Házipatika fórum: Butterfly ABS - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Butterfly ABS

#1 Lolo872 2010. 09. 27. - 10:56:18

Sziasztok! Én abszolút nem hiszek az ilyen termékekben, szerintem csak úgy tudsz lefogyni, ha teszel is érte. Ezalatt azt értem, hogy sok testmozgás és egészséges étrend szükséges hozzá. Bár nálam sajnos a legnagyobb "segítség" a fogyáshoz a munkahelyi stressz volt... :(

#2 sztj80 2008. 10. 06. - 10:28:19

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: Skype: sztj80@freemail.hu e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#3 2005. 11. 17. - 13:52:08

Szerintem azok az eljárások sem használnak. Mint az elöző levélben is lehetett olvasni az emberek szeretik álltalában a könnyebb megoldásokat választani. Lehetnek ezek is hatásosak, de ez magában még nem ér semmit. Kiegészítésnek helyes táplálkozás és mozgás is szükséges. Így már akár lehet arról beszélni, hogy mindent megtettünk a cél érdekében.

#4 2004. 12. 31. - 23:01:23

A fiamnak megrendeltük április végén, és megjött 2 hét múlva. Azóta használja, és az eredmény a következő: 13 kiló ment le róla, ezalatt a pár hónap alatt, úgy, hogy ugyanazt az életvitelt folytatta amit eddig, és ugyanazt a táplálkozási szokásokat megtartotta. Azért azt megjegyezném, hogy nem lett szálkás, izmos hasa, de látszik hogy a zsír ment le róla. Napi 60 percet használta, tizet a hasán, tizet-tizet a kezein, és a lábain, és tizet a hátán, mert már gyakran fályt neki a hátizom gyengesége miatt. Én csak örülök az eredménynek, most én is elkezdtem használni 2 hete, és tényleg érezni azt, hogy megdolgoztat.

#5 2004. 12. 27. - 00:57:23

Én is kaptam egy ilyet, és azt kell, h mondjam, használ. Még csak 2 napja használom, de arra már ájöttem, h akkor működik igazán, ha nem csak a bőrt rázza, hanem tényleg mozgatja az izmot, különben nem ér semmit. Ez a kütyü igazán a szálkás embereknek való. Minél nagyobb a zsírréteg, annál nehezebben éri el az elektromosság az izmot, ez pedig kellemetlen érzéssel jár. Rátettem a combomra, ahova nem nőtt zsír, ott pedig alig éreztem valamit, az izom meg szépen dolgozott... Nem tudom, h lehet-e vele fogyni, majd meglátjuk, mindenesetre egy intenzív használat után lehet érezni, h meg lett dolgozva az izom...

#6 2004. 04. 22. - 12:03:07

Végülis megvettük. Majd kiderül, hogy használ-e.

#7 2004. 04. 19. - 17:26:01

Kb. másfél hétig használtam a gépet, és véleményem szerint ha nem is sokat és gyorsan, de használ. Ha tovább használom, gondolom még látványosabb lett volna az erdmény. A használati útmutató szerint menstruáció ideje alatt nem lehet használni, ezért kellett abbahagynom. Nemsokára megint kezdem, remélem lesz eredmény. Kilókban nem volt változás, viszont kerületben igen. Egyébként hasznosabbnak találom a biciklizést ( szobakerékpárt) és az úszást, mert azokkal eredményesebb fogyni, de egy sérülés miatt egy ideig nem sportolhatok. Amíg ezeket csináltam, eredményesebben fogytam-eleinte nem kilókban, de ez az izmok kiépülése miatt van. Nem tudom merre laktok, hova jár a fiad iskolába, de lenne egy tippem: saláták. Szinte minden nagy élelmiszerüzletben van salátáspult, vagy minden városban salátabár, végső esetben a gyorséttermiek. Zárásképpen annyi, hogy a TV-ben reklámozott dolgokat ne várd a Butterfly ABS-től, de jó étrenddel kiegészítve eddigi tapasztalatom alapján van hatása.

#8 tschili 2004. 04. 15. - 18:30:55

Szia polly, egyetértek veled, másképpen nem tudunk lefogyni..de még így is nehéz, mert én hiába eszem rendesen, meg edzem rendszeresen,de nem nagyon akar mozdulni a súlyom, és a hájam sem fogy...valamit rosszul csinálok. :(

#9 2004. 04. 15. - 12:29:44

Sajnos, Ő a súlya miatt nem nagyon tud, és nem is nagyon szeret mozogni. :(

#10 Katonam 2004. 04. 08. - 14:22:24

Nincs lehetetlen. Biztos van mozgas forma, amit O is meg tudna szeretni, persze mindez energia, mint a fozes. Egyebkent lehet rendelni is egeszseges eteleket, persze ez meg penz kerdes... Elhiszem, hogy nehez, de szerintem mindig a gyerek egeszsege a legfontosabb. A Te dontesed, Te gyereked. Kivanok sok erot a jo donteshez.

#11 2004. 04. 08. - 08:42:37

Erre azért nem válaszoltam, mert ez mind lehetetlen. 1., ő nem szeret focizni 2 én dolgozok ezért nincs időm neki főzni. Ezért azt eszi amit talál. :(

#12 2004. 04. 06. - 10:47:28

csak arra nem valaszolsz miert nem egyszerubb lemenni focizni azzal a gyerekkel es pacal helyett csirkemellet sutni es kevesebbet tv-zni..ezt nem ertem..hosszutavon nem fogyni hanem egeszsegesedni akartok, nem? nem zavarok itt tobbet..ugy erzem suket fulekre talal az amit irok. sok sikert a fogyigeppel..a penztarcatok mindenesetre le fog fogyni tole:)

#13 2004. 04. 05. - 13:13:11

Találtam egy cikket, ami szerintem mindenkinek megváltoztatja az álláspontját! http://ujgep.babanet...html?1076536407 :) :) :)

#14 2004. 03. 29. - 22:02:02

Egyéb tapasztalat, hozzászólás-t várok.

#15 2004. 03. 22. - 13:32:00

az igazsag itt is kicsit mas..a szepsegszalonokban komoly 20-30 es meg sok ezrekert resztvehetsz a kezeleseken..csavargatnak ebbe-abba stimulalnak..ES mellesleg kozben napi 600 kalorias etrendet kell tartani... egyebkent sok szalonos kezeles addig tart amig a paciens jol tele nem issza magat vizzel..mert csak vizet hajtjak ki a kotoszovetbol..pl cellulitkezeles.. azt mondd mar meg nekem miert nem egyszerubb sportolni es okosan enni..es (ez nem konkretan neked szol nem tudom ti hoyg kajaltok)miert akarjak az emberek ketpofara enni a toltottkaposztat es a dobostortat es kozben egy draga hokuszpokusszal fogyni... en tartom a napi 1400-1600 kalorias kajalast (kicsit norbisan eszem..tehat este nem eszem mar szenhidratot), estenkent tornazom fel-1 orat..neha uszom, sokat setalok es mar lecuppant rolam 14 kilo...most meg olyan 20at akarok leadni es sikerulni is fog. gyere at a fogyis forumon a segitsunk egymasnak topikba..nagyon jofej emberek szivesen adnak soksok hasznos tanacsot. szia polly

#16 2004. 03. 21. - 18:41:58

Még kérek egy-két tapasztalot, és az előbbi kérdésre a választ: ha ez a kis eszköz nem használ, akkor az oj sok szépségszalon álltal hírdetett izomstimulálás, az miétr használ?

#17 2004. 03. 21. - 10:36:01

Szia brvtkl! Saját tapasztalatomból tudok írni - bár ezt a Butterfly ABS-et nem használtam, az ABTronicot igen... :$ Saját hibájából tanul az ember sajnos. A lényeg az, hogy semmit, de semmit nem használt az égegyadta világon, sőt még kellemetlen is volt. Az első egy-két alkalommal éreztem, hogy valamit tényleg ott birizgál az izomzatom környékén, utána már csak azt éreztem, hogy ráz... Egy icipicit rázta a bőrömet és semmi több... Csak a pénzre megy az egész, sajnos mi meg olyanok vagyunk, hogy szeretjük a könnyebbik utat választani. Egy gyereknél meg aztán pláne nem szabad ezeknek bedőlni, mert mire észbekap, hogy nem ez a megoldás, akkorra nem 80, hanem mondjuk 120 kg lesz és abból aztán még nehezebb!!! Úgyhogy én se tudok mást javasolni, mint kevesebb édesség, zsír, gyakori kevés egészséges kaja, sok-sok-sok mozgás. Ennyi a megoldás. üdv, csigabiga

#18 2004. 03. 20. - 12:00:32

De ha megnézi bárki egy szépégszalon weblapját, ott a legtöbb hírdet, izomstimulálást. Ha ez nem használ, akkor az miért?

#19 2004. 03. 19. - 16:39:11

4 kilot szinte barmitol lehet fogyni..akar 2 napi intenziv turazastol vagy stressztol..vagy ha vigyaz az ember a kajlassal. ha azt irod a nagyinak atletatermete es kidolgozott izomzata lett meggyoznel. az a baj az emberek a konnyebbik utat akarjak valasztani..ami valojaban nem is letezik..mozgas es zsirzsegeny kajalas-ez mukodik. kerdesedre valaszolva a keszuleket meg nem hasznaltam de tobb testepito velemenyet kikertem vmint olvastam a temaban. a kisfiad mitol lett 80 kilo koruli? ezen nem gondolkoztatok? (en is tulsulyos gyerek votlam..ok: tul sok tv es edesseg..nalatok nem errol van szo?

#20 2004. 03. 18. - 16:43:35

A fiam mesélte, hogy az egyik barátjának vett a nagymamája AB-Tronic-ot, és Ő is sokat használta. Azt meséli, hogy állítólag két hónap alatt lefogyott, 4 Kg.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: