Házipatika fórum: hüvelyi folyás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

hüvelyi folyás

#1 waterfall 2012. 05. 24. - 09:16:08

Sziasztok! Én egy 21 éves lány vagyok és segítségre lenne szükségem. Most lett egy új kapcsolatom, amelyben kiválóan jól működik a szexuális élet. Csak sajnos mostanában elkezdett a viszketni a hüvelyem és olyan érzésem van mintha fel lennék fázva. Minden egyes lépésemnél mintha ki akarna szakadni a hüvelyem a helyéről és ez megnehezíti a mindennapjaimat. Már pár napja Cannestent használok, de nem igazán akar segíteni rajtam. A barátommal gumi óvszerrel védekezünk. Ezek mellett sok hüvely váladékom is van, de ezt -meglehet, hogy tévesen- a gumi óvszer számlájára írom. Esetleg, hogy ha valaki volt már ilyen helyzetben és tudna nekem írni pár sort, azt nagyon megköszönném. Persze megyek majd orvoshoz is, de a túl sok beteg miatt későbbre kaptam időpontot. A választ illetve válaszokat előre is köszönöm! Üdv, Anett

#2 apetrovszki 2012. 05. 15. - 20:51:27

Sziasztok! Valaki le tudná nekem írni a bórsavas kúp receptjét,mert az én dokim nem ismeri,de ha kiderítem nagyon szívesen felírja. Nagyon sürgős lenne! Köszönöm.

#3 apetrovszki 2012. 05. 07. - 12:35:53

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy mielőtt elkezdted használni a bórsavas kúpot nem kellett valamilyen gombaellenes szert szedned és a kúp kúra alatt sem? A kúpnak a receptjét szerinted minden nőgyógyász tudja? Előre is köszi. Nana

#4 silloeva 2012. 04. 25. - 22:21:40

Szia! Egy kis segítségre lenne szükségem.Okt-ben leszek 50-éves ,volt már két egészségügyi küretem,utolsó nov-ben akkor polipot diagnosztizáltak ,azóta nincs menstruációm ,de megjelent egy szúró érzés a hüvelyemben,fájdalmas a párommal való együttlét ,és megjelent valami krém jelegű fehér folyás.Útólsó együttlétünk után én csak fájdalmat éreztem meg égést ,a páromnak sem volt kellemes ő neki is éget a nemi szerve,reggelre szúrt ,éget és szagos volt .Voltam orvosnál klion kúpot írt fel nekem meg 4tabletát amit egyszerre kell bevenni valamint a páromnak is,de nem engedi kiváltani a gyógyszereket,ő canesten krémet használt és betadint ami két kezelés útán szerinte meggyógyította,de mit tudnék tenni én,nincs valami természetgyógyászati lehetőség(szégyellnék vissza menni az orvosomhoz) kérlek ha tudsz segíts.Köszönettel Écy

#5 bericike 2012. 03. 09. - 19:08:50

Szia Kyra Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad a saját tapasztalataidat velem. Már voltam orvosnál, kenetvizsgálatot is csináltak, minden eredményem jó és nincs sebem. Egy enyhe gyulladás volt a méhemben. Ami az utolsó vizsgálaton már nem is látszott és mégis jelentkezett utána is 1x a tünet, a menszi utáni együttlét után. A dokim azt mondta, hogy meg kell várjuk ameddig elfogy az e hónapi gyógyszerem és lecseréli. Remélem a problémám azzal megoldódik, ugyanis az utolsó 2 együttlétnél nem volt folyásom csak a röviddel menstruáció utáninál. Szioka, és köszi

#6 kyra28 2012. 01. 12. - 22:10:01

Szia bericike. Amikor szedtem fomagzásgátlót hosszú ideje akkor nekem is előfordult, hogy gyógyszer mellet volt vérzésem. Elmentem orvoshoz és elmeséltem neki. Erre azt mondta, hogy ha rég óta szeded a gyógyszert akkor egy idő után hozzászokik a szervezet és ilyenkor egy másikra kell váltani. Szerintem ha tényleg úgy figyelted meg, hogy szeretkezés után jelentkezett a barnás folyás (vérzés) az nem biztos, hogy jót jelent. Lehet, hogy van valamilyen fertőzés a háttérben. Én elmennék az orvoshoz de ez az én véleményem. :d Gondold át, kérdezősködj. Remélem sikerrel jársz. Puszi Nektek.

#7 bericike 2012. 01. 09. - 19:19:34

Sziasztok. Azt szeretném megtudni, hogy történt-e már valakivel hasonló, mint velem. 3 éve császáróltak meg azután a doki írt fogamzásgátlót, ami nagyon felpumpálta a hormonszintem, aztán úgy 8-9 hónapja lecserélte a Logest-re amit mai napig szedek. Nem is volt bajom vele, idáig. Az utolsó menstruáció utáni két napon voltunk együtt a férjemmel, aztán rá 2. nap délután barnás folyásra lettem figyelmes. Kevés mennyiség volt és alig tartott valamicskét. Aztán 4 nap szünet után újra összebújtunk és ma du.-ra újra jelentkezett a barnás-krémes folyás. Szerintetek gyulladásom van, a tabletta az oka, vagy más egyéb...? Az együttlét nem fájdalmas és nem is közvetlen utána jelentkezett a váladék. Most reggel óra érzek egy enyhe égő érzést odabent, de azt is akkor ha nagyon odafigyelek a tünetekre. Mi lehet ez??? Kérlek ha tudtok valamit ennek okáról, segítsetek. Iringó

#8 nixike24 2012. 01. 09. - 18:03:19

Kedves kyra28! Igen így teszek majd! :) Nagyon köszönöm a segítségedet!!! És majd jelentkezni fogok az eredményekről. Üdv mindenkinek!

#9 kyra28 2012. 01. 09. - 16:12:17

Sziasztok lányok. Kedves nixike24. Teljesen igazad van, hogy 150km-t nem akarsz megtenni. Sok időbe telik mire felérsz és az utazási költségekről nem is beszélve. Most, hogy írod a Te esetedben tényleg jó ötlet, hogy ha veszel egy kenetdiagnosztikai csomagot. Szerintem azért írd majd le a doktor úrnak egy levélben, hogy mi a panaszod, mióta áll fent és küld el a csomaggal együtt. A rákszűrés és a mikroszkópos kenetvizsgálat különböző. A cytologia a rákos sejteket szűri a méhszájból, a mikroszkópos vizsg. a hüvely hámsejtjeit, hüvelyflórát nézi. Ezért is tudod magadnak levenni a kenetet. Szólj ha bármiben tudok még segíteni. Sok sikert mindenkinek. :d

#10 nixike24 2012. 01. 08. - 22:13:36

Sziasztok! Kedves Bettike! Igen a gm.kivonat gombás fertőzésre van candida ellen. Én iszom is és irrigálok is vele. Semmi rossz hatását nem tapasztaltam idáig. Igen sajnos én is így vagyok hogy már nem bízom semmiben, de úgy vagyok veszíteni valóm nincs csak az ára (legalább is remélem). Most nagyon felkeltette az érdeklődésemet a mikroszkópos vizsgálat, szerintem majd veszek olyan csomagot, kíváncsi vagyok rá. Én is jobbulást kívánok magunknak!

#11 bettike74 2012. 01. 08. - 19:06:34

Sziasztok! Nixike! A grape fruitmag kivonatot helyileg nem használtam, nem mertem, csak ittam egy ideig. Irrigálni nem mertem vele... Valahogy ebben már nem bízom. Mint ahogy másban sem nagyon. Meg én úgy tudom, az inkább gombás fertőzésre jó, nekem legtöbbször valamilyen baktérium volt ( e.coli, pl.) De negatív kenetnél is ugyanolyan tüneteim voltak/vannak. Bár nekem csak folyás, se fájdalom, se viszketés, se égő érzés nem volt sokáig, kb. 7 évig, mostanában már az is. Én is várom ennek a készítménynek a nevét! köszönöm! És mielőbbi jobbulást magunknak!

#12 nixike24 2012. 01. 08. - 15:58:36

Most esett le hogy korábban te írtad a kenetminta vétellel kapcsolatban a dolgokat. Most utána néztem, és először is megbizonyosodtam arról hogy rátapintottam a lényegre és 150kmre van tőlem a dr Úr. De viszont amint írtad is lehet vásárolni ilyen kenetdiagnosztikai csomagot. Ez hasznos lenne mert akkor legalább kapnák egy leletet a probléma lehetséges okáról. Annyi kérdésem lenne hogy akkor ez a mikroszkópos vizsgálat nem olyan mint amit pl az én orvosom is szokott végeztetni amikor laborba küldi a kenet mintát amit levesz a rákszűréskor? Bocsi a tudatlanságom miatt! Üdv!

#13 nixike24 2012. 01. 08. - 15:45:27

Kedves kyra28! Nagyon rendes Tőled hogy megosztottad a tapasztalatodat. Esetleg a nevét megtudod ennek a kúpnak mondani? Nem tudom helyileg hol található meg ez az orvos, de amennyire ismerem magam tuti az ország másik végébe, és nem tudnám megoldani az utazást... Biztos olvastad hogy most a kivonatot használom, ez egy hétig tart, aztán majd a menzeszemnek is eljön az ideje, az is egy hét,és utána tervezem hogy elmegyek az orvosomhoz. Nem tudom hogy vényköteles vagy nem ez a kúp amit említettél? Nagyon köszönöm addig is a segítségedet. Minden jót!

#14 kyra28 2012. 01. 08. - 14:39:37

Sziasztok lányok. Kedves nixike24. Teljesen át tudom érezni a problémádat mert én is átmentem ugyan ezeken. Nekem az volt a szerencsém veled ellentétben, hogy csak pár évig tartottak a panaszok. Az én panaszom az volt, hogy folyásom volt (minek az állagát inkább nem részletzeném) viszketett, égett. A párommal a szexuális életünk egyszerűen borzalmas volt. Nagy szerencsém volt, hogy türelmes volt ezzel a dologgal kapcsolatban. A lényeg, hogy sok orvosnál jártam már, sok receptet köteleseket felírtak és receptnélküli készítményeket kipróbáltam amit az orvosok javasoltak de ezek nem használtak. Aztán sokat interneteztem és megtaláltam azt a nőgyógyászt akihez a mai napig is járok ( Dr. Ujházy András). A doktor úr vett hüvelykenet amit mikroszkóp alatt megvizsgált és kiderült, hogy egy makacs gombás fertőzést szedtem össze. Neki van egy speciális kezelése amit személyre szabottan állított be nekem a kenet alapján. Ez egy bórsavas hüvelykúp amit legalább egy évig kell használnom, folyamatosan ritkítva. Szerencsére olcsó. Amikor elkezdtem használni (5 napig egymást követő este majd hetente egyszer egy kúpot kell felhelyezni és ez így ment három hónapig. Aztán egy kenetkontroll és ha negatív akkor 10 naponta egyet.) akkor csökkentek a panaszok de nem szűntek meg. Ekkor felhívtam a doktor urat, hogy nem igazán használ és akkor azt mondta, hogy próbáljam meg sűrűben felhelyezni. Így 4 naponta egyet tettem fel és sokkal jobb lett. Most ott tartok, hogy 3 hónap után negatív a kenet mellet 7 naponta teszem fel. Úgy érzem kezdek helyre állni és a szexuális életem sokkal jobb lett. Ez az én történetem kicsit hosszura sikerült. Sok sikert Neked. Szerintem nézz utána és dönts el. Puszi Mindenkinek

#15 nixike24 2012. 01. 08. - 13:23:05

Kedves Bettike74! Kedves Tőled hogy reagáltál a problémámra. Nagyon sajnálom hogy Te is kénytelen vagy együtt élni ezzel a nyavalyával... :( Te hallottál-e már a grapefruitmag kivonatról? Én most azzal kísérletezek, 3 napja használom. Az éjszaka arra ébredtem hogy iszonyatosan görcsöl az alhasam, kb. 10 percig aztán úgy ahogy jött el is múlt. Nem tudom mi volt az oka. Nagyon remélem hogy találunk valami megoldást a problémánkra! Ha esetleg valaki tud valami megoldást az írjon, nagyon hálás lennék érte!

#16 bettike74 2012. 01. 07. - 21:03:24

Kedves Nixike24! Ez olyan, mintha én írtam volna. Én is 8 éve szenvedek, de már nagyon el vagyok keseredve. Ugyanígy, én is végigcsináltam mindent, volt hogy antibiotikum, gombaellenes szer, hüvelyflóra helyreállító szerek egymás után, ez évente többször. Illetve az összes recept nélkül kapható szert, kipróbáltam már, Gynofloor, Protexin, Colpo Cleaner, stb.,de 1 nap (!!!!!!!)nem telt el a tünetek nélkül. Én is épp eldöntöttem, nem megyek orvoshoz, fölösleges. A 8 év alatt már rengeteget költöttem orvosra, gyógyszerre, de semmi. Szerintem az összes létező szert kipróbáltam már. Most vagyok túl egy injekció- Gynevac kúrán, amire sokan esküsznek, de SEMMI!! eredmény. Ha valaki tud valami tutit, akkor írjon!! Nem hiszem el, hogy nincs megoldás. lehet, van akinek ez természetes, van amelyik orvos szerint is, de könyörgöm, akkor előtte miért nem volt??? Ha valaki ezeken kívül tud valamit, kérem írjon valami biztatót!

#17 nixike24 2012. 01. 07. - 10:29:03

Kedves Fórumozok! Én most kezdem a fórumot. Leírom az én panaszaimat és szeretnélek megkérni titeket, hogy ha esetleg valakinek van véleménye illetve tanácsa az írjon nekem. Nagyon köszönöm előre is. Én már sajnos sok sok éve élek ezzel a bajommal. Kb 8-9éve kezdődött el a folyásom, most 24 éves vagyok. Akkor még talán természetesnek tűnt... akkoriban történt velem az első szerelem aminek köszönhetően sok nőgyógyászati problémám keletkezett, mint utólag kiderült oka is volt, sikerült egy szemétládát kifognom... állandó fehéres színű folyásom volt. Sokszor előfordult hogy felfáztam... Miután ezzel az emberrel 5 év után szakítottam már annyira elhatalmasodott ez a dolog hogy nagyon beteg lettem. Petefészek gyulladásom +hüvelyfertőzésem lett, vagy egy fél évig kezelt vele az orvosom és elég komoly volt. Ezek után megismerkedtem egy másik férfival aki azóta is az életem része és akitől van egy 3 éves fiam. Sajnos a terhességem alatt is volt hüvelyfertőzésem, akkor a terhességre volt fogva... De azóta már 3 év eltelt és kezd betelni a hócipő. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz, tisztálkodok, nem hordok se tangát se tampont mert nem bírom, a betéteket is meg kell válogatnom mert az se mindegy milyen, sőt a wc pappír sem ég viszket a bőröm ha nem olyan ami jó nekem. A folyamatos folyás mindig meg van, és ez elszokott súlyosodni, szagos zöldes színű váladékká, ami mellett ég és viszket is, és a házas élet is elég kellemetlen... Ekkor elmentem orvoshoz kaptam kúpot antibiotikumot, ami ideig óráig jó volt de nem lett tökéletes soha, aztán kezdődött minden elölről egy pár hónap után. Annyi mindent kipróbáltam én is, hüvelyöblítés, hüvelyflóra regenerálókat, vigyáznék magamra kézzel lábbal, de egyszerűen mindig és mindig egy lesz a vége, szenvedés! Most már odáig jutottam hogy orvoshoz nem megyek mert teljesen fölösleges. Vettem grapefruitmag kivonatot, azzal végzek reggeleste hüvelyöblítést. Nagyon sokat olvastam róla a neten hogy az tán segít. 2 napja használom, idáig csak azt tapasztalom hogy nincs folyás, de a fájó és viszkető érzés még van. Nagyon bízok benne hogy segíteni fog csak időbe telik! Ha valaki esetleg ismeri vagy esetleg van tapasztalata, tanácsa a kivonattal kapcsolatosan kérem írjon nagyon várom, már nagyon kétségbe vagyok esve.... lassan majd másik babát is szeretnénk, de így bele se bírunk kezdeni... Köszönöm hogy elolvastad!

#18 inimini 2011. 12. 28. - 00:46:37

Sziasztok!Nekem kicsit halvány barnás kellemetlen szagú folyásam van,de nem viszket.Utalhat ez is fertőzésre?Rendszeresen járok úszodába.

#19 andifeher 2011. 06. 24. - 09:39:54

Szia! Kérdezd meg itt:http://www.intimflora.hu/orvos/?recent.

#20 bwick 2011. 02. 18. - 07:51:25

Sziasztok! Volt valaha Valakinek RÓZSASZÍNES-fehéres sűrű folyása??? Ha igen: mitől? Én még ilyennel sosem találkoztam, meg vagyok ijedve :s :| :( . Fáj és ég is. Várom a válaszokat, köszi!

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: