom,hogy még csak 3napja de észrevettem,hogy a himvesszömböl szagtalan de féhéres folyadék folyik...meg mikor pisilek kicsit csip..de pisilésnél a vizeletem normál..aztán 1-2 óra múlva megnézem a péniszem ésolyan mintha elélveztem volna..de ez nem az..olyasmi folyadék vagyis folyás ami a nöknél van..észrevettük a páromnál is ,hogy neki is van... VALYON MI LEHET EZ?? ELÖRRE IS KÖSZÖNÖM TANÁCSOTOK... ÜDV Gyuri

#19 veronik22 2007. 11. 01. - 11:06:32

Tisztelt Tisztelt Doktor Úr! Nagyon el vagyok keseredve és szeretnék tanácsot kérni.Az én helyzetem nem hétköznapi sajnos.Most 25 éves vagyok és 19 éves korom óta szenvedek hüvelygyulladásban,évekig szedtem antibiotikumot,intravénásan is,többször tükrözték a hólyagomat,mindent kipróbáltam,de nem használt semmi.Azután elmúlt a gyulladás,minden leletem negatív lett immáron 3 éve.Mégis!És itt ez a probléma, a hüvelyem külső része még mindig fáj érintésre,holott semmi elváltozás nincs rajta.2 hónapja az egyik orvosom észrevette,hogy szűzhártya maradványom van,pont ahol fájt és kimetszették. Azt hittem,hogy végre megtalálták a problémámat,de nem így lett.Több nőgyógyásznak is megmutattam,de nem látnak semmi bajt,egészséges női hüvely-mondják.Csak egy kis hámhiány.Erre kell szednem a neogranormon kenőcsöt,amit mindig kenegetek,de javulás alig tapasztalható.Sajnos a nemi életem is sokszor elviselhetetlen,csak úgy tudom sokszor kibírni,ha bekenem magam lidokain kenőccsel.Nagyon el vagyok keseredve,mert nem ilyennek kellene lennie egy nőnek,nem így kellene élnie,mert így az egész fiatalságom elúszik mellettem.Abban a világban,ahol minden a szexről és az orgazmusról szól,nem tudok megfelelni,pedig nagyon szeretnék már végre egészséges nő lenni.Nem tudom mit csináljak,kihez forduljak. Bármilyen tanácsot elfogadok bárkitől,csak ha már egy lépést tudnék előre haladni,már boldogabb lennék. Köszönöm,hogy meghallgatott.

#20 2007. 05. 03. - 13:56:59

Tisztelt Doktor Úr! Évek óta hüvelygyulladásom van. Már rengeteg kupot, gyógyszert kaptam, de egyik sem segített, legfeljebb rövid időre enyhített a tüneteken. Volt méhszájseb jegelésem és méhszájplasztikai műtétem is. De a gyulladás visszajött. Férjemmel együtt gyógyszeres kezelést is kaptunk. Állandó jelleggel folyásom van mely változó színű, és viszkető, égő, csípő érzéssel jár. A Lactacyd mosakodót szinte naponta használom. Már jó néhány éve szedek Mercilon tablettát, és a tünetek a tabletta szedése után jelentkeztek. Két hete abbahagytam, de még nem változott semmi. Lehetséges hogy ez okozza? Miért nem múlik el amikor már annyiféle gyógyszert kaptam? Kérem válaszoljon, mi segíthet!?

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: