Házipatika fórum: Segítsünk egymáson - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 527 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Segítsünk egymáson

#21 tothbobe 2012. 10. 17. - 13:33:49

Sziasztok!
A múlt hónapban kipróbáltam egy méregtelenítő gélt, ami tökéletesen működött, mint fogyókúrás szer, és még az emésztésem is rendbe jött, ha most 3at vesztek, akár ismerősökkel közösen, csak 7000Ft-ba kerül/db, ha a szaküzletből szerzitek be!
Ajánlom mindenkinek, aki fogyni vágyik! Ezen az oldalon többet is olvashattok róla!
http://enterosgel-szakuzlet.hupont.hu
Szép Napot! Böbe
sing

#22 jupiter80 2012. 10. 01. - 21:11:52

Kedves Fórumozók!
Egy olyan cég termékeit szeretném figyelmetekbe ajánlani, amely 21 éve töretlen sikerességnek örvend a nemzetközi piacon és természetes anyagokból, gyógynövényekből készült termékei úgy hatékonyak, hogy nem okoznak semmiféle káros mellékhatást, mint a gyógyszerek. Több, mint 100 terméket kínál a cég minden szervre és szervrendszerre, illetve egészségügyi panaszra: vitaminok, közérzetjavítók, stresszoldók, immunerősítők, energiaszint- és nemi aktivitás fokozók és még sok egyéb. Ha valaki szívesen megismerkedne a készítményekkel, itt tud velem kapcsolatba lépni: globalmind88@gmail.com
További információ a honlapomon: www.calivita.bakos.ws
Várom jelentkezéseteket szeretettel.
sing

#23 kekirenata 2012. 07. 03. - 14:06:29

Eladó AZALIA fogamzásgátló tabletta 3 bontatlan levéllel!!!(3 x 28 tabletta) Aki ilyet szed, most olcsóbban hozzájuthat!:) Lejárati idő: 2012/09. E-mail cím: kekirenata@gmail.com

#24 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:26:06

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#25 mariannaetelka 2011. 08. 21. - 08:47:48

Kedves bloqolók! Szeretném megosztani veletek egy új tapasztalatomat. 50 nő vagyok, már egyre több problémával. Közel 20 éve törekszem az alternatív módszerek használatára, mert sajnos a hagyományos (orvosi) módszerek eddigi tapasztalataim szerint nem vezettek eredményhez. Találkoztam e hónap 12-én egy szuper élelmiszer családdal, igen új még kis hazánkban. Csak természetes anyagokat tartalmaz, komoly orvosi háttér van mögötte és egy 1998 évi Nobel díjas kutatásra alapul. Eldöntöttem, hogy kipróbálom. Aug 16-án kezdtem fogyasztani: eredményeim: az arcomon lévő 15 éve éktelenkedő kelések teljesen elmúltak, a kislánykoromtól a jobb lábamon lévő ekcémám elmúlt, már nem gyulladt, nem foszlik a lábam, végre felvehetek egy szandált és hab a tortán, hogy a 19 éve hol kiújuló, hol nyugvó aranyerem ( most éppen a virágkorát élte, vérzett, viszketett és fájt) tünetmentes. Úgy gondolom, hogy bátran mondhatom, hogy valóban csodálatos a termék, valóban nagyon nagyfokú a felszívódása. Sok termékhasználó további kedvező tapasztalatokat is elmondott már, de én csak azt írom le, amit tapasztalok. Megtaláltok:mbancsi@gmail.com Marianna

#26 saranagy 2011. 08. 18. - 19:34:22

Bocs ez nem tudom miért jelent meg kétszer.

#27 saranagy 2011. 08. 18. - 19:33:50

Szia! Ne is mondd :) Rajtam még mindig van. Jó jó ez a cikk de segít is valamit? Rá kéne szánnom magam a diétára meg persze mozogni is de valahogy annyira fáradt vagyok mindig. Gondoltam már arra is hogy méregtelenítek is és ehhez tudom hogy ajánlják a Protexint, de még nem szereztem be azaz még hiányzik a végső elhatározás :)

#28 saranagy 2011. 08. 18. - 19:32:34

Szia! Ne is mondd :) Rajtam még mindig van. Jó jó ez a cikk de segít is valamit? Rá kéne szánnom magam a diétára meg persze mozogni is de valahogy annyira fáradt vagyok mindig. Gondoltam már arra is hogy méregtelenítek is és ehhez tudom hogy ajánlják a Protexint, de még nem szereztem be azaz még hiányzik a végső elhatározás :)

#29 zella71 2011. 07. 20. - 16:51:30

Sziasztok! Fogyókúrából megmaradt Sibutramin (Reductil) étvágyblokkoló gyógyszer eladó.A svájci Genesis gyógyszergyár hologrammal védett eredeti dobozban rendeltem euroért.100db/20mg -os tabletták ebből 30 szemet felhasználtam, fogytam vele 6 kilót.Nagyon jól működik.Mivel tartom a súlyom a többit eladnám. További információ emailben: bhelmeczi@freemail.hu

#30 andifeher 2011. 07. 14. - 17:39:54

Sziaszok! Terhesség alatti TÚLZOTT elhízásról itt van egy cikk. Én kicsikét többet híztam a kelleténél, és másodszorra már nem szeretnék, aki hasonló cipőben jár nézze meg:http://vitaminkosar.hu/tudomanyos/cikkek/a-belflora-es-a-terhesseg-alatti-tulzott-hizas.html Üdv

#31 mughuzu565 2011. 05. 31. - 13:03:04

Sportolni szeretnék, mit ajánlotok, labdajáték kizárva? http://kerdesek.hu/s...dajatek-kizarva

#32 kaliandika 2011. 05. 30. - 09:04:35

Kedves Fórumozók! Öröm, hogy ide találtam, csak a jó szándék vezérel, nincs anyagi érdekem. Viszont azt tudom, hogy számos embernek vannak különféle egészségi gondjai. Nekem is voltak és még vannak, de már úton vagyok:) Elkezdtem fogyasztani táplálékkiegészítőket 1,5 hónapja és érzem az eredményeket ( fogyás-vérnyomás csökkenés, és ez jó ) Ajánlom figyelmetekbe Kiss Zsuzsit , és a honlapját www.visionweb.shp.hu, szerintem érdemes körbenézni az oldalain! Jó egészséget Kalocsai Andrea

#33 zsuzsakiss 2011. 05. 25. - 11:18:24

Kedves Fórumozók! Figyelmetekbe ajánlom nagy szeretettel új honlapomat,ahol sok-sok információt találtok. Az eddigi visszajelzésekből az derül ki, hogy számos olvasó talált számára megfelelő terméket, megoldást a problémájára. www.visionweb.shp.hu Várom a visszajelzéseket! Üdvözlettel,sok sikert! Kiss Zsuzsanna

#34 nyuzuge 2011. 05. 24. - 05:46:48

Üdv mindenkinek! A napokban egy Sejtszintű vizsgálat, és sejtszintű gyógyító matrac "Ingyenes " előadásán vettem részt a barátnőm meghívójával. Két előadó volt, az egyik egy szegedi férfi és egy pesti nő. A férfi úgy hadart, hogy irtó nehéz volt követni (megérteni),pláne hogy igaznak látszó statisztikai adatokkal dobálódzott. (Hibásan elemezte, biztos rossz volt matekból).Úgyhogy az első kb. tíz perc után elaludtam. A női előadó viszont jó volt, túlságosan is jó! Az előadás végén kipróbálhattuk a matracokat,ez volt az első átverés.Egy kis műszerrel megmérték "A vér oxigéntartalmá"-t MIUTÁN FELFEKÜDTÜNK a matracra. Utána, amikor felkeltünk, -ÁLLVA már, és kipihenten- újra megmérték, és képzeljétek- jobbat mutatott, mint elsőre! A második, legnagyobb átverés viszont ezután következett: A SORSOLÁS! Két valós -(nak látszó olcsó ajándékot, egy vérnyomásmérőt és egy mobiltelefont) ajándékot sorsoltak ki. Nem láttam, hogy a végén megkapták volna, mert eljöttem. De a fő sorsolás (mert az előző csak beetetés volt) csak most jött! Kellően megmozgatva a társaságot ("Ki akar nyerni?" "Maga akar nyerni?" "Tegye fel a kezét aki..." "A magáé milyen szelvény lesz?") és felajzva elkezdte ismertetni a sorsolási szabályokat azzal, hogy aki megszegi, ki lesz zárva a sorsolásból. Ezután ,mindenki felajzva, a szabályok betartására figyelve észre sem vette, hogy már be van fűzve! Mesterien! A sorsoláson ugyan sokan nyertek 250ezer és 500ezer forintos vásárlási utalványt, de mint utóbb kiderült, csak a 850ezer Forintos gyógymatracukra lehet beváltani - HA KIEGÉSZTIK A TÖBBIT- azaz 850ezer Forintra! Annyian beugrottak! Szegény kisöregek, kisnyugdíjasok! Állítom, hogy több mint a fele hazaérve megbánta! Futkoshat, hogy visszamondja, ha lehet! A legnagyobb szemétség viszont, a meghívón fődíjként egy hévizi háromnapos üdülés sorsolását igérték! A helyszinen viszont azt mondták, hogy már nincs rá idő, majd a leadott meghívók alapján ők kisorsolják (majd) és a nyertest póstán értesítik! A szünetben a vendégek nézegettek egy okmányt, hazaérve megnéztem az interneten,nézzé- tek meg Ti is: http://impulser.hu/w...nusitvanyok.pdf Eszembe jutott a CERAGEM, akit akárhányszor ingyen kipróbálhatok (és járok is minden nap) Arról biztosan tudom, hogy hatásos, de van is bizonyítvány róla, hogy GYÓGYHATÁSÚ KÉSZÜLÉK ! A mágnesmatrac ilyennel nem rendelkezik! Tehát, ha halljátok, hogy "Sejtszintű" szólaljon meg bennetek a vészcsengő és legyetek nagyon óvatosak!!!! Az előadás elején levágtak mindenkinek a hajából egy tincset a "Sejtszintű méréshez" Sztaniolba csomagolták, és azt igérték, hogy majd elküldik az eredményt póstán. Azóta is lesem a póstát.... :-))))) Joli :(

#35 maja31 2011. 05. 05. - 15:18:29

Sziasztok! Nálam minden fogyokurás gyogyszer megtalálható MOST KEDVEZÖ ÁRON!!! lindaxa@lajt.hu

#36 szabor 2011. 04. 28. - 22:00:29

Ennyi helyesírási hibával reklámozni valamit, nem bizalomgerjesztő :'(' :'('

#37 maja31 2011. 04. 28. - 06:38:50

SZIASZTOK! VÉGRE ITT A FOGYOKURÁS ÉTRENDKIEGÉSZITÖ CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#38 2011. 04. 12. - 08:51:10

Ha gyorsan szeretne megszabadulni felesleges kilóitól próbálja ki az Uj Adipex Retard-ot.A szakértők által elismert legjobb fogyókúrás gyógyszerek egyike.Pár nap alatt GARANTÁLT, szemmel látható eredmény. 1 doboz beszedésétől teljesen reális a 20-25 kg fogyás! 6000Ft/30szem! maja31@lajt.hu

#39 edinalorant 2011. 04. 07. - 15:13:54

Sziasztok! Dr Loránt Edina vagyok egy olyan fogyokurás teát ajánlok nektek ami biztos siker a fogyokurában. Kövér vagy és már mindent kiprobáltál de semmi nem sikerül!! Sztárok nagyon kedvelt fogyokurás teája Ez a tea a hiresemberek isszák amikor gyorsan lekell hogy fogyanak egy szerepért vagy éppen valamiért John Goodman Kirstie Alley Tyra Banks Bridget Jones stb... És még sorolhatnám a sok szinészeket és énekeseket akik ettöl a teátol szabadultak meg a nem kivánatos kilojuktol A teát boldban nem leht megvenni!!!! Töllem lehet megrendelni 6000ft !!!! Szerintem mindenkinek megéri hogy egéséges legyen!!! dr.lorant.edina@gmail.com

#40 panika 2011. 04. 06. - 20:23:05

MEGÉRKEZETT A LEGÚJABB FOGYÓKÚRÁS GYÓGYSZER!! A HIVATALOS NEVE BINOREXIA KÜLFÖLDRŐL HOZATOM A GYÓGYSZERT HETI 6 KILÓ GARANTÁLT SAJNOS AZ INTERNETEN NEM MEGTEKINTHETŐ A GYÓGYSZER MERT KINTRŐL ÉRKEZIK EGY HIVATALOS GYÓGYSZER GYÁRBÓL ÉRKEZIK.AZ EDDIGI VÁSÁRLÓIMNÁL BEVÁLT SEMMI PANASZ NEM ÉRKEZETT TERMÉSZETES ANYAGOKBÓL VAN ELŐ ÁLLÍTVA BÁTRAN AJÁNLOM MÉG SZOPTATÓS KIS MAMÁKNAK IS MERT AZ ANYA TEJRE SEM KÁROS VAN OLYAN VÁSÁRLÓM AKI AZT KÖZÖLTE,HOGY A TEJE MÉG SZAPORODOTT IS TŐLE. PLUSZ GARANCIÁT VÁLLALOK A FOGYÁST ILLETŐEN.HA NEM VÁLIK BE AKKOR AZ ÁRÁT VISSZA FIZETEM.ELÉRHETŐSÉGEM: tanacsferencne@citromail.hu

• 527 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: