Házipatika fórum: Térdprobléma - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Térdprobléma

#1 jupiter80 2012. 10. 01. - 22:12:13

Mindenféle ízületi problémára tudom ajánlani a Joint ProteX FORTE nevű készítményt. Természetes anyagokból készült, káros mellékhatásokat nem okoz. Nekem bevált. Ha valakit érdekel, keressen meg itt: globalmind88@gmail.com
sing

#2 csattila64 2012. 05. 03. - 20:04:08

Szia! Mesélni csak pontatlanul tudnék,de ha a Hangody operál ne törődj semmivel.Fő időtöltése hogy cárokat,hercgeket,szultánokat,sejkek et operál. A legjobb kezekben vagy,gratulálok!Jó egézséget!

#3 DorotaFabok 2011. 10. 27. - 15:58:10

Kedves Zsuzsa ! Először nem vagyok szül. magyar, úgy hogy ne csodálkozd a nyelvezetemen, bár 40 éve élek itt. Hol van "a nálunk az orvos nem is ajánlja már ezeket" ? Ma jöttem haza a korházból az arthroscopia után, javasolták 3 hét után a monovisc beadasát a térdizületbe. Addig nem megyek bele, amig fel nem mérem lehetőségeket és hátékonyságat. Monovisc az szintetikus ? És a kollagén a természetes ? Mit tanácsolnál ? Üdv. Dorka

#4 DorotaFabok 2011. 10. 27. - 15:58:06

Kedves Zsuzsa ! Először nem vagyok szül. magyar, úgy hogy ne csodálkozd a nyelvezetemen, bár 40 éve élek itt. Hol van "a nálunk az orvos nem is ajánlja már ezeket" ? Ma jöttem haza a korházból az arthroscopia után, javasolták 3 hét után a monovisc beadasát a térdizületbe. Addig nem megyek bele, amig fel nem mérem lehetőségeket és hátékonyságat. Monovisc az szintetikus ? És a kollagén a természetes ? Mit tanácsolnál ? Üdv. Dorka

#5 szkronika 2011. 10. 04. - 12:41:13

kronikus fajdalom fibromyalgia a FB-on. Ez egy Autoimmun betegség ami sok ebmert erint megis kevesen beszelnek rolla mivel az orvosoknak is nehez diagnosztizalni. Ha szeretned megosztani erzeseidet kerdeseid vannak vagy csak egyedul erzed magad es ha hasonlo koru emberekkel szeretned megosztani tapasztalataidat mindennapjaidat akkor keresd Kronikus fajdalom fibromyalgia a Facebook-on

#6 farfalla1 2011. 08. 02. - 08:25:33

Szia wins03! Olvasván a hozzászólásodat kicsit magamra ismertem. Én lassan 30 éves leszek, de már 17 éves korom óta problémák vannak a térdemmel. Nekem is futás közben jött elő. Akkoriban nagyon sportos és vékony voltam, így erre nem tudták ráfogni az orovosok, hogy ezzel van baj, viszont semmi konkrétat nem találtak. A tipp, hogy vagy porc felpuhulás vagy ciszta. Sajnos ha ciszta, azt amire odaérek már sosem tudják kitapintani, a felpuhulás meg.. Neked sikerült valami megoldást találnod a problémádra? Üdvözlettel, Fafalla1

#7 johi75 2011. 04. 07. - 15:08:54

Sziasztok! Május 30-án elülső keresztszalag pótlásra vagyok előjegyezve az Uzsokiba, Dr. prf. hangody az orvosom. Valaki tud nekem mesélni a műtétről és a rehabról valamit? Köszönöm: Johanna

#8 evettke82 2011. 02. 16. - 18:51:12

KÖSZIKE!! :o SZIA!!

#9 istvan69 2011. 02. 15. - 22:49:36

http://www.hazhozpat...u/flexigel.html http://shop.builder....es.htm4?id=6503 http://www.jkvitamin.../izulet-elixir/ http://flavin77.eu/s...biscus_20x20_gr http://egesz-seg.una...LLAGEN_FOLYADEK Folyékony kollagén hirtelen ennyi.

#10 arankaft 2011. 02. 15. - 19:09:02

Szia!Köszi,hogy válaszoltál.Nekem a jobb oldalon a 2/3 résznyi porcot és az ízületi szalagok lebenyes szakadását kellett eltávolítani.A műtétet Fehérváron Dr Majzik Ernő csinálta.Nagyon szuper orvos!A MONOVISC-ről még nagy tapasztalatom most sincs,de remélem használ ugyanis elég húzós a 60-ezer! Jó egészséget!!!További szép napot!!!Sok sikert a következő műtéthez!!!

#11 evettke82 2011. 02. 15. - 17:12:16

Üdv.nagyniki26! Honnan lehet beszerezni folyékony kollagént? Menyibe kerül? LÉGYSZI SEGITS!! Köszike!! Szia!! SOS!!!!!!!!!!!!!!

#12 evettke82 2011. 02. 14. - 18:37:32

Köszönöm a gyors választ! Egy kicsit elszomorodtam,úgy érzem nincs esélyem :( Jártam már az Uzsoki kórházban, Hangodi profeszorhoz akartam időpontot kérni, de azt mondták nem tudnak adni, mert évekre előre le van terhelve!! Amugy nekem is Majzik dr töltötte fel a térdem! Ha bármi ötleted van,kérlek oszd meg velem! KÖSZÖNÖM SZÉPEN! SZIA!

#13 istvan69 2011. 02. 14. - 17:44:08

www.porcpotlas.hu mindenkinek ajánlom, nagyon sok érdekes dolgot meg lehet tudni belőle.

#14 istvan69 2011. 02. 14. - 17:25:09

Szia! A Monovisc, és az egyéb hasonló tip. készítmények, a kopásos ízületi megbetegedések kezdeti stádiumában nagyon jó hatásfokkal segítenek.Neked valamilyen sérülésből kifolyólag hiányzik a meniscusod ebben az esetben kevés az esély, hogy segítenek ezek a készítmények. Nekem az első feltöltés Fehérváron volt Dr Majzik a második Mezőkövesd mozg. rehab. int. Ha mozaik plasztikát akarsz csináltatni, akkor Dr Hangody Lászó a legalkalmasabb személy erre a feladatra. Én úgy tudom Fehérváron ilyen típusú műtétet nem csinálnak, de lehet, hogy tévedek. Nagy butaságot nem szeretnék mondani de a térd ízületi mozaik plasztikát sem a te esetedben alkalmazzák. Meniscus pótlás létezik-e azt nem tudom.Remélem segítettem. Jobbulást!

#15 evettke82 2011. 02. 13. - 15:30:54

Szia! A Monovisk jó volt kb 3-hétig,aztán minden előröl kezdődött! Bár lehet hogy neked sokkal tovább jó lesz! nekem hiányzik az elülső belső oldalról a meniskusom (porcgyűrű) egy darab levált még 95-ben!! 60-ezret nem ért meg! Ezek csak ideiglenes megoldások,amik sokba kerülnek!! Ki csinálta a feltöltést,és melyik kórházban?? Mozaik plasztikát akarok csináltatni,de nem tudom meg e csinálják, most tervezem az időpont kérést Fehérváron Dr Abkarovits Gézához!! Amúgy nagyon rossz állapotban van a térdem, lehet hogy protézis kell!!! Ha valami újat tudsz, írj!!!! JOBBULÁST!!! ÜDV!!

#16 istvan69 2011. 02. 04. - 22:27:42

Szia!Monovisc-et kaptam 2009 december hatás volt, de nem az igazi. 2010 junius 4db synocrom 1ml heti 1 nagyon pozitív a hatóanyag ugyan az mint a monoviscben 1db 8ooo ft.Júliusban kezdtem újra kerékpározni+közepesen keményen túrázni most egy kicsit kezdenek a panaszok kiújulni majd meglátom mi lesz. Egy biztos, ez sem fog meggyógyítani csak késlelteti a végkifejletet. Nekem csak ez az egy dolog használt. Remélem segítettem!

#17 arankaft 2011. 01. 13. - 11:18:14

Szia!Most olvastam a fórumon,hogy véleményt kértél a MONOVISC-ről,igaz már ez rég volt.Azóta már bisztos Te is tudsz valamit mondani róla.Nekem még nincs tapasztalatom,2 napja kaptam meg.Ha a saját véleményed megosztanád nagyon megköszönném.Üdv.Szép napot!

#18 nagyniki26 2010. 12. 30. - 13:43:33

Sziasztok! Az MSM, hialuron sav meg társai már eléggé lejárt lemezek szerintem. Nálam a kollagén volt az ami segített a térdproblémámnál. / évig versenyszerűen röplabdáztam és totál szétmentek a térdeim. Azt nem szerettem volna, hogy eljussak odáig, hogy megműtsék, így kipróbáltam szinte minden természetes dolgot, amit adtak. Végül a folyékony kollagén vált be, ugyanis ezt az anyagot a testünk is termeli. Pár hét után megszűnt a térdem kattogása. Gondolom addigra sikerült feltöltenie a porcok közötti kenőanyagot. Teljes szívből ajánlom mindenkinek, akinek porckopása van! Térd, könyök, csukló, boka és a gerincnél lévő porckorongok feltöltésénél tud segíteni, ezzel megszüntetve a fájdalmat is. Ha lehet kerüljük el a műtétet és az orvost én mindig ezt mondom! Legyen szép napotok! Üdv: Niki

#19 biozsuzsy 2010. 08. 15. - 10:54:42

Azért írok Neked, mert elolvastam, amit írtál. A legnagyobb probléma mindkét termékkel, hogy rendkívül minimális épül be belőle, hiába a magas hatóanyag tartalom, ha szintetikus. A szervesnek, sokkal nagyobb a beépülési aránya. Nálunk az orvos nem is ajánlja már ezeket. Tudok segíteni a másik beszerzésében. üdv. Zsuzsa

#20 biozsuzsy 2010. 08. 15. - 10:44:13

Hogy kell-e műteni, azt én nem tudom innen megítélni, de ha még nem próbálta a zöldkagylót, ajánlom, mert pont ilyen problémákra van. Nálunk a kórházban a térdsebészeten is ezt ajáljuk a betegeknek. Idősebb kori problémáknál is rendkívül hatásos, de a sportolók esetében szinte nélkülözhetetlen. Sokkal jobban épül be, mint a gyógyszertári készítmények. Többen írnak az injectiókról, az is ezt a célt szolgálja. 1 doboz zöldkagyló elég 1 hónapig és szinte ugyanannyiba kerül, mint az injectió, de tartósabban alkalmazható. Az általam ajánlott zöldkagyló kivonat maximalizált hatóanyagtartalommal rendelkezik és mindemellett magas az omega 3 tartalma, van benne még, cápaporckivonat és MSM, az a kénes anyag, ami az izület számára nélkülözhetetlen. Sajnos léteznek szintetikusok és minimális hatóanyag tartalmúak is, ezért kell ügyelni, honnan vásárolunk. Az általam ajánlott cég 100% pénzvisszafizetési garanciát vállal a terméke után. http://www.biyovis.hu/zsuzsy itt megtalálja az elérhetőségemet.

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: