Házipatika fórum: ÓRIÁS CISZTA A PETEFÉSZEKBEN ! ! ! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 10 Oldal +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

ÓRIÁS CISZTA A PETEFÉSZEKBEN ! ! !

#141 2007. 02. 09. - 17:52:22

Hello! En azt szeretném megkérdezni,h hány eves kortol lehet a testben ciszta? Kérlek válaszoljatok fontos

#142 2007. 02. 01. - 18:55:59

Szia Judit Mellita vagyok én nekem is találtak egy 5cm cisztát ,gerincmütétre kellet csináltatnom az altatáshoz egy csomo leletett és a hasi utrahangon kiderült a ciszta nekem nem fájt a hasam nem is tudtam hogy van ilyebn betegség!elküldtek engem mri vizsgálatra hogy megtudják milyen ciszta és tegnap rámhozták a szivbajt mert mentem a leletért és nem adták ki nekem mert nem tudják milyen ciszta mondjátok már meg nekem légyszives lehet ez rossz indulatu is mert kétségbe vagyok esve!

#143 kedit70 2007. 01. 18. - 21:36:04

Szia Tina! Hát a doktornő nem mondott semmi érdekeset,azt nem mondta hogy ciszta,vettek válladékot a hűvelyből de az eredmény nem lessz késsz csak febr.1-ére.Azt mondta hogy nagyon nyitott a méhszáj és nagyon le van ereszkedve a méhfal,jo lenne meg plasztikázni.Ezt nem fogom be vállalni,mert nem fáj,nem zavar semmi értelme hogy megműttessem magam.Irt ki fogamzásgátlot a YASMINE-t,mostanig nem is hallottam erről.Azt mondta hogy most jelent meg és eggyáltalán nem hizlal sőt fogyni is lehet tőle.Minden esetre ki probálom.Ezelőtt 10 évvel szedtem még fogamzásgátlot a DIANE 35,de nagyon rosszul voltam tőle,ugyhogy csak 3 honapig szedtem.Kőszőnőm szépen hogy érdeklődtél felőlem,ha akarsz irhatsz a mailemre.edit_kerekes@yahoo.com Szia,űdv.EDIT

#144 2007. 01. 17. - 14:38:24

Szia Edit! Nos mi volt a vizsgálaton? Ciszta miatt volt vagy nem?

#145 Aniita 2007. 01. 14. - 20:58:06

Kedves Mindenki! Ajánlani szeretnék egy könyvet, mely óiási hatással volt rám... Brandob Bays: Belső utazás alcím: Nem mindennapi útmutató életünk meggyógyításához és szabadságunk megszerzéséhez. Mindenkinek csak ajánlani tudom, bármilen egészségügyi kihívásnak néz is elébe. (azért írtam ebbe a opicba, mert a könyv szerzőjének is hasonló problémája volt, s ebből gyógyult i teljesen 6 hét alatt műtét nélkül! Én a könyvet az agykontrol tanfolyamon vettem meg, gondolom a Hattyúházi (Mammutnál ) agykonrol boltban biztos kapható. Jó egészséget kívánok Mindenkinek! Üdv, Anita

#146 kedit70 2007. 01. 13. - 22:04:15

Bocsi Tina! Elolvastam már hogy hogy jártál!Elég felűletes dolog volt az orvosod részéről,hogy két műtétet kellett végezzenek rajtad.A laparoszkopiás műtét sem semmi azért,én nov.-ben voltam műtve laparoszkopiával,kivették az epém.Hááát azért nem leány álom!!!!

#147 kedit70 2007. 01. 13. - 21:57:23

Szia Tina! Hát nem tudom,hogy kellett volna legyen lázam vagy sem,nem is vettem észre semmi egyéb kűlőnősebb dolgot ezen a barnás-vizes valamin kivűl.Téged befektettek a korházba vagy mi tőrtént?Kedden majd elválik hogy mi az én bajom.Majd meg irom.Kőszi hogy felfigyeltél az én panaszomra. Űdv. Edit

#148 2007. 01. 11. - 18:07:07

Szia Edit! Én nem nagyon értek hozzá, de azt tudom, hogy nekem amikora cisztáim kifakadtak nem kifelé, hanem a hasüregembe folyt szét! Ha a ciszta pukkadt volna ki, akkor be kellett volna hogy lázasodj!

#149 2007. 01. 11. - 18:02:34

Szia Kata! Örülök, hogy nem találtak semmit! Nem lehet, hogy már a sok idegességtől fáj? Próbálj meg megnyugodni aztán max sűrűbben kell kontrollra menni! Én már jól vagyok, köszönöm! 1 hétig voltam benn a kórházba, de mivel fiatal vagyok már a műtét utáni napon kirúgdostak az ágyból, hogy egy kicsit sétálgassak! A műtétet nem éreztem, altatva voltam. Megijedni meg nem volt időm, mert úgy tudtam, hogy csak a vakbelemet műtik ki! A két műtét között nem keltem fel! A műtét után mondták, hogy mi történt! Remélem hamarosan kiderül, hogy mitől vannak fájdalmaid, és addig is reménykedjünk, hogy semmi komoly! Kriszta

#150 kedit70 2007. 01. 11. - 16:11:13

El felejtettem,hogy akkor este megjőtt a menzeszem is.

#151 kedit70 2007. 01. 11. - 16:09:46

Sziasztok!Hú,de megijesztettetek!A mult hónapba egy hetet késett a menzeszem,Azt hittem terhes vagyok,mivel két gyerek mellé nem hiányzik egy harmadik kétségbe voltam esve.(most még jobban)Három terhességi tesztet csináltam,de egy sem mutatott ki terhességet.Rá egy hétre reggel mikor megébredtm a pizsamámon egy jo két tenyérnyi világos barna,mintha a magzatvizem ment volna el,egy olyan folt volt.Lehetséges hogy cisztám volt vagy van és az pukkadt ki?A jővő keddre be vagyok jelentkezve nőgyogyászhoz,most már eléggé félek menni.Van valakinek ilyen tapasztalata?Legyen szives aki járt még igy irja meg!Előre is kőszőnőm! EDIT

#152 2007. 01. 11. - 14:17:06

Szia Tina! Koszonom a gyors visszajelzesedet. Epp a korhazbol jovok, voltam ultrahangon, de nem talaltak semmit sem. Semmi a petefeszkekkel, semmi a mehhel... Szoval, nem tudom... Fajdalmaim pedig meg mindig vannak. Jobban mondva nem is fajdalom, hanem inkabb valami nyomas fele, amit allandoan erzek, mintha valami ki akarna jonni belolem. Nem tudom mi lesz most, varnom kell. Vagy pedig haza menni es elmenni CT-re. Remelem, hogy te most mar jobban vagy. Kulonben fajt a mutet? Sokaig fekudnod kellett, vagy mindjart ki is engedtek a korhazbol? Ha lesz idod, valaszolhatsz, mert erdekel. Tartsd magad! Kata

#153 2007. 01. 11. - 08:50:45

Szia Catharine! Nem akarlak megijeszteni, de nekem nem mutatta ki az ultrahang, vagy csak a dokim nem vette észre! Mindenképpen egy megbízható orvost keress, szerintem! De bízzunk benne, hogy nem ilyen erdetű a problémád! Nekem nem fájt a hasam csak amikor menstruáltam, egyébként semmi panaszom nem volt, csak akkor, amikor már műteni kellett!

#154 2007. 01. 10. - 21:46:19

Szia Tina85! Hat, ezt en sem gondoltam volna, hogy ennyien es ilyen fiatalok. Nagyon felek en is, mert eddig meg semmit sem tudok, hogy mi a bajom, de mar majdnem 1honapja faj a hasam. Szerinted ez valami ilyesmi problema lesz, mint az itt felsoroltak? Nalam eddig semmit sem talaltak. Holnap megyek ultrahangra a mehemmel s a petefeszkeimmel. Lehetseges olyan is, hogy cisztam van es nem latjak az ultrahangos vizsgalaton? Nagyon felek! De lehet az is, hogy daganatom van a hasam kornyeken... :(

#155 2007. 01. 09. - 21:27:44

Sziasztok! Én tavaly októberben estem át egy műtéten! Az orvosok azt mondták, hogy vakbél, meg is műtöttek laporoszkópiával, a vakbelemnek semmi baja nem volt, a petefészkem tele volt apró cisztákkal, amik kifakadtak, azonnal műteni kellett! A hasamon van egy majdnem 15 cm-es vágás keresztben! Az egyik petefészkemet kivették, a doki azt mondta, hogy ettől majd még szülhetek! Félek, hogy a másik petefészkemen is kialakulnak a ciszták és azt is kioperálják. Még csak 22 éves vagyok, szeretnék majd gyereket! Ha egy kicsit is elkezdfájni a hasam rögtön parázni kezdek! Eddig nem is gondoltam, hogy ennyi ember küzd ilyen problémával, főleg fiatlok!

#156 2007. 01. 08. - 23:26:25

Szia! Kata vagyok. Sajnos en is ugyanezzel kuzkodom. Rettenetesen faj a hasam, van mikor mindket oldalrol beleszur valami, van mikor csak az egyik oldal faj, van mikor egyik sem. Elmentem orvoshoz, petefeszek gyulladasra irtak ki antibiotikumot, de valahogy nem segit. Mar majdnem 1honapja szedek gyogyszereket, de nem hat semmi. Vervetel sem mutatott semmit, sem a vizelet. Raadasul Londonban is jarom a korhazat es otthon is, de sehol sem talaltak semmit. En is nagyon felek, hogy mi lehet ez. Neked mar van valami sejtesed, hogy mi lehet a problemad?

#157 Kinga80 2007. 01. 04. - 07:38:19

Sziasztok! Köszönöm az elérhetőségeket, beiztosan felkeresem a dokit. Kinga

#158 2007. 01. 03. - 22:11:17

Szia! Dec-19 én súlyos akut alhasi fájdalmakkal vitt be a mentő a kórházba! Tudtam,hogy van cisztám de nemtudtam mekkora,korábban mindig halogatták az orvosok,hogy majd ha nagyobb problémát okoz akkor megpróbálják leszivatni a cisztában lévő folyadékot,addig Norkolut nevű gyógyszerrel kezeltek mivel rendszertelenné vált a menzeszem és olykor olykor nagyon véreztem.Lényeg,hogy mindig halogatva volt a probléma.Bevitt a mentő és akkor látták,hogy nagyobb a ciszta a kelleténél 17-cm,csak nemtudták miért vannak az óriási fájdalmaim!20peren bellül megoperáltak,a régi császármetszés nyomán felvágtak és gyerekfej nagyságú cisztát találtak ami 3-szor megvolt tekeredve a vezetékekkel együtt.:( Szilvezster előtti nap kerültem haza a karácsonyt a kórházban töltöttem. Nemszabad várni,míg lehet kikell vetetni ennyi a tanulság.Addig vártunk míg olyan nagy nemlett,hogy a súlya miatt megnyúlott is megtekeredett.Most még itthon lábadozom a hasi műtét miatt! Üzenem annak aki babát szeretne,a terhességet nem befolyásolja a ciszta! üdv: Judit

#159 nyulacs 2007. 01. 03. - 21:25:23

Szia! Csináltál már terhességi tesztet? Mit mondott az orvos, mi a teendő? Ha húsz napja nem jött meg a mensesed, akár 5 hetes terhes is lehetsz, a teszt pedig már 10 naposat is kimutat. Tojás méretű cisztám volt, meggyógyították. Kicsit úgy érzem kétségbe vagy esve és vársz. Az orvosnek válaszolnia kell minden kérdésedre.

#160 nyulacs 2007. 01. 03. - 21:12:01

Szia Kinga! Remélem nyújt valami reményt, hogy nekem is csokicisztám volt, erről írtam tavaly. Hogy hogyan jutottam először a gyógyszerhez, mint kísérleti alany, majd végre az orvoshoz, aki már nem kísérletként kezelt, hanem ismerte a gyógyszert, azt jobban nem részletezem. Ne add fel! Az orvos adatai: Név: Dr. Forgács Vince Tel:284-7602, 285-2091 utóbbin tudsz bejelentkezni, este is rendel. Cím: 1205 Bp. Kossuth Lajos u. 143. Szurkolok neked! Szia Ildi

• 10 Oldal +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: