Házipatika fórum: Fitnessz termek - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Fitnessz termek

#21 2007. 05. 23. - 02:27:12

--- www.baucsek.tv --- Szeretnék segíteni neked, hogy egy kicsit egészségesebb, fittebb lehess, és hogy jól érezd magad a bőrődben. Bármelyik órát is választod, garantálom, hogy teljes testi és lelki felfrissülésben lesz részed! Akár aerobikoznál, akár jógáznál... vagy ha fogyni szeretnél... esetleg "csak" vigyázni a fittségedre: nálunk megtalálod, amire szükséged van! --- www.baucsek.tv ---

#22 2007. 05. 06. - 19:32:48

Sziasztok! Szakdolgozatomhoz egy kérdőív kitöltetésére van szükségem, és ehhez keresek olyanokat, akiknek van kb 5 percük arra, hogy kitöltsék a kondi termekkel kapcsolatos kérdőívem. A kérdőív ezen a címen elérhető: http://FreeOnlineSur...w0jybcar1289962 Mindenkinek előre is köszönöm a segítségét! Ha esetleg valami gond támadna a címmel írjatok! :)

#23 2007. 04. 22. - 13:00:23

Sziasztok!Szeretnék elkezdeni kondizni,de csak fenékre,ill.hasra.Tudnátok valami helyet ajánlani? VI. és a XV.ker.ben.Köszönöm! :)

#24 oshenon 2006. 01. 19. - 15:33:54

Ez a virtness mekkora ötlet! Csak gratulálni tudok nekik, és amint lesz hely az otthonomban, ki is próbálom, szerintem nagyon megéri. :)

#25 2006. 01. 04. - 13:31:35

Sziasztok! Most januárban szeretnék elkezdeni járni tornázni. Sajnos én csak egy címet tudok a Kodály Körönd magasságában. Most fogom feltérképezni, ha valakinek van kedve szintén megnézni és kipróbálni, az írjon erre a címre:zsdezsi@beflex.hu Illetve én is hálás lennék, ha tudna valaki ajánlani még más termeket, főleg aerobik érdekelne. Köszönöm Zsani:) :-)

#26 vitona 2005. 08. 29. - 17:16:31

Szia, találtál edzőtermet a környéken? Én is szívesen járnék, de nincs hová tennem addig a pici fiamat. A gépek között meg nem szaladgálhat, ugye? Van valakinek ötlete Kőbánya környékén? Esetleg társulnék valakivel, akinek szintén van kicsi gyerek. Persze ez nem feltétel. Köszi

#27 2005. 08. 17. - 12:03:31

Sziasztok! Egyetemista lány vagyok, nagyon szeretnék rendszeresen edzésre járni valamelyik fitnessz terembe (belvárosban, Blaha környékén), de nincs olyan ismerősöm, barátnőm, aki eljönne velem, hogy tartsa bennem a lelket... Szívesen társulnék valakivel, aki ugyanezért nem szánta még rá magát! :) Annak is örülnék, ha ajánlanátok nekem egy jó helyet! Kriszta

#28 2005. 08. 07. - 01:59:32

Szia, tudom neked ajánlani a Monostori úton a Fit Formát! Aránylag jó árak vannak, nincsenek plázacicák! Tömeg sem jellemző!

#29 kaataa 2005. 07. 05. - 11:42:26

njátok,hogy a lady fittnessbe jók e már a taposógépek?egyébként már 2500 Ft a bárlet

#30 2005. 04. 12. - 11:38:32

Szia! én hónapok óta járok oda, és szuper hely!!! főleg Katit, Dórát, Ágit és Ildit ajánlom az edzők közül. az órarendjüket megtalálod www.budafitness.hu vagy valami ilyesmi oldalon, tel:209-8177, cím: Bercsényi u. 12. 1 alkalom árában benne van a szauna, kondigépek használata, és egy fitness óra, ami steptől a boxon át akármi. jó edzést! ;) borgyi

#31 2005. 04. 09. - 18:30:03

Sziasztok! Tud valaki a III. ker.-ben egy olcsó, de jó fitnesszt, ahova nem csak a "plázacicák" járnak? :):-) Jelda

#32 virtness 2005. 03. 21. - 13:05:52

nem akarjuk rontani senki üzletét, de mi fitness eszközök kölcsönzésével foglalkozunk, melyeket házhoz is szállítjuk... eddig még nem volt panasz... http://virtness.echt.hu

#33 2005. 02. 03. - 22:17:32

Nyertem egy 1 hónapos kombinált bérletet az óbudai a1wellnessbe (fitness-kondi + aerobic bérlet, ingyen szauna, hidromasszázs, tusfürdő, törölközőt is adnak). Nem budapesti vagyok, ezért én nem tudom felhasználni, írjon, akit érdekel. Nem kell rögtön felhasználni. dawdaw@freemail.hu

#34 kakukk 2004. 12. 29. - 01:01:39

Szia Galadriel! Talán már nem aktuális a kérdésed,mert azóta már hóapok teltek el, de saját tapasztalatom a MOM edzőteremmel kapcsoaltban teljesen pozitív volt, amíg jártam. Jó gépek, tisztaság, stb. Talán néha már többen voltak, mint szerettem volna, így időnként egyik, másik általam kipécézett gépre várnom kellett. Javaslom Neked, kipróbálni, nem fogsz csalódni! Jó edzést! KA

#35 Silvi 2004. 12. 14. - 15:13:41

Sziasztok! Ismeri valaki az Alkotáson a Fitformát? Kinéztem magamnak, de nem ismerek senkit aki oda járt volna, nem ismerem az árakat sem. Könnyebb lenne, ha valaki mondana jó tapasztalatot, bár az első lépés így is nehéz lesz :) Köszi: Üdv: Silvi

#36 2004. 11. 23. - 22:00:10

Ebben a Lady Fitness ben van olyan is ,hogy napijegy, vagy órajegy? vagy csak bérlet? Hétvégenként hogy vannak órák? A párom Pesten tanul, így hétvégenként vagyok főleg ott és jó lenne oylankor is elmenni vmi stepre, vagy ilyesmire, de szerintem a bérletet nem használnám ki. Milyen órák vannak? Tudna valaki órarendet küldeni? És milyen testalkatúak járnak? ugyanis voltam már oyxan helyen, ahol csupa tökéletes csaj járt, így elég kínos volt a dolog:) Budaán, a XI. kerben van egy fitness, azt hiszem Buda Fitness a neve, vagy ilyesmi, nem messze a Móricztól. Arról tud vki vmit? Judyt

#37 Vebi 2004. 11. 03. - 21:47:02

A Lady Fittness havi ára 2500 ft. H-P: 8-20-ig, SZ: 8-14, V: zárva Tényleg lepukkant a hely, de most volt felújítva, ami arért használt neki.. Lékondi nincs! Az ablakok alatti kondigépekre zuhog a hideg, tehát melegítőt se árt vinni. Azért mégsem szabadégalatti tortúra. Ezért a pénzért elmegy. Címe: VII. ker. Erzsébet krt. 19. ;)

#38 demene 2004. 03. 21. - 17:37:15

NORBI kazettáimat eladnám! újak! demene@index.hu

#39 2004. 03. 10. - 16:23:05

Tud valaki segíteni? Kőbány-Kispest vagy Ecseri út, vagy Határ út környékén keresnék valami jó Fitness termet?

#40 2004. 03. 10. - 16:21:28

Szia Galadriel! Én tudok ajánlani neked egy nagyon jó termet, ahol én is lefogytam... Lady Fitness a neve, és a Blaha Lujza tér közelében van. erzsébet körút, sajnos a pontos házszámot nem tudom, de majd meg tudom ha szükséges. Pont a Wesselényi utcai 4-6 villamos megállójával szemben van, látni az ablakát, ki is van írva a neve. Tök jó órák vannak, minden páros órában sima aerobik, páratlan órában pedig step-aerobik. vannak gépek is. Az egyetlen gond, hogy kicsit koszos a hely, de én nem vagyok túl finnyás. Amikor én jártam 1500 Ft volt a jegy egy hónapra, bármennyi alkalomra. Ha fölemelték is, nem lehet több 2000-nél. Sajnos már nem tudok oda járni mert nem esik nagyon útba a Blaha. Remélem segítettem!

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: