Házipatika fórum: Kisbabát szeretnénk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Utolsó »

Kisbabát szeretnénk

#161 szilvia001 2007. 11. 06. - 16:18:28

Sziasztok! Mercilont keresek, ha valakinek van felesleges és eladó írjon a szilvia001@citromail.hu ra. köszi

#162 detka 2007. 11. 02. - 21:15:00

Kedves Évi Mami! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, jelentkezni fogok. Üdv

#163 Pneeva 2007. 11. 02. - 14:59:47

Kedves Mucóka! 06 30 363 6616 os telefonon bővebben. Évi mami

#164 detka 2007. 11. 01. - 20:23:33

Kedves Évi Mami! Véletlenül olvastam bele ebbe a fórumba és nagyon felkeltette az érdeklődésem, amiket írtál. Az lenne a kérdésem, hogyan lehet valamilyen elérhetőséget szerezni vagy eljutni Hozzád? Köszönöm!

#165 anyko 2007. 10. 29. - 20:53:52

Sziasztok! Ma voltam Évi maminál és megemlítette ezt a fórumot. Gondoltam elolvasom. Már nem is emlékszem pontosan, hogy mióta járok Évihez, de az életemben ez egy nagyon pozitív dolog! Első gyermekem sajnos sérült születése közben és mikor az orvosok ide oda küldözgettek, találgattak, nem csináltak semmit sem, csak közölték sosem lesz képes önálló életre, akkor hitem vesztettem az orvosokban. Ekkor döntöttem úgy, természetgyógyászhoz fordulok. Ugyanis egy anya ilyenkor kétségbeesetten keresi a megoldást, a kiutat. Az életem hatalmas fordulatot vett, kisfiam mára joggal mondhatom, egészséges! Rendes oviba jár, néha rendetlen, túljár az eszemen, beszél, stb... Mindezzel csak azt szeretném mondani, hogy mindent ki kell próbálni. Persze vannak emberek, akik elhatárolódnak ettől a fajta dologtól, ami nem baj. Nem vagyunk egyformák. De aki egy kicsit is hisz vagy bízik benne, mindenképp érdemes természetgyógyászhoz is fordulnia. Évi szobájában nagyon sok fotó van olyan kisbabákról ( többek között az én 2. kisbabámról is ) akik az Ő segítségével fogantak, és születtek meg. A problémák túlnyomó része lelki eredetű. Ezért is van az sajnos, hogy az orvosok semmi gondot nem találnak, és a baba mégis várat magára. Én azt kívánom, nem ítélkezzünk, és minden idejáró családnak a legjobbakat kívánjam! Anikó

#166 Pneeva 2007. 10. 25. - 06:58:35

Szia Andika16! Örülök, hogy egyetértünk abban, hogy mindenki két csoportba tartozik . Az egyik a szívére a másik az eszére hallgat, Te is tartozol valahova. Kettőnk között van egy különbség én téged ismeretlenül nem itéllek el, azért, mert ezzel a szakmával még nem ismerkedtél meg. Nem tartom kizártnak, hogy az életedben még sor kerülhet erre. Most például 5 sikertelen lombik után tudtam segíteni, és gondolom el tudod képzelni mekkora örömet szereztem. Csupán kíváncsiságból is eljöhetsz megnézni a babákat, mivel akinek gyermeke van , ránézésre is megtudja állapítani milyen egészséges, mosolygós, és nyugodtak. Magadnak adjál választ arra kérdésre, hogy miért akarsz lebeszélni bárkit is arról amit magad el sem tudsz képzelni? Örülök, hogy jó tapasztalataid vannak a lombik programról, hozzám azok jönnek akik például nem osztják a Te véleményed ebben az ügyben. Tudod több helyen is alklmazzák ezt a terápiát. De ,ha a tájékoztatásom olvassák orvosok is és elkezdik az emberek emberségesen kezelni, már nem éltem hiába. Tudod nekem azért nincs gyermekem mert azt az enbertelen, gépies tortúrát nem voltam hajlandó elviselni. A jéghideg lukacsos vas ülőkén reggel 7órától este 18ig űltünk a leletre várva éa csak a vastag aranyláncos, diplomatatáskások jutottak be egész nap. Talán a dárius kincse kellett volna ahhoz, hogy sorra kerüljünk. Örömömre szolgál, ha ennek az időnek vége. Jó egészséget kívánok nektek és köszönöm, hogy megtiszteltél a véleményeddel. Évi mami

#167 suzi2 2007. 10. 24. - 09:28:37

szia Andika! en is nagyon örülök hogy irtal :) !!!!! az e-mailem: zsuzsanna.kalman@freemail.hu ide barmikor irhatsz es varom is:-) es klszönöm a bizalmat! puszika!

#168 andika16 2007. 10. 22. - 08:53:51

Szia Suzi! Örülök hogy írtál! Szeretném elkérni az emil címed inkább ott levelezzünk mert nemmindig tartozik másra az amit beszélünk! Amúgy mi megvagyunk most volt 2 hónap szünet de részletesebb majd az emiledre! Puszi:andika16 :d

#169 andika16 2007. 10. 22. - 08:27:59

Kedves Évi mami ! Szerintem sem lehet természetgyógyászattal meggyógyítani a meddő nőket,maximum egy kis bíztatást adni nekik-mondjuk általában nem hosszú dolog mert ezeket az érzésekek nemlehet irányítani nemlehet azt mondani valakinek "ne gondolj rá ,engedd el magad "(stb.stb.)mert ilyen nincs!!!Aki igazán szeretne gyermeket az egyértelmű hogy mindig arra fog gondolni!!!Sohasem fogják megérteni és átélni azok a nők akinek sikerült egyből teherbe esni,hogy milyen is ez az érzés! Még annyit hogy a lombikbébi nemkerül milliókba és nemcsak 30%-os az esély! Mindenkinek megvan a saját munkája a saját élete nemkell sem rábeszélni sem elijeszteni az embereket egyiktől sem,mindenki oda fog menni azt fogja csinálni amit a szíve diktál...vagy az esze! Mi is hallotunk rémhírekek a lombikról és mikor elmentünk az első beszélgetésre homlokegyenest mást mondtak és cáfolták azt hogy több millióba került volna !Ezt később tapasztaltuk is! A lombiknak nem az a feledata hogy minél több pénzbe kerüljön embereknek, hanem hogy megkeresse a meddőség FŐ OKÁT,és így segítsen a babára váró pároknak! További szép napot kívánok! Üdvözlettel:andika16

#170 andika16 2007. 10. 22. - 08:27:58

Kedves Évi mami ! Szerintem sem lehet természetgyógyászattal meggyógyítani a meddő nőket,maximum egy kis bíztatást adni nekik-mondjuk általában nem hosszú dolog mert ezeket az érzésekek nemlehet irányítani nemlehet azt mondani valakinek "ne gondolj rá ,engedd el magad "(stb.stb.)mert ilyen nincs!!!Aki igazán szeretne gyermeket az egyértelmű hogy mindig arra fog gondolni!!!Sohasem fogják megérteni és átélni azok a nők akinek sikerült egyből teherbe esni,hogy milyen is ez az érzés! Még annyit hogy a lombikbébi nemkerül milliókba és nemcsak 30%-os az esély! Mindenkinek megvan a saját munkája a saját élete nemkell sem rábeszélni sem elijeszteni az embereket egyiktől sem,mindenki oda fog menni azt fogja csinálni amit a szíve diktál...vagy az esze! Mi is hallotunk rémhírekek a lombikról és mikor elmentünk az első beszélgetésre homlokegyenest mást mondtak és cáfolták azt hogy több millióba került volna !Ezt később tapasztaltuk is! A lombiknak nem az a feledata hogy minél több pénzbe kerüljön embereknek, hanem hogy megkeresse a meddőség FŐ OKÁT,és így segítsen a babára váró pároknak! További szép napot kívánok! Üdvözlettel:andika16

#171 andika16 2007. 10. 22. - 08:25:01

#172 andika16 2007. 10. 22. - 08:24:51

#173 andika16 2007. 10. 22. - 08:24:14

#174 Pneeva 2007. 10. 16. - 12:19:35

Kedves Zen! Köszi. Évi mami

#175 suzi2 2007. 10. 16. - 10:19:35

szia Andika16!!!!! ne haragudj hogy csak most irok,de tele voltam mostanaban tenykedesekkel:-) hat sajna semmi valtozas nincs velem,most ebben a honapba volt egy kis remenyem hisz 3 napot kesett es en mar beleeltem magam hogy biztos van vmi,hisz nekem mindig napra pontosan megjön,aztan a negyedik napon :'(' puff minden romokban hevert! nem jarunk semmire a parommal ,sajna ö nem nagyon akarja tovabbi vizsgalatokra ravenni magat,mert azt mondja ,hogy ha mindent renben talalnak akkor jönni fog ha akar :| tudod ferfi:szeretne de nem akar belefolyni a melysegekbe! en meg mar ugy vagyok vele hogy probalom tultenni magam az egeszen,de annyira szeretnem hogy leirni nem tudom,de nem akarok veszekedest hogy erösködjem ez ügyben! csak tudod 29 eves vagyok es mar kicsit meg vagyok ijedve hogy mi lesz igy velem,hogy meddig birom meg a varakozast! es kepzeld a hugom 9 hetes terhes! nagyon öeülök neki :d de ugye kicsit szomoru is vagyok! es veled?????? veletek mi van!??? irj nekem legyszi! olyan jo valakinek beszelni a dolgaimrol!!! :$ puszi suzi

#176 Zen 2007. 10. 09. - 23:29:45

Kedves Csakegynő! Bizonyára elkerülte figyelmedet, hogy Évi mami nem próbált meg senkit lebeszélni az orvosi segítség igénybe vételéről. Mindössze alternatív lehetőségként ajánlott valamit, amit ő csinál. Véleményt mondani pedig arról lehet, amit ismersz, és/vagy kipróbáltál....szerintem. Egyébként meg, ha valaki komolyan veszi Évi mami sorait, és nem orvoshoz megy, hanem hozzá, két eset lehetséges: Vagy segít a módszer neki, akkor ugye minden ok, vagy nem, és akkor meg úgy is elmegy orvoshoz:)) Mivel Évi mami sorai szerint ez egy viszonylag rövid kezeléssel megoldható, ezért elvesztegetett időről nem beszélhetünk. Bármennyire is hihetetlen számodra, tényleg sokszor a lelki tényezők jelentik a legnagyobb akadályt a baba megfoganásánál. Sőt....vannak olyan emberek is, akik képesek a szervi eredetű elváltozásokat is látni, sőt kezelni, akár teljesen meggyógyítani is. Isten ad némely embernek ilyen képességet....ha másról nem, Krisztusról biztosan hallottál már... Hálát adhatsz Istennek, hogy neked elsőre sikerült a lombik program, és hogy nagyon hamar rájöttek, hogy mi is a problémád. Lehet, hogy az ötödik sikertelen lombik után Te is másként gondolnál néhány dolgot. Üdvözlettel: Zen Ps: jja...a kecskeláb lóbálás éjfélkor szerintem sem hatásos.....no de a disznóláb....az csodákat tesz:))

#177 Pneeva 2007. 10. 09. - 14:43:25

Kedves Csakegynő! 1997 óta van hivatalos természetgyógyászat. Annak ellenére, hogy hozzád a leírtak alapján, ez a hír még nem jutott el. Az internetet olyanok is olvassák akik erről már tudnak és kíváncsiak arra is milyen alternatív megoldások vannak. Az, hogy te nem tartozol közéjük úgy gondolom a te dolgod. A lombik programban résztvevő orvos nyilatkozta a televízióban, hogy 30 % esetében tudnak segíteni és főképpen akkor amikor szervi elváltozás van. Ki vagy te, hogy megtiltod még a próbálkotást is a 70 %-nak. Az orvos ismerősöd is megkérdezheted, van e ellenjavallata a vérkeringés serkentésének. Meg fogsz lepődni, mert, ha tisztességes ő is elmondja neked a jó vérkeringés áldásos jó hatását. Kezeléseim mellékhatása, hogy a hideg kezű,lábú nők és férfiak a vérkeringés javúlásával megtapasztalhatják milyen csodálatos érzés amikor melegek a kezek és a lábak. Az orvosok nem tanulták ezeket a terápiákat, de a vizsgázott természetgyógyászokkal kötelesek együttműködni. Meg is teszik és tisztelnek azért amit csinálok, azok akik ismernek, természetesen. De van közöttük is hozzád hasonlóan gondolkodó, olyan akit nem zavar, hogy nem is ismer mégis véleményt mond arról amit sose látott. Két fő tipusa van az embereknek. Az egyik harmóniában él önmagával és a világgal, míg a másik akik meg se próbálják elérni ezt a harmóniát. Ezt a harmóniát elérni csak természetgyógyász tud segíteni mivel az orvostovábbképzés nem erre irányul. Ezért haragudhatsz, ha akarsz, az a te dolgod. A babáink olyan gyönyörüek és nyugodtak mint a szüleik. A módszer is különbözik a végeredmény is, és azért alternatív, hogy lehessen választani. Ide öt lombik után is jöttek már és passz. Ez tény. A te döntésed, hogy melyik táborba akarsz tartozni. A döntésed következményét viszont neked kell elviselni. Mellesleg nincs mindenkinek sok milliója a lombikra. Legyen szép napod Tisztelettel és baráti üdvözlettel Évi mami

#178 csakegyno 2007. 10. 08. - 09:00:13

Kedves Éva! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon-nagyon károsnak tartom, hogy ilyesmiket írsz babára váró-vágyó pároknak (vagy BÁRKINEK): "a meddőség okának a megkeresésére nem sok idő kell. Még kirándúlás keretében is meg lehet oldani. Azt írod jól vagytok, ez egy dolog amit te látsz és egy egészen más dolog ami a tudatalattidban van". Mi van, ha ezt valaki teljesen komolyan veszi, nem fordul orvoshoz, és esetleg emiatt nem jön össze a baba? A meddőség kivizsgálására meddőségi centrumokban van lehetőség. Azzal én is egyetértek, hogy van lelki eredetű meddőség, igen. Meg van szervi eredetű is...az bizony nagyon sok kirándulás alatt sem kideríthető. Szerintem a következő rossz tanácsokat lehet adni a babára váróknak: - biztos nem akarjátok eléggé, ezért nem jön össze - biztos nagyon akarjátok, ezért nem jön össze - a meddőséget beszélgetéssel, a párkapcsolat javításával orvosolni lehet MINDEN esetben - az a sok hormon csak árt neked, ne menj orvoshoz - spirituálisan, távgyógyítással ráolvasással megoldjuk, csak fizess be x pénzt ide meg ide Nekem ezek kb. annyit érnek, mintha azt mondanák, hogy éjfélkor, hármas keresztútnál kecskelábat lóbálva köpjek kettőt. Leendő anyukák és apukák: a meddőséget ezzel foglalkozó orvos ( nem látó, gyógyító, vagy nem tudom, ki) kezeli. Ismeritek: cipőt a cipőboltból... (Nekünk is lombikbabánk van, az első vérvételnél kiderült, mi okozza a bajt, és elsőre várandós is lettem, a lányunk 6 hónapos. ) Üdvözlettel: egy lombikos édesanya

#179 PeggyPedro 2007. 10. 02. - 12:34:26

Üdv Mindenkinek! Most járok itt először és célom, hogy elmondjam és megismertessek mindenkit egy céggel, ami az egészséges életet tartja szem előtt. Termékeink alapanyaga a Ganoderma Lucidum, amit japánban elsősorban a daganatos betegségek kezellésében használnak sikerrel. Másodsorba jó hatással van a népbetegségeknek számító magas vérnyomás, cukorbetegség, elhízás, magas koleszterin szintre is. Nézd meg honlapomat: www.ganoegeszseg.shp.hu Célunk Magarországon egészséges generációt nevelni! Üdvözlettel: Ildikó

#180 andika16 2007. 09. 27. - 07:24:47

Szia Suzi! Engem is elszomorít a te történeted hogy egy ilyen szép életedből már csk a picikee hiányzik! Ti nemjártok a pároddal valamilyen kezelésre vagy dokihoz ??? Nektek sem mondanak mást csak azt hogy próbálkozzatok hátha összejön? Nekünk folyton ezt mondták.... :s !Mondanom sem kell a hátamon is felállt a szőr mikor újra és újra csk ezt hallgattam! Írj hogy most mi van veled,nagyon szorítok érted! Puszika:Andika16 :)

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: