Házipatika fórum: hüvelyi folyás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

hüvelyi folyás

#21 andifeher 2011. 06. 24. - 09:39:54

Szia! Kérdezd meg itt:http://www.intimflora.hu/orvos/?recent.

#22 bwick 2011. 02. 18. - 07:51:25

Sziasztok! Volt valaha Valakinek RÓZSASZÍNES-fehéres sűrű folyása??? Ha igen: mitől? Én még ilyennel sosem találkoztam, meg vagyok ijedve :s :| :( . Fáj és ég is. Várom a válaszokat, köszi!

#23 raincoat 2011. 02. 16. - 14:57:52

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy aki elvégezte ezt a postai mikroszkópos kenetvételt hogy íratta fel magának a megfelelő kezelést? Az oldalon az van, hogy "kezelőorvosánál, háziorvosánál a kinyomtatott lelet alapján receptet kérhet". Vagyis elmegyek az orvosomhoz és ő a lelet alapján - amin csak egy kódszám van, személyes adat nincs- felírja nekem az azon szereplő kezelést? Előre is köszönöm a válaszokat! Raincoat

#24 kyra28 2011. 02. 06. - 01:14:05

Szia Enikő! Bocs, hogy csak most reagálok arra amit kérdeztél! Az internet cím: www.ujhazy.hu mikroszkop menüpont alatt van. A patikusnak meg kell mondani, hogy a Béres Egészségtártól tudják megrendelni a dobozt ezt onnan tudom, hogy felhívtam a vizsgálatot végző orvost és Ő mondta. A patikábán 1850 forintért vettem. Sajnálom, hogy az antiboitikumtól ez a panaszod lett de ez a gyógyszer sajnos ilyen. Remélem hamar meggyógyulsz. Puszi

#25 kyra28 2011. 02. 06. - 01:11:58

Szia Enikő! Bocs, hogy csak most reagálok arra amit kérdeztél! Az internet cím: www.ujhazy.hu mikroszkop menüpont alatt van. A patikusnak meg kell mondani, hogy a Béres Egészségtártól tudják megrendelni a dobozt ezt onnan tudom, hogy felhívtam a vizsgálatot végző orvost és Ő mondta. A patikábán 1850 forintért vettem. Sajnálom, hogy az antiboitikumtól ez a panaszod lett de ez a gyógyszer sajnos ilyen. Remélem hamar meggyógyulsz. Puszi

#26 kyra28 2011. 02. 06. - 01:11:06

#27 kyra28 2011. 02. 06. - 01:10:18

#28 edus14 2011. 01. 16. - 17:41:16

Szia Kyra! Én is köszönöm az infót a csomagról. Már sokat kerestem a neten, de nem találtam róla semmit. Megkérdezhetem, hogy mennyi volt az ára? Két gyógyszertárba kérdeztem eddig, de nem ismerik. Az "újházy" honlapon nem találtam róla semmit :'(' Felső légúti fertőzés miatt kaptam lórugásnyi antibiotikumot 3 hete és azóta nem tudok szabadulni a hüvelyfertőzéstől:( annyira kikészítette a hüvelyflórát. A doki akihez eddig jártam nemrég új rendelőbe költözött és 15 ezer egy vizsgálat :'(' az SZTK-ba eddig még csak olyan kúpot sikerült felírniuk ami kimarta még jobban a hüvelyemet(pimafucin) Üdv.Enikő

#29 kismajom86 2011. 01. 15. - 14:53:32

Köszönöm az infot, sikerült megtalálnom. Csak a honlapcímet rosszul írtad, www.ujhazy.hu. Köszönöm a segítséget! puszi

#30 kyra28 2011. 01. 13. - 20:02:48

Szia "kismajom86"! A mintavevő csomag neve: Mikroszkópos Hüvelykenet Diagnosztikai Szolgáltatás Beküldendő Otthoni Mintavételből. Az interneten a www.uhazy.hu mikroszkop menüpontban több információt tudsz meg róla. Nyíregyházán vettem, de ha Pesten élsz akkor azt hiszem a rendelőben is meg lehet venni. Rendelési időben.A pontos címet megtatálod az interneten. Egyébként olcsobb a rendelőben mint a patikában. Puszi

#31 kismajom86 2011. 01. 13. - 13:18:26

Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy meg tudnád e mondani a pontos nevét ennek a mintavevő csomagnak, és hogy melyik patikába vetted. Mert bementem egy gyógyszertárban és mondtam, hogy mit szeretnék, és azt sem tudták miről beszélek. Előre is köszönöm.

#32 kyra28 2011. 01. 10. - 23:19:39

Szia. Ez a kapszula amit említettél az kapható recept nélkül. Puszi

#33 kyra28 2011. 01. 10. - 23:14:56

Sziasztok. Az én problémám visszatérő hüvelygomba fertőzés. Nagyon nehéz mindig rávenni magamat arra, hogy elmenjek az orvosomhoz (aki nagyon jó fej). Iszonyú kellemetlen minden egyes alkalommal felfeküdnöm a vizsgáló asztalra. Decemberben olvastam a Patika magazinban, hogy kapható egy mintavevő csomag mikroszkópos hüvelykenet diagnosztikához, amit otthon le tudok magamnak venni. Elmentem a patikába és vettem, egész jó áron adták. Betartottam a betegtájékoztatóban leírtakat és beküldtem postán. Négy nap múlva kaptam a vizsgálatot készítő orvostól e-mailen egy leletet, amiben le volt írva a fertőzésem korokozója, és a rá ható gyógyszeres kezelés is. Véleményem szerint, gyors megoldást nyújt ez a lehetőség hüvelyfolyás esetén. Puszi mindenkinek.

#34 Marcopolo 2011. 01. 05. - 23:36:41

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ez a Protexin GynOphilus kapszula kapható recept nélkül? Mert már sok helyen olvastam, hogy ez nagyon jó a hüvelygombás fertőzésre, és sürgősen kellene vennem valamit:( Már többször írt fel nekem az orvos különböző hüvelykúpokat, de semmi sem használt, és már a páromnál is megjelentek a tünetek. Szerintetek, ha ő csak a canesten krémmel keni, akkor rendbe jön? Előre is nagyon köszönöm:)!

#35 andifeher 2010. 12. 22. - 17:37:32

Sziasztok! Hüvelygyulladással, hüvelyfolyással kapcsolatban jó cikkek vannak az intimflórán, de azért nem árt elmenni orvoshoz, de van megoldás mindenre olvassatok utána! ;)

#36 vica1214 2010. 11. 19. - 14:36:50

Kedves Hozzászólok! Azért írok ide, mert már nekem is voltak hasonló problémáim és szerencsére természetes úton sikerült túllennem rajtuk, mivel az orvosi módszerek sikertelenek voltak és mindig újra ismétlődtek a betegségeim. Ha érdekel valakit, hogy én miket használtam/használok rá és nyitott a természetes dolgok iránt, akkor írjon nekem a k.b.eva@freemail.hu e-mail címemre, hátha tudok másnak is segíteni a tanácsaimmal. Sziasztok és mindenkinek jobbulást kívánok!

#37 life14 2010. 10. 31. - 13:04:25

Kedves hozzaszolok A segitsegeteket szeretnem kerni.Lassan 2 eve tarto huvely es hugycsogyulladasom van.Sargas buzos huvelyfolyasom van,csip a vizeletem,szaraz a huvelyem.Allando fajdalmt erzek a hugycsovemnel.Olyan erzes mint pl a ful vagy az inygyulladas.Hianyzik azota a sexualis igenyem is,nem erzek nemi vagyat.De ha ereznek sem tudnek szeretkezni,mert annyira fajna.Rengeteg antibiotikumot szedtem,huvelykupokat hasznaltam,Rosalgyn huvelyoblitot hasznaltam,gyogyteat ittam,ulofurdoket csinaltam,de hiaba.Teljesen el vagyok keseredve.Van valaki,aki hasonlo problemaval kuszkodott,es meggyogyult?Kerem irjon.A valaszokat elore is koszonom. Udvozlettel:Takacs Ilona

#38 life14 2010. 10. 31. - 13:04:25

Kedves hozzaszolok A segitsegeteket szeretnem kerni.Lassan 2 eve tarto huvely es hugycsogyulladasom van.Sargas buzos huvelyfolyasom van,csip a vizeletem,szaraz a huvelyem.Allando fajdalmt erzek a hugycsovemnel.Olyan erzes mint pl a ful vagy az inygyulladas.Hianyzik azota a sexualis igenyem is,nem erzek nemi vagyat.De ha ereznek sem tudnek szeretkezni,mert annyira fajna.Rengeteg antibiotikumot szedtem,huvelykupokat hasznaltam,Rosalgyn huvelyoblitot hasznaltam,gyogyteat ittam,ulofurdoket csinaltam,de hiaba.Teljesen el vagyok keseredve.Van valaki,aki hasonlo problemaval kuszkodott,es meggyogyult?Kerem irjon.A valaszokat elore is koszonom. Udvozlettel:Takacs Ilona

#39 life14 2010. 10. 31. - 13:04:24

#40 life14 2010. 10. 31. - 13:04:23

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: