Házipatika fórum: ÓRIÁS CISZTA A PETEFÉSZEKBEN ! ! ! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 10 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

ÓRIÁS CISZTA A PETEFÉSZEKBEN ! ! !

#1 fatimawellness 2012. 10. 01. - 11:32:08

Megjelent egy új, másolom a leírást:Indol-3-karbinol tartalmú étrend-kiegészítő nők számára. A mellek, a méh és a petefészek védelmére.Jótékonyan befolyásolja az ösztrogén metabolizmusát az ösztrogén metabolitjainak és a 2α-hydroxyestron arányának átállításával az utóbbi javára.Az Indonal woman fogyasztható megelőzésre, vagy a következő betegségeknél:
-méhnyak diszplázia (CIN I-III szövettani lelet a méhnyakon) és a méhnyak daganatai
-humán papillomavírus HPV általi fertőzés
-genitális szemölcs, végbéltáji és a külső női nemi szervek megbetegedései (viszketés, bőrvastagodás, kondilómák)
-mastopatia (megkeményedett csomócskák és ciszták a mellben)
-emlőrák
-anyaméh miómák
-ciszták a petefészken
-hormonális egyensúly rendellenességei nőknél, családtervezésnél a fogantatás segítésére
-vastagbél és gyomor polipok és daganatok, a gége nyálkahártyájának daganatai
Indonal women

#2 zolgi82 2012. 01. 26. - 13:23:18

Szia, Sikerült már találnod valahol madársóska kivonatot? Előre is köszi a választ, Olgi

#3 zolgi82 2012. 01. 26. - 13:19:34

Üdv, Ez endometriózisos csokoládé-cisztára is jó? Madársóska kivonatot honnan tudtál beszerezni, mert nekem eddig nem sikerült. Előre is köszi

#4 zelma123 2012. 01. 18. - 16:11:04

Sziasztok! Nem nagyon olvastam el az eddigi hozzászólásokat, most kicsit amúgy is ideges vagyok hozzá. 19 éves vagyok, ma tudtam meg, hogy van egy 14x11cm-es cisztám... Viszont azt pontosan nemtudom hol, a petefészekben lehetséges egyáltalán hogy ekkora legyen?? És akkor most kifogják műteni az egyik petefészkemet? Tudom, hogy annyira nem komoly dolog a ciszta, csak a méretétől eléggé megijedtem. :S Előre is köszi!

#5 bunyipmak 2012. 01. 07. - 12:41:10

Szia! Haaaaat..... teat lehet kapni, de jovo heten talan utanna nezek, mert a noveremnek is kell... de ha hozzacsapsz 1-2 csesze madarsoska teat biztosan hatasosabb mint a semmi. a masik, nemsokara lehet mar a termeszetben is talalni madarsoskat, nezd meg mikor , hol terem, meg hogy hogy nez ki, , elolvasod a begyujteset es a kivonat kesziteset es te is meg tod oldani talan(kicsit macerasabb de valamit valamiert))) Tipp: a maria treben konyv: isten patikaja (de at tudom kuldeni pdfben is asszem) Ha hiszel az energetikai elven mukodo gyogyitasban kuldj egy kepet magadrol az emailemre, (en prana-nadizok) talan az is besegit valamit neked (de kep mindenkepp szukseges) balazs.a.horvath az elotag gmailes vagyok Udv Balazs

#6 rita0708 2011. 11. 27. - 14:51:54

nem sok idő telt el mióta ide írtam. sajnos a bőrciszta kiújul a régi helyén, éppen a sebészi metszés alatt...úgyhogy most ugyanott vagyok, ahonnan indultam, hiába műtöttek meg. a teakeveréket iszom, remélem azért hatásos lesz. ez még biztos nem ezért újult ki...

#7 kgizike 2011. 11. 23. - 15:44:39

Szia, nagy örömmel olvastam, hogy létezhet megoldás az én problémámra is. Kérlek, írd meg, honnan lehet beszerezni a ciszta kúrához szükséges madársóska kivonatot. Az egész netet átböngésztem, de nem jártam szerencsével. Köszönöm szépen, margit

#8 rita0708 2011. 11. 22. - 20:15:49

ki fogom próbálni ezt a keveréket, mert mostanában sok cisztát fedeztek fel bennem. kezdődött egy 6 centis vesecisztával márciusban, ugyanakkor petefészken is, ami csokoládécisztának bizonyult. endometriózis lett a szövettan eredménye. ugyanis kivették a bal petefészket, mert annyira rá volt már nőve ez a ciszta. a vesecisztával egyenlőre nem foglalkoznak, az a mai napig nem változott. de időközben kialakult nálam egy bőrciszta a bikinivonalon, ezt szintén műtéti úton távolították el. ezt a teát megelőzésképpen fogom inni, remélem nem jön elő sehol...

#9 blessamoon 2011. 11. 07. - 14:23:28

Egy recept az orvostani intezet regi irattarabol. 6 HETES KURA!!!!!!!! Cystak elleni teakeverek. Edesanyamnak teljesen eltuntette a cisztait a nyakabol, majabol es a petefeszkebol is(ami egy 4x11,5 cm es 2x4 cm-es Cysta volt). A nogyogyasz nem is akarta elhinni. Sem a MAV korhazban.Vegul az orvos elkerte a teakeverek receptjet. 3 csomag koromvirag 1 csomag cickafark 1 csomag csalan Ezt osszekeverni. 1 csesze vizhez 1 evokanalnyi kell. Naponta 1,5 litert inni ebbol. Plusz reggegel es este 1 csesze zsurlo es korpafu tea (1:1 aranyban) es bele 3-5 csepp madarsoska kivonat!!! A Kura 6 hetes!!!! (a madarsoska kivonatot nehez volt beszerezni, lehet mar konnyebb hozzajutni)

#10 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:11:40

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#11 levibaby82 2011. 09. 04. - 19:42:35

Szia Ibi! Én is hasonló cipőben vagyok mint Te.Szeretném megtudni,hogy mi vár rám.Altatnak stb...??Megirnad a tapasztalataidat? Köszi ha írsz! Livi

#12 bukijulis 2011. 07. 21. - 20:28:24

Sziasztok! Új belépő vagyok, nagyon elkeseredve, ezért kerestem egy fórumot, ahol sorstársaimtól kaphatok egy kis támogatást. Egy nyolc cm-es cisztám van a jobb petefészkemen, laparoszkópos műtétem lesz 27.-én a II. számú női klinikán. Egy kis biztatást szeretnék, akinek már volt ilyen műtéte, mennyi a felépülés, és főleg milyen a kórház, és a dokik. Senkit nem ismerek, egy éve küzdök vele, sajnos most már meg kell műteni, de a doki csak adott egy beutalót, és fogalmam sincs mi vár rám. Üdv nektek! Ibi

#13 keyomarti 2011. 07. 14. - 19:10:15

Aggódó anyuka! Nincsen semmi, úgy műtik meg, hogy szűz is marad. Nem írtál a papírról, mi lett az eredmény?

#14 Reggi 2011. 07. 06. - 18:43:21

Bocsi, a rossz helyesírásért de angol billentyűzetem van és sokszor félreütök!!!

#15 Reggi 2011. 07. 06. - 18:42:24

Szia! Nekem két nagy lányom van. 16 és 17 évesek. Mind a kettőnek 6-6 cm-es petefészek cisztát állapitottak meg fél éven belól. Nálunk Norculut és fogamzásgátló kezelés vált be. A kicsinél lett elősszür fel fedezve, neki már kétszer is felszivódott a nagynál 1 hónapja derült ki és a norculutra a felére csökkent egyből! Mi is hasfájás miatt mentünk az orvoshoz. Annyira fájt szegénykének hogy egy éjszakát a sürgősségin töltött mert nem tudták mit csináljanak.

#16 dirina400 2011. 07. 06. - 14:55:54

SOS! 18.éves lányomnak ma állapították meg a petefészek cisztát. Eddigi leveleket elolvastam, tanulságos volt. Mi van akkor, ha Ő még szűz? Hogy műtik meg, hogy szűzhártya ne károsodjon?? Kérem segitsetek a válasszal. A húgyhólyagja nagyon fájt és fáj. Valószinű műtét lesz, majd otthon tudom meg, mit javasoltak. Addig is ha tud valaki, segitsen. Holnap folytatom, hogy milyen papirt kapott. Egy aggódó anyuka

#17 andi0906 2011. 04. 28. - 15:52:09

Szia Móni! Ennek örülök,látod megoldódott magától! Elkezdődött a kezelés a kezemre,remélem használni fog. vigyázz magadra Andi

#18 adrienn31 2011. 04. 28. - 14:24:56

Szia! Akkor neked szerencséd volt, nekem csak az egyik oldalon volt cisztám, de nekem nőtt. Így megműtöttek.

#19 monika0003 2011. 04. 11. - 08:42:05

SZIA ANDI!VOLTAM DOKINÁL ÉS KÉPZELD CSODÁK CSODÁJÁRA ELTÜNT MINDKÉT CISZTÁM. NEM HITTEM VOLNA.NAGYON MEGKÖNNYEBBÜLTEM ÉS A CSALÁDOM IS. REMÉLEM TE IS JOL VAGY VÁROM VÁLASZOD . :d

#20 andi0906 2011. 04. 08. - 16:11:54

Szia Móni! Voltál tegnap orvosnál? Mit mondott? Írd majd meg. Andi

• 10 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: