Házipatika fórum: Segítsünk egymáson - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 527 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Segítsünk egymáson

#41 panika 2011. 04. 06. - 20:23:03

MEGÉRKEZETT A LEGÚJABB FOGYÓKÚRÁS GYÓGYSZER!! A HIVATALOS NEVE BINOREXIA KÜLFÖLDRŐL HOZATOM A GYÓGYSZERT HETI 6 KILÓ GARANTÁLT SAJNOS AZ INTERNETEN NEM MEGTEKINTHETŐ A GYÓGYSZER MERT KINTRŐL ÉRKEZIK EGY HIVATALOS GYÓGYSZER GYÁRBÓL ÉRKEZIK.AZ EDDIGI VÁSÁRLÓIMNÁL BEVÁLT SEMMI PANASZ NEM ÉRKEZETT TERMÉSZETES ANYAGOKBÓL VAN ELŐ ÁLLÍTVA BÁTRAN AJÁNLOM MÉG SZOPTATÓS KIS MAMÁKNAK IS MERT AZ ANYA TEJRE SEM KÁROS VAN OLYAN VÁSÁRLÓM AKI AZT KÖZÖLTE,HOGY A TEJE MÉG SZAPORODOTT IS TŐLE. PLUSZ GARANCIÁT VÁLLALOK A FOGYÁST ILLETŐEN.HA NEM VÁLIK BE AKKOR AZ ÁRÁT VISSZA FIZETEM.ELÉRHETŐSÉGEM: tanacsferencne@citromail.hu

#42 panika 2011. 04. 03. - 12:41:15

MEGÉRKEZETT A LEGÚJABB FOGYÓKÚRÁS GYÓGYSZER!! A HIVATALOS NEVE BINOREXIA KÜLFÖLDRŐL HOZATOM A GYÓGYSZERT HETI 6 KILÓ GARANTÁLT SAJNOS AZ INTERNETEN NEM MEGTEKINTHETŐ A GYÓGYSZER MERT KINTRŐL ÉRKEZIK EGY HIVATALOS GYÓGYSZER GYÁRBÓL ÉRKEZIK.AZ EDDIGI VÁSÁRLÓIMNÁL BEVÁLT SEMMI PANASZ NEM ÉRKEZETT TERMÉSZETES ANYAGOKBÓL VAN ELŐ ÁLLÍTVA BÁTRAN AJÁNLOM MÉG SZOPTATÓS KIS MAMÁKNAK IS MERT AZ ANYA TEJRE SEM KÁROS VAN OLYAN VÁSÁRLÓM AKI AZT KÖZÖLTE,HOGY A TEJE MÉG SZAPORODOTT IS TŐLE. PLUSZ GARANCIÁT VÁLLALOK A FOGYÁST ILLETŐEN.HA NEM VÁLIK BE AKKOR AZ ÁRÁT VISSZA FIZETEM.ELÉRHETŐSÉGEM: tanacsferencne@citromail.hu

#43 katalinka76 2011. 03. 29. - 19:35:25

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : 06305020792 vagy katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#44 vargamariatunde 2011. 03. 25. - 09:22:54

SZIASZTOK ÉN ANGLIÁBAN DOLGOZOM ÁPOLÓ NÖ KÉNT BELEKEZTEM RENGETEG FOGYÓKURÁBA DE KISSEB NAGYOBB SIKERREL SIKERÜLT IS DE SAJNOS MINDEIG VISSZA JÖTT AZ A PÁR KILÓ AMIT SZENVEDÉSSEL LEADTAM. Angliában találtam egy fogyókurás gyógyszerkészitményt aminek az össze állitása csak is természetes növény adagokból van őssze állitva SEMMI OLYAN ANYAGOT NEM TARTALMAZ AMI AZ EGÉSZSÉGRE KÁROS VAGY ÁRTALAMAS LENNE ÉN 1 HÓNAP ALATT 10 KILÓT FOGYTAM LE TÖLLE AMI SZERINTEM TELJESEN NORMÁLIS MERT NEM MINDEN ÁRON KELL A FELESLEGET LEADNI MERT AZ A KÁR A SZERVEZETÜKRE VESZÉLYT JELENTHET. ÉN BÁTRAN AJÁNLOM EZT A GYÓGYSZERT MOST HOZTAM HAZA 200 SZEMET AKIT ÉRDEKEL IRJON AZ EMAILOMON FORINBAN ÁTSZÁMITVA 30 SZEM 9000 FORINBA KERÜL DE HA MÉGSEM VÁLLIK BE AZ ÁRÁT VISSZA TÉRITEM AZZONAL GYÓGYSZERT NEM LEHET MEG TALÁLNI AZ INTERNETEN MERT EZ CSAK EGY KIS SIMA INDIAI GYÓGYNÖVÉGY BOLBAN ÁRULJÁK LONDONBAN A NEVE YERBAXA ARTINISZGUX elérhetöségem: rafaelnevargamariatunde@citromail.hu telefonszámom06704032412

#45 katalinka76 2011. 03. 23. - 21:33:59

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#46 vargamaria 2011. 03. 22. - 14:20:16

SZIASZTOK ÉN ANGLIÁBAN DOLGOZOM ÁPOLÓ NÖ KÉNT BELEKEZTEM RENGETEG FOGYÓKURÁBA DE KISSEB NAGYOBB SIKERREL SIKERÜLT IS DE SAJNOS MINDEIG VISSZA JÖTT AZ A PÁR KILÓ AMIT SZENVEDÉSSEL LEADTAM. Angliában találtam egy fogyókurás gyógyszerkészitményt aminek az össze állitása csak is természetes növény adagokból van őssze állitva SEMMI OLYAN ANYAGOT NEM TARTALMAZ AMI AZ EGÉSZSÉGRE KÁROS VAGY ÁRTALAMAS LENNE ÉN 1 HÓNAP ALATT 10 KILÓT FOGYTAM LE TÖLLE AMI SZERINTEM TELJESEN NORMÁLIS MERT NEM MINDEN ÁRON KELL A FELESLEGET LEADNI MERT AZ A KÁR A SZERVEZETÜKRE VESZÉLYT JELENTHET. ÉN BÁTRAN AJÁNLOM EZT A GYÓGYSZERT MOST HOZTAM HAZA 200 SZEMET AKIT ÉRDEKEL IRJON AZ EMAILOMON FORINBAN ÁTSZÁMITVA 30 SZEM 9000 FORINBA KERÜL DE HA MÉGSEM VÁLLIK BE AZ ÁRÁT VISSZA TÉRITEM AZZONAL ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu GYÓGYSZERT NEM LEHET MEG TALÁLNI AZ INTERNETEN MERT EZ CSAK EGY KIS SIMA INDIAI GYÓGYNÖVÉGY BOLBAN ÁRULJÁK LONDONBAN A NEVE YERBAXA ARTINISZGUX

#47 vitamax 2011. 03. 18. - 10:26:21

SZIASZTOK! SZERETNÉK EGY KÜLÖNLEGES ,FOGYÓKÚRÁS TERMÉKET AJÁNLANI, AMELY NAGYON HATÉKONY. ALGA,CLA(KONJUGÁLT LINOLSAV),OMEGA3 ÉS OMEGA6 ZSÍRSAV,VALAMINT E-VITAMIN KOMPLEXUM AZ ÖSSZETEVŐI. EZ A KOMBINÁCIÓ GONDOSKODIK A ZSÍRLEBONTÁSRÓL ,KÜLÖNÖSEN A PROBLÉMÁS TERÜLETEKEN! A WEBSTAR FEJLESZTETTE KI! TERMÉSZETES KARCSÚSÁG ÉS SZÉPSÉG! http://www.webstar.b...=INTE-B753-34A4

#48 vitamax 2011. 03. 18. - 10:17:33

SZIASZTOK !SZERETNÉK EGY BEVÁLT FOGYÓKÚRÁS TERMÉKET AJÁNLANI,AMELY ALGÁT,OMEGA3,CLA(KONJUGÁLT LINOLSAV), E-VITAMIN KOMPLEXUM-OT TARTALMAZ. EZ A KOMBINÁCIÓ GONDOSKODIK A ZSÍRBONTÁSRÓL, KÜLÖNÖSEN A PROBLÉMÁS TERÜLETEKEN. A WEBSTAR FEJLESZTETTE KI,A NEVE. VIEWTY CAPS!

#49 2011. 03. 13. - 09:22:36

SZIASZTOK FOGYOKURÁS KAPSZULA!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON maja31@lajt.hu -8000ft 30 szem +500FT POSTA KIZÁROLAG CSAK BANKI ÁTUTALÁSALL LEHET FIZETNI

#50 dlaura 2011. 03. 06. - 07:27:09

DIET KAPSZULA 3 gyermekem megszületése után reménytelen voltam. Annyit híztam, hogy semmi sem segített: a sport, a fogyókúrák, a vizelethajtás, gyógyszerek: Semmi hatásuk. Vastag zsírpárnáim ragaszkodtak hozzám, mint valami óriási tapadókorongok! Több orvos véleményét is kikértem, akik sokba kerültek és semmi eredmény. A DIET KAPSZULA kevesebb, mint 5 hét alatt leadtam a 10 kiló túlsúlyomat Ez igazán látványos! Sikerült minden reményemnél jobban lefogyni és most olyan testem, mint amilyenről álmodtam!.. A Diet kapszula az egyik leghatásosabb és legbiztonságosabb természetes fogyokurás készítmény, mely a hagyományos fogyasztó kapszula az étvágycsökkentő képességeivel, lehetővé téve a kívánt testsúly elérését vagy megtartását. csökkenti az étvágyat, ill. az éhségérzetet elősegíti a hatékony és biztonságos fogyá raktározódását) javítja a kedélyállapotot fokozza a testi-szellemi aktivitást hatása kíméletes a májra, az idegrendszerre inzulinszint szabályzó hatása van, gátolja az édesség iránti vágyat segít a szív-érrendszeri betegségek megelőzésében kitolja a fáradási küszöböt kedvezően hat az izomzat alakulására, az energiatermelésre, az anyagcserére gátolja a koleszterin- és zsírsavképződést fokozza a nemi vágyat és teljesítőképességet sportolók eredményeire pozitív hatású. csökkenti a fogyókúrával járó ideges és feszült hangulat Most akciosan 5600ft- d.laurata@citromail.hu

#51 edinalorant 2011. 03. 03. - 17:08:09

Dr Loránt Edina Dietetikus Magán Táplálkozási tanácsadó Tisztelt Forumozok! Jelenleg gyesen vagyok. Általános kérdésekre e fórum keretében szívesen válaszolok, ha egyéni tanácsadásra van szükséged, a lenti e-mail címen tudod felvenni velem a kapcsolatot. Elsősorban táplálékallergiával, babavárás és szoptatás alatti táplálkozással fogyokura kapcsolatban várom kérdéseiteket. Számítógépes állapotfelmérést, elemzést, kiértékelést végzek. Anyagcserezavarokban, fogyokurában, táplálékallergiákban szenvedőknél, diétát igénylő betegségekben, betegséghez társuló táplálkozási zavarban, megváltozott élettani helyzetekben egyénre szabott táplálkozási, életvezetési tanácsadást vállalok, Segítséget nyújtok étrend-összeállításban, tervezek mintaétrendet. Tanácsot adok diétás ételkészítésben. dr.lorant.edina@gmail.com

#52 2011. 03. 03. - 14:35:16

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA ÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! KEDVEZÖ ÁRON !!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#53 evike1985 2011. 03. 02. - 17:30:50

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Most írom a szakdolgozatomat és arra szeretnélek titeket kérni, hogy töltsétek ki a kérdőívemet a gyógyfürdőkkel kapcsolatban. A következő linkre kattintva vagy átmásolva ki is lehet tölteni. A kitöltés teljesen anonim :) Segítségeteket előre is köszönöm! Évi www.kerdoivem.hu/kerdoiv/408021801/

#54 vargamariatunde 2011. 03. 02. - 11:44:13

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON SOKAT DIÉTÁZTAM DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM. TUDOK RENDELNI LONDONBÓL MERT EZ EGY KIS GYÓGYNÖVÉNY SZAKÜZLETBEN KAPHATÓ AZ INDIAI NEGYEDBEN DE VAN MOST NÁLAM BÖVEN. EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL. IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB. ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#55 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 02:19:01

* csak természetes alapanyagokból áll * nem tartalmaz semmilyen káros anyagot, izgatószereket (koffeint, ephedrint) * segít a testsúly csökkentésében, zsírégető hatása van * csökkenti az éhségérzetet * természetes úton szabályozza az anyagcsere -folyamatokat, ezzel megakadályozva, hogy a leadott kilók visszajöjjenek * cukorbetegek is szedhetik * antioxidánsokat tartalmaz, és immunerősítő hatása van MIBŐL IS ÁLL A XERBAXA PARAGNASUS ÉS HOGYAN MŰKÖDIK? -CITROM -FAHÉJ -SZEGFŰSZEG OLAJ -ZÖLD TEA -GYÖMBÉR -JAVA TEA Ezek az összetevők együttesen fejtik ki hatásukat és mindegyiknek megvan a maga szerepe. A zöld tea lebontja, és 20-30%-kal csökkenti a szervezetben felgyülemlett zsírt. A Jáva tea felgyorsítja az anyagcserét, segít a káros anyagok azonnali elégetésében és természetes vízhajtó hatása is van. A fahéjról bebizonyították, hogy szabályozza a vér cukortartalmát, a citromsav pedig segít a zsírégetésben. A YERBAXA nem csak az éhségérzetet csökkenti, de segít megszabadulni a felesleges KILÓKTÓL A California Health Inc. a Kalifornia Állam Egészségügyi Minisztériuma által jóváhagyott és engedélyezett gyártó cég. Engedélyének száma: 16672 CHSC-Divisin 211, part 9 section 224289 A California Health Inc. termékei a Kaliforniai Egészségügyi Hatóság szabályozása és ellenőrzése alá tartoznak, amelynek kritériumai megegyeznek az állami Egészségügyi Minisztérium által kiadottakkal és a táplálékkiegészítőkre vonatkozó, Egyesült Államok Élelmezés és Gyógyszerügyi Hatósága által meghatározott szabályozással. Az előállítás laboratóriumi körülmények között zajlik,a gyártás a legmodernebb technikai felszereltségekkel, automatikus és számítógép-vezérléssel történik.TOVÁBIAKBAN MÉG AMI FONTOS -ALKOHOL FOGYAZTÁSA TILOS -TEJ FOGYAZTÁSA NEM AJÁNLOTT MERT JELENTÖSEN CSÖKKENTI A GYÓGYSZER HATÁSÁT -A FÜSZERES ÉS ZSIROS ÉTELT PRÓBÁLD MINÉL JOBBAN KERÜLNI -NAPI1,5-2 LITER ZÖLD TEÁT,ÁSVÁNY VIZET,SIMA VIZET IGYÁL MEG -A KOFFEINT NE VIDD TULZÁSBA -MINDEN ÉTKEZÉS ELÖTT VEDD BE A KAPSZULÁT -TARSD BE A NAPI 1200 KALORIÁT -A CUKROT TEA ,VAGY KÁVÉ, FOGYAZTÁSÁNÁL LEGALÁBB 20%CSÖKKENSD -ESTI LEFEKVÉS ELÖTT MÁR 2 ÓRÁVAL NE EGYÉL HA EZ AZ ELEJÉN MÉG NEM MEGY AKKOR ESETLEG 1 KEFIRT,VAGY AKTIVIÁT EHETSZ MEG. KEDVES MÁRIA 90%-BAN EZT KELL BETARTANI ÉS EZ A HATÁSA HA VAN KÉRDÉDED NYUGOTTAN HIVJ VAGY IRJ BÁRMIKOR A RENDELKEZÉSEDRE ÁLLOK ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#56 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 02:16:37

* csak természetes alapanyagokból áll * nem tartalmaz semmilyen káros anyagot, izgatószereket (koffeint, ephedrint) * segít a testsúly csökkentésében, zsírégető hatása van * csökkenti az éhségérzetet * természetes úton szabályozza az anyagcsere -folyamatokat, ezzel megakadályozva, hogy a leadott kilók visszajöjjenek * cukorbetegek is szedhetik * antioxidánsokat tartalmaz, és immunerősítő hatása van MIBŐL IS ÁLL A XERBAXA PARAGNASUS ÉS HOGYAN MŰKÖDIK? -CITROM -FAHÉJ -SZEGFŰSZEG OLAJ -ZÖLD TEA -GYÖMBÉR -JAVA TEA Ezek az összetevők együttesen fejtik ki hatásukat és mindegyiknek megvan a maga szerepe. A zöld tea lebontja, és 20-30%-kal csökkenti a szervezetben felgyülemlett zsírt. A Jáva tea felgyorsítja az anyagcserét, segít a káros anyagok azonnali elégetésében és természetes vízhajtó hatása is van. A fahéjról bebizonyították, hogy szabályozza a vér cukortartalmát, a citromsav pedig segít a zsírégetésben. A YERBAXA nem csak az éhségérzetet csökkenti, de segít megszabadulni a felesleges KILÓKTÓL A California Health Inc. a Kalifornia Állam Egészségügyi Minisztériuma által jóváhagyott és engedélyezett gyártó cég. Engedélyének száma: 16672 CHSC-Divisin 211, part 9 section 224289 A California Health Inc. termékei a Kaliforniai Egészségügyi Hatóság szabályozása és ellenőrzése alá tartoznak, amelynek kritériumai megegyeznek az állami Egészségügyi Minisztérium által kiadottakkal és a táplálékkiegészítőkre vonatkozó, Egyesült Államok Élelmezés és Gyógyszerügyi Hatósága által meghatározott szabályozással. Az előállítás laboratóriumi körülmények között zajlik,a gyártás a legmodernebb technikai felszereltségekkel, automatikus és számítógép-vezérléssel történik.TOVÁBIAKBAN MÉG AMI FONTOS -ALKOHOL FOGYAZTÁSA TILOS -TEJ FOGYAZTÁSA NEM AJÁNLOTT MERT JELENTÖSEN CSÖKKENTI A GYÓGYSZER HATÁSÁT -A FÜSZERES ÉS ZSIROS ÉTELT PRÓBÁLD MINÉL JOBBAN KERÜLNI -NAPI1,5-2 LITER ZÖLD TEÁT,ÁSVÁNY VIZET,SIMA VIZET IGYÁL MEG -A KOFFEINT AZT MEGBESZÉLTÜK NE VIDD TULZÁSBA -MINDEN ÉTKEZÉS ELÖTT VEDD BE A KAPSZULÁT -TARSD BE A NAPI 1200 KALORIÁT -A CUKROT TEA ,VAGY KÁVÉ, FOGYAZTÁSÁNÁL LEGALÁBB 20%CSÖKKENSD -ESTI LEFEKVÉS ELÖTT MÁR 2 ÓRÁVAL NE EGYÉL HA EZ AZ ELEJÉN MÉG NEM MEGY AKKOR ESETLEG 1 KEFIRT,VAGY AKTIVIÁT EHETSZ MEG. KEDVES MÁRIA 90%-BAN EZT KELL BETARTANI ÉS EZ A HATÁSA HA VAN KÉRDÉDED NYUGOTTAN HIVJ VAGY IRJ BÁRMIKOR A RENDELKEZÉSEDRE ÁLLOK ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#57 vargamariatunde 2011. 03. 01. - 02:11:19

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON SOKAT DIÉTÁZTAM DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM. TUDOK RENDELNI LONDONBÓL MERT EZ EGY KIS GYÓGYNÖVÉNY SZAKÜZLETBEN KAPHATÓ AZ INDIAI NEGYEDBEN DE VAN MOST NÁLAM BÖVEN. EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL. IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB. ELÉRHETÖSÉGEM:rafaelnevargamariatune @citromail.hu

#58 marian33 2011. 02. 25. - 14:52:36

Eredeti Minimectil eladó! A Minimectil elhízás elleni gyógyszer. Elősegíti testsúlya csökkentését. Hatását azáltal fejti ki, hogy kevesebb mennyiségű étellel is teltségérzetet kelt. A kapszula segítséget nyújt Önnek abban, hogy korlátozza az elfogyasztott étel mennyiségét. Ha kevesebbet eszik, könnyebb leadnia a súlyából, még akkor is, ha erre korábban képtelen volt. A súlycsökkenéshez az étkezési szokások módosítása, és ezek megfelelő változtatása szükséges. Ára/ 8000ft- 1 doboz /30 szem Érdeklödni:minimectil@citromail.hu

#59 2011. 02. 24. - 17:13:35

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM.MOST,HOGY HAZA JÖTTEM MEG VETTEM 120 SZEMET MAGAMNAK TARTALÉK KÉNT DE NEKEM MÁR NINCS RÁ SZÜKSÉGEM EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL AZ ELÉRHETŐSÉGEM@citromail.hu IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTE KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB.AZ ELÉRHETŐSÉGEM:rafaelnevargamariatund e@citromail.hu

#60 2011. 02. 24. - 09:29:10

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXAÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu lindaxa -8000ft 30 szem reuctil- 7500 ft 30 szem + 1300ft postakötség akció ha többet rendelsz akkor lindaxa-7500ft reductil 7000ft Van lehetöség postai utánvételre itt 1300ft a postakötség és párnap mire megkapod Van lehetöség banki átutalásra itt csak 500ft a postakötség és másnap reggel megkapod de csak abban az esetben ha K&H bankban utalsz

• 527 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: