Házipatika fórum: Kisbabát szeretnénk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 17 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Kisbabát szeretnénk

#41 rjudit78 2010. 11. 11. - 10:42:58

Sziasztok! A férjemmel kisbabát szeretnénk, a nőgyógyász ajánlotta, hogy előtte mindenképp adassunk magunknak gynevac injekciót. Sajnos hiánycikk, illetve jelenleg nem gyártják. Tud esetleg valaki segíteni? Az egyik fórumon azt olvastam, hogy a ráírt 2 év lejárati idő helyett 4 évig is jó, ha hűtőben van tartva. Ha esetleg maradt valakinek, kérem, jelezze. 2 dobozt kellene találnom (10 injekció). Előre is köszönöm.

#42 boldogfeleseg 2010. 10. 25. - 14:37:46

Sok párt érintő helyzet a meddőség. 35éves múltam és autoimmun hormonproblémáim miatt magam sem indultam jó eséllyel a babaprogramban. Megtaláltam a megoldást! ...és szívesen megosztom másokkal is, hogy lett egy hónap próbálkozás után pozitív a tesztem :d :d :d

#43 ercsgaraii 2010. 10. 22. - 14:08:30

Kedves tenger07! Én a barátnőmnek szeretnék segíteni! Évek óta próbálkoznak! Írnál még több infót, vagy sikertörténetet, hogy megyőzzem őt nenjen el a meddőségi központba?!

#44 tothandrea88 2010. 09. 24. - 20:28:12

Sziasztok Tóth Andrea vagyok, intimtorna tréner. Biztatok mindenkit, hogy az intimtorna nagyon jó hatással van a kreatív szexuális energiák mozgósítására.Új csoportok a "Szervezd magadnak" csoportok, fiúk, lányok aktivizálják magukat a baráti körben, és összejövünk tanulni. Sokszor meglepetés a feleségnek, férjnek, a társnak....5-10 fő ideális... Ez egy gyakorlati tanács, élj vele. Mostanában a mottónk. "Ahogy örömeinket megélhetjük, az megmutatja egészségünket is". Facebook-on többet találtok rólam...is...Andrea. {H}

#45 agapao 2010. 09. 24. - 10:15:46

Sziasztok! Találtam egy oldalt, ahol elég sok hasznos infó lehet számotokra: http://homeomami.blo...mit_bekaphatunk Cikkek, amik elindíthatnak az úton :)

#46 andika16 2010. 09. 10. - 19:31:50

Sziasztok! Nekem segített! Termékenységfigyelő Mikroszkóp!MAYBE BABY nevű termékenységi mikroszkóp:reggel egy kis cseoo nyálból lehet megállapítani termékeny-e a nő vagy sem! Szuper én nagyon szerettem! Ha valakit érdekel hívjon bátran:06-30/820-37-39 Mindenkinek szép estét kívánok!:) Andika

#47 labmaster 2010. 09. 02. - 14:12:48

http://www.facebook....12803016?ref=mf

#48 labmaster 2010. 09. 02. - 14:07:28

Labmaster kft/ labor a Margit körúton. ( labor@labmaster.hu, 06/1 212 56 51 ) Teljeskörű vér és vizeletvizsgálat. Meddőségi panelek, ( AMH, Petefészek és spermium elleni antitest meghatározás, Leiden mutáció, TORCH panel, és minden, ami a kivizsgáláshoz szükséges) Terhességi kivizsgálás, ( Vércukor és Inzulin rezisztencia, Varicella, Toxoplazma, Rubeola, Herpes vírus, ABO meghatározás, Béta Streptococcus kimutatás, STD panelek ) HPV kimutatás Tumor markerek Hormonvizsgálatok Allergia és ételintolerancia teszt Vizeletvizsgálatok Tenyésztések Előnye: - időt takarít meg, hiszen mindent egy helyen intézhet sorban állás nélkül - leletét az email címére továbbítjuk - nem szükséges beutaló és TAJ-kártya sem - 8-24 órán belül a legtöbb vizsgálat elkészül

#49 andifeher 2010. 08. 26. - 14:41:11

Sziasztok! Itt olvashattok a bélflóra és a terhesség alatti elhízásról, ha valakinek aktuális: http://www.vitaminko...t-hizas,62.html Jó baba várást!!!!!

#50 Pneeva 2010. 06. 29. - 17:36:13

Kedves Szafi! Mi van veled? Alakul a dolog? vagy már eredmény is van? Üdv Éva mami

#51 nanas2003 2010. 06. 29. - 14:25:13

Félek a lombiktól de ez segít nekünk akkor vállalom. Eleinte fiút szerettünk volna még most is de egyre kevesebb rá az esélyünk. Lassan oda jutunk hogy annak örülünk ha egyszer terhes leszek.

#52 webstarlaura 2010. 06. 22. - 18:20:47

Kedves Fóromozók! Az emberek többségének fontos a saját és szerettei egészsége! Egy ezzel kapcsolatos DÍJMENTES segítségre szeretném felhívni mindenki figyelmét. http://tinyurl.com/hu-vitality Bárki használhatja ezt az egyedülálló és DÍJMENTES személyi életmód tanácsadót! Használható számítógépen és internetképes mobiltelefonon. Ezzel adott a lehetőség arra is, hogy bárki magával vigye akár a zsebében a személyi tanácsadóját, dietetikusát! ( A regisztráció megtehető kitalált néven is!!!!! Érdemes egy csak erre a célra használt e-mail címmel regisztrálni! Az e-mail cím fontos, hogy működőképes legyen, mert erre fogja megkapni a használathoz szükséges azonosítóit!) Használja egészséggel és ajánlja másoknak is!

#53 webstarlaura 2010. 06. 22. - 18:20:42

Kedves Fóromozók! Az emberek többségének fontos a saját és szerettei egészsége! Egy ezzel kapcsolatos DÍJMENTES segítségre szeretném felhívni mindenki figyelmét. http://tinyurl.com/hu-vitality Bárki használhatja ezt az egyedülálló és DÍJMENTES személyi életmód tanácsadót! Használható számítógépen és internetképes mobiltelefonon. Ezzel adott a lehetőség arra is, hogy bárki magával vigye akár a zsebében a személyi tanácsadóját, dietetikusát! ( A regisztráció megtehető kitalált néven is!!!!! Érdemes egy csak erre a célra használt e-mail címmel regisztrálni! Az e-mail cím fontos, hogy működőképes legyen, mert erre fogja megkapni a használathoz szükséges azonosítóit!) Használja egészséggel és ajánlja másoknak is!

#54 kombeo 2010. 05. 12. - 12:13:40

Szia Hencike! Én csak most olvastam az írásod, és csak érdeklődni szeretnék az endokrinológus doktornőről, akiről írtál. Sokmindenen túl vagyunk mi is, csak most egy kicsit el vagyok keseredve, mert a laparoszkopiás műtétem óta a petefészkem "alszik", s ennek már 5 hónapja. Volt lombik és petefészek ciszta és minden ami még jöhet, de örömmel fogadnám a címet. Címem: kombeo1@gmail.com Köszönöm

#55 jojicsini 2010. 04. 03. - 16:43:14

Kedves Évi Mami! Olvasgattam a fórumokat. Felkeltette érdeklődésemet, amit itt olvastam. Nekem nagyon elkélne a segítség, ugyanis négy éve próbálkozunk babával, sok lombikom volt már. Spontán nem lehet, ki kellett venni mindkét petevezetéket. Rajtam is lehet segíteni az Ön módszerével? Köszönettel

#56 andy0220 2010. 03. 28. - 10:08:04

Nagyon köszönöm.,már meg is néztem elolvastam mindent :) szerintem valamelyik hétköznap fel is hívom őket.Nekem ez nagyon fontos,és persze nincs veszve semmi,csak egy-egy negatív teszt után azért nyomasztja az embert hogy nem jön össze.Az előző szülésem után olyannyira felborult a hormonháztartásom hogy az valami hihetetlen.Remélem sikerül! :D

#57 hencike001 2010. 03. 27. - 16:52:09

Szia! Ne aggódj,ha már van egy gyermeked nincs veszve semmi!!! Én is sok mindenen átmentem már,mint leírtam itt a fórumban, nekem a MensMentis segített, ott vért vettek, Insulinszintet néztek és pár hónapig gyógyszert kellett szednem, de nem hormonokat, és SIKERÜLT, pedig nagyon sokáig semmi!!! Nem is olyan drága dolog és tényleg bejött. Van nekik honlapjuk is,ott lehet az árakról is érdeklődni,én csak azért ajánlanám Őket, mert 1. sikerült, amit már évek óta szerettem volna- egy kisbabát, 2. összeismerkedtem a dokinővel,aki fantasztikusan jó fej, mai napig is tartjuk a kapcsolatot. Én Budapestre jártam fel, debreceni vagyok, de most már itt Debrecenben is van rendelőjük.

#58 andy0220 2010. 03. 24. - 18:22:39

Sziasztok! Olvasgattam a történeteiteket,és bevallom egy rész öröm de bánat is átjárt!Van egy 5 éves kislányom,egy évig próbálkoztunk mire összejött.Sajnos a sors ugy hozta hogy az akkori párom lelépett tölünk mikor a baba 5 hónapos volt,a mostani párommal közel 4 éve vagyunk együtt és 2 éve próbálkozunk egy kistestvér összehozásával,de nem sikerül!A történethez hozzátartozik hogy felszedtem kb 20 kg pluszt a terhességem alatt amit azóta nem tudtam leadni,erre is gondoltam hogy biztos azért nem sikerül(most 75-77kg vagyok)szedtem terhesvitamint,és mindenféle más vitamint amit ajánlottak de sehol semmi!Nagyon örülnék ha tudnátok ajánlani valamit,nem feltétlenül lombikbébi programot szeretnénk,szivesen megpróbálnánk valami ,,természetesebbet".Nagyon köszönöm! Andy

#59 mondjukrozi 2010. 03. 16. - 21:13:04

szia hencike, kérlek, írd meg, hol segítettek neked. köszi: rozi (lepkerozi@gmail.com)

#60 hencike001 2010. 03. 13. - 16:16:06

Sziasztok! Olvasgattam az üziket és én is szeretném megosztani dolgokat, segíteni azokon a társaimon akik nagyon akarnak babát. Én is így voltam vele a férjemmel, kb.3 évig próbálkoztunk, de sehol semmi,aztán vettünk egy mély lélegzetet és mentünk ide-oda.A lombiknál kötöttünk ki, 4 beültetésem volt, de sajna egy sem sikerült, akkorra már teljesen belefáradtunk az erőlködésbe és beletörődtünk, hogy ennyi kész vége, nem lehet babánk, pedig egyikünknek sincs semmi baja.De aztán egy ismerős adott egy címet Bp.-en és akár hiszitek, akár nem csak gyógyszerrel és CSAK vérvételekkel összejött a várva várt baba. A negyedébe sem került amit a Káliban kifizettünk,nem voltak hosszas procedúrák, műtétek, csak gyógyszer és egy nagyszerű diabetológus, endokrinológus dokinő,akinek a mai napig is hálás vagyok, hogy így tudott segíteni. Na, szóval csak azért írtam ezt le, mert- tudom, hogy milyen sokat gyötrődtem és gyötrődnek azok akik egy ilyen csodát szeretnének amit most is a kezemben tartok / 5 hónapos kisfiú/-segíteni szeretnék, tanácsot adni.

• 17 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: