Házipatika fórum: Chitosan étrendkiegészítő - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Chitosan étrendkiegészítő

#1 kurtosimarta 2013. 03. 23. - 10:45:35

[quote name='barbika42' timestamp='1340725274' post='284885']
Sziasztok!Egy 42 éves egy gyermekes anyuka vagyok, akinél tavaly decemberben diagnosztizáltak emlődaganatot, sajnos hónalj áttétel. Túl vagyok a műtéten, a 6 kemon és a jövőhónapban kezdem a sugarat. A múlt héten felkerestem (barátaim tanácsára) egy természetgyógyászt, aki a Chitosan nevű (tiens) terméket ajánlotta, amely nagymértékben (teljesen) meggátolja az áttét képződést.A neten rákerestem és jónak találom. Kérném a véleményeteket ezzel kapcsolatban, találkozozott e már valaki vele, vagy esetleg van aki már szedi is. Most szereztem csak tudomást erről a fórumról, aminek nagyon örülök, mert régóta szerettem volna sorstársakkal beszélni. Nagyon nehéz volt ez a fél év, belefáradtam, tudom nem vagyok ezzel egyedül. Tudom, hogy hosszú az út és már sosem lesz olyan, mint ez előtt, de pozitívan előre és már most veletek együtt, talán könnyebb lesz.Válaszaitok előre is köszönöm.Szép napot mindenkinek.Barby
[/quote
Szia!
Márti vagyok, sajnos csak most olvastam az üzeneted, gyere a mellrák fórumra ott biztosan többen tudnak Neked tanácsot
adni. Én is mell műtött vagyok, másképp még leírni se nagyon szeretem, remélem minden rendben van Veled.
Túl vagy a nehezén és biztos sok erőt ad családod és barátaid. Én ismeretlenül is szorítok Neked.
Én ezt a készítményt így nem ismerem, régen 20-25 évvel ezelőtt már Amerikában alkalmazták , én onnan hozattam meg anyukámnak . Az én véleményem...minden jó, amiben hiszünk, de kérdezd meg a kezelőorvosod . Szép napot Neked Márti
sing

#2 barbika42 2012. 06. 26. - 16:41:14

Sziasztok! Egy 42 éves egy gyermekes anyuka vagyok, akinél tavaly decemberben diagnosztizáltak emlődaganatot, sajnos hónalj áttétel. Túl vagyok a műtéten, a 6 kemon és a jövőhónapban kezdem a sugarat. A múlt héten felkerestem (barátaim tanácsára) egy természetgyógyászt, aki a Chitosan nevű (tiens) terméket ajánlotta, amely nagymértékben (teljesen) meggátolja az áttét képződést. A neten rákerestem és jónak találom. Kérném a véleményeteket ezzel kapcsolatban, találkozozott e már valaki vele, vagy esetleg van aki már szedi is. Most szereztem csak tudomást erről a fórumról, aminek nagyon örülök, mert régóta szerettem volna sorstársakkal beszélni. Nagyon nehéz volt ez a fél év, belefáradtam, tudom nem vagyok ezzel egyedül. Tudom, hogy hosszú az út és már sosem lesz olyan, mint ez előtt, de pozitívan előre és már most veletek együtt, talán könnyebb lesz. Válaszaitok előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek. Barby

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: