Házipatika fórum: Fitnessz termek - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Fitnessz termek

#1 csikungmester 2014. 10. 14. - 10:00:18

Üzenet megtekintéseIdézve: karolinaa6 - Dátum: 2013. október 30. - 15:02:44

Mi a véleményetek a kettlebell edzésről?
Én most fogom a napokban elkezdeni.. :)

a kettlebell -t nem ismerem, viszont épp most keresek egy jó kis termet a csikung tanfolyamaimhoz - lehet hogy "sóbarlang" lesz a végeredmény - két legyet egy csapásra ahogy mondani szokták :)
sing

#2 fbela86 2013. 11. 26. - 10:20:15

Sziasztok!A Metadrol használata gyors izomnövekedést garantál, fokozza az izmok erejét, csillapítja az izomlázat, javítja az állóképességet, fokozza a teljesítményt, és gyors zsírégetést biztosít. A gyorsabb izomregeneráló folyamat lehetővé teszi a testgyakorlások nagyobb intenzitását, az izmok térfogatának növekedését, és a gyakori, intenzív edzéseket is. A Metadrol segít, hogy izmaid minden mozgásból a legtöbbet nyerjék, így minden edzés hatékonyabbá válik.
Elég kevés teremben kapható,a miénkben van!Nézzétek meg!
http://track.metadro...id=120&uid=9620

#3 karolinaa6 2013. 10. 30. - 15:02:44

Mi a véleményetek a kettlebell edzésről?
Én most fogom a napokban elkezdeni.. :)

#4 puncs5 2013. 04. 12. - 13:38:29

Sziasztok!!
Mi most találtunk rá a legújabb protein és izomtömegnövelő porra.Árban is nagyon kedvező.
Próbáljátok ki!!
http://www.bioplanet.hu/bodybuilding3/
Egy plakát volt kiragasztva az edzőteremnél egy telefonszámmal.Felhívtuk,megrendeltük.Másnap már ki is szállították.
Próbáljátok ki!
sing

#5 tmonika83 2010. 11. 18. - 14:25:53

Sziasztok kedves mozogni imádók! Én nagyon régen járok már edzőterembe. Egyrészt a súlyom miatt is, nem vagyok túlsúlyos ( 170 cm és 58 kg), de erre igenis vigyázni kell, másrészt imádok sportolni. Mellette versenyszerűen röplabdázom, úgyhogy ehhez is fejleszti a kondimat:-) Arra lennék kíváncsi, ki milyen termet ajánl? Eddig az astoriába jártam, de nem lenne ellenemre egy váltás. Itt a diák havi bérlet 6000-6500 körül van, úgyhogy mindenképpen ehhez hasonló árkategóriát keresek. Illetve fontos, hogy nem csak a cardio gépeket szoktam használni, hanem nagyon szeretek különböző aerobic órákra járni. ( step, zsírégető, erősítő, spinning, stb.) Minél zenésebb, átmozgatóbb, annál jobb. Olvastam itt, hogy írta valaki az oktogonnál lévőt, meg fogom nézni. Tudnátok ajánlani valami jó termet, ami nagyjából megfelel ezeknek az általam leírt ' elvárásoknak'? :d Ja, és nem hátrány, ha szauna használat is van a bérletben, itt az is volt. :p

#6 permirtill 2010. 10. 15. - 14:41:15

Én a konditermekre esküszöm. Itt mindenki meg tudja találni a számára megfelelő intenzitású, fajtájú mozgást. Sok gép közül lehet választani, ezáltal egyszerre több izomcsoportot is meg tudunk mozgatni. Nagyobb komplexumokban vannak külön órák is, tehát, akik csoportosan szeretnek mozogni, azok is megtalálhatják a helyüket. :)

#7 chenzy 2010. 10. 12. - 12:32:07

Szia Mindenki! Nem tudom ki hogy van vele, de én a zumbában találtam meg azt a mozgást, amit a mai napig örömmel végzek-és most már tanítok, ill. órát adok... Főleg azért szeretem, mert nemtől és kortól független. Járnak hozzám igazán túlsúlyosak, és 50 fölöttiek,mellette 20-on évesek egyaránt... ha valakit érdekel 60 percnyi örömteli sikítozás és csípőrázás, az V., VI. és IX.kerületben megtaláltok :)

#8 chrom100 2010. 10. 11. - 09:34:40

A mezőkövesdi Zsóry Hotelben számos Wellness akció és fitness terem várja a pihenni vágyókat.

#9 herbalifeakcio 2010. 07. 15. - 20:59:18

ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. A herbalife hivatalos weboldala: www.herbalife.hu Az akció felől érdeklődni lehet: herbalifeinfo@freemail.hu Fontos: a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon!!!

#10 majoros24 2010. 06. 24. - 09:46:38

Én sajnos a 4.-ik kerületben nem tudok,de a XI.-ikben van a Villányi Fitness és ott elég olcsók az árak,nem olyan nagy a hely de én ezt tudom neked ajánlani.

#11 kavics4 2010. 06. 22. - 10:19:58

Hát attól függ mi neked az olcsó, bár a 4. kerületben nem vagyok ismerős, de a 6. kerületben van az oktogonnál az oktogon fitness, én oda járok és nagyon meg vagyok vele elégedve, diákként 5900 ft / hó a bérlet és ebben korlátlan terem használat van illetve szauna használat. Tudom, hogy nem a legolcsóbb, de megéri mert nagyon igényes.

#12 sparki 2010. 06. 02. - 11:29:45

Sziasztok! Én most kezdtem el sportolni, egészségesen enni és mellé szedni egy étrend-kiegészítőt, így együtt nagyon hatékony, szinte napról napra látszik az eredmény, semmi mellékhatás, csak jó közérzet és gyors fogyás, ami eddig sportolással sem akart összejönni! Ajánlom figyelmetekbe, akit érdekel: http://www.bioszalli...ta?termek-11247

#13 iagainsti 2010. 05. 19. - 11:11:05

Sziasztok! Nem tudom, hogy ide kapcsolódik-e de nem tudtok ajánlani egy jól felszerelt és valamennyire olcsó fitness termet Budapesten a 4. kerületben? Köszi Vivi

#14 webstarlaura 2010. 04. 25. - 13:35:39

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! ))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Itt mindent megtaláltok hozzá: http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

#15 capoeiraaerobic 2010. 04. 11. - 13:19:35

Ezt a cikket nemrég olvastam! Elég érdekes :D Czanik Balázs capoeira aerobik sikerei óta egyre többet hallhatunk Tóth Andrásról, aki egyre több babért kíván magának szerezni az aerobik világába. Hírforrásaim szerint,már 3 fittnes központban oktat a fővárosban és környékén, és szabad idelyében magán személyeket tanít vagy segít nekik formába hozni a testüket a nyárra. A közelmúltban fölkereste egy tv csatorna is , hogy forgassanak vele egy interjút és ,hogy fölvegyék az óráit. Egy tanítványát megkérdeztük,hogy mit gondól Andris óráiról : " Nagyon intenzív és hatékony alakformáló órákat tart. Én személy szerint nagyon kedvelem az óráit, mivel mindig jó kedvűen és barátságosan tartja ezeket és ezek melett , minden órán teljesen elfáradok ami annak a jele ,hogy jól megdolgoztat minket! Amióta hozzá járok edzeni, érzem ,hogy fittebb és mozgékonyabb lettem és nem fáj már a hátam sem. Ezek az edzések nagyon jól formálják a combot (belül, kívűl ) ,erősítik a hasizmot és a hát izmot, valamint az egész testet formálja,feszesíti. "

#16 farkaseri 2010. 03. 25. - 16:13:27

Most, hogy újra jó idő van, nagyon szeretek a levegőn futni. Szerintem az egyik legjobb fogyókúra reggel, még éhgyomorra futni a friss - szmogmentes levegőn. Én már annyira hozzászoktam ehhez, hogy a nyaralásainkat is úgy tervezzük, hogy fontos szempont, hogy lehessen a hotel közelében, vagy a településen, vagy egy közeli tóparton, erdőben futni. A szálláskereséseinket itt szoktuk bonyolítani, itt azonnal foglalni is tudtok, ajánlom figyelmetekbe. Itt van egy olyan aloldal, ahol kjifejezetten "sport hoteleket" is találtok. Kellemes futást, kellemes nyaralást nektek! http://www.szallodaszoba.hu

#17 sztj80 2009. 08. 19. - 06:38:55

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! ))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: msn: sztj80@hotmail.com Skype: sztj80 e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#18 webstarlaura 2009. 08. 06. - 15:33:37

Sziasztok ! Virtuális Személyi Edző,Dietetológus és SUPERFOOD! Használata díjmentes!!!!! A megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 Az "Új vagy itt?" feliratra kattintva lehetőség van regisztrálni. Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük a 3D személyi tanácsadót aktiváló hivatkozást! (Ha a többi adat nem valós, akkor is lehet használni a Webstar portalt! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) Keresünk munkatársakat is a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! A portál tovább ajándékozható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#19 sempai 2008. 11. 27. - 13:21:45

Sziasztok! Ha valakinek, csak az jelent akadályt, hogy nincs megfizethető személyi edzője, szívesen segítek! Nálam nem ciki ha valaki túlsúlyos, esetleg kissé alultáplált. Felsőfokú képzésem van és két évtizede vagyok a pályán. Forduljatok hozzám bizalommal, nincsenek sztár allűrjeim.:) Megtaláltok: macsar.bela@gmail.com mailen

#20 masszazsgep 2008. 04. 01. - 07:49:38

sziasztok. az intenzív testmozgás esetében, fogyókúránál is figyeljetek a szervezet állapotára, a megfelelő méregtelenítésre. a nyirokcsomók nem megfelelő működése a méreganyagok felszaporodását idézik elő a szervezetben. ezen folyamatot a tévhittel ellentétben a testmozgás sem oldja meg automatikusan. egy elzáródott nyirokcsomó kiürítésére csak a helyi masszírozás képes. a lymfoven nyirokmasszázs gépek a test nyirokrendszerét stimulálva a szervezetet méregtelenítik, a felesleges szövetközi folyadék távozik a szervezetből. "mellékhatásként" fogyasztó hatású, valamint a narancsbőrt csökkenti. bővebb info:www.masszazsgep.extra.hu

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: