Házipatika fórum: Fertőzés után - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Fertőzés után

#1 andifeher 2010. 12. 22. - 17:40:53

Sziasztok! Hüvelygyulladással, hüvelyfolyással kapcsolatban jó cikkek vannak az intimflórán, de azért nem árt elmenni orvoshoz, de van megoldás mindenre olvassatok utána! ;)

#2 Törölt felhasználó 2005. 03. 31. - 14:49:49

Kedves "Alice84"! A NEM publikus kérdés feltevésre lehetőség van a "Kérdések" szolgáltatásunkat, az ott folytatott levelezésüket nem látjaák mások. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztosége

#3 Alice84 2005. 03. 31. - 12:27:44

Kedves Doktor Úr! Amikor a rendelésén jártam annyi-annyi kérdés kavargott a fejemben. Ha Doktor Úrnak van E-mail címme,meg adná azt nekem.h arra olyan kérdéseket tudjak feltenni,amit nem szeretném ha más látna? Köszönöm: a hódmezővásárhelyi lány

#4 Alice84 2005. 03. 31. - 12:27:41

Kedves Doktor Úr! Amikor a rendelésén jártam annyi-annyi kérdés kavargott a fejemben. Ha Doktor Úrnak van E-mail címme,meg adná azt nekem.h arra olyan kérdéseket tudjak feltenni,amit nem szeretném ha más látna? Köszönöm: a hódmezővásárhelyi lány

#5 2004. 04. 06. - 09:07:36

Tisztelt Doktor Úr! Fél éve hüvelygyulladásom van,kaptam rá kenőcsöt,kúpot,de nem használ csak 1-2 hétig múlnak el a tűnetek :( Párommal kisbabát szeretnénk..Az lenne a kérdésem,hogy ez lehetséges-e,ha igen van-e valamilyen következménye a kicsire?? Válaszát előre is köszönöm!

#6 2004. 04. 05. - 13:54:31

Kedves Foragin! Hasonló problémáim volta amíg zuhanyzóm volt csak.Az összes viszketés, folyás ,duzzadás,égés megszűnt amikor fürdőkádam lett. Zuhanyozni is 2x voltam naponta és nem segített,pedig rendszeresen hasznéltam irrigálót is és külső egészségügyi szappant is.Szóval próbáld ki ,ha lehet.Reggel is este is irány a kád jó 10 percre. Egy kis hüvelytorna és talán segít rajtad is .Nekem minden panaszom elmúlt. üdv.Viki

#7 Törölt felhasználó 2004. 04. 05. - 11:02:35

Tisztelt Asszonyom! Az állandósuló hüvelygyaulladásnak jellemzően két oka lehet: 1. Az antibiotikus hüvelykezelések után nem állítják helyre a hüvely természetes tejsavbacilus flóráját, mey védeni hivatott a hüvelyt a gyulladástól, így az tartósan védtelen marad. 2. A partner ivarcsatorna fertőzése az ondó mikroszkópos vizsgálatával mutatható ki. Nagyon gyakori, hogy a tartós női fertőzést a partnernél fennálló pl. prosztata-gyulladás tartja fenn. Ilyenkor a gyógyuláshoz olykor 1-3 havi masszív antibiotikus kezelésre is szükség lehet. Amennyiben személyesen is lehetek rendelkezésére, kérem, hívjon fel: 06 209 56 25 13

#8 2004. 03. 29. - 13:51:29

Kedves Doktor úr! Újból önhöz fordulok, egyszer már tettem fel egy rövidke kérdést. Annak már fél éve. Én 24 éves vagyok, és amióta nemi életet élek, gondjaim vannak. Folyamatos folyásom van. Kéthavonta, legtöbbször havonta gyulladás jelenkezik nálam, általában a menstruáció elötti héten. Ilyenkor ég, fáj, meg van duzzadva, és szinte elviselhetetlen már számomra. Már nem vagyok biztos benne, hogy ez gombás eredetü fertőzés, mert a tömérdek mennyiségű orvos, kúp, kenőcs, tabletta egyike sem segített. Maximum ideiglenesen megszüntette a tüneteket, vagy még azt sem. Elvégezték a candida tesztet, és negatív lett. A kedvesem még nem vett részt ilyenen. Viszont őt még nem is kezelték ki. Ha orvoshoz akarunk fordulni, felkereshetnénk e önt, vagy esetleg ajánlana e valakit nekünk, aki képes volna segíteni, hogy végleg legyőzzük ezt a problémát, és úgy élhessünk, mint két egézséges fiatal. előre is köszönöm válaszát üdvözlettel: berta

#9 Törölt felhasználó 2004. 03. 18. - 12:02:24

Tisztelt Asszonyom! Az ún. kontaktvérzést komolyan kell venni, ki kell alaposan vizsgálni. Amennyiben személyesen is lehetek segítségére, kérem, hívjon fel: 06 209 56 25 13 Tisztelettel: dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus

#10 Krisztina75 2004. 03. 11. - 09:20:52

Tisztelt Doktor Úr! Tanácsát szeretném kérni: januárban enterococcus + Candida fertőzést állapítottak meg nálam, amiből sikeresen kikezeltek. Párom is kapott gyógyszert. Kezelés után a hüvelyflóra visszaállítására Floragyn hüvelykúpot használtam és orvosom javaslatára azóta is hetente egyszer használom. Együttlét után viszont előfordul, hogy egy kicsit vérzem nem rögtön, hanem másnap vagy harmadnap, ami pár napig is eltart. Orvosom azt mondta, hogy az elején előfordulhat. Doktor Úr, még mindig normális másfél hónappal a gyógyulás után? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel, Krisztina

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: