Házipatika fórum: Lefelé úszó foltok - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Lefelé úszó foltok

#1 acsbihajnal 2009. 06. 05. - 12:47:04

Bocsi, de én azt gondolom, hogy Ozsváth főorvos asszony aki ebből a témából írja a nagydoktorit, tájékozott lehet nemcsak az orvisi, hanem a komplementer módszerekben is, hiszen mindkét oldalt ismeri a hagyományost és a kínait is. Arról nem is beszélve, hogy milyen korszerű rendelőben dolgozik.Teljesen fájdalom mnetesen vizsgál, és még szemcseppet is ritkán használ. ha gondolod oda adom a telefonszámát 06209805472

#2 acsbihajnal 2009. 06. 05. - 12:42:38

Magunkról-FÁJDALOM MENTESEN VIZSGÁLUNK Tudja-e Ön, hogy mivel foglalkozik az alternativszemdr? Prevenciós Látás gondozással. Hogyan? Úgy, hogy ötvözi az orvosi módszereket, a képesített szemtrénerek módszereivel és a látszerészek tudásával. !!! SZEMÉSZETÜNK COMPUTERIZÁLT--VIZSGÁLATAINK FÁJDALOM MENTESEK !!! VIDEO-BEMUTATÓ A DR. SZEM EGÉSZSÉGKÖZPONTRÓL SZEMORVOSI RENDELŐNK Duna TV - Család-Barát 2009. március 4., szemorvosunk a Duna Tv Család-Barát műsorában FUNDUSKAMERÁVAL IS DOLGOZUNK, A SZEMFENÉK SÚLYOS MEGBETEGEDÉSEIT SZŰRJÜK MINDEN HÓNAPBAN EGY SZOMBATON INGYENES SZEMTORNA a Szt. István parkban . Mindkét esetben bejelentkezés szükséges 06205457940 vagy 06209805472 telefonon

#3 acsbihajnal 2009. 02. 25. - 12:09:07

A Szegediné Már nem foglakozik a kapcsolattartással Hajdúböszörményben , helyette Ácsbi hajnal 06209805472

#4 acsbihajnal 2009. 02. 25. - 12:05:50

FUNDUSKAMERA A funduskamera a szemfenék korszerű diagnosztikáját teszi lehetővé azzal, hogy a pásztázó lézerfej szűk pupilla mellett is rendkívül pontos képet ad a szemfenék állapotáról, amely a számítógép segítségével azonnal megjeleníthető. A készülékkel megbízható módon kimutathatók a szemfenék elváltozásai: a szemfenéktrombózis, a cukorbetegek esetén a szem ereiben a megváltozott viszonyok, a makula-degenerációk (éleslátás, sorvadás), zöldhályogos betegség esetén a látóidegfő-károsodás. SZEMAKUPUNKTÚRA A szó hallatán sokakban ellenállás alakulhat ki: ugyan ki engedné, hogy hegyes tűkkel szurkálják a szemét? Ám erről szó sincs: a szemakupunktúra során más testrészeinkbe szúrt tűk révén alakul ki a szemre gyakorolt gyógyító hatás. Léteznek olyan szembetegségek, amelyekkel szemben a modern orvostudomány tehetetlen. Idetartoznak például a krónikus progresszív megbetegedések és az agyműtétek, balesetek és mérgezések után kialakuló látászavarok. A szemakupunktúra segítségével azonban az eddig gyógyíthatatlan szembajok is sikeresen kezelhetők. A sikerek skálája a további romlás megállításától a teljes látás-helyreállításig terjed. A terápia ára viszonylag kedvező. Nem mindenki gyógyul meg, de sok emberen lehet segíteni ennek a módszernek a segítségével. www.akupunktura.5mp.eu PREVENCIÓ Prevenciós szakorvosunk és a szemtrémnerek közösen hozták létre a szembetegek és szemészeti problémákkal küszködők klubját, hiszem "megelőzni jobb, mint gyóygítani"illetve akinek már van szembetegsége annak a "lmaradvány látás megtartásában segítenek" A Látásklub az első olyan kezdeményezés, amely nem elsősorban a gyerekek és vakok, hanem az időskori látásproblémával szenvedőket karolja fel. Klubdélutánjainkon mindig egy aktuálisan kiválasztott téma kerül feldolgozásra, ezzel kapcsolatban a résztvevők kérdezhetnek, értékes és hasznos információkhoz juthatnak. Szemtorna és egyéb tornagyakorlatokat tanulhatnak, melyet otthon is önállóan végezhetnek. A szemtrona, a testorna a tesmozgás fontosságának bemutatása és betanítása mellett,a szemet állandó munkára késztető foglalkozásokat indítunk. A táplálkozásra nagy hangsúlyt fektetünk, és rendszeresen odafigyelünk az ügyfeleink egészségességének legkissebb változásira is./ellenőrizzük nemcsak a szemüket, hanem a vérnyomásukat, vércukor , koleszterin szint változásait is/ A LÁTÁSKLUB LÉNYEGE, hogy szembetegségben szenvedő pacienseinket állandó figyelemmel kísérjük /mármint a betegségük alakulását javulását vagy romlását/ és állandó segítséget nyújtsunk a felmerülő problémáik megoldásában. Foglalkozásokat tartunk igény szerint vidéken is, Művelődési Otthonokban előzetes megbeszélés és időpontegyeztetés alapján. Első partnerünk a Sillye Gábor Műv. Központ Hajdúböszörményben, tel: 06-52-561400 vagy 06-30-4756232, kapcsolat tartó: Szegediné. 30/2007./Vl.22/ EüM rendelet Vl.kapcsolat a természetgyógyászattal Vl.1A természetgyógyászati és a nem-konvencionális gyógyító eljárásokkal/a továbbiakban együtt nem konvencionalis gyógyító eljárások/kapcsolatos jogszabályi rendelkezések vétkes megszegése egyben etikai vétségnek is minősül. Vl.2.Az orvosnak a nem-konvencionális gyógyító eljárások alkalmazásakor is be kell tartania az e rendeletben foglalt etikai magatartási szabályokat. Vl.3.A konvencionális gyógymódokat alkalmazó orvos köteles a hozzá forduló,nem -konvencionális eljárásokkal kezelt beteget mindennemű megkülömböztetés nélkül kezelni.nem jelenttik a beteg megkülönböztetését ezek az eljárások.barmoni1Vgmail.com Hozzászólások: 37

#5 acsbihajnal 2008. 12. 20. - 09:07:23

Tudja-e Ön, hogy mivel foglalkozik az alternativszemdr? Prevenciós Látás gondozással. Hogyan? Úgy, hogy ötvözi az orvosi módszereket, a képesített szemtrénerek módszereivel és a látszerészek tudásával. FUNDUSKAMERÁVAL IS DOLGOZUNK, A SZEMFENÉK SÚLYOS MEGBETEGEDÉSEIT SZŰRJÜK MINDEN HÓNAPBAN EGY SZOMBATON INGYENES SZEMTORNA a Szt. István parkban . Mindkét esetben bejelentkezés szükséges 06205457940 vagy 06209805472 telefonon VIDEO-BEMUTATÓ A DR. SZEM EGÉSZSÉGKÖZPONTRÓL SZEMORVOSI RENDELŐNK >>> www.lelkiszem.gportal.hu wwwmirolarulkodik.blogspot.com Vállaljuk a cukorbetegség és a magas vérnyomás betegség szemészeti kontrollját. 1- Miért gondoljuk, hogy többet tudunk nyújtani, mint egy szemészeti rendelő? - mert a látásjavítás teljes tárháza a kezünkben van. Az orvosi és természetgyógyászati módszereket is alkalmazzuk a betegeink igénye szerint.Természetesen mindenki maga dönti el, hogy milyen vizsgálatot szeretne, és nem mi erőltetjük rá vendégeinkre. .A szemüveg készítéstől , a kontaktlencse illesztésig,illetve partnercégünkkel együttmüködve az excimer lézeres szaruhártyacsiszoláson át, a szemmegnyitó műtéttel járó szemlencsecseréig . Ez jelenleg, teljes skálája a világon létező dioptriakorrekcióknak, vagyis azoknak a betegeknek is tudunk megoldást nyújtani kik alkalmatlanok az excimer lézerkezelésre. - mert optikánk és szakemberink segítségével a helyszínen tudjuk önnek a szemüvegét kíválasztani, és elkészíteni. - mert a diagnosztikában is többet nyújtunk mint egy szakrendelő. Rendelkezünk az egyedülálló készülékkel is , - mert orvosaink külföldi kongresszusokon is képezik magukat, hogy a megjelenő legújabb eredményeket is felhasználhassák 2-Miért gondoljuk , hogy többet tudunk nyújtani , mint egy optikai üzlet: - mert nem csak a szemüveg eladásával tudunk a pácienseinken segíteni, egyéb terápiás lehetőségek is a kezünkben vannak - mert orvosunk egyik legképzettebb szakember nemcsak az orvoslásban, hanem a holisztikus gyógyításban is. Klinikai és kórházi gyakorlattal rendelkezik jeleneleg is . - mert erre látszerészünk, optometristánk szakmai tapasztalata a garancia - mert a legmodernebb és precízebb gépekkel dolgozunk - mert nem érdekünk azoknak a betegeknek a szemüveg eladása akiken már csak a műtét segít, akiken valamilyen szembetegség miatt az már nem segít, vagy esetleg a műtét az egyetlen megoldás. mottónk: "szemünk...szemünk...Te mindenünk...." Dr. Ozsváth Mária Honoris Causa szemészfőorvos okl.szemtréner látszerész szakmai vezető

#6 Soldier30 2008. 09. 14. - 16:15:59

nekem is vannak iylen kis foltjaim már nagyon régóta.. de mondjuk nekem fogalmam sincs mitöl vannak.. bár már én is megszoktam

#7 tlaszlone01 2007. 11. 15. - 08:27:42

Kedves Sorstársak! Én közel 10 éve vagyok élettársi viszonyba ezekkel a foltocskákkal. Mikor az alapbetegségemet diagnosztizálták, évek kellettek, hogy elfogadjam, mi vár rám, majd idővel..Sajnos nehezen tudtam segítség nélkül elfogadni. De így volt jó, mert már annyira megedződtem, hogy újjabb eseményeket, már sokkal könnyebben fogadok. Megbeszélem magammal, hogy ez van, amíg tudok a lehető legtöbbet meg kell tennem, utánna meg már minden mindegylesz. Egyébként ezekkel a foltocskákkal meg kell tanulni eggyüttélni. Ki kell tapasztalni, hogy merre kell nézni ahhoz, hogy lásson az ember.El kell fogadni őket, és kevésbé zazarnak.(Egyébként gyógyszereket, és vitaminokat is szedek ezekre is.) Én az egyedi prpblémámat írtam le. Türelmet és kitartást kívánok Mindenkinek! Mamika

#8 Gyogyulas 2007. 10. 10. - 14:47:49

ŐSSEJT KEZELÉS, beültetés nélkül! Új Magyar világszabadalom! Az őssejtszaporító kapszula hatására a csontvelő többlet őssejtet termel, már a bevételét követő 1 órával, a számuk 50%-al nő! A véráramba kerülve jutnak el a károsult szervekhez és ott beépülnek. Nagy segítséget nyújt súlyos betegségekből való gyógyulásra: Parkinson-kór, Cukorbetegség, Szív- és érrendszeri betegségek, Alzheimer-kór, Csontritkulás, Izomsorvadás, Májbetegségek, Vese-elégtelenség, Porckopás, Gerincproblémák, Sclerosis Multiplex, Magas vérnyomás, Visszér-problémák, látáscsökkenés, allergia stb. Olimpiq StemXCell Árak: 1 havi mennyiség Budapesti (XI.ker) személyes átvétellel 16.000ft. Bárhol az országban futárcéggel 17.200ft 2 havi mennyiség Budapesti (XI.ker) személyes átvétellel 28.000ft. Bárhol az országban futárcéggel 29.700ft Bővebben: gyogyulas.ossejt@gmail.COM

#9 FoxiMaxi 2007. 09. 30. - 19:25:56

Én már felvettem ezt az "üvegtestihomályos" IWIW adatlapot az ismerőseim közé: http://iwiw.hu/pages...userID=11284182 Akinél tényleg nagyon komoly a helyzet, az be fogja jelölni.

#10 krisztian28 2007. 09. 12. - 19:41:15

Üdv!Nekem is vannak úszkáló foltjaim már 6éve,de nem javult!Most találkoztam egy pár készítménnyel ami talán segíthet!Most fogom kipróbálni amint lesz rá pénzem!Talán van remény!Amint tudok bővebbet mondani róla írok!Fel a fejjel!!!

#11 krisztian28 2007. 09. 12. - 08:59:17

Üdv Mindenkinek!6éve vannak kis úszó kütyük a szememben!Arra vándorolnak amerre nézek,de csak akkor látom igazán amikor világos felületet bámulok vagy borús az idő. :( Most találkoztam egy teljesen természetes készítménnyel,de még nem tudok róla bővebb infot mondani.Előbb letesztelem és tájékoztatok mindenkit!De csak azt tudom mondani mindenkinek,hogy nyugi!Kitartás mindenkinek aki velem együtt természetes mikroszkópot kaptunk az élettől!

#12 S.J. 2007. 08. 19. - 19:00:23

Én 2 hete olvasás közben vettem észre őket, ahogy a szemüvegem aljáról visszaverődő fényben úszkálnak. A jobb szememen egy kis halomnyi szálkás-fonalas alakú foltocska. Ha világos felületre nézek, akkor látom őket főleg (ég, fal, valamint az aszfalt, hogyha nap süti). A bal szememen is vannak icipici foltocskák, de azon nem olyan zavaró, mint a jobbon, pedig a bal szemem a rosszabb (-3.mas lencse), a jobbra most -0,5-öst használok, de egy év alatt szerintem romlott a látásom egy keveset. Olvastam, hogy lehet felvillanó fényeket is látni néha, amit az okoz, hogy a retinát összehúzza az üvegtest (ha jól emlékszem). Nos én néha látok ilyet, de sosem ott, ahova fókuszálok. De az is lehet, hogy csak beképzelem magamnak. Nem tudom. 17 éves vagyok, 6 éve van szemüvegem. Ez alatt a hat év alatt főleg a bal szemem romlott,a jobb alig. Ez is csak ártalmatlan üvegtesti homály, vagy lehet súlyosabb is? Elég sokat nézek képernyőt, mióta észrevettem a foltokat, próbálom ezt az időt csökkenteni. Valamint lehet okozója a napba nézés ezeknek a foltoknak? Valamint ezek a foltok vajon egész életemen át kísérni fognak? Bevallom, eléggé zavar, és nyugtalanít a gondolat, hogy esetleg még 60 évig nézegessem őket =/.

#13 2007. 02. 07. - 12:50:12

Kedves Roland! Teljesen hasonlo cipoben jarok (informatikus), nekem harom hete jelentkeztek a bal szemem latasaban ugyanezek a tunetek (iranyvaltaskor foltuszas). Nagyon zavaro, orvoshoz meg nem mentem. Kerdesem, hogy sikerult valamilyen megoldast talalni erre a problemara? Valaszat elore is koszonom, udvozlettel: Boros Csaba

#14 FoxiMaxi 2006. 12. 09. - 01:47:22

Halló Mindenki! Akinek van(nak) ilyen úszó foltja(i) (mint ahogy sajna nekem is), az írjon ill. látogasson el az alábbi blogoldalra: http://uvegtestihomaly.livejournal.com Együtt talán okosabbak leszünk..

#15 FoxiMaxi 2006. 12. 02. - 18:47:49

Tisztelt Vén Péter, Tisztelt Fórum! Az üvegtesti homállyal mint problémával lehet valamit kezdeni? Nekem az(ok) van(nak), köztük egy igencsak méretes darab. :-( :-( Immár második éve vagyok képtelen megszokni, az állapot rendkívüli módon zavar, sőt elkeserít. A -5 körüli szemüvegem nem különösebben zavar, ez a dolog viszont annál inkább.. :-(

#16 Polly 2006. 06. 14. - 16:38:01

Sziasztok! Ha szeretnétek ezt a problémát mellékhatások nélkül megoldani, akkor írjatok egy mailt a fedyke@vipmail.hu-ra. Üdvözlettel: Polly

#17 2006. 06. 12. - 09:24:54

Szevasztok! Nekem úgy 31 éve van ilyen problémám (lásd pmagica). Úgy negyedévente, illetve "megfázás elején" jön elő. Megoldásom: egy calmopirin 5 perc alatt lerendezi az "ügyet". Üdv. minden sorstársnak: vargi

#18 2006. 03. 31. - 14:37:43

Szia! Azt nem mondták, hogy kellene sok répát fogyasztanod?

#19 2005. 08. 14. - 17:27:04

Sziasztok! Én ugyanazzal a problémával küzdök, mint Sára. Kb. 8 éve volt előszőr ilyen jellegű látászavarom, azóta volt, hogy 2,5 évig nem jelentkezett, de volt, hogy 2 hét alatt kétszer is, de az átlag nekem is a 3-4 hónap. Nekem is ugyanúgy kezdődik, eltűnik egy pont, ami aztán megnő, a látóterem szélén vibráló, fénylő, néha a spektrum színeire bontott csíkok jelennek meg. Ilyenkor a látóterem is beszűkül, oldalra alig látok. Nagy átlagban 30-40 percig tart, az utolsó alkalommal volt csak, hogy 2-3 óráig elhúzodott. Tény, hogy máskor, amikor előjött, elvonultam egy csendes és sötét sarokba, most meg úgy gondoltam, hogy nem érdekel, és maradtam a tűző napon, hangzavarban. lehet, nem kellett volna...Viszont nekem annyiban más, hogy miután megszűnik, egy rövid időre beszédzavart is kapok, vagy dadogok, vagy egyszerűen nem jutnak eszembe szavak, vagy nem azt mondom ki, amit akarok. Szerencsére ez rövid ideig szokott tartani. Voltam már mindenféle orvosnál, szemészetileg semmi extra, de voltam már Ct-n, Mr-en, idegorvosnál, körzetinél, laboron, de minden negatív lett. Nekem a szemész azt mondta, hogy ez a szemészeti migrén, és hogy sok nő szenved tőle, főleg az alacsony vérnyomásúak közül. Azt mondják, hogy mint sok esetben a migrén, ez is kapcsolódik a női ciklushoz. Én nem olyen régóta figyelek erre, de tény, hogy az utóbbi pár alkalommal olyankor jöt elő, amikor vagy megjött, vagy épp a ciklusom félidejénél voltam. Kíváncsi vagyok, vannak-e mások is hasonló tünetekkel.

#20 2005. 07. 11. - 15:41:14

Tisztelt Fórum! Vén Péter szemtréner vagyok és mint hivatásos természetgyógyász szeretném az itt felsorolt problémákat a szelíd módszerek szemszögéből is megközelíteni. Teszem ezt bátran azért is, mert a látásproblémák természetes úton történő javítása-gyógyítása szemorvos nevéhez fűződik, aki közel 100 éve módszert dolgozott ki a szemüvegesség és minden szemészeti probléma kezelésére több mint harminc éves megfigyelés alapján(Dr. W.H. Bates). Az itt felsorolt problémákat abból a szempontból kell vizsgálni, hogy a látás agyunk tevékenysége 90%-ban(!) tehát a szem vizsgálata valóban negativ lehet olyan esetekben, amikor a fejünkben a látási rész valamelyik szegmense terhelve van. (Fáradtság, stressz, szemüveg, stb). Minden hasonló esetben segít, vagy teljesen tünetmentessé teszi a problémát, ha két-három napig, napi egyszer, 20-30 percig(!)egybefüggően eltakarjuk a lehunyt szemeinket, és relaxálunk, miközben könyök kényelmesen támaszkodik valahova (párnával, stb). Mindenről részletesen tájékoztatnak a szemtorna könyvek és a www. szemtorna.hu honlap. Érdemes kipróbálni az alternatívát. Már az első alkalommal ideiglenesen, v. teljesen elmúlik a tünet és lényegesen tisztábban fognak látni... Üdvözlettel a fórum minden Kedves Olvasójának: Vén Péter szemtréner.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: