Házipatika fórum: HPV - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

HPV

#1 sjutka64 2010. 03. 22. - 11:43:09

Ezen a linken találtok olyan leírásokat, amelyek hasznosak lehetnek számunkra. Továbbá ezen az oldalon lehet vásárolni védőoltást is, a 14 és 18 év közötti lányoknak most 30% kedvezmény is jár. http://data.hu/url/megelozo_oltas

#2 karlmax 2010. 03. 16. - 13:46:43

Az én lányom már 28 éves és az unokám most 5. A lányom idejében is téma volt már ez a betegség és a kis unokám is nagyon hamar felcseperedik egy ilyen oltáshoz. Mi a családban úgy gondoljuk, hogy szükség van rá, és kárt nem tehetünk vele, viszont ha megvédi egy ilyen csúnya betegségtől, akkor csak jót tehetünk ezzel.

#3 sjutka64 2010. 03. 16. - 13:09:02

Az előző hozzászólásom Szisza1979-nek ment. Egyébként ha már itt tartunk, van-e valakinek egy olyan mindent felölelő, átfogó információja erről az alattomos HPV-ről? Rengeteg a tévhit...

#4 sjutka64 2010. 03. 16. - 12:53:04

Ez valóban nagyon szomorú, és egy "sajnálom" nem is ér semmit. Nagyon jó lenne, ha adnál magadról életjelet, mert én szívből remélem, hogy már sokkal jobban vagy, és ez az egész csak egy rossz emlék maradt neked.

#5 vicusmamesz 2010. 03. 16. - 12:10:21

Subudubi, szerintem még ráérsz ezen aggódni! Úgy tudom 10 éves kortól adható ez az oltás, addigra csak kinövi a kicsi a szuritól való rettegést! :)

#6 subudubi 2010. 03. 04. - 13:59:04

Nekem még kicsi a lányom, de tuti, hogy valahogy rá fogom majd venni ha eljön az idő, hogy oltassa be magát, bár nagyon nem szereti "szurit", de nem venném a lelkemre ha emiatt bármi baja is esne, mert én nem akartam, vagy ne mtudattam vele ezt az opciót...

#7 zsanif 2010. 03. 04. - 12:54:22

Megrökönyödve olvastam a történetedet... Nagyon sajnállak. Eltelt 1.5 év azóta, most mi van veled? Én mostanában tervezem a lányom beoltatását. Ezek után meg főleg!!!!!!!!

#8 subudubi 2010. 03. 04. - 11:09:57

Huhhh hát ez egy elég szomorú sztori, kíváncsi lennék a végére, hogy mi lett belőle... Az a baj a védőoltásokkal hogy nem tudja garantálni a 100%-os védelmet, persze biztos van értelme meg sokaknál hatásos de mindíg vannak kivételek.... Ami meglepő, hogy ezen védőoltások ára a mai napig ugyanennyi...

#9 Szisza1979 2008. 08. 22. - 17:46:34

Sziasztok! Nah én aszt hiszem senkit nem fogok megnyugtatni itt.. Előre is elnézést.. Ma irtam több helyre /egyetemek, kutatóközpontok/ a hpv elleni silgard oltás miatt,mert bár ugyan benne van a tájékoztatóban h 26 éves korig/én már azt sem hiszem el/ én 27 és fél éves voltam amikor az első silgard oltast megkaptam az elsők között amikor forgalomba került.. Kezdem az elején.. 2006 ben kiderült hogy hpv gyanus vagyok/dec/,egyébként akkor került forgalomba a silgard.. 2007 januárban 31-es tipust azonositottak,az orvos javaslatára fél év alatt 3X alkalommal megkaptam a vakcinákat/3x29000.-/ majd fél év múlva egy ugynevezett NA /nem azonosithato tipust/ találtak, megnyugodtam mert elvileg a vakcina véd a legrosszabb /6,11,16,18/ ellen, ujabb fél évre rá kaptam egy negativ eredményt.. Itt kell megjegyeznem hogy férjnél vagyok,tartós kapcsolatban tehát nem volt partnercsere sem.. Mindent megtettem leszoktam a dohányzásról,nagy dozisban szedtem Cvitamint/virusok ellenszere!!/ de nem nyugodtam mégsem, gondoltam csináltatok ujabb fél év elteltével egy ujabb hpv tipizálást.. és lám:16 os tipus.. a legrosszabb..tartósan fertőzött vagyok 2éve,és a szervezetemben van a leggenyább /elnézést/ tipus.. ugy hogy a világon mindent megtettem a jó cél érdekében.. Az orvosom azt mondta ennyit az oltásról.. és nem pampoghatok hiszen a tájékoztatóban benne van:26 évesig.. nem a pénzt sajnálom, de soha nem felejtem el mennyi orvos mondta h adassam be mert higyjem el jó lesz.. én nem ragoznám tovább mindenki vonja le a véleményét.. Most szeptember 22 -re van időpontom a Kékgolyóba.. meglátjuk mi lesz..

#10 szabko 2008. 05. 26. - 08:22:19

Kedves Vera! Remélem, hogy ennyi idő után már csak a múltban beszélhetsz a HPV vírusról! Szeretném megkérdezni, hogy miképpen sikerült meggyógyulnod! Nagyon sok segítséget adnál, mert nálam 1 jó hónapja közölték a vírus jelenlétét! Nagyon kivagyok! Köszönöm a segítséged előre is! Az emerencia50@freemail.hu-ra kérném a választ ha megtisztelnél a bizalmaddal és segítenél! Puszi: Petra

#11 Kondiandi 2008. 01. 22. - 22:09:09

Sziasztok! Segítsetek légyszíves, mert tanácstalan vagyok. Remélem van aki hozzá tud szólni. A hüvelybement előtt van egy - szerintem - szemölcsöm. Pici és régóta megvan. Most egy kicsit fáj. olyan mintha le akrana esni. Az orvos azt mondta, hogy ez nem nőgyógyászati szemölcs ami a HPV vírustól van, hanem egy bőrkinövés. Nekem gyanus, de már nem merek szólni, nem akarok az agyára menni. Köszi Sziasztik

#12 2007. 01. 21. - 01:42:46

van még lehetőség!!! - kristályok éltető ereje vírusos megbetegedésre: rubin vértisztítás: ametiszt, vörös korall, rubin, vérjáspis szemölcs: smaragd, korall, karneol, jáspis, krizokoll, rózsakvarc petefészek: krizoprász, füstkvarc, rózsakvarc, opál petevezeték: krizoprász rák megelőzése: dinnyeturmalin prosztata bántalmak: achát nemi betegségek: ametiszt, cirkon, opál, rózsakvarc nemi szervek megbetegedései: gránát

#13 2007. 01. 21. - 01:13:12

sziasztok engem isHPV-vel műtöttek,csak annyira ki akarok ebből gyógyulni, hogy sok mindennel próbálkozok.a napokban jegyzeteltem ki a gyógynövényeket. és szeretném felhívni a figyelmet a gyógyulás lehetőségeire, elkerülve az önmarcangolást, önsanyargatást, én már túl vagyok ezen, és mára eljutottam odáig, hogy HISZEM, hogy győzedelmeskedni fogok a vírus felett. "a zsurlófű mindenfajta tumor fejlődését meggátolja és még a rosszindulatú daganatokat is meggyógyítja, illetve lassanként eloszlatja."(tumor, daganat, ciszta, adenoma, melanoma, papilloma-HPV, hematoma) a cickafarkfű minden női betegségre ajánlott!!! "Minden szempontból a lehető legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit." gyógytea:mezei zsurlófű, cickafarkfű, csalán, körömvirág(mind vírusírtó) só, fokhagyma(ásványi anyagok), gyömbér(immunerősítő) egyaránt inni és intim mosakodásra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! illóolajok is rendelkeznek vírusírtó hatóanyagokkal:citrom,bergamott,eukaliptusz,levendula,rózsa,szantál,tealevél,a kokain különösen jó illatú mindenkinek hitet, gyógyulást kívánok

#14 2007. 01. 17. - 22:45:37

vírusírtó gyógynövények:csalán,körömvirág. minden női bajra megoldáslehet a cickafark. a zsorlófű mindenfajta tumor fejlődését meggátolja és még a rosszindulatú daganatokat is meggyógyítja,illetve lassanként eloszlatja.(tumor,daganat, ciszta,adenoma,melanoma,papilloma-HPV,hematoma) ahogy elnézem nem sokan látogatnak ide,de akik látogatnak és hasonló problémákkal küzdenek,na meg még a szerkesztők is hangosztathatnák ezeket a gyógynövényeket,hiszen rengeteg emberről van szó,és nagyon sokan figyelembe se veszik a gyógynövényeket,még az orvosok sem.pedigezeket a gyógynövényeket magaa JóIsten adta nekünk,hogy gyógyítsuk önmagunkat.

#15 2006. 12. 24. - 12:15:39

olvastam, hogy fontos lenne, hogy akiknek hpv-je van,ne legyen folyása. szerintem folyás ellen ha más nem is , de a babapúder biztosra megfelelő. kellemes ünnepeket mindenkinek

#16 2006. 11. 21. - 14:45:50

na meg a dohányzás , ugye

#17 2006. 11. 21. - 10:51:10

idővel legyőzi a szervezet a vírust, miért ne, igenis igaz lehet ez a feltételezés, csak nem épp a csodára kell várni,ami egyik napról a másikra bekövetkezik. de igenis megtermetheted magadnak a saját kis csodádat.pozitív hozzáállással,teszel is annak érdekében,hogy meggyógyulsz,nem pedig csak vársz.egyszerűen többféle módszerrel felerősíted, ellenállóbbá teszed az immunrendszeredet,olyannyira,hogy az tényleg le is győzi a vírust.erősítsdaz immunrendszered:akármit is iszol, ha mindig teszel hozzá egy kevés gyömbért ,máris tettél a szervezeted erősítéséért.gyógynövények, illóolajok. én így próbálok hatalmaskodni a betegség felett

#18 2006. 11. 21. - 10:40:47

sziasztok engem 2004-ben műtöttek hpv-vel, azóta is gyötör a gondolata, de emelett mindig próbálok pozitív maradni. gyógyszer nincs rá, de gyógymód igenis van a vírusírtásra. főzők egy teát:cickafarkfű(ez a gyógynövény szinte minden betegségre ajánlott),kamilla, orvosi zsálya,zsurló,stb, mindig teszek hozzá sót, fahéjat, meg gyömbért(immunerősítő) az illóolajok is bírnak vírusírtó tulajdonsággal: santál, kamilla,rózsa, menta, levendula,kokain illóolajnak különösen jó illata van, fahéj,stb. fürdés után teszek a flakonba 20 csepp kiválasztott illóolajat, mosakodógélt és a gyógyteát.várjátok meg,amíg a tea kihül, mert melegen a vírusoknak, baktériumoknak egyaránt kedvezne.hidegen.egy jó ideje depresstiós vagyok, vagy voltam emiatt a betegség miatt,de mára eljutottam lelkileg ,szellemileg odáig, hogy hiszek a gyógyulásban.ebben segíthet Maria Treben-gyógynövényeim című könyve.ebből kiválaszthatod a számodra megfelelő gyógymódokat.meg nézzetek pontosabban is utána, melyek azok az illóolajok,amelyek vírusírtók.ugye ma már azt is tudni, hogy a vörösalgakivonat a hpv-re jótékony hatással van, szóval ha tenger közelében jártok, ne felejtsetek el vörösalga után buvárkodni.köszönöm, hogyleírhattam.gyógyulást kívánok mindenkinek és perszepozitív gondolkodást.csilla

#19 2006. 07. 19. - 10:24:44

Sziasztok! Találtam egy szuper oldalt, ami a HPV-vel foglalkozik ( http://genoid.net/hpv/hpvdok/ ). Ez a labor végez Magyarországon egyedül HPV szűrést. Az 1/ 465 01 24-es telefonszámon hívtam őket, és megadták a hozzám legközelebbi orvost, akihez fordulhatok.

#20 2006. 07. 17. - 18:17:31

Sziasztok! Először járok itt köztetek, de sajnos úgy látom olyan gondokkal küzdenek itt a nők mint én is ! Bár még csak egy hónapja, de ki is vagyok miatta! :'('

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: