Házipatika fórum: füvesember - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

füvesember

#1 dumesz 2008. 03. 17. - 12:28:00

Szia most olvastam a cikket , igen kíváncsivá tettél, ha lennél szíves megirni a tea nevét , vagy a bolt email címét vagy elérhetőségét esetleg internetes oldal címét megköszönném esetleg a tapasztalataidat is szívesen olvasnám,segítőkészségedet előre is köszönöm dumesz (Jenő) a címem dumesz@citromail.hu üdvözlettel dumesz, gondolom a teát utánvéttel is meg lehet rendelni ugyanis vidékről Miskolc mellől elég húzós még utazási költséggel is növelni az árat.

#2 sswift5 2008. 02. 26. - 12:45:19

Üdvözlet mindenkinek! Én is cukorbeteg vagyok mar egy jó ideje... Glukobene-t és Glukobye-t kellett szednem... át akartak állítani inzulinra... De mondtam, hogy ne mert magam megoldom. Talaltam egy boltot ahol természetgyógyászok, gyógynövény-szakértők tanácsot adnak és teákkal szolgálnak. Van egy csodálatos teakeverékük cukorbetegségre. Annyira jó, hogy nem kellett átállnom inzulinra, és még a gyógyszereket is el tudtam hagyni... Ez nagyon jó hír volt a számomra. A bolt a VI. kerületben van a Zichy Jenő u. 39.ben. Ja és sok más teájuk is van. pl allergia ellen, gyomorfekélyre, magas vérnyomásra... én ezeket próbáltam és meglepően jól hatottak... Mindenkinek ajánlom ezt a helyet mert ott az emberek tényleg segíteni akarnak...

#3 Mägdee 2007. 08. 31. - 18:31:29

Hello Dyko! Én is sajna cukorbeteg vagyok, de ugy néz ki, hogy inzulint kellene cserélni, mivel nagyon rendetlen eredmények jönnek ki. Nagyon megköszönném és hálás lennék, ha megirnád annak az inzulinnak a nevét, melyet Neked irtak és használsz. A háziorvosom is mondta, hogy nem érti hogy miért nem irnak másikat. Én actrapidot és inzulatardot használok. Köszönöm válaszod. Szia

#4 evelin58 2007. 08. 30. - 14:41:24

Kedves "sggvarga"Én véletlenül keveredtem erre az oldalra,megirnád mi az a kinai gyógygomba? Talán a ke fir gombára gondolsz? Vagy valami másra , ha ráérsz ird meg légyszives.Köszi Éva

#5 2007. 06. 18. - 19:08:26

Sziasztok én most regiztem és megtudnátok mondani,hogy hol lehet megrendelni,vagy megvásárolni a György teát?Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni!

#6 2007. 04. 10. - 06:39:52

:) szép napot . . . nagyon régi a cikk . . . gondolom, azért mégis elolvasod a levelem . . . egy jó ismerősöm cukorbeteg gyanus . . . szeretném, ha elküldenéd annak a kínai gombának a nevét, mindazt amit tudsz küldeni . . . szeretnék segíteni neki, hogy ne kelljen gyógyszerrel élnie. Előre is köszönöm . . . címem: mariam@vipmail.hu Üdvözlettel. Marika.

#7 bea61ster 2007. 03. 11. - 21:12:02

Sziasztok! Csak arra szeretném felhívni a figyelmét minden érintettnek, hogy az én környezetemben már igen sokan visszatudták állítani ezt az ,,állapotot".Ha valakit érdekel, hogy mit kell tennie, akkor írjon, szívesen tájékoztatom.Nem lehetetlen, csak türelem és kitartás kell hozzá! Jó egészséget mindenkinek! www.bea61ster@gmail.com

#8 2007. 02. 01. - 10:48:46

:o Sziasztok ! Én teljesen új vagyok. A páromnak magas a vérnyomása, és valaki ajánlotta a györgy teát. Nem tudjátok,hogy mennyibe kerül és hol !?

#9 hegizoli 2006. 06. 10. - 07:33:39

Heló mindenkinek!Engem is érdekelne a vércukorszint csökkentése ami nálam felmegy 10-re is.Valami jó módszer kellene ha egyáltalán létezik ilyen.Étrend,gyogyszer,kiegészitők stb.Olvastam most itt a DIABION kapszuláról.Rendeltem is már kétszer a próba csomagból csak még sosem ért el hozzám.Van valakinek erről a kapszuláról már valamilyen tapasztalata?Szivesen venném ha valaki megosztaná velem.Köszike. E-mail:hegizoli@freemail.hu ;)

#10 2006. 06. 08. - 06:05:10

Sziasztok! Több cím és ár kering a Györgyteáról. Hamisítják is! Vásárolni Gyuri bácsinál (Bükkszentkereszt), a pesti irodában (Bank u. 6.) és a hivatalos viszonteladóktól lehet. Bővebben Gyuri bácsiról és a Györgyteáról: www.gyorgytea.hu

#11 2006. 04. 23. - 10:13:44

Hello!Én még új vagyok.Itt. "Beteg" 14.éve vagyok,de egyetértek,hogy ezzel együtt kell élni.14 éve/19 éves voltam/megpróbáltam mindent,természetgyógyászat,talpmasszázs,gyógytea,de csak az inzulin segít teljes értékű életet élni.Fél éve a legújabbat kapom,és nagyon jó,szinte bármit megehetek.Mellesleg ez nem betegség,ez egy állapot! /csak a szövődményektől ments meg Uram!/ :)

#12 2006. 04. 20. - 13:33:05

Sziasztok! Láttam, hogy néhány hónapja beszélgettetek a bükkszentkereszti füvesemberről. Én a bükkszentkerszti gyógyító, Szűz-Mária kövekről írom a szakdogámat. Kulturális-antropológiát tanulok. A kőhöz kapcsolódó hitről, gyógyulni vágyásról, vallásos motivációról, stb. írok. Az is érdekelne, hogy ki milyen formában, kitől hallott a füvesemberről, vagy a kövekről (ha esetleg erről hallottatok már). Amit leírtok az semmilyen formában nem fog megjelenni a szakdolgozatomban, hiszen ez elég sajátos információgyűjtési módszer (nem hiszem, hogy örülnének neki a tanárok, sőt). Inkább csak érdeklődnék. Előlre is köszönöm a segítséget, megadom az emilcímem is, hátha valaki arra akar írni: mtamara@freemail.hu

#13 2006. 01. 04. - 15:08:11

Ha "inzulinos" fiatalkori diabéteszes vagy, a teától sem gyógyulhatsz meg sajnos. Lehet, hogy kiegészítő terápiának jó, de ez inkább az öregkorin segít szerintem. Sajnos ezzel kell élni, míg valami újat fel nem fedeznek ismét. Fel a fejjel, így is élhetsz teljes életet! :)

#14 2006. 01. 03. - 22:05:39

Helloka mindenkinek:) en most regisztraltam magam...igy meg uj vagyok.. Harmadik eve vagyok cukorbeteg(most 19 eves vagyok)..nem tudom ki h van vele de en nehezen viselem, mivel furcsa h regebb mindent(edeseg) megehettem..a kenyerrel nincsenek gondjaim..es most nem!! Ha vmi uj csodafuvet tud barki amitol ujra meggyogyulhatok irja meg...lattam egyesek vmi kinai gombat emlegetnek..ez is erdekelne En az afonyara es a zellere eskuszom nalam mind2 bejott Koszike elore is:)

#15 2005. 10. 25. - 06:23:56

Kedves "sggvarga"! Ha még lehetne, tudnál arról a kinai gyógygombáról irni és a használatáról?

#16 2005. 02. 28. - 18:59:47

Érdekel a dolog kérlek irj. miklos

#17 2004. 09. 24. - 09:48:57

Sziasztok! Hálisten én személyesen nem szenvedek semmiféle ilyen betegségben, de az apósomnál kb. 1 évvel ezelőtt megállapították, hogy ha nem tesz sürgősen valamit az egészsége érdekében, akkor baj lesz. Magas volt a cukorszintje nagyon, a vérnyomása is, gyógyszereket szedett rá. És mivel nem egy gyógyszerpárti így inkább elkezdett diétázni, konkrétan szénhidrátdiétába fogott. Biztosan hallottatok már erről,nála konkrétan úgy nézett ki, hogy ugyan olyan mennyiségeket evett, csak kerülte a fehér cukrot, fehér lisztet, krumplit, mézet, stb. szóval magas szénhidráttartalmú ételeket. Mára 12 kg-ot fogyott, normalizálódott a cukorszintje, abbahagyhatta a gyógyszerszedését, helyreállt a vérnyomása, és mostmár hozzáfogott mozogni is, mert még szeretne leadni pár kilót. Hát ennyi jutott eszembe. Pusszantás

#18 2004. 05. 12. - 08:00:56

Letezik egy kinai gyogygomba, amelyik klinikai tesztek alapjan 30-50%-al lejjeb viszi a cukorszintet. (Ezt az allitast tudomanyos szakirodalommal ala tudom tamasztani). Erdeklödöknek szivesen adok tajekoztatast.

#19 pruzsi 2004. 05. 06. - 16:59:20

Éves tagdij van, ami 1000 Ft, egy adag tea, ami úgy egy hónapra elég 2000 Ft. Mi már 3 hónapja használjuk, már hat !

#20 2004. 04. 21. - 16:23:42

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni tőletek hogy ez a tea amiről itt szó van mennyibe kerül 1 csomaggal és kb mennyi ideig tart... Előre is köszönöm!!!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: