Házipatika fórum: Gerinc-sérv műtét után..??? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Gerinc-sérv műtét után..???

#1 antoamal 2011. 04. 04. - 20:33:12

Hello.szeretnem megkerdezni hogy edesanyamnak most derult ki hogy gerinc serve van ,es holnap amondjak meg mikor mutik mar be kellet vinni mentovel a korhazba mert annyira faj neki.amit nem ertek hogy mar honapok ota visgalgatjak naponta injekcióra jartak ki hozza mar neha a labbara sem tudot allni a,nagyon nagyon fajt neki csak nyomtak bele a fajdalom csillapitokat es nem tudtak megallapitani.mit lehet tenni? mar nem hiszem hogy elkerulheto a mutet,szeretnek tanacsot mit hogy kell tenni hogy jobb legyen utana vagy ilyenkor mit kell tennie.szeretnem ha mihamarabb rendbe jojjon es nehogy roszab legyen szeretnem ha a regi lehetne.Kerem segitsenek!!!!!!!

#2 iIbolya55 2007. 11. 24. - 15:21:12

Szia Tóthnéerika! Írd már meg nekem az e-mail címedet, én lehet hogy hamarabb tudlak informálni. Üdv. Ibolya bucsu@freemail.hu

#3 tothneerika. 2007. 11. 23. - 18:41:17

helló engem 4 hon műtöttek,kiváncsi lennék mit tudsz ajánlani.Nekem még mindig fáj a lábam oldaléle.Tornázok rendszeresen.

#4 tothneerika. 2007. 11. 23. - 18:34:42

helló engem 4 hon műtöttek,kiváncsi lennék mit tudsz ajánlani.

#5 aichwald 2007. 10. 22. - 10:11:09

Szia, azért picit bővebben ird már meg, miről van szó, kérlek. Én külföldön lakom nyárig, felhivni Téged nehézkes ill.dárga, de érdekel, hát hogy a fenébe ne érdekelne? Köszi előre is: MSE

#6 Tito... 2007. 09. 21. - 13:12:24

Hello Szia!!! Bárki aki szenved gerinc sérvben tudok segíteni azonnal,de egyéb más betegségeknél is,én biztosan tudom hogy meggyógyul ebből az állapotból. Telszámom: 70/6148374

#7 Törölt felhasználó 2004. 04. 05. - 10:36:36

Kedves Anita! Minden "gerincsérves" eset különböző, ezért személyes vizsgálat nélkül nem lehet véleményt mondani. Lehet,hogy másfajta tornagyakorlat , vagy egyéb terápia a jó. A mütétet ha lehet, el kell kerülni. Üdvözlettel: dr. Ormos Gábor

#8 2004. 03. 27. - 06:08:55

Tisztelt Doktor Úr! A panaszom annyi lenne, hogy tavaly 2x (májusban és szeptemberben) megműtöttek gerinc sérvvel. Sajnos jelenleg rokkant vagyok, ez miatt. Az állapotom ingadozó. Gyógyszereket riktán, csak a fájdalmakra használok (Mesulid, Mydeton 150mg) 28éves vagyok. Szeretnék felépülni, de a torna nem igazán hatásos. Mit ajánlana? Várom válaszát! Üdv: Anita

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: