Házipatika fórum: Kisbabát szeretnénk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Utolsó »

Kisbabát szeretnénk

#121 bartaani 2008. 05. 16. - 12:58:24

Sziasztok! Mi 5 éve próbálkozunk a párommal és 1,5 éve kiderült, hogy pajzsmirigy túltermelésem van. Azt jelenleg is kezelik. Sajnos az orvosom lombikot javasolt. Tudna nekem valaki ajánlani egy orvost akinek szakterülete a lombik és nagyon ért az autóimmun betegséghez is? Az orvosom szerint nagyon összetett betegségem van és ezért keresek egy tényleg hozzáértőt. ha valaki írna és nem akarja nyilvánosan a bartaani@freemail.hu-ra. Köszönöm. Anikó

#122 monoka25 2008. 05. 14. - 11:16:40

Sziasztok! Mindig pontos szokott lenni a menstruációm! 2 hónapja próbálkozunk a férjemmel egy kistesót összehozni! Múlt hónapban már azt hittem össze is jött mert 7 napot késett a menzeszem, csináltam egy csomó tesztet, több félét is, de mindegyik negatív lett, és sajnos a 8. napon meg is betegedtem! Most ebben a hónapban 2.-án kellett volna megjönnie, így már megint késik 12 napja! Csináltam a héten már két tesztet először nem láttam rajta semmit, aztán mintha egy nagyon halovány csík lett volna rajta. Szerintem csak képzelődtem! (Gabriel tesztet csináltam) Szeretném megkérdezni, hogy ez vajon mitől lehet? Mitől késik ennyit a menzeszem, ha nem vagyok terhes! Betegségem nincs! Ma reggel megbetegedtem. A kislányomnál már a menzesz kimaradása után 3 nappal látható volt a két csík! Ő is a második hónapban összejött! Most teljesen tanácstalan vagyok, és nem tudom mit tegyek? Van aki azt mondja hogy hormonális probléma! De nekem soha nem volt ilyen, és csak most két hónapja van ez! Volt valaki így? Köszönöm szépen! monoka

#123 bleszerk 2008. 05. 06. - 19:17:36

Sziasztok! Én is sokáig próbálkoztam a babásodással, de elég rendszertelen volt a mensim. Pluszban mindenféle hormonális problémát állapítottak meg. Szedettek velem hormonpótlást amitől hányingerem volt és híztam tőle.... Mostmár majdnem 4 éves a kislányom, és kb 2 hónap alatt teherbe estem, miuátn elkezdtem szedni egy Barátcserje (VITEX) nevű gyógynövényt. Filléres dolog, mégis csodát tett.:) Itt olvashattok róla bővebben, de a neten rákeresve is sok hasznos infó van róla: http://naturvitaminb...fb76bd824454ee8

#124 szilvi32 2008. 05. 04. - 06:32:54

Sziasztok!Új vagyok itt mi is babát szeretnénk de mindkettőnknél van bibi. Engem kezelgetnek de a férjemet nem lehet.Marad a lombik.Van tapasztalat róla?

#125 Pneeva 2008. 04. 26. - 17:32:06

Kedves Anna! Él a telefonszámom. Üdvözletem és Május 09.én Debrecenben leszek. Aki ott lakik és szeretne kérdezni személyesen. Írjon a részletekért. A meddőség természetes kezeléséről beszélek. Évi mami

#126 dezsone 2008. 04. 22. - 07:38:47

Szia azt hiszem sossz helyre küldtem a legutobbi levelet. :s Ne haragudj :$ De a kiadványt mindenkinek ajánlom. :) Szia:Anna

#127 RITA2 2008. 04. 21. - 20:21:30

Kedves Melinda! ÉN is hasonló cipőben járok. Remény már nekem csak a meddőségi központ.Természetes dolgok nem segítettek.

#128 RITA2 2008. 04. 21. - 20:11:43

Sziasztok!Én 6 éve szeretnék kisbabát de nem sikerül.Volt két vetélésem az első 9hetesen a második 15 hetesen azóta semmi.Van valaki akinek ennyi idő után sikerült? :( :(

#129 dezsone 2008. 04. 21. - 16:14:09

Kedves Évi Mami! Nagyon szépen köszönöm, a bíztató választ. :d Biztos vagyok benne,hogy megfog keresni!!! Él még a fórumban feltüntetett telefonszámod??? Még egyszer köszönöm a segítséget!!! Szia:Anna

#130 Pneeva 2008. 04. 21. - 15:41:51

Kedves Anna! A fizikai test bárhol akkor gyenge, ha a lélek nem elég erős. Ezért bátran javasolhatod a barátnődnek, hogy mielőtt ismét egy trauma történne vele keressen meg. Mindennek oka van! Belsőleg (lélekben)nem áll még 100%- an készen a gyermek fogadására. Ebben tudok segíteni neki, élete legcsodálatosabb élménye lesz a kezelés. Évi Mami

#131 Zen 2008. 04. 20. - 20:49:47

Szia Anikó! Nem muszáj rendelni, lehet kapni bármelyik gyógyszertárban vagy drogériában. De ha ragaszkodsz a rendeléshez, itt a házipatika webáruházában is lehet két fajtát rendelni. Az olcsóbb is tökéletes. Tamara

#132 vicsekaniko 2008. 04. 17. - 21:11:57

Sziasztok! Szeretnénk kisbabát.Tudja valaki hol lehet terhességi tesztet rendelni.Amíg nem biztos a terhesség nem akarok nőgyógyászhoz menni.Aki tudja hol lehet rendelni,kérem írjon az e-mail címemre:vicsekaniko@freemail.hu. Köszönöm!

#133 dezsone 2008. 04. 15. - 19:35:01

Szia Évi mami! Én most vagyok elöször itt.Nagyon megtetszett ez az oldal,azért regisztráltam.Úgy vettem észre,hogy az esetek többségében,hozzád fordulnak,ezért én is hozzád fordulok,a kérdésemmel! Van egy barátnőm,aki már évek óta szeretne egy babát,de sajnos sehogy nem jön neki össze. :( Egy évbe 3x lessz várandós, és 3x vetél el. :'(' Az orvosok lemondtak róla,mert azt mondták hogy túl gyenge a méhfala.Azt szeretném kérdezni,hogy rajta is tudnál-e segiteni.Válaszodat előre is köszönöm:Anna

#134 Pneeva 2008. 04. 11. - 13:51:47

Kedves Melinda! Sok esetben találkoztam munkám során, az orvosok által reménytelennek mondott esettel, amikor a természet erejével lehetett segíteni. Szép és egészséges baba született. Hívj, amennyiben kíváncsi vagy a természetes lehetőségre.Este 06-66-477-292 Évi mami

#135 Melinda2001 2008. 03. 28. - 07:48:54

Őszinte köszönettel venném, ha többet tudnék meg erről a dologról. 5 évet loptak el az orvosok az életünkből, mert nem jön a gólya, és a fiam testvért szeretne, én pedig nagyobb családot. Kérem segitsen. Még soha ilyen fórumon nem irtam, nem tudom valaki elolvassa-e ezt. Petevezeték kidugitáson már vagy 5ször résztevettem eredménytelenül. Email cimem csukamelinda@yahoo.com KÖSZÖNÖM!!!!

#136 Segitek 2008. 03. 21. - 15:10:15

Sziasztok! Dietetikus kismama vagyok aki ahelyett hogy elkezdett volna minden fajta hormon kezelést hitt hogy természetes módon is megfoganthat a kisbaba, úgyis lett. Irjál a ddietetikus@yahoo.com email cimre és össze tudlak hozni azzal a személlyel aki sok mindenkinek segitett, hogy neki is legyen kisbaba. Csak olyan emberektől várok emailt akik komolyan gondolják. Remélhetőleg segithetek. Ana

#137 Hekate 2008. 03. 16. - 14:06:46

Sziasztok! A meddőséget hormonzavarok is okozhatják ( pl: hipofízis adenóma, pajzsmirigy baj, PCOS, Cushing-kór stb. ). Aki gyerekvállalási problémákkal küzd nőgyógyász mellett keressen fel endokrinológust is! http://www.hipofizis.hu A lapon olvashattok a hormonzavarok tüneteiről és aki gondolja endokrinológus orvosok elérhetőségeit is meglelheti. Mindenkinek mielőbb egészséges kismanót kívánok!

#138 biozsuzsy 2008. 03. 15. - 21:05:21

Szeretné tudni, hogy mikor fog vagy éppen mikor nem fog teherbe esni? Megfelelően helyettesítheti a különböző fogamzásgátló módszereket; kényelmesen és biztonságosan tervezhet előre! Szemmel látható eredmény a Maybe Baby-vel ahhoz, hogy áldott állapotba kerüljön vagy elkerülje a nem kívánt terhességet. A mini mikroszkóppal pillanatok alatt, egy csepp nyál segítségével kimutatható, hogy a női szervezet fogamzóképes-e az adott pillanatban. A minimikroszkóp február 1-március 31-ig tartó akciós ára: Fogy. ár: 15.270.- Ft helyett 7.980.- Ft htp://www.bionet.hu/life

#139 Segitek 2008. 03. 12. - 13:37:13

Dietetikus kismama vagyok aki részmunka időben dolgozik egy nemzetközi cégnél amely olyan termékeket forgalmaz, amelyek segitenek a foggantatásban is. Több munkatársam is küzködött " meddőséggel" mégis sikerült teherbe esniük. Nekem is az orvosom azt mondta csak hosszú hormon kezelések után eshetek várandós állapotba és mégsem kellet a kezeléseket elkezdeni, szedem a teljesen természetes termékeket és most 5 hónapos terhes vagyok. Remélve tudok nektek is segiteni elküldöm az elérhetőségem és várom az emailjeiteket. ddietetikus@yahoo.com

#140 Niko8 2008. 03. 05. - 10:18:54

Tisztelt Doktor Úr, Nagyon várom a válaszát a lenti kérdéseimre,mert egyhelyben toporgok jelen pillanatban. Annyi változás történt azóta, hogy végre a gyógyszer meghozta a menstruációmat, elkezdtem szedni a clostylbegitet, sőt ma vettem be az utolsót, vettem ovulációs mikroszkópot is(amit amúgy internetről 1900 HUF-ért meglehet vásárolni,nekem postaköltséggel volt 2000 HUF körül,és teljesen jó, nem tudom, hogy a lenti 7000 HUF miben különbözik, ugyan úgy nyál mintával működik), hogy biztosra menyjünk, a hőmérőzés mellett. Egyenlőre semmi, semmi halvány jele a peteérésnek,de még nem is vagyok a 11.-15.napjaimnál. Nekem csak egy gyógyszert kellett beszednem a clostylbegitből tekintettel a pcos-emre, úgye így is csak öt napig kell szedni,nem mind a 10 db-ot, erről elfelejtett az orvosom tájékoztatni. Azért másoltam át ide a kérdésemet a premenstruációs rovatból,mert úgy gondolom mégis csak inkább tartozik a kérdésem. Várom a mielőbbi válaszát. Niko8 Tisztelt Doktor Úr, Egyre inkább kezdek a saját analizálásoba belekeveredni,ezért kérném az Ön segítségét. Én 28 éves vagyok,nemrég házasodtam, és szeretnénk babát férjemmel. Ennek megfelelően április végén vettem be az utolsó fogamzásgátó gyógyszeremet. Azóta voltam természetesen töbször nyőgyógyászati vizsgálaton, és kiderült, hogy majdnem minden rendben is van, csak el küldött az orvosom labor vizsgálatra és cukorterhelésre, a papíromon ez állt. PCOS gyanus. utána néztem természetesen a neten,mert a sok latin mondatából nem értettem, hogy mennyire is súlyos a dolog. a menzeszem 2 havi kihagyással jött meg kb. egészen okt. végéig, végre elmentem a laborra, a cukorterhelésre, majd visszavittem a leleteket az orvosomnak (közben én már persze itthon az internetről, osztottam szoroztam, hogy mi is lehet a helyzet) az összes értékem jó lett, kivéve az LH/FSH arányom LH: 12 mIU/ml FSH:4.77 mIU/ml, glukóz 5,5 mmol/L glukóz 120 perc elteltével 5,0 mmol/L Ezek az értékek Ön szeritnt mire utalnak? Inzulinrezisztencia szintet nem néztek,mert a Váci korházban nincs rá lehetőség. Majd erre a diagnózisom az lett, hogy enyhe PCOS-es, és kaptam Clostilbegyt-et 3 hónapra, majd ha ez nem jönne be, hormonális kezelés, amitől bevalom teljesen elzárkózom, bármi mást,természetgyógyászt vagy bárkit felkeresek,de a hormonos dologba nem megyek bele. A fő baj csak az, hogy a 3. menzesz napon kéne elkezdenem szedni a gyógyszert és lassan 4 hónapja nem jött meg, két hete nagyon érzékenyek lettek a melleim, az alhasam hullámzó szakaszokban nagyon fájt, ingerlékeny voltam, mivel régen is elég fájdalmas tünetekkel éltem meg a menstruációimat a fogamzásgátló szedése előtt, gondoltam ez normális is,de azért ilyen sokáig nem szoktak "elő" tüneteim lenni, ezért elmentem az orvosomhoz ismét, hogy nehogy baj legyen, hisz nem ismerem ezt a PCOS-dolgot. Olyan érzésem volt a tüneteim alatt,mint ami meg akar jönni,de valami módon gátolva van. Az orvosom, annyira figyelmes volt, hogy foggalma nem volt, hogy milyen problémát állapított meg novemberben nálam a leleteim alapján, hablatyolt, hogy inzulinrezisztenciát kéne nézetni nálam, aztán ennyiben is maradtunk,nem küldött sehova, és egy kicsit összezavarodtam,mert úgy tűnt, hogy én többet tudok a saját bajomról,mint ő. Megállapította ultrahanggal, hogy nem termelődik sárgatest, a "méhlepény"?! azt hiszem erről beszélt, hogy teljesen normális vastagságú, és erre kaptam egy menzeszt meghozó gyógyszert, amit már 3. napja szedem és mégnagyobb alhasi fájdalmaim vannak, barna pecsételéseim is megjelentek, még van 2 napom hátra a szedésből, ás állítólag utána majd megjön, és elkezdhetem a clostilbegitet szedni. Szóval most jobban utána keresgéltem a dolgoknak, és nem lehet, hogy nálam csak ("túlélő&akutt tüsző szindrómával (folliculus persistens) van dolgom?! mert arra is nagyon hasonlítanak a tüneteim, és beszélt is erről az orvosom, hogy a sárgatesteim nem termelődnek, csak fürtökben lógnak a meg nem ért cisztáim. Se endokrinológushoz nem küldött,sem semmi, és úgy érzem, nincs elég fontossággal kezelve az ügyem, és nem szeretném, ha félrekezelnének. Előre is köszönöm, ha tudna valami biztos és jó megoldást javasolni a számomra. Köszönettel Niko8

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: