Házipatika fórum: Méregtelenítés-Béltisztítás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Méregtelenítés-Béltisztítás

#1 addalk 2017. 06. 20. - 12:21:48

A bél és az ott lévő baktériumok, azaz a bélflóra egészségesen egyensúlyi állapotban vannak, amit külső hatások könnyen felboríthatnak. Igen sok olyan állapot létezik az irritábilis bél szindrómán kívül, amely a gyomor-bélrendszer zavarához vezet, és ezzel a normális baktériumflórát felborítja. A cikk további része az ibs-kisokos oldalán!

#2 eva42992 2017. 05. 07. - 14:23:01

Méregtelenítő tabletta - bit.ly/2ie6YSG

#3 srgkata 2016. 10. 11. - 10:02:13

Méregtelenítés otthon

Sokat hallunk mostanában a méregtelenítésről. Fölmerülhet bennünk, hogy nem valami újabb divathullámról van-e szó?

Induljunk ki az egyszerű tényekből
Az ételeink nagy része feldolgozott, átalakított étel – azaz csak részben tartalmaz tisztán természetes anyagokat. Elég csak ránéznünk az ’Összetevők’ feliratra és rögtön szembeötlik, hogy az ott felsorolt nevek döntő többsége:

ismeretlen a számunkra.
a közismert E számok között van a természetből lemásolt és annak alapján szintetizált anyag, például a C-vitamin, ám ez sem a növényekből való kivonással, hanem egyszerű kémiai folyamatok végtermékeként keletkezik;
vannak olyanok, amelyeknek nincs semmi természetes megfelelője, kizárólag kémiai szintézis útján hozzák létre őket;
lehet ismert ugyan a név (például módosított keményítő) ám ezek is kémiai folyamatok útján nyerik el végső alakjukat;
és az esetek egy részében, találhatóak bennük teljesen természetes eredetű anyagok is.A cikk többi részét elolvashatjátok a Lepicol oldalán.
sing

#4 kati12 2015. 11. 22. - 14:53:08

Üzenet megtekintéseIdézve: kati12 - Dátum: 2015. szeptember 28. - 12:32:17

Itt megnézheted az eredményt.Képpel együtt, amit sajnos ide nem lehet feltenni.
http://nettsegfittse...artalom=1191341

Szívesen megosztom bárkivel a tapasztalataimat, akit komolyan érdekel!
kardos@obaroknet.hu

#5 kolett6 2015. 10. 26. - 19:12:41

Nekem a NaturaComplex készítmény vált be, 1-2 hónapig kell használni, alaposan kitisztít.

#6 srgkata 2015. 10. 26. - 15:53:12

Idézet

http://protexin.hu/b...-helyreallitasa
Ha a probiotikus baktériumok aránya alacsony, annak számos következménye van. Az emésztési folyamatok kedvezőtlen irányba tolódnak el, gázképződés alakul ki, a bélműködés rendszertelen lesz. Súlyosabb következmény a fertőzésekkel szembeni ellenálló képesség csökkenése. Ennek magyarázata az, hogy a probiotikumok az immunrendszerünk leghatásosabb serkentői, csökkent számuk tehát csökkent immunműködéshez vezet.
sing

#7 kati12 2015. 09. 28. - 12:32:17

Üzenet megtekintéseIdézve: kati12 - Dátum: 2015. szeptember 27. - 14:32:18

Jobb közérzet, szebb kinézet!

Az ápolást is belülről kell kezdeni, a test karbantartásával.
Ti is úgy gondoljátok, hogy a nyári melegben vagy a szabadságotok ideje alatt elengedtétek magatokat?
Egy kis fagyi, egy kis nasi ……. és „egyszer nyaralunk egy évben” címszó alatt bizony felszedtünk egy pár kilót és a méreganyagok is felhalmozódtak bennünk.
Itt az ideje, hogy bevessük 9 napos méregtelenítő, tisztító programunkat, mely világszerte közkedvelt lett!

Én október elején kezdem, ki tart velem?

Miről is van szó?

Ha elnyerte a tetszésedet, próbáld ki te is!

Küldöm a linket, csak írj:Kati

kardos@obaroknet.hu

Hátha most megjelenik a link:
http://www.flpshop.h...id=ZmxwXzk0MjQ=

próbáld ki

#8 kati12 2015. 09. 27. - 14:32:18

Jobb közérzet, szebb kinézet!

Az ápolást is belülről kell kezdeni, a test karbantartásával.
Ti is úgy gondoljátok, hogy a nyári melegben vagy a szabadságotok ideje alatt elengedtétek magatokat?
Egy kis fagyi, egy kis nasi ……. és „egyszer nyaralunk egy évben” címszó alatt bizony felszedtünk egy pár kilót és a méreganyagok is felhalmozódtak bennünk.
Itt az ideje, hogy bevessük 9 napos méregtelenítő, tisztító programunkat, mely világszerte közkedvelt lett!

Én október elején kezdem, ki tart velem?

Miről is van szó?

Ha elnyerte a tetszésedet, próbáld ki te is!

Küldöm a linket, csak írj:Kati

kardos@obaroknet.hu

#9 kati12 2015. 07. 25. - 21:20:12

SZEBB KINÉZET, JOBB KÖZÉRZET

ÚJ CLEAN 9 tapasztalat

Szóval.... vége a 9 napos kúrámnak. Ez persze nem azt jelenti, hogy most neki állok és megeszek egy fél disznót! Nagyon sok érdekességre jöttem rá... Próbálom összefoglalni.
Először is, nekem egyáltalán semmilyen kellemetlenség nem volt ez alatt a 9 nap alatt! Olvastam, hogy volt olyan, akinek a feje fájt, vagy éhes volt.... egyiket sem tapasztaltam, bár én tizen sok éve iszom az aloet...
Alapvetően én azért kezdtem el a tisztító kúrát, mert kíváncsi voltam, hogy az én - amúgy viszonylag - egészséges testemben milyen változásokat, reformokat tud beindítani ez a program. Kövér sosem voltam, bár az utóbbi időkben felrakódott a hasamra és a derekamra egy olyan réteg, amit előtte soha nem ismertem. Ettől szívesen megszabadultam volna! Szóval ez volt a motiváció!
Az első két nap, amikor nem ajánlott a szilárd táplálék nagyon könnyen ment. Pedig azt hittem nem fogom bírni! Hihetetlen volt számomra hogy nem voltam éhes!!!! Inni viszont annyit ittam, hogy elképzelhetetlen. Ennek következtében csak rövid távokat tudtam megtenni... belátható időn belül ugyanis mennem kellett a két betűs helységbe a folyadék többletet lecsapolni! Egy nap a 4-5 l vizet simán megittam. Ez volt az első nagy felfedezésem: Hogy bírok ennyit inni? És miért nem ittam eddig meg ezt a mennyiséget, mikor minden szakember azt kiabálja, hogy növeld a folyadék bevitelt! Komolyan mondom megszerettem a vizet, én, aki naponta jó, ha megittam 1 litert! 4. nap után azt vettem észre már nem szaladgálok olyan intenzíven a Wc-re.... alkalmazkodott a szervezetem!
A harmadik naptól belépett a 600 kalóriás étkezés! Második nagy felfedezés!! Minek ettem én eddig degeszre magam, ha ennyivel is ilyen vígan el vagyok!??? A felesleges zabálásoknak vége! Képes voltam annyit enni, hogy meg sem bírtam mozdulni! DE MINEK????
Harmadik nagy felfedezés.... nem hogy elvoltam ennyi kalória bevitellel, hanem pörögtem, mint egy búgócsiga! Lehet, hogy nem kellett túl sok energiát elhasználnia a testemnek a kiválasztásra, és emésztésre? Lehet, hogy nem volt szétterhelve a szervezetem így több energiám maradt?
Szóval.... itt vagyok! Teljesen jól érzem magam! Örülök, hogy belevágtam, hogy végig csináltam! Elégedett vagyok, nagyon elégedett!
Folytatom a reform étrendet és belevágok a FITT 1 programba is!

Ha érdekelnek a részletek kérj tájékoztatót!
kardos@obaroknet.hu

#10 sulik20 2015. 04. 27. - 11:16:55

10 tipp az emésztőrendszer méregtelenítéséhez:
http://protexin.hu/e...gytakaritasahoz

#11 TundeM 2015. 03. 10. - 16:39:51

Nekem az vált be: http://hu.naturalmax.eu/
Az orvosom ajánlotta.

#12 csikungmester 2015. 02. 11. - 16:23:31

egy hatékony méregtelenítő program ami mindig kéznél van ha megtanulod és nem kell havonta sokezer forintot költeni rá:
Méregtelenítés könnyedén a csikung gyakorlatokkal
sing

#13 kati12 2015. 02. 09. - 14:42:57

törölve

#14 kati12 2015. 02. 09. - 14:40:51

Üzenet megtekintéseIdézve: kati12 - Dátum: 2015. február 09. - 14:40:05

Örömmel osztom meg veletek, hogy megújult az életmód program!
Új termékekkel, olcsóbban és még hatásosabban működnek.
Nagyon nagy az érdeklődés iránta, főleg így tavasz előtt!

Küldök részletes ismertetőt, ha kérsz! Kati

#15 kati12 2015. 02. 09. - 14:40:05

Üzenet megtekintéseIdézve: kati12 - Dátum: 2014. november 24. - 12:25:30

Próbáld ki, ha fontos neked!

Profi méregtelenítés és tisztítás a szervezetnek!
Semmi mellékhatás, csak testsúly csökkenés és jó közérzet!

Részletesebben erről

Ezen kívül a sok-sok tapasztalat közül kiemelnék egyet találomra:

43 éves nő

Én tegnapelőtt fejeztem be első Clean 9-emet! Ez egy tisztító program a szervezetünk számára, ami mellesleg egy kis fogyással is jár!
Hát, érdekes volt az első 2 nap, én azt sose bírtam, hogy ne egyek, de most sikerült!
Azután már nem is kívánja az ember annyira a kaját igazából és tényleg sokkal több energiám van! Nem méreckedtem, de a bizonyíték, hogy rengetegen kérdezték, mit csináltam, mert iszonyatosan látszik!
Na, erre felbuzdulva, ma csinálom újból megint, hogy megmutassam, megy ez gyerekek! De már ma a Life Style 30-at kezdem el, a további súlycsökkentés érdekében.

Minden információt szívesen megadok emailben is
kardos@obaroknet.hu

Örömmel osztom meg veletek, hogy megújult az életmód programot!
Új termékekkel, olcsóbban és még hatásosabban működnek.
Nagyon nagy az érdeklődés iránta, főleg így tavasz előtt!

Küldök részletes ismertetőt, ha kérsz! Kati

#16 gabusko 2014. 12. 27. - 16:46:22

Szisztok itt 1cikk a meregtelenitesrol

http://www.linkbucks.com/A68Ci

#17 kati12 2014. 11. 24. - 12:25:30

Próbáld ki, ha fontos neked!

Profi méregtelenítés és tisztítás a szervezetnek!
Semmi mellékhatás, csak testsúly csökkenés és jó közérzet!

Részletesebben erről

Ezen kívül a sok-sok tapasztalat közül kiemelnék egyet találomra:

43 éves nő

Én tegnapelőtt fejeztem be első Clean 9-emet! Ez egy tisztító program a szervezetünk számára, ami mellesleg egy kis fogyással is jár!
Hát, érdekes volt az első 2 nap, én azt sose bírtam, hogy ne egyek, de most sikerült!
Azután már nem is kívánja az ember annyira a kaját igazából és tényleg sokkal több energiám van! Nem méreckedtem, de a bizonyíték, hogy rengetegen kérdezték, mit csináltam, mert iszonyatosan látszik!
Na, erre felbuzdulva, ma csinálom újból megint, hogy megmutassam, megy ez gyerekek! De már ma a Life Style 30-at kezdem el, a további súlycsökkentés érdekében.

Minden információt szívesen megadok emailben is
kardos@obaroknet.hu

#18 csikungmester 2014. 09. 15. - 15:59:11

én chia magot keverek a turmixomba - de jó a lándzsés útifű maghéj is

mindkettő nagy nedvszívó képességgel rendelkezik, megiszom a turmixot és "ők" a belekben fejtik ki hatásukat, sokszorosra "dagadnak" és nagyon szépen kitísztítják a beleket mindenféle mellékhatás nélkül :)

ráadásul még finom is a turmix!
sing

#19 fbela86 2013. 11. 26. - 10:35:59

Üdv!Itt egy módszer a hatékony méregtelenítésre! Ez a természetes méregtelenítő rendszer megszabadítja a tested a mérgektől, javítva ezáltal az anyagcseréd, és megszabadít a szükségtelen kilóktól.Ez egy méregtelenítő készítmény, és hatékony diétaaktiváló. Nézzétek meg!
http://track.untoxin...id=128&uid=9620

#20 eva223 2013. 10. 06. - 13:48:15

Méregtelenítő tabletta - untoxin.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: