Házipatika fórum: pánik beteg élete - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 1265 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

pánik beteg élete

#1 yalagerd 2014. 06. 15. - 12:44:54

Sziasztok,

Akinek van kedve, töltse ki e két tesztet,
az elsőben tájképeket lehet pontozni:
www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=10493

https://docs.google....aWp-2nVNKBMj9..

A másodikban pedig divatképeket:
https://docs.google....o9wIyU2H_5p1k..

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A KITÖLTÉST!

#2 karolyi 2014. 04. 12. - 20:53:25

Sziasztok! Nem fogjátok elhinni mitől alakul ki a depresszió és a pánikbetegség!A GLUTÉNTŐL!!! A gluténérzékenység okozza, valójában mind lisztérzékenyek vagyunk! Egy természetgyógyász derítette ki nálam 1 éve, akkor már több, mint 2 éve pszichiáterhez jártam, gyógyszereket szedtem, de továbbra is szorongtam, időnkét újra rám törtek a pánikrohamok,esténként nem tudtam elaludni. Én mindig világ életemben sportoltam, mozogtam, hegyet másztam, de az utóbbi időben olyan gyenge voltam, hogy az ágyból sem tudtam már felkelni,pedig vállalkozó vagyok 4 gyerekkel. Hozzátartozik a történethez, hogy az orvosaim magas húgysav szintet állapítottak meg, mondván, hogy köszvényes vagyok, ne egyek húst stb. hát én egyre több tészta félét ettem, aztán meg egyre gyengébb lettem és pánikoltam...Míg végül a feleségem küldött el ehhez a természetgyógyászhoz állapotfelmérésre, (azóta is áldom, akit érdekel a telefonszáma: 06309585215, Herczegné Rózsa)aki megmondta, hogy lisztérzékeny vagyok, attól vannak a pánikrohamok, meg az elgyengülés, ne egyek glutént.Nagyon gyorsan felerősödtem, az életkedvem is visszatért, de ha glutént ettem,akár csak egy szem pogácsát, azonnal elkezdtem szorongani és éreztem, hogy bepánikolok.Azóta nagyon jól vagyok! Próbáljátok ki , meg fogtok gyógyulni, mert ettől van a depresszió meg minden!!

#3 zoltanrozsa 2012. 11. 21. - 13:03:30

Kedves Lélektársam !

Engedd meg, hogy a remélt csodás gyógyulás lehetőségét közvetítsem Feléd és minden szomjas szív felé, akit szeretsz és akiknek egészségéért felelősséggel tartozol.

A gyógyulás elősegítése ingyenes angyali szolgálat, nem megkövetelt anyagi ellenérték fejében végzett anyagi szolgáltatás.

A gyógyulás hatékony útja lélektől lélekig áramlik, a testi és személyi anonimitás igényének kölcsönös tiszteletbetartása mellett. Alapköve a képzelő- és akaraterő felszárnyaló mezején a finom lélek-energia mindent átható szeretetteljes erejének szívből irányított alkalmazása, az öngyógyulás harmonikusan fénylő folyamatának elősegítése érdekében.

A mentális képalkotás kiemelkedő relevanciával bír. Az angyalok munkáját segíted, ha a babbamaria.energetichealing@gmail.com elektronikus levelezési címre elküldöd a gyógyulni vágyó keresztnevét, mosolygós képét és gyógyulási kívánságait, természetesen a kölcsönös anonimitás tiszteletbetartása mellett.
Ezen kívül más csak egy mustármagnyi hitre van szükséged.

Hálával elsősorban a benned lakozó örök Léleknek tartozol!
Anonim hálaadományoddal egy, a gyógyulni vágyók számára díjmentesen illetve a kizárólag csak szépülni vágyóknak díjszabás mellett igénybevehető lélekenergia-lélekerő gyógyászati központ megteremtését támogathatod bármely összegű adománnyal, és ily módon is kincseket gyűjthetsz a mennyben.

A módszer mögött a világ egyetlen nagy szent titka rejtezik, mely szavakkal tovább nem részletezhető. Amint azt egy kedves angyali lélek bölcsen mondta: „két felcsendülő hang többet mond el a világról, mint a szavak valamennyi áradata”.

Köszönettel és hálával:

Rózsa

„Az ajtó előtt állok; beenged valaki?”
sing

#4 jozsef_wh2 2012. 07. 15. - 18:29:05

egészséges napot kivánok minbdenkinek . rögtön a tárgyra térnék, ez év elejétől ügy döntöttem hogy abba hgyom az andaxin szedését egy nap 30 bogyot is bevettem, mára viszont már csak 20. ez sok, a broblémám csak az hogy már mem tudok hozzá jutni ammak ellenére hogy megtudném fizetni, és ez miatt megtorpant a további leszokáshoz remélt mennyiség szeretném meg kérdezni mitt szedjek helyette hogy sikerrel járjak ennek a gyogyszer elhagyásának. megköszönném bárki segitségét vagy észrevételét megosztana velem, köszönöm. József

#5 panatimi 2012. 04. 16. - 06:13:40

Szia "cheetos!! :d Te itt? Örülök neked! :) Évek óta nem jártam errefelé. Mostanság már kicsit hiányzik a régi "brigád". Mindenkinek szia! :) Régi pánikos vagyok, pár éve a törzsgárda fórumozók tagja voltam. :d Kellemes napot mindenkinek!

#6 fb_reni 2012. 01. 31. - 21:57:36

Sziasztok! Végzős pszichológus hallgatóként szeretném szakdolgozatom megírásához segítségeteket kérni. Kutatásomban arra keresem a választ, hogy ezek a zavarok milyen hatással vannak a közeli hozzátartozókra különös tekintettel a gyermekre. Vizsgálatomhoz 20-30 éves egyéneket keresek, akiknek amikor 13-17 évesek voltak egyik szülőjénél mentális betegséget diagnosztizáltak. Az egész nem tart tovább fél óránál. A legjobb egy személyes beszélgetés lenne, de ha nagyon kényes a téma emailen keresztül is át tudom küldeni a kérdéseket, teszteket. Jelentkezés: rossurenata@gmail.com Köszönöm!

#7 szkronika 2011. 10. 17. - 00:55:44

http://m.facebook.co...100003008627054

#8 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:16:27

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#9 babi58 2011. 08. 22. - 16:28:27

Szia Timi! 52 éves nő vagyok, van két fiam 23 és 29 évesek, ja meg van egy férjem is. Nekem a pánik '96-ban kezdődött. Remegés, szorított a szívem, úgy éreztem nem kapok levegőt, halálfélelmeim voltak. Sokszor kötöttem ki az ügyeleten, kaptam egy nyugtató injekciót, aztán mehettem is. Sokszor éjszaka tört rám, eleinte felkeltettem férjemet, de később már csak csendben gubbasztottam, és vártam, hogy elmúljon. Elég sokáig tartott nálad míg jobban lettél. Azóta már próbálom nyugodt légzéssel, beszélgetek magammal, hogy ahogy jött a semmiből úgy el is múlik dolgokkal túltenni rajta magam. Csökkentek is a rohamok. Mostanában inkább remegek, ez is jön a semmiből. Én szedek gyógyszereket, járok pszichiáterhez. Idő kell hozzá, hogy kitapasztald, és ne rémülj halálra, hogy esetleg infarktust kapsz, vagy halálos beteg vagy. Persze egy kivizsgálás nem ártana, főleg ha még máskor is lesz hasonló tüneteid. Nem vagyok orvos, de nagyon hasonlít a pánikrohamra. Még mindig nem ismerik fel az orvosok sokszor. Az e-mail címem: ifjuildi@indamail.hu talán úgy könnyebb lenne levelezni, ha benne vagy, hogy levelezzünk. Kérlek írjál! Szia Ildi

#10 nedotimi 2011. 08. 22. - 16:08:08

Szia:-) Nem tudom fiu vagy -e vagy lány vagy idosebb,én 33 vagyok egy 2 gyerekes anyuka.Nekem most kezdodott 1 hete de már kész vagyok tole ha ez az egyaltalan...Egy gyengeseggel kezdodott gyengek voltak a labaim,aztan rá 2 percre jott is az a szédulés amit senkinek nem kivánok félelmetes volt majdnem elájultam.aztan halalfelem hidegrazas,minden ami kell ez volt este 7-kor es hajnal 1-re lettem jobban.Azt hittuk cukros vagyok de semmi,a doki Propranololt irt ki.kb ennyi egyenlore.Udv Timi.

#11 babi58 2011. 07. 10. - 14:31:30

Szia! Rájöttem simán beírom pánikbetegek fóruma, erre gondoltál ugye?

#12 babi58 2011. 07. 10. - 14:31:30

Szia! Rájöttem simán beírom pánikbetegek fóruma, erre gondoltál ugye?

#13 babi58 2011. 07. 10. - 14:24:48

Köszi, hogy írtál, de nem találom azt a fórumot, légy'szi segíts! Köszi!

#14 katalinrottekn5 2011. 07. 10. - 14:11:48

Szia! Gyere át a másik fórumra/pánikbetegek fóruma/mert itt már nagyon ritkán van valaki! Kati

#15 babi58 2011. 07. 10. - 13:09:33

Sziasztok! Pánikbetegséggel és depresszióval küzködök, élek. Szeretnék hasonló sorstársaimmal levelezni.

#16 babi58 2011. 07. 10. - 13:09:33

Sziasztok! Pánikbetegséggel és depresszióval küzködök, élek. Szeretnék hasonló sorstársaimmal levelezni.

#17 zsuzsakiss 2011. 07. 02. - 11:30:50

Szia! Tegnap kaptam meg levélkédet, hogy írtál nekem pár hete, és nem kaptál választ. Ilyet Én soha nem teszek, aki már ismer tudja, hogy későn fekvő vagyok és ha éjjel van akkor is válaszolok minden levélre. Bízom benne, hogy jelentkezel akár e-mailben ,akár skype-n ( zsuzsavision)és meg tudjuk beszélni a kérdéseidet. Várom jelentkezésed. Szia, üdvözöllek Zsuzsa

#18 cheetos 2011. 07. 01. - 16:15:59

Sziasztok! Az ajánlott oldal nekem is szimpatikus volt.:) Szerettem volna felvenni Zsuzsannával a kapcsolatot. Írtam neki egy levelet úgy cirka két -három hete. Választ a mai napig nem kaptam, annak ellenére, hogy pontos elérhetőséget adtam meg. Ennyit erről. Sziasztok! :)

#19 farkasnne 2011. 06. 01. - 13:38:57

Egy Alapitvány linkje.....amelyik Pánikbetegeken, és Depressziósokon segit!------http://www.gyongysoralapitvany.hu/index.html Gyöngysor Alapítvány - Szekszárd Forrás: www.gyongysoralapitvany.hu

#20 evabojti 2011. 05. 30. - 09:53:40

Sziasztok, szép napot! Régóta kerestem a megoldást, mert azt éreztem, hogy valami nem stimmel velem. Éjszaka felriadtam, leizzadtam, szorongtam, rossz érzések törtek rám...szóval sokan biztos értik miről írok. Kiderült, hogy nem kicsit depresszióssá váltam. Persze lehet ezt blamálni,nem hinni, hisztinek nevezni, de,hát attól még van. Óriási szerencsémre egy barátom ajánlotta a következő oldalt, www.visionweb.shp.hu hogy nézzem át, ott találok segítséget. Köszönöm Magdi, hogy gondoltál rám ezzel:) Szimpatikus volt a sok érdekes termék, hogy nem eladást éreztem, nem nyomulást, hanem segítő szándékot! Úgy érzem megtaláltam a megoldást, semmi sem változott,csak annyi, hogy elkezdtem fogyasztani a VISION termékeiből 3 félét ( Detox, Antiox, Pax forte) Jobban vagyok napközben, nem félek, és éjjel,hát az a csoda - végig alszom az éjszakát és nyugodtan ébredek. Szóval eddig ennyi. J a és fontos, hogy 40%-os kedvezménnyel vásárolhattam, ez gondolom magáért beszél. Ajánlom, hogy Ti is nézzétek át az oldalt, majd vegyétek fel a kapcsolatot Zsuzsannával, érdemes! Köszönöm a figyelmeteket Böjtösiné Éva

• 1265 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: