Házipatika fórum: hüvelyi folyás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

hüvelyi folyás

#41 life14 2010. 10. 31. - 13:04:22

Kedves hozzaszolok A segitsegeteket szeretnem kerni.Lassan 2 eve tarto huvely es hugycsogyulladasom van.Sargas buzos huvelyfolyasom van,csip a vizeletem,szaraz a huvelyem.Allando fajdalmt erzek a hugycsovemnel.Olyan erzes mint pl a ful vagy az inygyulladas.Hianyzik azota a sexualis igenyem is,nem erzek nemi vagyat.De ha ereznek sem tudnek szeretkezni,mert annyira fajna.Rengeteg antibiotikumot szedtem,huvelykupokat hasznaltam,Rosalgyn huvelyoblitot hasznaltam,gyogyteat ittam,ulofurdoket csinaltam,de hiaba.Teljesen el vagyok keseredve.Van valaki,aki hasonlo problemaval kuszkodott,es meggyogyult?Kerem irjon.A valaszokat elore is koszonom. Udvozlettel:Takacs Ilona

#42 harmat81 2010. 10. 21. - 18:35:31

Sziasztok! Kéne nekem egy kis segítség! Kb 2,5 éve van hüvelygyulladásom és hiába megyek nőgyógyászhoz semmit nem ér amit felír. Mostanában irrigálok ezüst kolloiddal és ittam is. Valamit enyhített a bajomon, de teljesen nem gyógyított meg. Valahogy az antibiutikumoknak nem hiszek, sőt teljesen ellene vagyok! Természetes gyógymódot keresek a bajomra. Remélem tudtok segíteni, tudtok egy két ötletet adni! :) Válaszotokat előre is köszönöm! :)

#43 kisasszony73 2010. 10. 07. - 12:04:44

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek. Ha van Pimafucin hüvelykúpotok vagy krémetek ami már nem kell légszives irjatok már mert nekem kellene.Ja és ha van flucohexál tablettátok botatlan arra is vevő lennék. Üdv!

#44 lulusinha 2010. 09. 26. - 23:26:22

Jónapot azt szeretném kérdezni , hogy a kóros folyás hirtelen alakul ki vagy idővel?

#45 bubu9090 2010. 09. 25. - 07:19:00

Sziasztok! Nekem is van hüvelyi folyásom,már régóta 2,5 éve van tartos kapcsolatom,aktus után elöjön a viszketés én nem tudom hogy mért,probáltam a colpo cleaner jód tablettát de visszatért a folyás viszketéssel együtt!Félek komolyabb bajom van mint gondolom!Segitsetek lécci vmi tanáccsal! Köszi :'('

#46 dzsabriella 2010. 09. 24. - 18:03:39

sziasztok, kérlek adjatok nekem segítséget egy kérdésben. május elejét abbahagytam a f. gátlót mivel babát szeretnénk, de azóta most találkozom másodszor azzal a problémával, hogy barna folyásom van, vagy inkább hasonlítanám vérzéshez, legalábbis a szine arra hasonlít. fájdalmat nem okoz szaga nincs, csak hát idegesítő. lehet hogy a gyógyszer miatt van? kérlek titeket ha valaki találkozott már ezzel a problémával segítsen nekem

#47 kiscica26 2010. 03. 22. - 15:46:17

sziasztok! leírom az én sztorimat. tavaly nyáron volt. fájdogált a derekam, gondoltam elaludtam, aztán arra ébredtem egy éjszaka, hogy lázas vagyok. másnap úgy bedurrant az egész derekam, hasam hogy azt hittem megőrülök, bőgtem mert már annyira fájt még fájdalomcsillapító mellett is, pedig én már csak akkor szedek gyógyszert ha nagyon muszáj. elmentem dokihoz, azt mondta vese, mert hogy úgy éreztem leszakad a derekam, a hasam mellékesen fájt csak, az urológián azt mondták semmi baja a vesémnek, nem is volt "pisilési"fájdalmam, semmi ilyen, szóval vissza a nőgyógyihoz, ultrahang, hüvelyi is, semmit nem mutat. akkor biztos kismedence gyulladás. 3nap kórház mert amíg ott reggeltől estig szórakoztak velem a lázam felment 39, 7-re és már ájuldoztam. ja és este hatkor nem az infúziót kötötték be, hanem írjam alá a papírokat. én meg már összecsuklottam, na utána az infúziót is belémnyomták. cefazolin antibiot kaptam. semmi gond mostanáig. megint elkezdett fájni a derekam. elmentem dokihoz, mondtam mi volt, most megint ugyanazt érzem és nem akarok várni a végletekig. kúpot adott. szerintetek? szerintem kellett volna vmi kenet vagy ilyesmi, hogy kiírtsa a baktériumot belőlem. nem? egy kúp nem fog ezen segíteni, szerintem. szóval úgy gondoltam visszamegyek és kérek baktériumvizsgálatot, hogy legalább tudjuk már mi a bajom, nem akarok megint úgy szenvedni. ülőfürdőt is fogok venni, hátha az is segíthet addig is. nekem ez a tapasztalatom volt, gondoltam leírom és kérek tanácsot.

#48 karszil 2010. 01. 22. - 19:52:44

Azt senki sem mondta eddig, hogy a beszedett rengeteg antibiotikum teljesen tönkre tette a normál flórádat ?(a beleidben és a hüvelyedben is). A kórokozó baktériumok termelhetnek rengeteg gázt, amely miatt a puffadás fellép és a hüvelyi problémák pedig a hüvelyedben elszaporodott gombák és/vagy kórokozó baktériumok miatt is lehetnek. Természetesen az egyéb súlyosabb kórképeket ki kell zárni orvosi vizsgálatokkal! Az antibiotikumok a baktériumokat ölik. Ha annyi félét szedettek már veled, akkor biztosan kinyírta már a "jó" baktériumokat is a szervezetedben, amelyek megóvnák a hüvelyedet és a beleidet a kórokozóktól, a "rossz" baktériumoktól. Egyébként "jó" baktériumok élnek a hüvelyen, a beleken kívül a testfelületen is (ezért nem szabad antibakteriális tusfürdőt használni, hiszen megölöd a védő baktérium réteget ) valamint a szájüregben. ////(A szájüreg ebből a szempontból azért kicsit más, mert ott viszont ajánlott az antibakteriális hatású fogkrémek használata ill. a szájvizeké, hiszen a fogszuvasodást a fogakon és a fogak környezetében elszaporodó baktériumok által termelt savak okozzák, amelyek jól megtapadnak a biofilmben ami a fogakon, fogkőben és az íny felszínén található).//// Jól ki van ez találva :-) Visszatérve a bélre és a hüvelyre: Ha nincs ott a védő hatású " jó" baci , akkor a helyét elfoglalhatja a " rossz" káros hatású baci kolónia és akkor kapod az antibiotikumot, "meggyógyulsz", mert megöli a "rossz" bacit , de ez csak átmeneti javulás, ha nem telepítesz a " rossz" baci helyére "jó" bacit, ellenkező esetben az üres helyen újra a " rossz" baci fog elszaporodni, mert az viszont ott jól fogja ott érezni magát, hiszen a "jó " baci nem rontja az a "rossz" baci életkörülményeit ha nem telepíted oda mintegy védőpajzsként. Amíg nem állítod helyre a normál baktérium flórát a beleidben pl. Normaflor -al és a hüvelyedben pl. a Protexin GynOphilus hüvelykapszulával nem fogsz meggyógyulni. (A Protexin GynOphilus hüvelykapszula orvostechnikai eszköz, kizárólag felnőtteknek. A Protexin GynOphilus hüvelykapszula 10 9 számú Lactobacillus casei rhamnosus bacillust, más néven Döderlein bacillust, valamint prebiotikumként laktóz monohidrátot tartalmaz, amely a Döderlein bacillus szaporodásához teremt ideális körülményeket. Alkalmazásával megőrizhető, illetve helyreállítható a hüvelyflóra mikrobiológiai egyensúlya.) Ezek a Lactobacillus casei rhamnosus bacillust, más néven Döderlein bacillusok, a "jó" bacik egyébként úgy vannak kiválogatva, hogy minél inkább ellenállók legyenek az antibiotikumoknak. Vagyis ha ezeket telepíted a hüvelyedbe, akkor ha újabb antibiotikus kezelésen esel át kisebb eséllyel pusztulnak el, azaz jobban védenek. ///Ilyen ellenálló kórokozók pont a sok antibiotikum használatnak köszönhetően szelektálódnak ki egyébként az emberi szervezetekben és minél több antibiotikumot szednek az emberek, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a szervezetükben a "rossz" bacik is ilyen ellenállókká váljanak az antibiotikumokkal szemben és végül nem tud majd milyen antibiotikumot adni az orvos, mert nem hat egyik sem. Ezért is kellene tenyésztés után felírni antibiotikumot a betegeknek, de sajnos Mo-n ez nem gyakorlat./// Azért kell, hogy a "jó" baktériumok ott éljenek a szervezetedben, mert ezek óvnak meg azoktól a baktériumoktól, amelyek károsak, azaz kórokozók. Ha pl. a hüvelyedbe nem telepíted be a Lactobacillus casei rhamnosus bacillust, más néven Döderlein bacillust, akkor nem alakul ki a savas pH (a savas pH-t ezek a baktériumok teremtik meg, azzal, hogy ott élnek a hüvelyedben) .A kórokozók nem bírják ezt a savanyú közeget és elpusztulnak. Ha valamilyen bakteriális fertőzése van az embernek, akkor az lenne a célszerű, ha csináltatna az orvos egy bakteriális tenyésztést és antibiotikum érzékenységi vizsgálatot (ez a mintavétel után beküldve a mikrobiológiai laboratóriumba általában a beérkezés napjával együtt a 3 .napon elkészül, rosszabb esetben 4-5 napot vesz igénybe), amellyel meg lehet határozni, hogy melyik az az antibiotikum, amely megöli a kórokozót (a széles spektrumú antibiotikumok sokféle baktériumra hatnak, ezért ezekkel a széles spektrumú antibiotikumokkal anélkül, hogy tudná az orvos milyen fajta baktérium okozza a betegséget biztosabban meggyógyítja a beteget, de pont ezért nagyobb eséllyel károsítják a normál baktérium flórát is, hiszen kevésbé válogatnak a baktériumok között. Elpusztítanak "jót" és " rosszat" egyaránt. Vannak olyan esetek, amikor elkerülhetetlen a széles spektrumú antibiotikum szedése, főleg ilyenkor célszerű helyreállítani a védő normál baktérium flórát a bélben és a hüvelyben is . Az antibiotikum szedése után ill. közben is pótolhatod a "jó" bacikat, de amíg az antibiotikum hat, addig ezek is károsodhatnak, ezért én az antibiotikum kúra után is folytatom a pl. Normaflor szedését ill. hüvelyi flóra helyreállításánál a Lactobacillus casei rhamnosus bacillust, más néven Döderlein bacillus betelepítését a hüvelybe. (Bár, mint említettem a gyógyszertárban kapható normál flóra bacik válogatottak, abból a szempontból, hogy minél jobban ellenálljanak az antibiotikumoknak) Azt tutira észreveszed, ha már minden rendben van. Akkor már csak fenn kell tartanod a normális állapotot. Tudom régi probléma ez, de örökké előkerül. Hátha nem volt haszontalan leírnom. Jó egészséget!

#49 karszil 2010. 01. 22. - 18:19:17

Két dolgot szeretnék ehhez hozzáfűzni: A E. coli baktériumok a székletben normál flóraként jelen vannak. A kislányokat ezért kell már kicsi korukban megtanítani, hogy a feneküket mindig elölről hátrafelé töröljék ki a WC papírral (bocsi, de ez tényleg fontos), erre minden nőnek figyelni kell, mert fordított esetben beletörlik a baktériumokat a hüvelyükbe ill. a hüvely környékére kerülnek és onnan bejuthatnak a hüvelybe vagy a húgycsőbe és ott pedig szintén gyulladást okozhatnak (ezt hívjuk felfázásnak). Ha a hüvelyedben meg tudott telepedni az E. coli , akkor valószínűleg a Lactobacillusok, melyek normálisan a hüvelyedben élnek vagy nincsenek megfelelő számban és azért nem tudnak elég savat termelni, ami megvédené a hüvelyedet az E. coli baktériumoktól is, (ugyanis az E. coli nem szereti a savas pH-t) vagy nem megfelelő fajta Lactobacillusok élnek a hüvelyedben (amelyek ott élnek nem termelnek elegendő savat) . Az antibiotikumos kezelés megölte az E. coli baktériumokat, de lehetséges, hogy elpusztította a Lactobacillusokat is (attól függ a te Lactobacillusaid érzékenyek voltak-e arra az antibiotikumra , amit az orvos felírt). A Betadin minden kórokozót elpusztít, és nem kíméli a " jó" baktériumaidat a Lactobacillusokat sem. Teendő: Mivel az antibiotikum és betadin együtt biztosan kiirtotta az össze baktériumot a hüvelyedből most regenerálni kell a normál flórádat. Ezt megteheted ha beviszel Lactobacillusokat, olyanokat amelyek biztosan termelnek elegendő savat, és ezzel megvédik a hüvelyedet az újabb kórokozóktól. Ajánlom a Protexin GynOphilus-t hüvelykapszulát. Enélkül újra és újra visszatérnek a panaszaid, hiszen nincs védelem, nincs megfelelő "védő" baktérium a hüvelyedben. A védelem tehát akkor alakul ki újra, ha a betelepített Lactobacillus casei , Rhamnosus bacillusok (Döderlein bacillus) -ok elszaporodnak a hüvelyedben ezzel helyreállítva a hüvely normál flóráját és azok savas pH-t alakítanak ki ,amelyben már nem tudnak elszaporodni a kórokozók. Az E. coli bacik a végbélből könnyen bejuthatnak a hüvelybe, de ha a védő bacik ott vannak az általuk termelt sav kiöli a kórokozókat. Visszatérő Candida albicans fertőzés esetén is ezt kell tenni. Először kiírtani a gombát (Diflucan kapszula 150 mg) Betadinnel vagy Colpo-Cleaner Jód pezsgőtablettával kiölni a kevés savat termelő Lactobacillusokat is Betelepíteni a "jó" Lactobacillusokat Gynophilus hüvelykapszulát használva, melyben olyan baktériumok vannak amelyek helyreállítják a hüvely normál pH-ját, megóvva ezzel a hüvelyt attól, hogy ott elszaporodjanak kórokozó baktériumok vagy gombák. Remélem tudtam segíteni! Szilvia

#50 varliete 2010. 01. 20. - 12:48:02

szia, először is ne félj, szerintem nincs semmi komoly bajod. mindenképpen menj el megint dokihoz, és mond meg neki, hogy te mindenképpen szeretnél kenetet venni, pl. candidára, chlamydiára stb. nem utasíthatják el. szerintem gombád van, persze erre tesztet kell venni. nekem pontosan ugyan ezek a tünetek voltak több éven keresztül, (folyás,nyúlós cucc pisilésnél)majd az első együttlét után jöttek a gomba tünetek- viszketés, fájdalmas együttlét stb. lassan 3éve már, sajnos.. én is folyamatosan tbetéte hordok, de már megszoktam. viszont mihamarabb menj el dokihoz megint, mert ennél még rosszabb lehet, ne várj arra hogy magától elmúlik, mert nekem sem múlt!!! kitartást, varle

#51 anonim17 2010. 01. 19. - 16:48:10

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! 23 éves vagyok és az első menstruációm óta folyamatosan hüvelyi folyással küzdök. Valamennyi mindig van. Ezért kénytelen vagyok éjjel-nappal tisztasági betétet hordani, mert olyan folyásom van, ami nyomot hagy a fehérneműn. Tudom, hogy ez nem normális állapot, ezért többször is jártam már nőgyógyásznál, de eddig mindegyik doki azt mondta, hogy normális, ha van folyásom. De hiába ecseteltem nekik, hogy a helyzet nagyon nyomasztó, mert van olyan, amikor már kénytelen vagyok egy tamponnal védekezni a folyás ellen, mert pl. hosszú út áll előttem és tudom, hogy ha csak tisztasági betéttel védekeznék, akkor már "át is áznék". Mivel a nőgyógyászok nem segítettek, ezért kérdezősködtem patikában. Mindegyik helyen javasolták a Geniát, de amikor megkérdeztem, hogy ez segít-e, vagy csak a "normális" állapotot tartja fenn, akkor mindenhol azt mondták, hogy segíteni nem fog. (Meggyógyulni nem fogok ettől a készítménytől.) Tudom, hogy a ciklusok bizonyos szakaszaiban több folyásnak kell lennie, de biztos vagyok abban, hogy az enyém már nem normális. Vannak napok, amikor többször is érzem, hogy a távozik belőlem (pl. ha sokáig ültem és felállok). Illetve az is sokszor előfordul, hogy pisilésnél nemcsak vizelet, hanem sok nyúlós folyás is távozik a szervezetemből. Már többször volt hüvelyi gombás fertőzésem, így sajnos tudom, hogy milyen az. Mindig kikezeltettem, de az állandó folyás megmaradt. Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem. Mert mindenki, akivel ezt megbeszéltem, azt mondta, hogy ez nem normális. A patikában kérdezték, hogy kenetet vettek-e a nőgyógyászok. Mondtam, hogy nem. Még egyszer sem, egyetlen doki sem. Ezen ledöbbentek és azt javasolták, hogy menjek el magán doktorhoz. Mert ők foglalkoznak is a beteggel, nem úgy vannak vele, hogy darab-darab. De erre sajnos nincs pénzem. Ezért is próbálok itt tanácsot kérni. Félek, hogy van valami komoly problémám. De azzal nyugtatom magam, hogy már kb. 5 különböző orvos vizsgált meg és eddig mindegyikőjük azt mondta, hogy mindent rendben talált. Az egyikőjük pl. azt is mondta, hogy ha majd nemi életet fogok élni, akkor már el is fog múlva a folyásom. Ezt sajnos nem tudom, mert még nem történt meg. Többször megpróbáltuk már barátommal, de nagyon fáj. Emiatt is félek, mert lehet, hogy ez is összefüggésben állhat a folyással. Kérlek, segítsetek! Mert már szinte nincs egy nyugodt pillanatom sem, mert mindig erre kell figyelnem. A barátom előtt is totál ciki már a helyzet, mert mindig kérdezgeti, hogy minek állandóan tisztasági betétet hordani? Még éjszakára is? Annyira jó a pasiknak, hogy semmi ilyen gondjuk nincs! Ha csak egy napig kellene abban a cipőben járniuk, amiben én már kb. 10 éve ... Csak annyit szeretnék, hogy CSAK a menstruációm ideje alatt kelljen tamponra és tisztasági betétre gondolnom, egyébként meg soha többé az életben! Előre is köszönöm: Egy segítségeteket váró lány :s :'('

#52 anikosze 2009. 12. 06. - 02:05:38

Sziasztok! Én is sokat olvasgatok az interneten, és a grapefruitmag kivonattal a www.gmrgroup.eu oldalt találtam nagyon érdekesnek, szinte elröppent az idő és mire észre vettem majdnem 2 órát olvasgattam a hirek - tudományos alatti cikkeket és a cégünk - Előzmények rovatot. Nekem a Grape Vital koncentrátumtól elmullott a candidám, én egy kisfiút várok, márciusban születik. A nőgyogyászom ajánlotta a Ladyvita hüvelykúpot, kizárólag a magkivonatból, így találtam az oldalra. A kolibaktériumra is jó, ezt a baktériumra való hatásban olvastam! Remélem Tünde, neked is fog segíteni!Akit érdekel a www.gmrgroup.eu oldalról van szó. Mindenkinek tudom ajánlani!! Anikó

#53 katust 2009. 10. 22. - 20:59:23

Sziasztok. Segiteséget szeretnék kérni.Kb.2hete a nögyogyászom coli baktériumot találta a levett kenetemböl.Kaptam rá antibiotikumot és kell még Betadin kupot hazsnálnom.Amig szedtem a gyogyszert addig minden rendben volt de most ugy érzem megint kezdödik mert folyásom van igaz szintelen szagtalan.egyelöre ennyi de félek hogy megint elö jön a többi panaszom.Nem tudom ez csak a kup miatt van amit használok vag ymegint kezdödik minden elöröl.Ma betelt a pohár és vettem tözegáfonya kapszulát,remélem segit.Tanácsokat szeretnéék kérni,mit tegyek volt e valakinek hasonlo problémája,mit szedtetek mert az antibiutikumokat nagyon nem szeretem. Köszönöm ha segitetek.TÜNDE

#54 alima1 2009. 10. 01. - 15:38:44

Sziasztok! nagyon fontos lenne, ha tudnátok segíteni! 1hét múlva kellene megjönnie ( szedek fogamzás gátlót), de most érzem ott lent, hogy nincs minden rendben. Fáj a pocakom, olyan barnás folyásom van. Mi ez? Köszi, ha segítetek!

#55 linda0202 2009. 09. 26. - 12:01:46

Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni? Vki hallott már erről a dologról? Fehér folyásom van és a doki nem tudja elmulasztani sztem azt se tudja mi ez,és mindig felír vmit ezrekért de nem múlik el, de viszont amikor horvátba voltam akkor a sós viztől nem volt semmi bajom elmult 2 hétre de most megint előjött. Szerintetek lehet használni a tengeri sót intimzuhanyhoz? aki hallott erről vmit írjon.

#56 domady 2009. 08. 02. - 20:10:00

Az ismerősöm barátnőjének kb. huszadik alkalommal jött elő az ilyenkor hetekig tartó, iszonyatos fájdalmakat, késszúrás-szerű élesen hasító kínt és nem gyakori vizelési ingert, hanem egyfolytában tartó pisilhetnéket okozó hólyaggyulladásos fájdalma. Az ismerősöm ajánlott neki egy természetes anyagú kapszulát. Aznap bevett 3-at belőle déltájt kb. 1 órán belül először csak a határozott javulást és enyhülést vette észre... 13-14 h között valahol pedig elveszítette a fájdalmát, azóta semmi mintha elvágták volna. Zokogva hívta fel, hogy köszöni szépen. Akit érdekel írjon a domadynet@gmail.com

#57 sly4 2009. 01. 12. - 17:53:36

Sziasztok! én is hasonló problémákkal küszködök, 23 éves vagyok és van egy 3 éves tartós kapcsolatom. Párommal egy ideig óvszerrel majd fogamzásgátló tablettával védekeztünk.. de mindkét esetben ugyanúgy gombás fertőzéssel és hólyaghuruttal küszködök. Már én is lemondtam a nőgyógyászok látogatásárol. Mivel sokszor történt úgy h megvizsgált és nem talált semmi fertőzésre utaló jelet.. és hogy lelki eredetű a problémám vagy túl izgulok stb. Na erről szó sincs! Élvezem a szexet és sosem voltak ilyen lelki eredetű problémáim a párkapcsolatomban. De ö ezt nem hitte el. Hiába magán praxisba van és főorvosként elismert nem tud rajtam segíteni.. Egy két tanácsot megfogadtam tőle, a hüvely irrigálása tisztán tartása Colpo Clenaer-el hetente egyszer vagy kétszer nem többször. A lényeg a hüvely természetes flórájának megtartása. Sex után érezhető hólyaghurut nem vmi kellemes.A vagina bejáratánál, a húgycső közelében megtelepednek a baktériumok, szorosan kötődve a hüvely nyálkahártyájához. A hüvely nyálkahártyájának rendellenességei, a hüvely baktérium flórájának megváltozása is elősegíti a kóros baktériumok megtelepedését. A hüvelyi baktériumok eljuthatnak a húgycsőbe és a húgyhólyagba. Szexuális aktus után gyakran következik be a nőkben a húgyhólyag gyulladása, valószínűleg azért, mert aktus közben a húgycső megsérül. És egy érdekes dolog ami elgondolkoztató: Az ondó vegyhatását illetően lehetnek különbségek: a lúgosabb vegyhatású ondó jobban bénítja a hüvelyben a laktobacilusok működését, és ezért kialakulhat a hólyaghurut. A pénisz erőteljes lökő mozgásai is elősegíthetik mikroorganizmusok feljutását a külső húgy csőnyílásba és a hólyagba. bekövetkezése elleni védelem vagy legalábbis az érzékenység csökkentésének módja a nagy mennyiségű folyadékfelvétel és a közösülés előtti és utáni vizeletürítés. Egyebkent meg szex utan mindig pisiljatok, ha nem kell, akkor is. A hólyaghuruttal nekem mindig egyben kialakul a hüvelyviszketés is. eddig canesten combival kezeltem..de sokszor nem volt hatása..lehet h a gombát pusztitja de a hüvelyflorát kárositja. Természetes antibiotikus szer a medveszőlőlevél tea, édes grépfrútmagcsepp, amiből naponta 3-szor 20 csepp ajánlott, 6 héten át Szerintem az immunerősítés az alapmódszere a gombásodás és a hólyaghurut kezelésének. Én a napokban próbálok ki egy terméket ami sok pozitiv visszajelzéseket kapott. Ez a Protexin candid plus testünk valamennyi nagy baktériumflórájának (száj, bél, hüvely) helyreállítására és a Protexin Gynophilus hüvelykapszulát. Az antibiotikumok szedése és a legyengült immunrendszer megsemmisítik a hüvely egészséges baktérium-flóráját. A helyükre települő kórokozók bűzösek, folyást, a hüvely gyulladását okozzák. Az újabb és újabb fertőtlenítő szerek néha hatástalanok, néha tovább irritálják a hüvely nyálkahártyáját. És ha sikeresek, ottmarad az üres élőhely, jöhet bármelyik kórokozó - vagy akár ugyanaz. Használatával megfordítjuk fentebbi folyamatot, a saját baktériumflóra visszatelepítésével megszűnik a bűzös folyás, meggyógyulhat a hüvely nyálkahártya. Az a lényeg hogy fent tartsuk az egészséges hüvelyflórát, az adagok lecsökkenthetök napi 1 kapszulára és a hüvelykapszula heti egyszeri alkalmazása is elég. igérem irok mindenképp a tapasztalataimról... szeretném ha ti is meggyógyulnátok.. egy cipőbe járunk..

#58 kaics22 2008. 12. 13. - 14:17:53

Sziasztok! Nem tudom valaki tudna-e nekem segíteni. A problémám a következő. Ha a barátommal vagyok akkor általában a szexuális együttlét során előjön a hólyaghurutom. Egyszer már voltam kezelve hüvelygyulladással ami sikeresen elmúlt. De most a következőket tapasztalom. Erős hüvelyi folyás ami végülis normál állagú és színű csak nagyon sok. :S illetve a hólyaghurutom megint jelentkezett. Tudna esetleg valaki valamit tanácsolni. Kicsit kétségbe vagyok esve, hogy valami gombás fertőzés vagy ilyesmi. Már mondtam a barátomnak is, hogy talán egyikünknek lehet, de nem tudom. Mert igazából ő nem volt más lánnyal előttem szóval kétlem, hogy neki lenne valami baja. Valaki tudna valamit tanácsolni? Előre is köszönöm Angie

#59 emmart 2008. 12. 08. - 11:39:11

Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha magán orvoshoz megyek, és csak gyógyszert szeretnék felíratni (nemrégiben volt vizsgálat) akkor is kell fizetnem szerintetek? Vagy ez hogy működik? Köszi előre is!

#60 Summer3 2008. 12. 06. - 00:46:43

Kedves Kriszta! Én is nagyon sokáig küszködtem visszatérő hólyaggyulladással, rengeteget jártam urológiára, sokszor volt 4+es a vizeletem stb. Hólyagtükrözést is csináltak, de nem találtak semmi rendelleneset. Egyszer a háziorvosom felírt egy immunerősítő szert, ami segített abban, hogy megelőzzem a légúti betegségeket. Ebben a porban többfajta legyengített baci volt, és megkérdezte, h a húgyúti problémákra is lehet-e megoldás ez a gyógyszer...azt mondta, elképzelhető. Hogy ettől a cucctól vagy sem, de már több, mint egy éve nincsenek ilyen jellegű panaszaim. A neve: RYBOMUNIL Elvileg nem adják ki recept nélkül, de az én dokim csak egy cetlire írta fel, nem receptre.Ha szkeptikus vagy, kérdezd meg erről a háziorvosodat. Egyébként sokszor nőgyógyászati probléma áll a háttérben, nálam is párhuzamosan jelentkezett. Remélem segítettem.

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: