Házipatika fórum: Izomgyengeség, Dystrophia Myotonica - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Izomgyengeség, Dystrophia Myotonica

#1 kati12 2014. 11. 03. - 14:29:48

Sziasztok!

A megkeresésekből tudom, hogy többen olvassátok, akik ebben a témakörben érintettek vagytok vagy családtagjaitok.
Továbbra is várom azokat, akik a nehézségek ellenére felveszik a harcot ezzel a betegséggel szemben.
Azokat, akik tenni is akarnak életminőségük javítása érdekében!

Csak a természetes összetevőjű készítmények képesek erre, mivel gyógyszer nem létezik a betegség megállítására sem.

Szívesen állok az érintettek rendelkezésére ajánlásaimmal, tanácsadással.Kati

Kapcsolatfelvétel emailben: kardos@obaroknet.hu

#2 kati12 2013. 08. 21. - 15:13:00

Kedves elkeseredett sorstársak!

Az elmúlt időszakban tudtam segíteni Dystrophia Myotonica betegségben szenvedőknek, ami nagy örömmel tölt el!
Az egyik ilyen betegtől kaptam egy leírást, levelet, melyben a termékeknek a betegségével kapcsolatos pozitív hatásait, tapasztalatát írja le.
Amennyiben valakinek ilyen betegsége van, szívesen megosztom vele ezt, teszem ezt azért, hogy ebben a gyógyíthatalan betegségben némi vígaszt, reményt nyújtsak.
kardos@obaroknet email címen lehet elérni. Kati

#3 kati.revesz 2013. 01. 16. - 14:55:28

Sajnos nem találtam a témának megfelelő kategóriát illetve nem tudtam ahhoz új hozzászólást írni, de remélem, hogy aki érintett családjában vagy ismeretségi körében, az megtalálja.

Ez egy nagyon ritka génbetegség, mely az életkor előrehaladtával csak rosszabbodik.
Sajnálatos módon gyógyszer nem áll rendelkezésre az orvostudomány mai állása szerint,még a szinten tartása sem megoldott.

Örömmel szeretném megosztani az érintettekkel a következőket:
Friss tapasztalatom szerint, a közvetlen ismeretségi körömben alkalmazunk nagyon jó eredménnyel, olyan természetes anyagokon alapuló kezelést, melyet szívesen megosztok azzal, akit érdekel. Kati
kardos@obaroknet.hu

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: