Házipatika fórum: Fogyokura ? Ne para :) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Fogyokura ? Ne para :)

#1 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:53:44

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#2 2004. 04. 08. - 19:53:21

Szia! Nézz be a március 1-től indul a fogyiprogram topicba -> szinte uezt írtam le én is... :d Kb. 5 hétnek kellett eltelnie, nagyjából normálisan diétázva és itt a fórumban, hogy rájöjjek arra, mi a fontos... Persze azért még nehéz, vannak visszaesések (pld. ma is tükörbe néztem és azt inkább ki kellett volna hagyni... :( ), de igexem... üdv, csigabiga

#3 2004. 04. 06. - 16:50:35

Tökéletesen igazad van. Annyi mindösszesen a gond,hogy van akinek egészségügyi problemet is okoz.Nekem pl. ha 73kg fölé csúszik a mérleg akkor elkezd fájni a térdem pedig csak 28 éves vagyok. Amint 70kg alá értem megszűnik.Emiatt el tudom képzelni,hogy van aki sajna sokkal nagyobb gonddal küzködik +20-30kg-nál.Egyébként tényleg nem kell elől deszka hátul lécnek lenni és a plázacicákat tartani példának.

#4 2004. 04. 05. - 21:15:12

Csumi ! Mindneki parázik a súlya miatt. Én is ilyen voltam 8 öngyilkossági kisérlet (17 vagyok most). Azota elgondolkodtam és megmásult a gondolkodásom. Miért ? hát most leirom. Egyszerüen szánalmas a sok plázaliba csontváz akiket manapság látni, 40kg vasággyal. És ök a nagy hude menö. Inkább hányinger gerjesztő. Ráadásul ezek az emberek többsége önelégültségében már csak külsöségekre tud adni, hisz barátnö elött aki 2grammal könnyeb valamivle vissza kell vágni. A pircingek (jolirtam?) számának növekedése arányban van az iq csökkenésével. Tetoválások stb... És persze ha 4es golfot látunk akkor elélvezés. Természetes hely biztositott egy 7es bmw elsö üllésén kb 1 hétig, ameddig .... (nem kell részleteznem). Most olvastam itt elöbb hogy a boltokban 30kg ra szabják a ruhákat. Hát igen ez a francia divat, ohhh.... Probáljatok nem plázákban vásárolni (olcsobb, jobb, rádi is jo amit máshol kapsz). Probálj ne arra gondolni hogy mindenki téged néz, ha valaki nevet nem rajtad nevet (én perfekt ezekkel sokat küzdöttem), keress olyan barátot barátnöt magadnak akik nem topmodelek, mert azok lelkileg szinte nullák. Viszont egy szerény kicsit dundi csajban ki csalodott már ? vagy forditva ? Hmmm ? Na ugye. Na de a fogyokura ? Ne szedj be semmit. Ne menj el gyurni. Ne költs rá pénzt. Nézz bele a tükörbe, hiddel BÖVEN JO VAGY UGY AHOGY VAGY. Nem kell hasonulni másokhoz. Ki kért erre téged ? senki ? akkormeg ? Nyugi fogadd el ilyen vagy. kaja meg egyél valami kevesebbet. ÉS a legfontossab NAPTÁR ! bizony jo érzés ám a 20. X et behuzni hogy ma se ettem ki a hütöt :) És ez ösztönöz, hisz ha már addig eljutottál, miért fordulnál vissza ? onantol már féllábon is kibirod. Apropo, a kellemes szeretkezés jol fogyaszt :) tapasztalat. Szoval kicsit lássátok már másképp a világot. Ne sirjon senki. Party. Itt ez a klubb. EMBEREK ! mit kell tenni ? PARTY ! Hol ? mikor ? ez részletkérdés. Ami segit leküzdeni a kilokat, az a szerelem, hogy látod valakinek te vagy a legjobb, és nem érdkeli hogy nézel ki. De téged se érdekeljen ? miért érdekel ? Mert mást érdekel ? :) :P tojd le. Tegyél be egy kellemes zenét, üjj be a kocsiba, (padödö rulz) és tied a világ. Miért, ki másé lenne ? :) örüljünk hogy éljünk, ha meg másnak nem tetszik hogy mi hogy élünk, akkor egyszerüen mégjobban ne tetszen neki, nyujtsd ki a nyelved, és tudd hogy lelkileg többet érsz. Testsuly növekedésével a sziv növekedése is arányos, hisz az ember rájön, hogy nem a külsöség minden, és ha már egyszer mégis lefogyna, akkor se felejti el. Szoval skaccok és lányok nem szomorkodni, hanem mosolyogni, mert igy jo élni. :D Nah most mindneki halgasson egy jo zenét :) hagy ajánljak párat ami a legnyügösseb pillanatokban is megnyugtat. Ace of base - never gonna say i'm sorry Anima sound system - tekerd Brandy feat. Ray J - another day in paradise (ettöl inkább könnyes leszel) Gentleman - dem gone Planet funk - chase the sun (i'm flyin away...) Nah szoval mit is irtam ? ja igen, most mindenki csináljon igy: :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: