Házipatika fórum: Algolean spirulina algatabletta - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Algolean spirulina algatabletta

#1 borzsuzsi 2009. 04. 29. - 19:52:21

bocsika www.gmvitamin.hu :o :) :) :) :) :) :) :)

#2 borzsuzsi 2009. 04. 29. - 19:51:07

sziasztok! Ha fogyni akartok akkor sportoljatok aktivan , ne egyetek szénhidrátot és már jönnek is le a kgok.Egyébként a Spirulina azaz ami fogyaszt és ne adjatok ki 5000ftokat rá amikor mar 1700ft ért is lehet kapni. www.gvitamin.hu pusszancs

#3 2007. 04. 13. - 22:18:17

Szia Fnesza! Szeded még az Algoleant? Milyenek a tapasztalataid? Írd meg légyszí, mert holnap kezdeném én is, és elég sok erőt adna ha pozítvek lennének. Köszi: Nadisagi

#4 Green 2004. 03. 29. - 20:14:37

S.O.S Már minden fogyókúrás oldalt felkerestem, s így Titeket is kérlek, ha tudtok írni pár sort az Adipex tabletta előnyeiről, hátrányairók, kérlek írjatok. Ki szedte már, mik voltak a tapasztalatai, voltak e hátrányai. Köszi Marcsi

#5 2004. 03. 29. - 11:28:24

Sziasztok! Én tegnap vettem a Corában, 5E Ft. Még nem tudom, hatásos-e, de majd beszámolok. Fnesza, hol tartasz? :)

#6 2004. 03. 01. - 13:55:44

Csak 4 napja szedem, de szerintem jó. Semmit sem számolgatok, de lement 1,3 kg. Naponta 3-szor étkezés előtt kell bevenni sok folyadékkal, ami nálam 4 dl. Persze lehet hogyha nem szedném és ugyanígy innék 4 dl-t akkor is kevesebbet ennék, de mindegy. Most ebben bízom. A Budaörsi Tesco gyógynövényboltjában vettem, de úgy tudom a Cora vagy az Auchan boltjaiban is van. Pont mikor vásároltam vett elöttem egy másik nő, már a 3. dobozzal (vagyis 40 napja már ette ) és mínusz 8 kg-nál tartott. Szóval nekem kisebb az étvágyam azóta. Pl a hétvégi ebédnél tálaltam, mint mindig a családnak, de nem tudtam mindent megenni. Ha valaki már használta ezt a kapszulát és erre a topicra tévedne kérem írjon. Sziasztok Fnesza

#7 2004. 02. 29. - 21:34:04

Szia Fnesza! Engem is érdekel, de alig ismerik! Kb. másfél hónapja láttam egy Herbária bolt kirakatában a plakátot. Nosza, aznap este felrongyoltam az internetre, és kerestem, mint egy félőrült, de magyar nyelvű site-ot még véletlenül sem lehetett róla találni. Most is csak találomra írtam be, és teljesen meglepődtem, hogy befigyelt ez az oldal. Szóval, mindenképpen írj, hogy milyen a hatása, mert a kalóriaszámolgatás, meg szénhidrát mennyiség böngészés, na és persze a plusz 30 kilóm idegrohamot okoz nap mint nap! Előre is köszi! És sok sikert! ;) Estella

#8 2004. 02. 27. - 12:18:28

Szia! Engem érdekelne ez az algatabletta, én is láttam valahol a reklámot, de még nem lehetett kapni. Hatásos?

#9 2004. 02. 25. - 11:31:24

Látom ez senkit nem érdekel, vagy csak a termék nem ismert. Na mindegy , szóval én vettem tegnap egy dobozzal 3 hét múlva majd írok. Ja és francia termék nem svájci. Szóval nem fogok szénhidrátokra figyelni, szétválasztani, csak fogyni fogyni fogyni fogyni. Sziasztok

#10 2004. 02. 23. - 21:48:18

Sziasztok! Most hallottam erről a tablettáról, hogy algatartalmú, sok folyadékot fogyasztva hozzá minimum 2 hónapig folyamatosan szedve hatásos fogyás érhető el vele. Svájci termék bár 60 darab, ami 20 napra elég 4900 Ft. Aki ezzel fogyott vafy többet tud írjon. Köszi Fnesza

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: