Házipatika fórum: Segítsünk egymáson - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 526 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Segítsünk egymáson

#1 drozsvathmaria 2017. 06. 15. - 15:10:03

Az OZSVÁTH MÓDSZER (ozsvathmethode)
Az OZSVÁTH MÓDSZER (ozsvathmethode) egy olyan módszer, ahol a látást tehermentesítő életmód és életviteli korrekciók és az orvostudomány által használt gyógyszereket és gyógymódokat egyaránt alkalmazzák a látás javítása, rehabilitációja, prevenciója és gyógyítása céljából.

Ha a gyógyulás úgy kívánja akkor a beteg panaszait, betegségeit (nem csupán a szemészeti betegségeit) és a szembetegség kórfolyamatát (prognózisát) figyelembe véve dönt a szemorvos arról, hogy az akadémiai orvoslás vagy a kiegészítő (komplementer, alternatív) medicina kezelési módszereit veszi igénybe, esetleg a kettőt együttesen alkalmazza a prevenció, a rehabilitáció és a gyógyítás érdekében.
.

A rendelőben a legmodernebb műszerekkel végezzük el a beteg orvosi vizsgálatát, majd ezt követi egy holisztikus látásteszt is, azért, hogy el tudjuk dönteni azt, hogy orvosi vagy komplementer módszereket alkalmazunk, vagy esetleg mindkettőre szükség van. Ezután tájékoztatjuk paciensünket a terápiás tervről illetve annak protokolljáról is.
Az OZSVÁTH MÓDSZER (ozsvathmethode) sokkal átfogóbb, mint az eddig ismert, természetes látásjavító módszerek és az orvostudományban alkalmazott gyógyítások, mert az orvosi diagnózist és az orvosi terápiák mellett a látás pszicho-szomatikus tüneteit figyelembe véve, illetve az egész szervezet működését és betegségeit (vérnyomás, cukorbetegség, pajzsmirigybetegség, immunológiai stb. betegségek) figyelembe véve állítja össze a komplex terápiás tervet.
Az OZSVÁTH MÓDSZER (ozsvathmethode) nagyon specifikus és személyre szabott, mert a szemészeti gyógyszerek, műtétek, szemüveg, kontaktlencse és egyéb gyógyító módok mellett alkalmazza az akupunktúrát és szemizomtornát is valamint a látást tehermentesítő táplálkozás, mozgás, életvitel, prevenció és rehabilitáció módszereit is.

A gyógyítás teljes tárházával dolgozik, mert ahogy a szerző mondja "A szem a lélek tükre és a test ablaka"((Dr. Ozsváth Mária)
+36209805472

#2 eva42992 2017. 05. 11. - 04:49:42

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

.

#3 nane09 2013. 11. 21. - 14:09:35

Sziasztok!

Az én történetem rövid és velős, le akartam szokni a dohányzásról, miközben elég komoly gyomorproblémáim voltak. Köszönhetően a munkának, ciginek...stb. Németországban dolgoztam, amikor egy doktornő javasolta, hogy igyak kálmos gyökér teát. Amit kint Németországban meg is vettem fantasztikus menta ízesítéssel. (Magában a Kálmosgyökérnek elég "pikáns" íze van.)
Magyarországon sehol nem találok ilyen tea kombinációt, pedig kipróbáltam az összes kálmos gyökér teát amit itthon lehet kapni. AZ eredmény magáért beszél, mert azóta szinte rá se gyújtottam és gyomrom is sokat javult.
Azóta is onnan rendelem, de a szállítási költség 1 kg esetében is ugyan annyi, mint 3 kg. Ezért gondoltam, hogy akinek emésztési zavarai vannak, le akar szokni a cigiről, vagy éppen hízni szeretne, azzal közösen rendelnénk meg, így spórolnánk valamennyit.
Akit érdekel annak megírom az email címem és megbeszéljük a részleteket.

#4 holdmaci 2013. 02. 23. - 15:42:52

Üzenet megtekintéseIdézve: maxpecs - Dátum: 2013. február 23. - 14:34:58

Kedves holdmaci!
Hererákkal indult, aztán has-mellkas nyirok áttétek lettek. Ekkor jött a 9 órás műtétem, amikor az összes nyirokcsomót eltávolították (has-mellkasban). Utána jött a kemó, és a felépülés, remélem, így már érthető :)
Max

Kedves Max.

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
Én egy nő vagyok,de a férjem is beteg,igaz neki nem rákja van,hanem hólyagnyak szükülete és e-miatt katétert visel.Ugynevezett epycist katétert ami a hasfaloni kivezetést jelent.Itt távozik a vizellet.Nagyon izgulok,hogy ne hogy legyen valami komolyabb baj.Őt jóindulatu prosztata megnagyobbodással műtötték,és ezt megbosszulta a hugyhólyag,-gondolom én.Ugy összehegesedett,hogy még a katétert sem tudta az orvos a hugycsövön keresztül feldugni.Szóval e-miatt vagyok nyugtalan.Ha ebben a témában tudsz valamit mondani szivesen veszem.
Üdv:holdmaci

#5 maxpecs 2013. 02. 23. - 14:34:58

Üzenet megtekintéseIdézve: holdmaci - Dátum: 2013. február 23. - 14:26:03

Írtam Neked,olvasd el és légyszi válaszolj nelkem.Üdv:holdmaci

Kedves holdmaci!
Hererákkal indult, aztán has-mellkas nyirok áttétek lettek. Ekkor jött a 9 órás műtétem, amikor az összes nyirokcsomót eltávolították (has-mellkasban). Utána jött a kemó, és a felépülés, remélem, így már érthető :)
Max

#6 holdmaci 2013. 02. 23. - 14:26:03

Írtam Neked,olvasd el és légyszi válaszolj nelkem.Üdv:holdmaci

#7 holdmaci 2013. 02. 23. - 14:24:58

Üzenet megtekintéseIdézve: maxpecs - Dátum: 2013. február 22. - 20:07:47

Sziasztok!
Rég jártam itt, végre sikerült új jelszót kérnem. 2005 január 4-én bénult le a szemem, akkor SM-et állapítottak meg nálam. Lumbálták a gerincem, szteroidps kűrával (vénásan) helyre tették a szemem is. Aztán jött a rák, 2 órás műtét, aztán az áttétek, 9 órás műtét, kemoterápia, stb. Mára teljesen egészséges vagyok. remélem, szívesen fogadtok egészségesen is!
Ami azóta történt: elvettem életem szerelmét, aki végig csinálta velem az egész tortúrát. Talán nem véletlen, hogy az Életmentő kártyát mi gyártjuk, és forgalmazzuk, ez a munkánk, valamint fényképes hűtőmágneseket készítünk.
(ha valakit érdekel: Életmentő kártya ) Mivel ez a munkánk, és hiszek benne, ezért nem bírom ki, hogy ne említsem meg, de nem írok róla kisregényt. Erről ennyit, nem ez a lényeg.
Ha valaki rámismer, örülnék, ha a "régiekről" is olvashatnék!
Üdv és puszi mindenkinek!
Max

#8 holdmaci 2013. 02. 23. - 14:23:14

Szervusz maxpecs.
Nagyon örülök,hogy meggyógyultál.Nem egészen értem,molyen rákban szenvedtél ,mert ebből a levélből nem tünik ki.

Üdv:holdmaci

#9 maxpecs 2013. 02. 22. - 20:07:47

Sziasztok!
Rég jártam itt, végre sikerült új jelszót kérnem. 2005 január 4-én bénult le a szemem, akkor SM-et állapítottak meg nálam. Lumbálták a gerincem, szteroidps kűrával (vénásan) helyre tették a szemem is. Aztán jött a rák, 2 órás műtét, aztán az áttétek, 9 órás műtét, kemoterápia, stb. Mára teljesen egészséges vagyok. remélem, szívesen fogadtok egészségesen is!
Ami azóta történt: elvettem életem szerelmét, aki végig csinálta velem az egész tortúrát. Talán nem véletlen, hogy az Életmentő kártyát mi gyártjuk, és forgalmazzuk, ez a munkánk, valamint fényképes hűtőmágneseket készítünk.
(ha valakit érdekel: Életmentő kártya ) Mivel ez a munkánk, és hiszek benne, ezért nem bírom ki, hogy ne említsem meg, de nem írok róla kisregényt. Erről ennyit, nem ez a lényeg.
Ha valaki rámismer, örülnék, ha a "régiekről" is olvashatnék!
Üdv és puszi mindenkinek!
Max

#10 puncs5 2013. 01. 14. - 11:18:29

http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
Sziasztok!! Fogyókúrás segítségnek kíváló!! :)
Nekünk is bevált.Sőt!Már ajánlottuk a baráti társaságunkban is,ahol már többen próbálták,és csak jót mondtak róla.Fogytak is és még a cukorszintjük is normlizálódik. :) Ingyenes termékmintát lehet rendelni és utána az akciós kezdőcsomag most nagyon kedvező áron van. :)
sing

#11 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:47:35

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#12 holdmaci 2012. 12. 19. - 17:10:18

Üzenet megtekintéseIdézve: mughuzu565 - Dátum: 2011. május 31. - 13:03:04

Sportolni szeretnék, mit ajánlotok, labdajáték kizárva?http://kerdesek.hu/sportolni-szeretnek-mit-ajanlotok-labdajatek-kizarva

Legjobb sport a KAPÁLÁS a TSZ-ben,vagy az árokszélén,vagy a szőlőskeretben.Hidd el az orvos ezt ajánlja.MINDEN izmodat megmozgat .Hidd el nekem.67 éves vagyok.Egyszer véletlenül a dokinőm gyógytornát írt elő,mert kibicsaklott a bokám.Elmentem tehát gyógytornára.Képzeld el azt kérdezte a gyógytornász,milyen sportot űztem,mert az izomzatom tökéletes.Nem hitte el,hogy a kapáláson kívűl semmit nem sportoltam.Azóta velem példálózik mindenkinek.
Üdv:Holdmaci.
Utóírat.:Igaz én ezt a fajta sportot 6 éves kromtól üztem,mert nagyon szegények voltunk és az anyám mindig vitt magával.90 évesen halt meg szegény.

#13 holdmaci 2012. 12. 19. - 16:59:09

Üzenet megtekintéseIdézve: maja31 - Dátum: 2011. május 05. - 15:18:29

Sziasztok!Nálam minden fogyokurás gyogyszer megtalálható MOST KEDVEZÖ ÁRON!!!lindaxa@lajt.hu

Kedves maja311.
Én hízókúrás receptre kérnék ajánlatot.!Csúnya a kövér ember,de a sovány mégcsúnyább.Örüljön a kövér ember,mert ha beteg lesz,van miből leadni.Én amikor beteg lettem /tüdőgyulladás ,/rengeteget fogytam .Jó lett volna kövérnek lennem.Akkor nem tünt volna ugy fel a soványságom.
Hízókurás gyógyszerre vagyok vevő.Azért bármit m,egadnék.

#14 puncs5 2012. 12. 18. - 14:57:37

http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
Én csak javasolni tudom.Nekem segített!!Sikerült visszanyerni 5 hónap alatt a versenysúlyom.Cukorra is kiválóan alkalmas.Nagymamám például kifejezetten cukorbajra szedi és fantasztikusak az eredményei!!! :) Ingyenes termékmintát igényeljetek,próbáljátok ki.Tényleg csak jót tudok mondani róla!!!
sing

#15 lengyelnelocsi 2012. 12. 02. - 14:21:00

Sziasztok.

6 hetes kisfiam nagyon hasfájós, már sok mindent kipróbáltunk, hallottunk az angolvízről (GRIPE WATER), de nem lehet beszerezni.
Tud ebben nekem segíteni valaki?
Előre is köszönöm.
locsitimea@citromail.hu

#16 zsema81 2012. 11. 10. - 13:18:46

Sziasztok!
Eladó bontatlan, hiánytalan, receptre kiváltott stilnox, és zaldiar gyógyszerek. Jóval a gyógyszertári ár alatt eladó. Megmaradt sajnos.
Érd: ramai@citromail.hu
sing

#17 tothbobe 2012. 10. 17. - 13:33:49

Sziasztok!
A múlt hónapban kipróbáltam egy méregtelenítő gélt, ami tökéletesen működött, mint fogyókúrás szer, és még az emésztésem is rendbe jött, ha most 3at vesztek, akár ismerősökkel közösen, csak 7000Ft-ba kerül/db, ha a szaküzletből szerzitek be!
Ajánlom mindenkinek, aki fogyni vágyik! Ezen az oldalon többet is olvashattok róla!
http://enterosgel-szakuzlet.hupont.hu
Szép Napot! Böbe
sing

#18 jupiter80 2012. 10. 01. - 21:11:52

Kedves Fórumozók!
Egy olyan cég termékeit szeretném figyelmetekbe ajánlani, amely 21 éve töretlen sikerességnek örvend a nemzetközi piacon és természetes anyagokból, gyógynövényekből készült termékei úgy hatékonyak, hogy nem okoznak semmiféle káros mellékhatást, mint a gyógyszerek. Több, mint 100 terméket kínál a cég minden szervre és szervrendszerre, illetve egészségügyi panaszra: vitaminok, közérzetjavítók, stresszoldók, immunerősítők, energiaszint- és nemi aktivitás fokozók és még sok egyéb. Ha valaki szívesen megismerkedne a készítményekkel, itt tud velem kapcsolatba lépni: globalmind88@gmail.com
További információ a honlapomon: www.calivita.bakos.ws
Várom jelentkezéseteket szeretettel.
sing

#19 kekirenata 2012. 07. 03. - 14:06:29

Eladó AZALIA fogamzásgátló tabletta 3 bontatlan levéllel!!!(3 x 28 tabletta) Aki ilyet szed, most olcsóbban hozzájuthat!:) Lejárati idő: 2012/09. E-mail cím: kekirenata@gmail.com

#20 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:26:06

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

• 526 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: