Házipatika fórum: Cefamadar - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Cefamadar

#1 selmeczi82 2009. 06. 03. - 15:30:54

Itt meg alli és árai: http://fogyasztoszer..._a_kapszula_ara

#2 selmeczi82 2009. 05. 29. - 08:38:28

Itt találtam róla egy csomó mindent: Cefamadar tabletta Cefamadar Meg itt is: Cefamadar árak

#3 buzeszter 2009. 05. 18. - 20:51:39

Ajánlanám a házipatika heti receptjeit, ha azt betartjátok, garantált a heti 2kg, nálam ennél egy kicsivel több lett, mert a kaja melett almaecetes vagy citromos vizet ittam. Egyáltalán nem nehéz betartani, ha a konyhától és a kamrától messze vagy!! Vásárólni pedig listával induljatok, ami szintén adott!!! Higgyetek nekem, és mondom-minden a fejben dől el!! Eszter /a tabletta nem hatott/

#4 Krissztinn 2008. 12. 09. - 12:27:06

szia! Én 3 hónap alatt fogytam a CEFAMADARRAL 15 kg-ot, és tényleg csökkentette az étvágyam, mégsem éreztem magam éhesnek, energiátlannak tőle!... és nem változtattam az étkezéseimen minőségben. Szerintem mindenképp megéri kipróbálni! Nekem előtte nem nagyon használj semilyen étrendkiegészítő, sokat szenvedtem a túlsúlyom miatt... és ennek mostmár 1.5 éve, hogy nem szedem folyamatosan, csak néha kúraként, de nekem nem jön vissza a leadott súlyfelesleg! :) Kitartást, ha esetleg kipróbálod!

#5 captainbaluco 2008. 06. 21. - 15:48:09

ejnye. hagyjuk a csodaszereket. foleg, ha sok a tobblet. nezd itt a bologot.... Balu web.mac.com/cbalu/gyuru/

#6 aanc 2004. 03. 18. - 19:51:27

Köszi,nekem is úgy tüník hogy nincs nagyon hatása,de nem is szedem rendszeresen mert mindig elfelejtem. Milyen tornát csinálsz a Norbiét?? Én még próbálkozom vele egy kicsit, én is tornázok itthon napi egy órát kazettára reggelenként, Bíró Ica gykorlatokat keverve meg a callanitics tornát, de nem sok sikerrel. Köszi a válaszod Üdv Ági

#7 2004. 03. 17. - 20:19:29

szia szedtem, de nekem nem hasznalt semmit..meg jobban megnott az etvagyam..bar a homeopatias gyogyszereknek van egy ilyen kezdeti mellekhatasa, hoyg novelik a lekuzdendo tunetet..majd allitolag hatnak..en nem vartam meg..update-tel es tornaval fogytam inkabb.

#8 aanc 2004. 03. 17. - 19:32:25

Tényleg nem hallottatok még róla, senki nem szedte, hogy meg tudná osztani velem a tapasztalatait??:'( Nagyon várom hogy valaki válaszoljon!

#9 aanc 2004. 03. 12. - 15:24:30

Sziasztok! Szedett valaki már Cefamadar-t? Ha igen és van valami véleményetek ill.tapasztalatatok, légyszi írjatok. :) Ha tudtok valami jobbat, vagy hasonlót akkor is! Előre is köszi:Ági

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: