Házipatika fórum: babára várva - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

babára várva

#1 higivera 2009. 10. 05. - 21:52:31

Csoport indul fogamzási problémákkal küzdő nők számára! Napjainkban egyre magasabb az olyan párok száma, akik hosszabb ideje próbálkoznak természetes, vagy mesterséges úton, azonban a gyermekáldás várat magára, vagy meghiúsulni látszik. A testi beavatkozások mellett a próbálkozás, várakozás folyamatának lelki háttere gyakran a háttérbe szorul. Most induló csoportom lehetőséget nyújt arra, hogy az ilyen jellegű problémával küzdő nők átélhessék és megoszthassák az ezzel kapcsolatos érzéseiket. A csoportban való részvétel ingyenes. Max. létszám: 2x8 fő Részletek és jelentkezés: http://fokuszolas.hu...ndul-fogamzasi- problemaval-kuzdo-nok-szamara/

#2 stavag 2008. 01. 07. - 07:21:57

Akik babát szeretnének! Ha van olyan pár, akik babát szeretnének és kivizsgáláson már át estek, aminek eredménye negítív, vagyis semmilyen szervi elváltozás nincs, esetleg a sprerma gyengeségét diagnosztizálták, írjanak a címemre, lehetőséget kínálok. Üdv.Zsanna stavag@chello.hu :d

#3 Erika88 2008. 01. 06. - 20:57:15

azt szeretném kérdezni hogy a pároma nemiszervével izgatott engem nem hatolt belém csak izgatott és az egész nemiszervemet izgatta és az érdekelne hogyha kívülre élvezett el akkor lehetséges e hogy gyerekem szülessen?? nagyon aggódók kérem valaki írja meg hogy lehet e terhességi tesztet meg nem emrek venni:S

#4 Törölt felhasználó 2004. 05. 10. - 11:19:15

Tisztelt Asszonyom! A parovariális ciszta fejlődési maradvány, az esetek döntő többségében jóindulatú és kiújulásra sem hajlamos. A hasmetszés vonalában kialakult tályogot (körülírt gennygyülem) viszont feltétlenül meg kell nyitni és a tályog üregét ki kell fertőtleníteni. A kolléga hanyagsága nem menthető. Ő senkit ne nézzen hülyének, mert vétkes hanyagságot követett el, ami miatt még perbe is fogható. Javaslom, az illetékes osztály osztályvezető főorvosát vagy a kórházigazgatót vagy a betegjogi képviselőt keresse fel, és haladéktalanul. Tisztelettel: dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus

#5 shiraly 2004. 04. 23. - 16:06:46

Tisztelt Doktor Úr! Köszönöm válaszát, a barátnőm már meg is vette a gyógyszert. Ha lehetséges, akkor nekem is lenne kérdésem igaz nem ebbe a rovatba tartozik, de nőgyógyászati dolog. Április 6.-án volt egy műtétem, a jobb oldali petefészkemről távolítottak el egy zölddió nagyságú cisztát, mert bevérzett. A szövettani eredményt ma kaptam meg ami serosum parovariale. Fogalmam sincs mi lehet, de azt mondták nincs további teendő. Nem is igazán ez lenne a problémám hanem az, hogy volt hőemelkedésem később a 12cm-es seb kb 5cm-es részén bedagadt és piros volt. Majd egyik nap pirosas, sárgás lé folyt ki belőle egész nap. Felhívtam az orvost aki műtött azt mondta nem baj, ha 38 fokos lázam lesz menjek vissza. Már ugyan hőemelkedésem sincs, csakhogy a seb két szélén, két hatalmas dudor van, kemények és mozgásra fájnak. Főleg ha pihenek és utána felállok. Az orvosom már nem merem felhívni, mert hülyének néz ennyi kérdéstől, de én szeretném tudni, hogy ez normális-e, hogy mi zajlik most odabent és hogy még miket várhatok egyáltalán, ugyanis eddig nem fájt ennyire. Tudom egy kicsit félős is vagyok, de úgy gondolom -jobb félni, mint megijedni -! Ha tud nekem segíteni, kérem írjon! Köszönettel Hudu Mária

#6 Törölt felhasználó 2004. 04. 20. - 08:46:45

Tisztelt Asszonyom! Terhességi gyomorsavtúltengésre bármelyik savtermelést csökkentő gyógyszer használható. Javasolni lehet pl. napi 2x40 mg Quamatel helyi savkötőkkel kiegészítve (pl. Remegel tabletta). amennyiben személyesen is állhatok rendelkezésükre, kérem, hívjon fel: 06 209 56 25 13 Tisztelettel: dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus

#7 shiraly 2004. 04. 18. - 10:15:52

Tisztelt doktor úr! Az egyik barátnőm augusztus közepére várja a babáját. Mostanában mindig arra panaszkodik, hogy túl sok a gyomorsava. Már hányt is és egyfolytában égeti a torkát. A keksz nem igazán vált be. A tej ideig óráig jó. Ön mit ajánlana neki. Nagyon köszönöm a segítségét! Hudu Mária

#8 Törölt felhasználó 2004. 04. 13. - 09:00:12

Tisztelt Asszonyom! A meddőség nem betegség, hanem sok-sok betegség közös tünete. A gyenge spermakép sem betegség, hanem laboratóriumi lelet, melynek három oka lehet: (1) hormonális, (2) genetikus és (3) fertőzéses (pl. prosztata gyulladás). ezért a meddőségnek nincs egyetlen, mindenki számára üdvözítő gyógymódja. A háttérben meghúzódó betegséget kell azonosítani és célzottan kezelni. a gyenge spermalelet mögött állhatnak idült húgyúti fertőzések is, tehát amit a természetgyógyász kolléga mond, abban van logika. Más kérdés, hogy a kezelési módjához nem értek, így véleményt sem tudok formálni. Az európai orvostudomány az idült húgyúti fertőzésből eredő idült prosztata-gyulladást antibiotikummal (pl. ciprofloxacin) kezeli. a teljes gyógyuláshoz olykor 2-3 hónapra is szükség van. Amennyiben személyesen is lehetek segítségére, kérem, hívjon fel: 06 209 56 25 13 Tisztelettel: dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus

#9 2004. 04. 08. - 21:40:46

Tisztelt Dr. úr. 5 éve szeretnénk babát, de eddig még nem jött össze. Volt már spermavizsgálat, petevezeték átfúvás, mintavétel méhből, hormonszintvizsgálat, de mind jó eredménnyel. Kb. fél éve megismertem egy természetgyógyászt, aki látja az ember auráját. Ő azt mondta, hogy a férjem spermái nem olyan erősek, hogy megtermékenyitsék a petét. Mindez a nem megfelelő veseműködéstől van, amiben gyakori gyulladás keletkezik, amitől ráadásul gyakori gombásodással küszködök. Most gyógynövény kivonatú cseppeket szed, amitől a term.gyógy. szerint javult a veseműködése. De baba még mindig nincs. Gombásodásom most is éppen a kezdetén van. Férjem egyre elkeseredettebb, hogy nem lesz babánk. Az orvosom azt mondta, hogy már csak a lombikbébi program segithet. Én inkább szeretném ezt elkerülni. A gombásodással kapcsolatban hallottam most egy újfajta gyógymódról, amit Magyarországon állitanak elő(Kazincbarcikán) és nagyon hatásos gyermekáldás szempontjából is (a férjnél és a feleségnél is alkalmazni kell). Szeretnék róla többet tudni. Ha tud, kérem segitsen. Timi

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: