Házipatika fórum: Aknék, pattanások - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 10 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Aknék, pattanások

#1 stichman 2015. 11. 08. - 23:07:25

sziasztok, nekem hosszú évek után sikerült megszabadulnom a pattanásaimtól, egy teljesen egyszerű természetes terméket használtam, mivel ez itt nem a reklám helye, ide nem írhatom ki de akit érdekel privátban szívesen megadom. email:stichman@freemail.hu

#2 eva571 2015. 09. 29. - 08:32:35

Tabletta pattanások ellen -http://goo.gl/2X3248
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 robiekinta 2015. 03. 10. - 14:05:36

Helyesen: http://megfizethetet...e-derminax.html

#4 robiekinta 2014. 07. 19. - 12:59:43

http://megfizethetet...2013/11/a-patta nasok-ellensege-derminax.html

Nem csodaszer, de hatékony táplálékkiegészítő. Vega élet+ egy kis futás, s mármár csoda!! :)

#5 andrika 2014. 04. 29. - 10:32:42

Nagyon hosszú ideig problémáim voltak az aknékkal, pattanásokkal. Sok féle krémet kipróbáltam, és ezen felül bőrgyógyászhoz is elmentem.

Az orvos kiválasztásához nagy segítséget jelentett ez a weboldal: http://www.docplanne...ogyasz/budapest

Itt lehetőségem volt összehasonlítani a különböző bőrgyógyászokat, illetve megtalálni azt a szakembert, aki a legközelebb lakik hozzám.

Privátban szívesen elküldöm az elérhetőségeit, ha valakit érdekel.

#6 runeszka 2013. 12. 19. - 09:59:00

Ne mérgezd magad se gyógyszerekkel, de kemikáliákkal, küzdj a pattanások ellen természetes krémekkel. Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a Schüssler sókat tartalmazó nr. 3 és 9es krémet, ami kordában tartja majd a ronda és gyulladt pattanásokat :)

#7 eva5533 2013. 08. 08. - 07:28:05

Tabletta pattanások ellen - derminax.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#8 fecsek 2012. 02. 27. - 18:05:53

roaccutane 20mg-os kedvezmenyesen elviheto. 06203938939

#9 duey90 2012. 02. 09. - 18:54:23

Én az Ilcsi feketeszappant és a Magyar Családi Balzsamot használom, havonta-kéthavonta járok kozmetikushoz. Évekig nagyon csúnya volt a bőröm ráadásul érzékeny is úgyhogy nem kenhetek rá akármit. A balzsam csak gyógynövényes készítmény és 1-2 hét után már látszott a változás. Egy nagyon kedves hölgytől szoktam rendelni ezen a telefonszámon: 06-20/431-65-51 Remélem sokaknak tudok majd segíteni a hozzászólásommal. :)

#10 mnbvcx 2012. 01. 03. - 21:59:02

Anno végigcsináltam egy Roaccutan-os kúrát és szigorúan másfél havonta vérvételre jártam közben. Erre azért volt szükség mert a májat figyelték és amennyiben a Monocyta szint a megengedett fölé ugrott szüneteltetni kellett a szedését.

#11 mamora 2011. 09. 22. - 09:31:48

Én ugyanebben a cipőben járok. komolyan kipróbáltam már mindent. De a legviccesebb, hogy senki nem kereste eddig a pattanásaim okait. Azonban az egyik ismerősöm javasolta, mert neki már segített a dermahelp-et. és az első konzultáción kiderítették mi a bajom, és a problémára alakítottak ki egy terápiás tervet. Ma megyek az első kezelésre, már alig várom. Akit érdekel, írjon rám, vagy nézze meg a www.dermahelp.hu -t, ott minden le van írva..

#12 _mirazs_ 2011. 05. 21. - 19:20:40

Kedves Sorstársaim! Olyan személyeket keresek, akik hasonló szituációban vannak, mint én. Huszonévesekkel (vagy idősebbekkel) szeretnék személyesen találkozni (többen egyszerre) és beszélgetni, akik pattanásosak, és egyszerűen nem találják a megoldást bőrük végleges! rendbehozásához. Fel lehet fogni egyfajta kutatásnak is, nagyon foglalkoztat, hogy milyen főbb lelki okai lehet a pattanások kialakulásának, és makacs ragaszkodásuknak gazdáikhoz; összefüggéseket keresek. (Ez úgy jött, hogy mély depresszióba zuhantam emiatt, és ez késztetett arra, hogy beleássam magam ebbe a dologba). Magamról: 25 éves lány vagyok, 10 éve vagyok pattanásos. Természetesen kipróbáltam sok mindent, de semmi nem használt tartósan, max. 1-2 hónapra javult meg a bőröm. Kb. 1 éve figyelem magam, a belsőmet, hogy milyen lelki folyamatokra hogyan reagál a bőröm. A pszichológiával is foglalkozom. Kialakult néhány feltételezésem és gondolatom, amiket szeretnék megerősíteni, de ehhez hasonló helyzetben lévő lányok, fiúk segítségét kérném. A probléma megoldása a célom, amit meg fogok találni. És örülnék, ha ezzel segíthetnék! Aki úgy gondolja, hogy szívesen beszélne magáról, az életéről, az érzéseiről, és segítene nekem is, annak várom levelét erre a címre: gjeannedarc@gmail.com, vagy akár itt is lehetne beszélgetni a fórumon, hadd lássa minden kedves érintett! Szép napot kívánok! Zsani

#13 bioprtonlampa 2011. 04. 15. - 15:42:09

Sziasztok! Én ezen a problémák megelőzésére/kezelésére szolgáló készülékekkel foglalkozom és rengeteg embernek segítettek a készülékeink. Ha bárkit érdekel Budapesten van találkozási lehetőség. Tel.: 20/495-1393 Üdv: Óvári Gábor

#14 zummi02 2011. 02. 23. - 12:20:18

sziasztok ezeket a problémákat simán lehet akár gyógyszermentesen gyógyítani/kezelni bioptron lámpával. Nekem már évek óta van ilyenem, gondolom ismeritek Ti is. Egyik barátomtól vettem, ha gondoljátok tud nektek segíteni ebben +0620 332-52-06 a telószáma, vagy a dontz@djuice.hu e-mail címen tudjátok elérni. Úgy tudom, csak komárom-esztergom megyében foglalkozik ezzel, de ha nem arrafelé laktok, biztos tud ajánlani valakit

#15 yukite 2011. 02. 03. - 15:55:02

Sziasztok Nekem most irta fel a borgyogyaszom az Isotrexin-t.Egy eve vannak gondjaim 3 honapja borgyogyaszt valtottam mert nem valt be az elozo. Az a kerdesem hogy az isotrexin hasznalata soran valoban roszabbodik az arcbor es csak utanna javul ?

#16 timike1992 2011. 01. 19. - 01:03:16

Sziasztok! Nagyon mitesszeres zsíros és sokszor pattanásos volt az arcbőröm, sokat jártam kozmetikushoz, különböző bőrápolókat is használtam, de nem vált be. Most 18 éves vagyok, és a családom szerint nem volt annyira vészes az arcom, de engem mégis zavart... Nem tudtam úgy enni akár egy szelet pizzát is, hogy másnap ne jött volna ki rajtam pattanás formájában... A kozmetikusom javasolta, hogy menjek el bőrgyógyászhoz. El is mentem, és az orvos az AKNENORMIN nevű gyógyszert írta fel nekem. Már majdnem 3 hete szedem a pattanásaimra. Nagyon szépen javul tőle az arcom, ugyanakkor a szám nagyon száraz mindig (persze ajakápolóval kenem), a fejbőröm viszket és a hajam is elkezdett hullani (állítólag ez csak ideiglenes mellékhatás...). Mások tapasztalatairól szeretnék érdeklődni ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban (vagy a ROACCUTAN-ról, mert ha jól tudom annak is ez a hatóanyaga). És az még nagyon fontos lenne nekem, hogy másokat a bőrgyógyászuk elküldött vérvételre vagy különböző kivizsgáláskora, mert nekem ilyet ő nem említett még... Előre is köszönöm a válaszokat: Timi:)

#17 zizi0401 2011. 01. 18. - 07:59:38

Sziasztok! Én is nagyon régóta, 13 éve küzdök a pattanásokkal. Tényleg szinte mindent kipróbáltam, és egyedül a gyógyszeres kezelés eredményezett látványos javulást - egészen mostanáig, amikor rátaláltam a hévízi tőzegszappanra, ami csodát tett a bőrömmel. Teljesen eltűntek a pattanásaim, és olyan sima a bőröm, mint amikor erős gyógyszereket szedtem. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki ezzel a problémával küzd. Nem csak Hévízen lehet beszerezni, hanem netről is meg lehet rendelni.

#18 babouche6 2009. 06. 22. - 22:29:19

Kedves "érdeklődők"!:) Először is azért írok,mert szeretnék segíteni minden ebben a problémában szenvedő emberkének.Ha valaki,én tudom miylen szar dolog ez:P.Először is különbség van a "tini vagyok" és pattanásaim vannak kb 12-16 éves koromig,miteszerek,stb ,de nem kb merő seb az arcod.Ebben az esetben szerencsés vagy,elmúlik,még a boltban használt nem gyógyszertári cuccokkal is. Ha viszont ez hosszabb ideig fennáll,és semmi sem segít,már "betegség"-ként kezelendő a dolog,megelőzve,hogy huszonévesen merő heg legyen az arcod,esetleg az életminőséged rovására menjen mindez,elszokj az emberektől vagy bezárkózz.Ilyenkor kell feltétlenül orvost keresni.Lányoknál általában a fogamzásgátló segít,azonban ha abbahagyod valószínű visszajön.Bár a külső kezelések átmenetileg javíthatnak a bőrön,de hosszú távon nem segítenek.Ugyanis a probléma belül van a testedben,genetikailag.Ilyenkor nincs más megoldás,mint a gyógyszeres kezelés.Amennyiben persze az orvos(szakember!) is úgy ítéli meg.Nem oylan szörnyű dolog ez,amire ujjal kéne mutogatni,hogy de veszélyes.Ha annyira veszélyes lenne,minden bizonnyal nem használnák évtizedek óta rengetegen.Én már használtam nem egyszer,ez az egyetlen ami tényleg segített.Hozzá kell tenni,hogy ez nem egyszeri dolog általában, idővel megint visszajöhetnek a pattanások, újra kell kezdeni a szedést.Ez van, el kell fogadni,ennél azért szörnyűbb "betegségek" is vannak.Ismerek oylan embert, akinek ez tette tönkre az életét, mert akkor még nem volt lehetőség hatásos kezelésre.Mindenkinek legbelül mérlegelni kell, mennyire befolyásolja ez a probléma az életét és aszerint dönteni, gyógyszer avagy nem gyógyszer.És amennyiben úgy döntesz,hogy gyógyszert szednél,szépen elbattyogni a bőrgyógyászhoz,kikérdezni őt mi a teendő,és majd ő segít.Ahogy azt remélem én is tettem:)

#19 ByteHunter 2009. 06. 22. - 20:44:58

Helló. Lenne nekem is problémám mint ahogy szinte minden tininek az én koromban. 15 éves vagyok és van egy csomó pattanásom, a csomó alatt türhetetlen számut értek, azonban 4 hónapja a helytef fokozatosan változik 2.ik hónap Félbehagytam az orvos áltak ajánlott gyógyszert => - 30 % 1 hónap Félbehagytam az orvos áltak ajánlott szappant és csak vizzel mosom az arcom => - 50 % A napokban már nagyon sokat javul a helyzet viszont az államon nem javul semmit... kicsike sárga pattanások vannak, meg nagy is az meg nagyon piros ... Mit ajánlanak ezek ellen ? Köszönöm Bytehunter

#20 keyomarti 2009. 06. 14. - 13:44:46

Próbáld ki, vagy esetleg vegyél kamillás hintőport, az is jó lehet.

• 10 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: