Házipatika fórum: Autoimmun betegség? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Autoimmun betegség?

#1 admina 2013. 09. 06. - 11:40:56

Sziasztok !
Elég csend van itt de attól próbálkozom hátha valaki tud tanácsot adni!
Raynaud szindrómám van négy éve diagnosztizálták!Hol jobb hol elég erősen jelen vannak tüneteim!Két éve voltam útoljára immunologiai vizsgálaton!Ahol annyit volt a leletemre írva!Nincs másik betegség jelen!De az is óda volt írva Lupus gyanúja áll fent!Lassan egy éve vissza térő izületi fájdalmaim vannak!A ball lábbam az ami megkeseriti minden napjaimat!Olyan görcsös állapótban van hogy csak lábujon vagyok képes rajta járni!E mellet pedig a bal kezem könyöknél gyengébb zsibbadt!Azt meg állapította a neurologus hogy a bal oldalam gyengébb!Kb.kéthónapja kaptam Hotemin injekciot a gerincembe az valamelyest hozott javulást!Előtte meloxepett szedtem napi két szemet!Most kéthete ismét meloxepet szedeg napi kétszemet plusz suralid tabletátt!De nem sokat segítenek!A cataflán is csak egy órára szünteti meg a fájdalmaimat és most már a meloxep is!Támaszték segítség nélkül járok de a reggeli be merevedet lábaim miatt és az egésznapos fájdalom izomgyengeség miatt félek hogy ebből elesés lesz! :( Fényre kis piros viskető pötyök jelennek meg!A szájpadlásomon fájdalmas gümök vannak!Fényérzékenyek a szemeim csak szeművegben hagyom el a lakást!Volt vagy van valaki hasonló helyzetben?Kérhetem az orvosomat had menyjek újjabb immunológiai vizsgálatra?Köszönöm aki tud valamilyen tanácsot adni!

#2 enikokatalin 2011. 11. 17. - 13:26:49

Kedves KOVESEMBER. El nem hiszem, hogy a pikkelysömört: 5 hét alatt sikerült meggyógyítanod?!!!!!!!! S, ha javulást el is értél; DE MEDDIG??!!! Én; 59 éve; MINDENT kipróbáltam, s az : " ELMÚLT " érzéssel is találkoztam; aztán jött a nagy : BUMMMMMM. Visszatért. S ezt : orvos, népgyógyász, homeopata, természetgyógyász; SE tudta soha garantálni, hogy nem jön vissza: soha!!!!! Nem véletlenül! TEHÁT A KULCS: MEDDIG IS VOLT: " GYÓGYULT " A BETEGED?? Aki 10 évet tud nekem igazolni; körbetáncolom. Szép napot; és bár csak valóra válhatna, mind az, amit: ÁLMODUNK; sok -sok ezren?! Te; meg találd meg: a valós határokat; s légy: igazi --sikeres--GYÓGYÍTÓ.

#3 agnes_mfw 2011. 11. 15. - 08:28:00

Kedves Böbemama! Sajnos én is Reumatoid arthritis betegséggel vagyok megáldva. Ne keseredj el, a félelem, a stressz még jobban aktiválja. Jó magam rátaláltam az ezüst, és arany kolloid cseppekre, nagyon hatásos, mellékhatás nélkül. Nem helyettesíti az orvost, és a gyógyszert, de egyre jobban leszel tőle! Sőt, a gyógyszerek mellékhatását igencsak közömbösíti, a fájdalmat csökkenti. Nem egyik napról a másikra, de bízz benne! CSODA. Étrended legyen sok zöldség gyümölcs, lehetőleg amit lehet nyersen. Étrend kiegészítőként ajánlom még a sörélesztőt, és a Magnézium 400. Doppelherz nevű készítményt. A szervezetünkből ki kell üríteni a méreganyagokat, kúra szerűen. Mivel nem fogadtam el a tehetetlenséget, sok csodaszerre találtam. Csalántea, fokhagyma esszencia. Sok minden van még, csak szörfözz a neten. A betegségem olyan mértékben javult, le merem írni, 90%. Nem szabad abbahagyni amibe bízunk, mert nem egyik napról a másikra érkezik a javulás. Gyógyulást kívánok! Sok szeretettel: Ági

#4 fonixmadar 2011. 11. 11. - 23:22:02

Kedves Barataim! Segiteni szeretnek nektek! Ismerek valamit, amit ti meg nem ismertek, mindenkinek segit Fantasztikus dolog es mar jo nehany magyar ember is kiprobalta! Az eletben az egeszseg a legfontosabb, itt a lehetoseg hogy meggyogyuljatok! A csillagszemu59@gmail.com email cimen mindenkinek valaszolok! Barati udvozlettel Rozsa :)

#5 szkronika 2011. 10. 04. - 12:45:14

kronikus fajdalom fibromyalgia a FB-on. Ez egy Autoimmun betegség ami sok ebmert erint megis kevesen beszelnek rolla mivel az orvosoknak is nehez diagnosztizalni. Ha szeretned megosztani erzeseidet kerdeseid vannak vagy csak egyedul erzed magad es ha hasonlo koru emberekkel szeretned megosztani tapasztalataidat mindennapjaidat akkor keresd Kronikus fajdalom fibromyalgia a Facebook-on

#6 lina49 2011. 08. 22. - 06:08:05

kovesember. Sajnos én abszolút nem hiszek az ilyenbe személy szerint a 10 év alatt tőlem már annyi sok 10000FT le nyúltak mindenféle csoda szerek és egyebek,pont ez használna.... :'('

#7 kovesember 2011. 08. 21. - 20:04:26

Szép napot mindenkinek! Én azon szerencsések közé tartozom akik egészségesek. Pár éve már emberekkel foglalkozom.Kb.500 gyógyult beteg után akik jelentős része izületi gondokkal küzdött,elmondhatom,hogy van megoldás. Természetes anyagokkal mellékhatások nélkül.Nem pirulák és csodagyógyszerek használatával.Minden amit használok a természetből való.Ha van kb.2 órája,akkor tudok segíteni. Üdvözlettel :a kövesember ui.:pl.a gyógyíthatatlan pikkelysömört is 5 hét alatt sikerült több embernél meggyógyítani

#8 lina49 2011. 07. 20. - 13:20:17

Szia.. Én a flavint szedtem hát segített e e nem tudom ártani nem árt.... Én biológiai terápiás vagyok Az nagyon sok mindentől függ kinek segít nekem pl igen igaz több alakalommal abba kellett már hagyni, rossz labor miatt de eddig még jó 3éve adóm magamnak... Nem is tudom mi lenne már velem nélküle....

#9 andreabandi23 2011. 07. 20. - 10:40:19

autoimmun rheumatoid arthitis betegségem van. Ne túl jól reagáloka trexánra ill steroidokra. Sajnos elég sok melllékhatást tapasztaltam. Többször is abba kellett hagynom vese medencegyulladás egyéb miatt. Nem tudom , hogy segít-e , meg szeretném próbálnia flavint. Őssejtszaporító.Kinek van tapasztalata ezen a téren, aki esetleg már kipróbálta? A biológiai terápia segít? Azt olvastam, hogy nem mindenki reagál jól rá.

#10 admina 2011. 05. 13. - 13:10:36

Üdvözlök mindenkit!Raynaud szindrómás vagyok és sok fórumot web oldalakat olvastam és mindenhol elő jött a scelorederma betegség! :s :( elváltozások vannak a bőrömön a testemen! Szeretnék itt ezzel kapcsolatban beszélgetni!Köszönöm ha ír valaki nekem!

#11 beccci 2011. 04. 20. - 18:31:27

Szia,anyukámnál most diagnosztizálták a scleroderma betegséget.Most kezdi a vizsgálatokat.Tudnál írni róla,hogy milyen kezelések vannak erre?most nagyon megijedtem,hogy mi lesz vele!

#12 zack007 2011. 04. 11. - 08:32:00

Drága Anna! 37 éves vagyok és 2 éve Raynaud szindrómás..... Nem tudom h összefügg-e ez a sclerodermával de sokmindent olvastam és sajnos egyre "furább" a testem...:( Ha nem lennék terhére szivesen beszélgetnék a betegségről,mert bizonytalanságban élni a legrosszabb! Skypeom: *** a szerző kérésére törölve *** Reménytelin várom válaszát: Rozgonyi Cecília :)

#13 fider51 2011. 02. 26. - 08:38:28

Kedves Dani Jánosné ! Nálam kb. egy éve fedezték fel ezt a betegséget ,59 éves vagyok . Iszonyú gyors lefolyású a betegségem, mivel szinte minden izületemre kiterjedt !!! Nagyon -nagy fájdalmakkal járt ,volt ,hogy lábra nem bírtam állni ,stb ,nem megyek mélyen bele a részletekbe .... nagyon jó orvosom van nekem is . Én az ORFI-ba járok . Kaptam különféle gyógyszereket..... Már megkezdték a biológiai terápiát is , amit 2 hónap után abba kellet hagyni ,mert allergiás reakció lépett fel! Most rettenetesen el vagyok keseredve ,hogy mi lesz velem ,mert a szteroidokat már kezdetektől szedem s,már most vannak mellékhatásaim ! Azután érdeklődnék ,hogy Ön milyen terápiás módszereket kap, gyógyszerek-kezeléesek stb. Mi vált be a legjobban !!!! Milyen jó tanácsokat tudna nekem adni ? Válaszát előre is köszönöm . Üdvözlettel : Szilvia

#14 myasthenia 2011. 02. 24. - 18:01:06

Tiszteletem mindenkinek! Olyan beteget keresek akinek a reumatoid artritis mellett esetleg myasthenia gravisban is szenved . Annyit szeretnék kérdezni hogy akkor a biológiai kezelést kaphat-e? Válaszokat a myasthenia@tvn.hu e-mail címre kérem. A válaszokat elöre is köszönöm!

#15 herbilili 2010. 11. 23. - 22:56:02

szívesen beszélnék veled: ildimuranyi@gmail.com

#16 herbilili 2010. 11. 23. - 22:54:18

ha akarod írjunk egymásnak: im1949@hotmail.com tapasztalatcsere nem árt- szeretettel üdvözöllek: ildiko

#17 bobemama 2010. 11. 05. - 10:08:22

kedves sorstarsaim szeretnem megkerdezni hogy valaki szedi vagy szedte-e a medrolt hosszu ideig es jelentkeztek-e mellekhatasok.probalom csokkenteni az adagot vagy kihagyni egy napot de sajnos elvisehetetlen csont fajdalmakat erzek es csak segitseggel tudok mozogni probalt-e valaki akupunkturas kezelest es volt-e hatasa fajdalommentes napot kivanok mindenkinek bobemama

#18 merion2 2010. 10. 07. - 09:02:40

Sziasztok! Olvasgatam a hozzászólásokat és én is elkenödtem egy kicsit. Nálam 4 hónapja kezdödött minden azóta kiderült hogy pajzsmirigy túlmöködés a gond és vele együtt jött az autóimmun betegség ami M.Basedow szindróma! Ha valakinek közületek van ikyen akkor nagyon szépen kérem válaszoljon hogy neki milyen tünetei vannak mivel kezelik és hogy érzi magát.Nagy segitség lenne mert én is nézegetem utána dolgoknak de az nem olyan mintha valaki megosztaná velem a saját betegségét!!! Köszönettel:Krisztina (merion2)

#19 gliadin 2010. 06. 22. - 19:49:03

Kedves Ági! Valóban a leírásod alapján autoimmun betegség lehet apukád betegségének forrássa. Ilyen a lisztérzékenység(coeliákia)vagy a Chron betegség. Mind két esetben speciális vérvétel EMA szükséges ezek kizárására. Biztosan kitérnek az orvosok erre a vizsgálatra is mivel felvetették az autoimmun betegséget. Ne ijedj meg, bár melyikről is legyen szó esetleg, diétával igen jól karbantartható. 100%-os életet élhet. Bővebb információt a honlapunkon találsz, illetve kérdezhetsz is tőlünk. Kiütései édesapádnak a Dermatitis Herpetiformis Dhuringra utalhat mely egyes lisztérzékenyeknél előfordul . A kiütés hólyadszerű ajd kidurran és vérző seb marad a helyén, írtóra viszket, és égető is egyben. Ez jellemzi az erősen viszkető, idült bőrkiütések, hogy általában megtalálható elsősorban a könyök, térd, fenék, a hát és a nyak hátsó részén. Kép róla: Diéta hatására elmúlik. Honlapunk : www.liszterzekenyseg.in Minden jót kívánok az édesapádnak. Kislányom gabona és tejalergiás (cazein)

#20 nemcsiagi 2010. 06. 10. - 18:37:07

Sziasztok! SOS Segitséget keresek. Apukám 2 hete kezdődött,lázas lett 39,8 pár nap elteltével már lábra SEM TUDOTT ÁLLNI fájtak az izűletei a végén intenziv:( Most is ott van kérdésem az lenne hogy az AUTOIMMUN betegségre gyanakodnak,ahogy olvastalak titeket,sok minden van benne ami rá igaz mármint a betegségre,a kérdésem sok minden lenne de a legfőképp leirom mia a baja:veseelégtelenség,alacsony vérnyomás,ami alakul felfelé szép lassan,a karján a hasán a comb felső részén bőrkiűtések vannak ami elég csunya,és fel van dagadva az egész minden amit leirtam ide,izűletei nagyon fájnak az egész testében,szeme könnyezik,száraz a szája. Ha valki aki nek estleg ilyen baja van vagy volt ,gyogyitható e mert nagyon el vagyunk keseredve,nagyon megköszönöm a hozzászólásokat.cimem nemcsiagi@gmail.com. Várok minden használható információt de kérlek olyan ne irjon akinek csak véleménye van vagy valamit hallott valakitől csak olyan segitségét várom aki benne van vagy volt ehezz témához. Nagyon köszönöm előre is bárkinek. Sziasztok N.Ági

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: