Házipatika fórum: 50 kg-ot kellene fogynom, segítség!!!! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

50 kg-ot kellene fogynom, segítség!!!!

#1 puncs5 2012. 12. 18. - 15:02:00

http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
Egy kis segítség mindig jól jön!!!!
sing

#2 henriett.heni11 2012. 02. 24. - 08:52:03

Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásokat, és a biztatást. Azóta sikerült nekem is az egészséges életmódhoz vezető útra lépni. Jelentkeztem én is a fogyókúra programba, szinte minden nap mozgok, már -13 kg-nál tartok. Remélem lesz erőm még legalább 30 kilót leadni. Sok sikert mindenkinek!

#3 erzsi1952 2012. 01. 24. - 21:39:03

Szia Heni tudom mit jelent ez elhizás én is kb 30 kg vagyok több dec, 3-án keztem el korházban három hétig most telt el 2 hónap és 9 kg sikerült leadnom 1ooo 12oo kcl és egy kis tornával de nem olyan intenziven mind a korházba.Most jelentkeztem házi patika programba, csak az a bajom hogy én minden nap nem vagyok hajlandó mindig mást főzni. Én állitom össze az étrendemet mérem és számolom a kcl. Nem mondom hogy nem vagyok éhes délig minden jó csak este vagyok éhes még ezt kell legyőzni és utána semmiség.Sok sikert SORTÁRS eRZSI

#4 szuperfater 2012. 01. 24. - 20:03:55

Kedves Heni! Nekem is sikerült látványosan fogyni, igaz nem diétával, hanem tisztítókúrával. Sok helytelen fogyókúrás megoldás kering a lehetőségek közt, ezért én egy egészséges és hatékony lehetőséget ajánlanék figyelmedbe. Pontosabban több megoldást és ezek kombinációit, de ezen az oldalon még masszázs és fogyókúrás övről is olvashatsz! Fogyókúra napi öt étkezéssel:http://goo.gl/QvAHq Sok sikert hozzá!

#5 henriett.heni11 2012. 01. 13. - 22:55:37

Sziasztok! Rettentően sok túlsúlyom van, több mint 60 kg. Sorstársakat keresek, akik szintén jelentős túlsúllyal rendelkeznek, és szeretnének valahogy lefogyni. Azoknak a tanácsait is várnám, akiknek már sikerült sokat fogyniuk. Szóval, aki tud, kérem szépen segítsen, mert az egészségem egyre aggasztóbb. Előre is köszönöm. Heni.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: