Házipatika fórum: Térdprobléma - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Térdprobléma

#41 cucus954 2008. 11. 29. - 15:37:04

Kedves Sorstársak! Én is hasonló problémával küzdök, azaz a térdizülettel. A röntgen megállapította, hogy kopás van a térdemben. Erre kaptam egy injekció kúrát (Synochrom). Igaz az orvos azt mondta, hogy kb. 2-3 hét mire teljesen rendbejön, de úgy érzem, hogy az utolsó injekció óta, mintha mégjobban fájna a térdem.- :( :( Érdekelne, hogy más is kapott-e ilyen injekciót, és mik a tapasztalatai, vagy van-e ennél jobb hatékonyabb gyógyszer??? A válaszokat előre is köszönöm. Cucus

#42 2008. 09. 09. - 08:48:09

nekem a GOOL port irta fel az orvos 1700 ft nálam bejött

#43 pancsa102 2008. 09. 08. - 14:07:45

A porcképző szerekkel kapcsolatban szeretnék a témához annyit fűzni, hogy csak akkor hatásosak (bármely szer), ha megfelelő az adott izület vérellátottsága, hiszen a véráram útján jut el a szer az adott területekre. Namármost egészséges esetben is rossz a térdizület vérellátottsága, ezért is van az hogy kis porcdefektus, még fiatal korban is nehezen gyógyul. Ezért fontos, hogy javítsuk a keringést, amit megtehetünk, rendszeres tornával (ha lehet vízben, mivel a víz hidrosztatikai nyomása már magában vérkeringésfokozó), fényterápiás kezeléssel, zsírszegény táplálkozással.... Ezek mellett lehet elvárni a tablettáktól a beígért hatást.

#44 kiraly4750 2008. 07. 01. - 23:47:29

Szia Ancsa ! Mindenek elött természetes anyagot javasolnék mint az OLIMPIQ STEMXCELL KAPSZULA.Nekem az életemet adta vissza ez a termék,elviselhetetlen fálydalmaim voltak-Isiász-Lumbágo-Csipö forgo nagy fájdalmak,Istenem csak ne fájna annyira,ezt rengeteget sirva mondtam éveken át.Kezelések minden évben.Most már 2 éve nem látott orvos miota az OLIMPIQ STEMXCELL szedem.Ajánlom szives figyelmedbe.A weboldalamon telefonszám,és emailcim.stb-Kérem böngézd át az oldalt alaposan. http://www.flavin7.com/unio Üdv Marika :)

#45 ancsa0411 2008. 07. 01. - 21:14:53

Sziasztok! Komoly problémával fordulok hozzátok,főleg,ha van egy orovos is aki olvassa. Párom örökletes betegséggel született,méghozzá a vérzékenységgel.Sajnos gyerekkorában,amikor még nem volt hatásos ellenszere (ami most sincs,csak amolyan megelőző),a térdében és könyökében teljesen tönkrementek az ízületek.Van olyan,hogy alig bír lábra állni.Orvoshoz nem akar menni vele,azt mondja,ennek már semmit nem lehet csinálni,műtetni,meg nem akarja.Arra gondoltam,megkérdezem,hogy szedhetné-e a Proenzi 3-at,csinálna-e valamit.Vagy tudtok-e bármit ajánlani,ami segíthet.Szívesen veszem azok hozzászólását,vagy akár fel is vehetjük a kapcsolatot,akik hasonló betegségben szenvednek.

#46 kiraly4750 2008. 04. 25. - 23:37:00

Kedves red6 Pet Az Olimpiq StemxCell/Őssejtszaporitó és Védő/.Ajánlom szives figyelmébe a barátnöje betegségére. Ha valami akkor ez a megoldás a kedvesének.Ha érdekli a weboldalamon tájékozodhat a termékröl többekközt. Az email cimemre is irhat.-tájékoztatom. http://www.flavin7.com/unio :) Üdv Marika :)

#47 red6 2008. 04. 24. - 21:20:41

Sziasztok! Lehet már van aki feltette de én is szeretnék rá segítséget. A barátnőm csípőficammal született, már műtötték is és most megint előtte áll mert sajnos ami kopik... és az egyik lába sajnos kb 1 cm-rel már rövidebb :$ Azt szeretném kérdezni... hogy vannak bizonyos szerek, amikkel állítólag vissza lehet állítani a porcfolyadék mennyiségét és még helyre is állhat a porcfelület. BioTEch-nek is láttam pl. ilyen tablettáját. Az lenne a kérdésem van e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata észrevétele? Van e benne igazság a szerekkel kapcsolatban? Milyen tabletta vagy szer az ami segíthet? Ha lenne esetleg ortopéd orvos aki olvassa ... ha tud segítsen. Egy 21 éves Gyönyörű lányról beszélek. Előtte az élet:-$ Mindent megtennék érte hogy egészséges legyen:$ SZERETEM A válaszokat köszönöm előre is. Pet!

#48 robynester 2007. 10. 31. - 00:09:48

Köszönöm a gyors választ! A tájékoztatót a termékről szívesen veszem, mert ha a jövőben megúszok egy térd műtétet még, ráadásul a gernicemen is van több probléma, az már fél siker. Sajnos a csípő protézis műtétet nem úsztam meg. Már számolom a napokat. Ha az Isten is megsegít nov. 14-én műtenek. Az idén nyáron töltöttem a 47. szüli napomat, hát szebb ajándékot is kaphattam volna sorstól. A nyarat nagy fájdalmakkal töltöttem, és szinte mozgáskorlátozottá váltam, ráadásul bottal közlekedek már nyár óta. Azért szörnyű, hogy az embernek magának kell megkeresni a gyógyulása érdekében az alternatív gyógymódokat. Mért nem tudják felajánlani az orvosok, hogy nézze ezek és ezek a lehetőségek vannak a gyógyulása érdekében, próbálja kiválaszni ön, vagy adhatok tanácsot is, hogy melyik gyógymód lenne az ön számára a legjobb, és válasszon ön. Mért csak a tünetet próbálják elnyomni??? Mért nem érdeke az orvosoknak, hogy büszke legyen arra, hogy hány beteget gyógyított meg???? Üdvözlettel Marcsi.

#49 biozsuzsy 2007. 10. 28. - 21:59:48

Kedves Marcsi! Nálunk a megyei kórházban a térdsebészek folyamatosan javasolják sportolóknak is és mindazoknak akiknek az izületei fokozottabban van igénybe véve. Ugynúgy igaz ez a kor előrehaladtával kialakult kopásra is. A doktorúr gyakran elmondja a betegeknek, hogy már több esetben is előfordult, hogy olyan szinten regenerálta az izületeket, hogy elkerülhető lett a műtét. A hatás minden izületben és a gerinccsigolyák kapcsolódásánál is érvényesül, de azért beszélünk gyakran a térdről, mert itt a leggyakoribb a probléma. Jótékony hatását kopásnál, kattogásnál, ropogásnál ill. gyulladásnál lehet várni. 1 kúra 3 doboz, ez 3 havi adag. Tovább is lehet szedni, nincs káros hatása és porcot is lehet vele képezni, de ehhez érdemes hosszútávon fogyasztani. Bővebb tájékoztatót küldök a termékről.

#50 robynester 2007. 10. 28. - 20:41:08

Érdeklődni szeretnék, hogy ezt a készítményt mért nem javasolják az orvosok? Ha valaki kúra szerűen szedi, esetleg el tudja kerülni a műtétet? Más test részen is beindítja az izületi folyadék képzését, és a porcképződést? Pl csípő kopás esetén? A baj, hogy nekem hosszú évek óta a térdemmel voltak problémáim, és mot a csípőm teljesen kikészült. Félek bele vágni a műtétbe, bár iszonyú fájdalmaim vannak, mert attól tartok, hogy az egyik műtét hozza magával a másikat. Kérek leírást a készítményről. Üdvözlettel Marcsi.

#51 Tommyboy82 2007. 10. 18. - 06:28:49

Tisztelt Doktor úr 25 éves vagyok a bal térdem kb. fél éve, néha ropog, és kicsit fáj is, de a fájdalom nem vészes. Van egy kis túlsúlyom is, amin most változtatni szeretnék nagyon elszántam magam már hozzá is, kezdtem a dologhoz. Egy hete elkezdtem szedni a Proenzi 3 kapszulát. De nem rég olvastam itt, hogy a zöldhéjú kagylókivonat nagyon jó az ilyen dolgokra. Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a terméket lehet-e szedni a Proenzi 3 al együtt? Vagy felesleges a kettőt egyszerre szedni. Válaszát előre is köszönöm!

#52 Gyogyulas 2007. 10. 10. - 14:44:02

ŐSSEJT KEZELÉS, beültetés nélkül! Új Magyar világszabadalom! Az őssejtszaporító kapszula hatására a csontvelő többlet őssejtet termel, már a bevételét követő 1 órával, a számuk 50%-al nő! A véráramba kerülve jutnak el a károsult szervekhez és ott beépülnek. Nagy segítséget nyújt súlyos betegségekből való gyógyulásra: Parkinson-kór, Cukorbetegség, Szív- és érrendszeri betegségek, Alzheimer-kór, Csontritkulás, Izomsorvadás, Májbetegségek, Vese-elégtelenség, Porckopás, Gerincproblémák, Sclerosis Multiplex, Magas vérnyomás, Visszér-problémák, látáscsökkenés, allergia stb. Olimpiq StemXCell Árak: 1 havi mennyiség Budapesti (XI.ker) személyes átvétellel 16.000ft. Bárhol az országban futárcéggel 17.200ft 2 havi mennyiség Budapesti (XI.ker) személyes átvétellel 28.000ft. Bárhol az országban futárcéggel 29.700ft Bővebben: gyogyulas.ossejt@gmail.COM

#53 Martii 2007. 08. 08. - 14:27:07

Tisztelt Doktor Úr! A térdem kb három hónapja kattog, olyan mintha kiugorna.Időnként nagyon duzzadt, fáj, és a mozgásban is korlátoz,fájdalmas duzzanat. Nem tudok térdelni, guggoni. A röntgen hegyesedést mutat. MELOX EP tablettát kaptam,15mg. sajnos ,nem javul a térdem. Szertném a tanácsát kérni. Köszönettel: Kéri Márta

#54 biozsuzsy 2007. 05. 09. - 19:09:55

Sportolóknál rendkívül gyakori a térdprobléma a rendszeres túlterhelés miatt. Az izületek előbb kopnak. Sportsebészeten nagyon jól bevált ezekben az esetekben a zöldhéjú kagylókivonat alkalmazása, mely nem gyógyszer, hanem étrendkiegészítő formájában van forgalomban. Rendkívül fontos az eredete és a tisztasága mellett a magas hatóanyag tartalom. Kúraszerű alkalmazása javasolt. Az izületi folyadék a kivonat hatására újratermelődik, a porcok újjáépülnek. Kifejezetten porckopásra, ropogásra, kattogásra, gyulladásra ajánlott. Porcképzés esetén 3 hónapon túl kell szedni. Magas hatóanyagtartalom mellett rendkívül kedvező áron lehet hozzájutni a www.bionet.hu/life webáruházon kresztül. A felmerült kérdésekre szívesen válaszolok. Igény esetén részletes leírást emailben küldök.

#55 2007. 03. 22. - 18:51:15

Tisztelt Doktor Úr! 16 éves középiskolás tanuló vagyok, rendszeresen sportolok: úszok, focizok, kosárlabdázok, néha futok. Kb. 1 éve jelentkeztek nem túl intenzív térdproblémáim. Edzés közben a térdeimet (főleg a jobb térdemet) kötöttnek érzem, ha rosszul lépek vele fáj. Megfigyeltem, hogy ha intenzíven használom és oldalra mozgok vele (pl. focinál cselezés közben) akkor elég erőteljesen fáj. A fájdalom nem állando hál'istennek, de előfordul, hogy napközben lépcsőzés közben vagy ha rosszul lépek szintén jelentkezik a fájdalom. Már voltam vele reumatológusnál, röntgen felvétel is készült jobb térdemről, s nem látott rajta semmiféle elváltozást (azt mondta jók a térdeim, esetleg nagyon kezdetleges porckopás észlelhető). Azt mondta, hogy nem érdemes vele foglalkozni, sportoljak nyugodtan, s ha intenzív a fájdalom, vegyek be fájdalomcsillapítót. Én ennek nem örülök, mert nem szeretnék feleslegesen gyügyszert szedni, ha az nem mulasztja el végleg a fájdalmat. Sportoló lévén engem nagyon zavar ez a fájdalom,s mindent megtennék, hogy elmúljon. Kérem a Kedves Doktor Úrat, ha így interneten keresztül tud tanácsot adni, segítsen. Üdvözlettel, Athos.

#56 2007. 02. 12. - 17:22:36

Sziasztok! Lassan egy éve májusban keresztszalag szakadást szenvedtem, egy krosszbaleset alkalmával.Augusztusban kivették az elszakadt elülső keresztszalagot.A műtét sikeres volt (Szolnok Hetényi: László Tibor doktor úr).Most február van egy fél év eltelt a műtét óta.A kérdésem csak annyi lenne(ami életbevágó) hogy, meddig lehet várni a keresztszalag pótlással? Feláldozzam a munkámat vagy lehet még várni vele? A sorstársaknak van egy jó tanácsom:amint tudják kezdjék el a lábuk edzését.Nagyon sokat számít, igaz fájdalmas eleinte de uszodában a vízben szökdelve keveset úszva és biciklizve el lehet űzni a műtéti fájdalmakat.Utána én konditeremben ÉSSZEL edzve elértem hogy csak az instabilitás maradt meg a térdemben az is csak néha érezhető. Jobbulást mindenkinek!

#57 Törölt felhasználó 2006. 10. 11. - 17:06:24

Kedves "hakos"! Amenyiben szakorvos válaszát szeretné olvasni kérjük, hogy használja "Kérdések" szolgáltatásunkat, ahol szakterületenként tud válogatni az orvosaink közül. Ezt az oldalt felhasználóink inkább az egymás közötti tapasztalatcserére használják. http://www.hazipatika.com/services/faq Üdvözlettel: A HáziPatika.com szerkesztősége

#58 2006. 10. 09. - 12:05:56

Tisztelt Doktor Úr! Én indítottam ezt témát a fórumon, a térdpróblémám ezért lentebb olvasható. Térdproblémámat közben kivizsgáltattam két ortopéd orvossal. Mind a ketten Dona port és szendvics szerkezetű talpbetét használatát javasolták. Sajnos a Dona por esetén nem érzem hogy használna pedig már több mint 1,5 éve szedem kúraszerűen. A Proenzi 3 készítményt is kipróbáltam majdnem 2 hónapig. A Proenzi 3 után mintha kissé javult volna a térdem állapota. Viszont mindkét termékkel az a problémám, hogy nagyon erős szorulást okozott. A kérdésem az hogy ön szerint létezik-e olyan a Proenzihez hasonló készítmény ami nem okozza ezt a nem kívánt mellékhatást? Válaszát előre is köszönöm. HÁ

#59 Törölt felhasználó 2005. 07. 27. - 16:18:04

Kedves "16 éves fiatalember "! Amenyiben szakorvos válaszát szeretné olvasni, kérjük, használja "Kérdések" szolgáltatásunkat, ahol szakterületenként tud válogatni az orvosaink közül, mert ezt az oldalt inkább a felhasználóink egymás közötti tapasztalatcseréjére ajánljuk. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

#60 Törölt felhasználó 2005. 07. 27. - 16:17:22

Kedves "Erzsi"! Amenyiben szakorvos válaszát szeretné olvasni, kérjük, használja "Kérdések" szolgáltatásunkat, ahol szakterületenként tud válogatni az orvosaink közül, mert ezt az oldalt inkább a felhasználóink egymás közötti tapasztalatcseréjére ajánljuk. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: