Házipatika fórum: Kisbabát szeretnénk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 17 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Kisbabát szeretnénk

#21 zsuzsakiss 2011. 04. 27. - 21:28:10

Szia Zsurenault! Kérlek,hogy írj az e-mail címemre,hogy tovább tudjunk lépni. A program személyre szóló, tehát kellenek tőled -rólatok infók. Várom jelentkezésed. Addig is minden jót.:) Üdv Zsuzsa e-mail: zsuzsa.kiss@gmail.com vagy friedl@tvnetwork.hu

#22 zsurenault 2011. 04. 27. - 17:32:22

kétségbe vok esve! bocsi a hejesirási hibákért! :d

#23 zsurenault 2011. 04. 27. - 17:30:34

sziasztok én egy 26 éves lán vok a páromal 2-éve szeretnénk kisbabát de sajnos nemjön össze, már mindketönket kivizsgáltak és nincs semmi bajunk, nekem meg az orvos azt mondta hogy fogyak le és lesz baba 98kg voltan akko most 90 vok és ezmár fél éve volt és még mindig semmi. nem tom hogy mi lehet a baj nagyon szetetnénk már egy babát föleg a párom, nemtudna segiteni valaki valami tanács?

#24 hannnni 2011. 04. 19. - 15:36:08

Kedves Fórumozók! Negyedéves pszichológus hallgató vagyok az ELTE-n. Az egyik kurzusom kapcsán interjút kell készítenem olyan nőkkel, akik jelenleg terméketlenséggel diagnosztizálhatóak. Az interjút két alkalommal készíteném el, mindegyik nagyjából egy órát venne igénybe. Tehát ha valakinek lenne kedve megosztani velem az állapotával kapcsolatos tapasztalatait, nagyon megköszönném! Minden jót!

#25 Pneeva 2011. 04. 14. - 16:36:54

Kedves Júlia! Igen foglalkozom. Az új elérhetőségem nyugalomsziget.eva@gmail.com vagy a 06 66 777 292 Keressen bátran. Üdvözlettel Éva mami

#26 sacy7401 2011. 03. 20. - 14:57:05

Kedves Éva mama! Engem érdekelne, hogyan tud segíteni. Próbáltam e-mailt küldeni, de visszajött, hogy nem találja a címzettet. Foglalkozik még ilyen jellegű segítségnyújtással? Üdvözlettel: Sallai Júlia

#27 harmatcsepp60 2011. 03. 10. - 08:29:03

Kedves Szabina és Mindenki! Köszönöm a sok privát megkeresést! Továbbra is szívesen válaszolok mindenkinek,aki ír. Tegnap voltunk ultrahangon és minden a legnagyobb rendben! :) Már a reggeli hányinger is elmúlt,végre ki tudok menni a kertet rendbetenni. Anyu azt mondja korai még a babaruhák vásárlása,így egyenlőre csak nézegetem őket,de már ez is hatalmas boldogsággal tölt el. Most már a nőgyógyászom is azt mondja,nem is baj,hogy nem kezdtem el még a hormonok szedését,mert "néha a gyógynövények is tudnak csodákat".De hát tőle ez is nagy szám,mert legalább elismerte ,hogy a hormonon meg a lombikon kívül más is lehet győztes. Nagyon szép napot kívánok Mindannyiunknak!

#28 gykata34 2011. 03. 07. - 17:28:11

Szia! Nagyon boldog lehetsz! Mi újság van a pozitív teszt óta? És persze szeretném hallani a megoldást is, ha lehet. Üdv: Kata

#29 harmatcsepp60 2011. 02. 28. - 15:31:53

Szia Szabina! Válasz ment priviben! üdv Márta

#30 rebecca0511 2011. 02. 28. - 08:11:15

Szia Engem érdekelnének a tapasztalataid. 27 éves vagyok, van egy 3 éves lányom, aki, hát vele is nagyon nehezen lettem terhes. Férjemmel megbeszéltük, miután megszületett kislányunk, hogy akkor még egy kisbabát szeretnénk..., azóta eltelt 3 év... Igazából eddig nem is foglalkoztattott a baba téma nagyon, mert nem volt könnyű egyedül( a férjem nem itt dolgozik) egy kisbabával. De már Pancsika okos nagylány, oviba jár, én meg visszamentem dolgozni. Szóval már jöhetne a kistestvér.....de sajnos nem akar. Szerdán megyek orvoshoz. Kíváncsi leszek mit mondd. Várom a válaszod. Üdv: Szabina

#31 harmatcsepp60 2011. 02. 28. - 00:30:00

Sziasztok Babát Várók! 26 éves vagyok,5 éve próbálkozunk a babaproject mindenféle "trükkjével" és csodaszerével.Úgy érzem a sok segíteni akaró ,jószándékú ajánlás mögött sajnos gyakran csak anyagi érdek húzódott,hiszen egy nő mindent képest megadni azért,hogy végre babája lehessen.Nem a sok pénzt sajnálom igazán,amit ezekre kiadtam,hanem a lelki traumát,amit mindíg újra és újra átéltünk egy-egy csalódás után.A lombik programra csak legvégső esetben szántuk volna rá magunkat,de most úgy tűnik...:)) ,nem is lesz rá szükség.Pozítív a tesztem,és végre nem görcsöl a hasam sem.Teljesen jól vagyok a reggeli pici émelygést leszámítva,de ez sem vészes.Írjatok priviben ,ha többet szeretnétek tudni. Nagyon szívesen megosztom "tapasztalataimat" mindenkivel.

#32 zsuzsakiss 2011. 02. 14. - 10:34:55

Kedves babát "akarók" :) Szeretnék segíteni azoknak, akik tényleg akarnak babát, nekünk a párommal 4 lányunk van, már nagyok, és eddig :) 4 unokánk. Több éve már, hogy egy olyan céggel találkoztam, akinek a profiljában van "baba program" mindenkinek elérhető segítség, és sok-sok eredmény, ami már tény. Akit érdekelnek a részletek, kérem jelentkezzen a zsuzsa.kiss@vipstar9.com címen. Jelentkezz, hogy segíthessek :) Üdvözlettel Kiss Zsuzsanna

#33 verare 2011. 02. 02. - 09:19:20

Megnyílt a Versys Clinics, várjuk fogamzási problémával küzdő látogatóinkat. (versysclinics.com)

#34 bmatrix 2011. 01. 31. - 08:44:30

Szia Ági Gajdosné Gabi vagyok. szeretnék neked segíteni. Van egy orvosi cédém amit szívesen elküldök neked, érdemes meghallgatni, mert már sok embernek segített, érdemes meghallgati amit a a cédén 3 orvos is beszél ennek a felfedezésnek a pozítiv hatásáról. A cd 300ft + postaköltség várom mielőbbi jelentkezésedet, hisz itt az idő is sürget. További szép napot Gabriella Tatabánya gajdosne.gabi@gmail.com 209185714 skype. gajdosne.gabii

#35 jaszij 2011. 01. 06. - 12:44:20

Szia! Szeretném ha megosztanád velem is hogy hogyan sikerült. E-mail címem: jaszij@freemail.hu Köszönöm!!!!

#36 nagygigi1 2011. 01. 03. - 19:57:09

Szió!!! Én Ági vagyok,nagyon kíváncsi lennék,hogy mi lenne ennek a nagy csodának az elősegítője..Nekem ugyan már vannak gyerekeim ,de új kapcsolat és közös babát szeretnénk,de persze egy bökkenő van,42 éves vagyok ami megnehezíti ezt a csodát... Szeretném ,ha esetleg valami jó tanáccsal tudnál segíteni ... puszi és köszönöm!!! Ági

#37 hajni000 2010. 12. 29. - 21:34:00

Szia! 31éves vagyok,és nagyon szeretnénk babát,de valahogy nem sikerül...:( Szívesen venném ha megosztanád velem a gyors siker titkát! :) privát emailem: juhaszh@gmail.com köszönöm

#38 airoptim 2010. 12. 29. - 14:26:31

Ha meddosegi problemaval kuzdenek, akar a ferj, akar a feleseg reszerol, batran keressek fel az egeszsegcentrumunkat! airoptim.blogspot.com 0036-3926-733 "babas" Uj Evet!

#39 tarnok_timea 2010. 11. 15. - 21:56:26

A gyermek sokunk álma és vágya. A köztudatban az él, hogy a nők mindenre képesek - de inkább úgy fogalmaznék, hogy a párok természetes módon nagyon sokat hajlandóak és tudnak is tenni a kívánt baba megérkezése érdekében. Nekik, Önöknek szeretnék segíteni! Olyan párokat várok, akik úgy érzik, eljött az ideje a külső tanácsadó (pszichológus, családterapeuta) bevonásának, legyen az ok objektív vagy szubjektív, régóta fennálló, vagy az újdonság erejével ható felismerés. Célom és vágyam a termékenységi gondokkal küzdő párok támogatása, segítségnyújtás a lelki egyensúly megteremtésében, feldolgozatlan veszteségeik kezelésében, és minden olyan témában, mely ezzel az élethelyzettel járhat. Fontosnak tartom a sikertelen teherbeesési kísérletek vagy a diagnózis után, de még a kezelések megkezdése előtti találkozást, a megalapozott döntéshozatal érdekében (a kezelési alternatívák érzelmi, anyagi, szociális, stb hozadékainak számbavétele mentén). A továbbiak folyamán, vagy ha a kezelések előtti találkozóra nem lenne mód, a támogató tanácsadást tartom elsődlegesnek, annak érdekében, hogy a kezelésekkel járó szorongások, veszteségek, és pozitív-negatív, akár egymásnak ellentmondó élmények feldolgozhatóvá váljanak, így kiegyensúlyozottabbá téve a párt. Szeretettel várom Önöket!

#40 eszterkiss 2010. 11. 12. - 10:18:29

Sziasztok! Olvastak egy nagyon jó cikket a medőségről! Ajánlanak benn olyan összetevőket, melyek elősegíthetik a fogantatást. http://www.vitaminsz...ikk.php?id=2278

• 17 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: