Házipatika fórum: Februári fogyiklub - kezdőknek és visszaesőknek - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 11 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Februári fogyiklub - kezdőknek és visszaesőknek

#1 eva42992 2017. 05. 11. - 04:50:37

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

.

#2 puncs5 2013. 01. 09. - 16:14:21

Sziasztok!
Kezdésnek mindenképp javasolnám,hogy mindenki találjon egy biztonságosan alkalmazható készítményt,ami természetes hatóanyagot tartalmaz,és nincsen mellékhatása.
Mindenkinek ajánlom!! :)
Ingyenes termékmintát lehet rendelni!!!
Úgy tudom most akciós!
:)
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
sing

#3 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 13:01:59

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta4

Érdemes legalább átolvasni
sing

#4 2004. 05. 02. - 09:11:11

Sziasztok! Lassan itt a nyár, én pedig szeretnék tartósan lefogyni, (25 kg, jelenleg 85 vagyok) de úgy vélem, hogy sporttal fog ez igazán menni, ha a diéta mellett ezt is bevetjük :-) A diéta is hatásosabb, és az nem nagy gond, ha hamarabb lemegy a plusz, nem? Egyébként Budapesten lakom. Nos, lenne vállalkozó? :-)) Aki úgy gondolja, hogy el szeretne kezdeni sportolni, és eddig csak az tartotta vissza, hogy nincs kivel, az írjon a webspider@freemail.hu címre:-)

#5 2003. 03. 26. - 18:53:45

Szia bobecs! A sétámból nem lett semmi, közbe jött az élet. De miért nem jössz át a januáriakhoz ott mindig van valaki és nem lennél olyan egyedül? :'(

#6 2003. 03. 26. - 12:53:18

Szia Edoka!Azért köszönöm,hogy legalább te jelentkeztél.Ma nem tudok le menni mert sok a dolgom.De legszivesebben én is le mennék.SZia és jó sétát.bobecs.

#7 Konkolyca 2003. 03. 26. - 12:22:24

Bobecsnek minden kedveset és szépet!! ;) :d

#8 2003. 03. 26. - 11:21:58

Szia bobecs! Hát erről beszéltem, hogy mindenhova nem tud az ember benézni. Én általában csak a Marika1. ahova mindig benézek és irogatok, ha több időm van akkor szoktam ide is benézni. A többiek szerintem kint vannak a jó időn bár tehetném én is. Majd kettő után irány a napsütés ;)

#9 2003. 03. 26. - 10:19:20

Ennyire dolgoztok,hogy be se néztek?Titőletek akár meg is hízhat az ember.Nem törődtök vele.Azért még vissza nézek hátha meg szán valaki és szóba áll velem. ;) Sziasztok.bobecs.

#10 2003. 03. 26. - 08:42:32

Mi van Kislányok merre vagytok?Annyira legyengűltetek a fogyótól,hogy még írni sem tudtok?Írjatok már valami kedveset,meg szépet.Jól van tudom a napocska kivette a szabadnapját de ,hát a barátokról ígyelfeletketni :( :(Később ha a munkámmal megleszek vissza nézek.Addigra írjatok már valami jót,had olvassam.Addig is szép napot,kitartást kivánok minden kedves fogyis társamnak,és nekem.bobecs

#11 Konkolyca 2003. 03. 25. - 09:30:09

Szia Bobecs! Irigyellek a séta miatt, én is igyekszem beiktatni úgy dél körül...

#12 2003. 03. 25. - 09:26:54

Sziasztok Lányok!Szép napunk van.lemegyek sétálni mert nagyon szép az idő,legalább is a lakásból kinézve.Tegnap nem voltam sehol,mert a kislányomnak vettünk egy ágyat és a helyét csináltam,meg vártam rá.Nagyon jól sikerűlt a tegnapi napom csak a tórna nem fért más bele.úgy hogy most lesétálom.Mit fogtok ma enni.Eri meg kaptam a leveled majd ha visszajövök válaszolok rá.Vigyázzatok magatokra majd még jövök.Addig is további szép napot kivánok nektek,és írjatok szorgalmasan.bobecs :d

#13 Konkolyca 2003. 03. 24. - 21:05:18

Neked is jó éjt kedves June, és majd megpróbálunk neked örömet szerezni az elvesztegetett kilóinkkal... ;)

#14 2003. 03. 24. - 20:52:43

Sziasztok lanyok! Latjatok?Sut a nap, minden egyre csak szebb lesz.MI IS !! :d Bobecs, Orulok, hogy a "szelem" segitett..,Igerem, kuldok meg barmikor ha szukseged lesz ra ;-) Tegnap "kicsit" faradt voltam azert nem irtam semmit, de ahogy megigertem azert bekukkantottam. Ma szerencsere lazabb a napom ezert tudok jelentkezni korabban. A keves alvast emlitetted: haat nalam a hatasa ugy jelentkezik, hogy a keves alvas es sok melo miatt estere olyan faradt vagyok, hogy akkor mar nem is vagyok ehes.( amikor dolgozom,sokszor nincs is idom enni,ezert nem banom ha nagyon le vagyok terhelve )Tudom, hogy ez igy nem egeszseges, de amikor viszont eszem,akkor 90%-ban egeszsegeset.Sosem eszem gyorsetteremben (talan 3-4szer az elmult evben) es otthon sem hasznalok szinte semmi zsirt,cukrot se nagyon.Kave is keseru se cukor se edesito,csak a tejtol edes kicsit. Es probalok futkoraszni is amikor nem vagyok epp hulla faradt :s Nagyon orulok hogy igy elszantad magad, meglatod menni is fog.Nekem is most tok jol megy, mert tudatosan atgondoltam a fogyas eredmenyeit, szepen raallitottam az agyamat.Maskor a ripsz-ropsz elhatarozasok mindig kudarcba fulladtak, mert - gondolom - tudat alatt nem is igazan akartam....De most igen.Es te is, ti is.Es ez jo.Egyutt megy ez szepen.Ja es emlitetted hogy 40-50 kilo felesleged van. tudom hogy a januari forumba is bekapcsolodtal, biztos olvastad hogy kezdetben sokkal konnyebben megy a fogyas!!! Es tudom hogy minus 2-3 kilo nem olyan latvanyos ha azt 100 kilobol fogyod, mintha 50bol tenned, DE :sokkal-sokkal konnyebb!!Es a sikerelmeny majd sarkallni fog.Hidd el!!:d Konkolyka, Semmi gond a kesessel.En is eleg rendszertelenul jelentkezem, van hogy nem is tudok jonni maskor csak olvasgatok. De azert koszi hogy valaszoltal.Latom te sem meregeted magad nyakra-fore. HAt en sem tettem tobb mint 1 honapig :| Es orulok,mert ma vegre megtettem es latom az eredmenyt a merlegen is: Remelem ez batoritani fog titeket is,hogy febr.6 ota 6 kilot fogytam (most vagyok 70). Es nem mondhatnam hogy megeroltettem magam.Csak sokkal-sokkal jobban odafigyelek. :| Hasonlo szep eredmenyeket kivanok nektek is! Egy honap mulva ujra talan ujra megmerem magam, (ha kibirom anelkul). Addig meg csinalok szepen mindent tovabb.Ti is jelentkezzetek, szeretek am orulni masok siekreinek is ;). Hajra mindenki, vigyazzatok azert magatokra !!! CSak szepen lassan, es ugy menni fog. (Bocs megint hosszu lett :( ) Jo ejt, sok lelkesedest:

#15 Konkolyca 2003. 03. 24. - 18:12:22

Kedves June, bocs, hogy eddig nem válaszoltam, de csak most jutottam gépközelbe. Szóval: 87-ről indítottam és ez volt az első méreckedésem. Szerdán jön a második, feltétlenül megírom az eredményt! Közben olvasgattam itt a véleményeket és én is úgy gondolom, hogy bár a leadandó kilók száma majdnem mindenkinél más, de a lelki teher gyakorlatilag ugyanolyan. Ezért tudjuk egymást támogatni a tapasztalatainkkal. Most már gyakrabban jövök, sziasztok!

#16 2003. 03. 24. - 08:01:45

Szia June!Ari vagy,hogy jelentkeztél.Mi a mai terved?Egyáltalán,mikor alszól?Látom még 2-kor fent voltál.Sajnos nekem is egy problémám,hogy későn fekszek le épp ezért nem pihenem ki magam,és állitólag aszervezet erre is így reagál,hogy indokolatlanul enni kér.Hát én most megmutatom neki,beintek.Csak akkor kap ezután ha igazán éhes.Teljesen újúlt erővel neki állok a felhalmozódott felesleg eltüntetéséhez.Most a héten még csak számolom a kalóriát,és nekikezdek tornázni.A jövő héten szintén ezt teszem,majd húsvét előtti héten akkor már több zöldség,gyümőlcs lesz,megcsinálom a tisztitó kúrámat.Egyelőre ennyi a terv.Még az,hogy megpróbálok egy úszni szertő sorstársat találni,mert az Azt nagyon hiányzik.Azt remélem,ha jön a jobb idő talán akad valaki aki csatlakozik hozzám.Hát szia mindenkinek,szép napot,úgy néz ki,hogy sütögetni is fog.Írjatok a napotokról,kinek mi a tterve mit eszik ,és hol tart a fogyózásban.Puszo.bobecs. :d :d

#17 2003. 03. 24. - 02:07:01

;-)

#18 2003. 03. 23. - 18:24:46

Sziaszto4Mindannyian!!!Nagyon aranyosak vagytok,Tényleg éreztem amikór olvastam az üzeneteiteket,hogy nem vagyok egyedűl.Köszönöm szépen.Ma már jobb és holnapra még jobb kedvem lessz.Mert June ide kűldött szele kifújta,és a barátnőmmel is megbeszéltük az új stratégiát.Úgy,hogyholnap tejes erőbedobással folytatjuk és remélem ezúttal sikerrel. :d :d :d Köszönöm mégegyszer,hogy ilyen aranyosak voltatok majd holnap jövök.bobecs.

#19 2003. 03. 23. - 06:21:29

Szép jó reggelt bobecs! Örültem is hogy tisztában vagy az én helyzetemmel és nem rólam szólt, mert én talán mindekinél rosszabb helyzetbe vagyok, mert köztudott a férfiak milyenek, hátmég aki hatéve az és állandó küzdelem a sullyal ami az életét jelenti, tehát én nála probáltam ki már sok-sok mindent, azért tudom általában, hogy a sok csodaszerek csak ideig oráig hatnak. Viszont ha megnyugtat amiota ithon is ilyen inteziven elfoglalom a gépét előle és nem zárom be az oldalt azt vettem észre, hogy olvasgat minket, és tegnap rá is cáfolt mert jött mondani, hogy 94-et mutat a mérleg és tele volt bűszkeséggel, hogy ha lassan is de megyeget. Karácsonykor ütötte a 100-at. Bobecs szivem az uj topiccal nekem csak az a gondom, hogy ne hidd hogy ott nem fognak olyanok irogatni akik kevesebb sulyuak, és más a problémájuk. Ha bele-bele olvasol más topicokba mindenhol van olyan aki az ember szerint nem oda való, nem kell mindenkinek az irományát készpénznek venni. Már irtam, hogy válaszon ki az ember magának hasonszőrűeket és azokkal probálja meg megbeszélni a problémáját, aki viszont hozzászól szive joga de nekem nem felel meg annak nem válaszolok. Sajnos nekem sincs annyi időm, hogy minden topicot elolvassak és ha ugy érzem tudnék is valamiben segiteni irjak is, ide is csak néha látogatok, de szivesen csak Marikánál irok, mert ott jó csapat van ha valaki nem oda való az előbb-utobb otthagy bennünket, ha figyeltél. Kivánom neked, hogy legyen ez a nap sokkal szebb mint a tegnapi és cselekedj belátásod szerint de te hozzánk tartozol. ;)

#20 2003. 03. 23. - 02:10:04

Jajajaj {H} ez itten a napcso nem az a csunya piros megerzsak...

• 11 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: