Házipatika fórum: Valakinek van mostában tapasztalata a Metabol FORTE-ről? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Valakinek van mostában tapasztalata a Metabol FORTE-ről?

#1 norika78 2012. 09. 11. - 12:14:58

Kedves Veronika és többiek!
A régi metabolban 50 mg jód van, mellette ugyaennyi króm és l karnitin.
A fotréban 150 mcg jód van, persze van mellette egy csomó minden más is.
A 150 mcg az 0,15 mg ebből napi négyet kell bevenni, az 0,6 mg jód.
Ölég messze van az 50-től!!! Valaki tud segíteni, hogy mi ez a nagy eltérés?
Rájöttek, hogy nem is kell annyi jód, mert úgyis kiürül pl?
Vásárlás előtt állok és nem szeretném hülye csillivilli tablettára költeni a pénzemet.
Segítsetek légyszi!! Köszi: Nóra

Üzenet megtekintéseIdézve: veronika80 - Dátum: 2011. június 06. - 11:12:33

Szia! Én szedtem még tavasszal, és csak jó tapasztalataim vannak róla! 75 kg-ról szerettem volna lemenni 60-ra, és mivel a sporthoz elég lusti voltam mindig is, úgy gondoltam az étrend változtatás mellé beszerzek még valami segítséget :) Aztán kerestem, kutattam, érdeklődtem, és végül pont az összetevők miatt esett a Metabol Fortére a választásom. Valóban komplexebb összetételű, mint a sima Metabol, többszörös hatóanyag mennyiséggel, ráadásul, ha jól emlékszem, azt is olvastam, hogy akik sport mellett sem tudnak fogyni, azoknak is ajánlják. Na, mondom, akkor ez kell nekem :) Márciusban kezdtem el szedni, most fejeztem be májusban, és örömmel jelenthetem, hogy sikerült elérni a 60 kg-t! Most tartok egy kis szünetet, aztán meglátjuk a továbbiakat, remélem, nem jönnek vissza a kilók :) Szóval sok sikert és kitartást Neked! Üdv: Vera

sing

#2 norika78 2012. 09. 11. - 12:13:41

Kedves Veronika és többiek!
A régi metabolban 50 mg jód van, mellette ugyaennyi króm és l karnitin.
A fotréban 150 mcg jód van, persze van mellette egy csomó minden más is.
A 150 mcg az 0,15 mg ebből napi négyet kell bevenni, az 0,6 mg jód.
Ölég messze van az 50-től!!! Valaki tud segíteni, hogy mi ez a nagy eltérés?
Rájöttek, hogy nem is kell annyi jód, mert úgyis kiürül pl?
Vásárlás előtt állok és nem szeretném hülye csillivilli tablettára költeni a pénzemet.
Segítsetek légyszi!! Köszi: Nóra
sing

#3 veronika80 2011. 06. 06. - 11:12:33

Szia! Én szedtem még tavasszal, és csak jó tapasztalataim vannak róla! 75 kg-ról szerettem volna lemenni 60-ra, és mivel a sporthoz elég lusti voltam mindig is, úgy gondoltam az étrend változtatás mellé beszerzek még valami segítséget :) Aztán kerestem, kutattam, érdeklődtem, és végül pont az összetevők miatt esett a Metabol Fortére a választásom. Valóban komplexebb összetételű, mint a sima Metabol, többszörös hatóanyag mennyiséggel, ráadásul, ha jól emlékszem, azt is olvastam, hogy akik sport mellett sem tudnak fogyni, azoknak is ajánlják. Na, mondom, akkor ez kell nekem :) Márciusban kezdtem el szedni, most fejeztem be májusban, és örömmel jelenthetem, hogy sikerült elérni a 60 kg-t! Most tartok egy kis szünetet, aztán meglátjuk a továbbiakat, remélem, nem jönnek vissza a kilók :) Szóval sok sikert és kitartást Neked! Üdv: Vera

#4 millimilla 2011. 05. 28. - 18:05:03

Valakinek van mostában tapasztalata a Metabol FORTE-ről? Azért kérdezem, mert régebben próbáltam a sima Metabolt, annak idején (kb. 5 éve) be is vált, így nem nagyon szeretnék váltani, de állítólag a forte az komplexebb összetételű, hatékonyabb, így most inkább azzal próbálkoznék, csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, hogy kinek mennyire vált be. Köszönöm előre is! :)

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: