Házipatika fórum: Kisbabát szeretnénk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

Kisbabát szeretnénk

#61 anett29 2010. 03. 09. - 12:18:27

Sziasztok! Csak szeretném elmondani az én történetem! Én 97 - ben lettem terhes a nagy fiammal gyógyszer mellett . Szülés után elkezdtem /98 . 07-01 volt/ szedni a szoptatós anyukáknak való fogamzásgátló tablettát és 5 hónapra teherbe estem ismételten gyógyszer mellett és ezt a babát elvettettem mert albérletbe nem szültem még egy gyermeket és nem volt meg még a szülői tapasztalatom . Így 98 . 12.11-én elvetettem. Utána összejöttem a mostani párommal/2004-ben/ és gyermeket szerettünk volna de nem sikerült mert hét hónap alatt hatszor elvetéltem . Felkerestem a mostani orvosomat aki egy tuti és korrekt orvos merem bárkinek ajánlani. És kaptam tőle egy hormon tartalmú fogamzásgátlót amit szednem kellett 1 - 1/2 évig.Erre azért volt szükség mert a sok vetéléstől legyengült a szervezetem és sok vért vesztettem. A gyógyszert abbahagytam 2006 decemberében és 2007 márciusában kiderült hogy terhes vagyok 2007 12.14 - én megszültem a lányomat makk egészséges semmilyen genetikai problémája nem volt 3450g és 51cm jött a világra. Szerettem volna nektek ezt elmesélni mert sok ember tévhitben él abban reménykedik ha valami olyan ételt vagy olyat iszik vagy különböző gépeket használ tutira terhes lesz ez sajnos nem igaz. De nem mondom hogy nem lehetséges csak azért azzal mindenki tisztában van hogy nem minden ember egyforma és a különböző dolgokra másképpen reagálunk ami esetleg lehet hogy kárt is tehet bennünk is meg a születendő gyermekünkre is hatással lehet.Ez igaz az én történetemre is.

#62 kattus77 2010. 03. 01. - 09:43:13

Van egy tök jó könyv, én karácsonyra kaptam meg a férjemtől, Lombikcsodák a címe. Van honlapjuk is, www.lombikcsodak.hu Sikeres babásodást!

#63 barcelonaaa13 2010. 01. 15. - 19:26:58

Segítség lehet!! Egészségmegőrzéssel foglalkozom és a XVIII.kerületben lévő szalonunkban van egy gép, ami fokozza a fogamzóképességet! Több nőnek segített már! 06202914699

#64 Pneeva 2010. 01. 08. - 12:53:14

Jó dolgok, amiket ajánlasz Ági. Hozzá teszem, a tapasztalatom szerint a méhen belüli problémákat mindig lelki problémák okozzák. Ezért vannak a fájdalmak, hiszen ezek jelzik a test tüneteivel, hogy a lélek szenved. Mielőtt valaki a lombikot választja, érdemes ez ügyben munkálkodni.

#65 hagi0424 2009. 12. 29. - 21:45:42

Még anni, hogy ez nem reklám, nem fűzödik hozzá érdekem. viszont, mindenkinek saját magának kell tenni az egészségéért! Nincs csodagyógyszer, ami megoldja helyettünk a gondokat. Kétnaponta 20 percet tornáztam+ tanultunk olyan dolgokat is, hogy nincs fürdés, csak tiszta vizes mosdás. (tusfürdők stb felborítják a ph-t) A lúgosítás azért fontos, mert a szervezet, ha el van savasodva, a méhfal is és a lúgos petesejt ezért nem tud megtapadni. Az oktató szerint ez áll annak hátterében, mikor nincs szervi baj. Az aviva az endimetriózison is segít. a torna alhasi vérbőséget okoz. Az oktatónak egyébként két szülés után megsüllyedt a méhe és ki akarták pakolni. Tornázott és szült is még. Azt is mondta, hogy akinek miómája van, csak hátra kellene fektetni, mert hason alszik és nem kap elég vért a méhe. Egyszerűen felszívódna, ha háton aludna az illető. Érdekes nem??? van még mit tanulnunk a keleti illetve népi gyógyászatból! B.U.É.K: mindenkinek és rengeteg kisbabát 2010-re! :d :d :d :d

#66 hagi0424 2009. 12. 29. - 21:34:44

Sziasztok! Aviva torna+ lúgosító étrned. Az interneten találhattok mindkettőről infót. Én extrém túlsúlyos vagyok, többféle problémával. A nőgyógyászok szerint lehetetlen természetes úton teherbe esnem. 3 hó torna után mégis sikerült! 14 hónapos Bencém. Most újra tornázom a leendő kishugáért! Mindenféle nőgyógyászati bajra megoldást jelent. A keresőbe beírjátok és a telszámon megkérditek hol lesz hozzátok közel oktatás Egy délelőttös program volt! Megérte! Szurkolok értetek! :d

#67 babacskam 2009. 12. 23. - 18:38:33

sziasztok! Hajni vagyok.Januárban lesz 3 éve,hogy párommal babát szeretnénk,de nem sikerül.tavaly kiderült,hogy nála van probléma,kevesebb spermium termelődik mint kéne,1% van.az orvosom úgy tett, hogy vak tyúk is talál szeget alapon próbálkozzunk továbbra is.engem még nem vizsgáltak ki, de félek hogy a végén nálam is baj lesz./sokat görcsöl a hasam alja,és peteérésem előtt 1 héttel már érzékeny a mellem is.egyébként a ciklusom is rendben van.már többször hittem azt hogy terhes vagyok, voltak ráutaló jelek, de a végén megjött.most is hónap elején 1 hetet késett,a teszt +lett,majd elmúlt és a teszt -lett.hogy van ez.most reménykedek,hátha sikerülne és szilveszterre nem jönne meg.lehet hogy túlságosan is szeretném?segítsetek!!!!! március végén kell mennünk lombikprogramra. :'('

#68 Pneeva 2009. 12. 02. - 13:59:02

Kedves Mártika! 15 év tapasztalatánál tarthatod fontosabbnak a fiatal tapasztalat nélküliek tanácsát, de azt engedd meg, hogy más esetleg tisztelje. 1983-ban végig csináltam és talán éppen ezért segítek szívesen, mert kicsit jobban tudom, hogy miről van szó. A rendelőben ingyen megnézheted az egészséges babákat. De azt is megteheted, hogy ismeretlenül is ellen propagandát folytatsz. Nem reklámozom sehol magam, azért vagyok jelen, hogy akinek kell segítsek, tudod 1999 óta van hivatalos természetgyógyászat, amit igénybe lehet venni. Azért alternatív, mert egy lehetőség. A lombik programban orvos mondta a tv-ben, hogy 30%-nak tudnak segíteni. A természet erejével a maradéknak segítünk. Legyen szép minden napod Üdvözlettel Éva néni

#69 keyomarti 2009. 12. 01. - 18:55:47

Intima! Elolvastam Évi mamit - :d én teljesen egyetértek!!! Esetleg felkereshetnél Te is valakit - vagy éppen őt, hogy segítsen. VAgy esetleg az agykontroll-ról hallottál? szia, Márti

#70 keyomarti 2009. 12. 01. - 18:53:58

Szia Intima! Igazából én nem vagyok benne annyira a témában, de feltűnt, hogy itt mindenféle okosságot, - leginkább reklámot nyomnak. Nekem a címmel kapcsolatban, csak "annyi" volt, hogy nem jött össze sehogy sem a baba, de aztán kiderült, hogy a meddőség hátterében az a borzalmas endometriosis állt. :'(' Műtét, hosszú lábadozás, ...lombik program ajánlás ...de én szeretnék természetes úton teherbe esni. A gyógyszereket én is utálom/ellenzem, hát, a két év az már talán sok... - én az egy évet tudom, ami még beletartozik a normál értékbe. Az én véleményem annyi: hogy keress egy jó dokit, alapos kivizsgálások Neked, és a párodnak is; esetleg meg lehet vizsgálni az életet (munkahely, és sok minden szempontjából) lehet, hogy egyszerűen még nincs itt az ideje.... Nem vagytok túl görcsösek, ugye? Bár nem hinném, ha eddig sem rohantatok fejt vesztve dokikhoz... Remélem minél előbb sikerül a vágyad. Annyit még, hogy én hiszek nagyon a természetgyógyászatban; mindjárt elolvasom a fentebb hozzászólást, de nekem tetszik. üdv, Márti

#71 szafi2004 2009. 11. 30. - 15:30:01

Sziasztok! Mi is próbálkozunk a férjemmel pár hónapja, eddig eredménytelenül. Eddig az a biztos, hogy nekem valamilyen peteérési problémám van, túl hosszúak voltak a ciklusaim, nem volt rendben a vérzésem sem. 3 hónapja különböző hormon tablettákat szedek, most hőmérőznöm kell. Jövő hétfőn megyünk vissza a dokihoz, megnézi a páromat is és kiértékeli a hőmérőzésem eredményét. Kíváncsi vagyok. Ti próbálkoztok valamilyen étrendbeli változtatással is? Kíváncsi vagyok mindenki tapasztalatára.

#72 Pneeva 2009. 11. 29. - 18:15:47

Örülök, hogy valaki másra is kíváncsi, nem csak a reklámra. Közel 10 éve segítek reflexológusként, a természet erejével azoknak akik nem elégszenek meg azzal, hogy legyen akármilyen egészségű gyermekük, hanem biztosra akarnak menni, és mindent megtesznek a baba egészségéért. Eddig még nem született beteg gyermek azoknak akiknek segítettem. Feltűnően nyugodt, mosolygós, és egészséges minden baba. Semmilyen szert nem használok, az okot szüntetem meg, azután jön az egészséges baba. Egy-két kezelés után. Szép napot mindenkinek Évi mami

#73 intima 2009. 11. 27. - 12:12:10

Szia Márti, örömmel veszem kezdeményezésedet. Mi két éve próbálkozunk. Most épp befejeztem egy Clost.... nevű gyógyszer 5 napos kúráját. Kíváncsi leszek, milyen eredményeim lesznek ebben a hónapban. Jövő hétfőn megyek UH-ra, és nyomom az LH-tesztet is majd. Igazából arra lennék igazán kíváncsi, ki, mennyi időt vár a komolyabb beavatkozásokig? Törvényszerű, hogy ha eddig nem jött össze "magától", akkor csak mesterséges úton fog sikerülni? Nem vagyok híve sem a gyógyszereknek, sem a művi beavatkozásoknak, eddig párom is egyet értett és hagytuk, de lassan lehet, itt lenne az ideje a beavatkozásoknak? Mi a véleményetek? Intima

#74 keyomarti 2009. 11. 18. - 11:28:34

Szia Intima! Igen, úgy látszik, hogy ez a fórum még nem "indult" be :s szerintem nem reklámokból kéne állnia. Talán más lenne, ha megosztanák a lányok a tapasztalataikat, vagy csak egyszerűen leírják a gondjaikat. Ha gondolod, kezdjük el. ;) üdv Márti

#75 intima 2009. 11. 18. - 10:11:46

Bele olvasgattam az itteni témákban... szinte csak reklám. :( Mindenki kínálja a saját szolgáltatását, termékét a babára vágyóknak, miközben a lényeget elfelejtjük: nekünk, akik ide látogatunk, valóban az a gondunk, hogy babát szeretnénk, és valamiért, valamennyi idő elteltével sem jött össze, ezért szeretnénk erről beszélgetni egymással.... Intima

#76 ernuska 2009. 10. 16. - 06:54:42

Lombikosoknak! Sikeres lombikprogramból megmaradt gyógyszereket KEDVEZMÉNYES ÁRON átadom. -Utrogestan kapszula,1,5 doboz felhasználható 2009.12.hó -Estrofem tabletta,1 doboz, felhasználható 2011.09 hó -Tarivid Richter 1 doboz 2011. 03 hó -Gynazol 2 % krém 2 doboz 2009.11. hó Ha érdekel, az ernas@freemail.hu címen vagyok elérhető.

#77 Sana 2009. 10. 11. - 17:45:09

Az biztos, hogy a lelki feszültség elhanyagolása egy idő után nagyon sok tüneteket okoz. Ezt már én is megtanultam egy betegség következtében, de meggyógyultam és megváltozott az életem. A meddőség is lehet tünet.

#78 higivera 2009. 10. 05. - 21:51:11

Csoport indul fogamzási problémákkal küzdő nők számára! Napjainkban egyre magasabb az olyan párok száma, akik hosszabb ideje próbálkoznak természetes, vagy mesterséges úton, azonban a gyermekáldás várat magára, vagy meghiúsulni látszik. A testi beavatkozások mellett a próbálkozás, várakozás folyamatának lelki háttere gyakran a háttérbe szorul. Most induló csoportom lehetőséget nyújt arra, hogy az ilyen jellegű problémával küzdő nők átélhessék és megoszthassák az ezzel kapcsolatos érzéseiket. A csoportban való részvétel ingyenes. Max. létszám: 2x8 fő Részletek és jelentkezés: http://fokuszolas.hu...ndul-fogamzasi- problemaval-kuzdo-nok-szamara/

#79 ginko78 2009. 10. 02. - 18:06:05

Szia Szabina! Nem tudom most hogy álltok a baba témával. Én elkezdtem foglalkozni az életmód tanácsadással. Van 4 párom akik éveken keresztül próbálkoztak, de nem jött össze a baba. Most viszont megszületett mind a 4 helyen a baba. Ahogy írtad a lúgosítással kezdtük. A szervezet kitisztítása az első feladat, kiüríteni azt a sok "E"betűs dolgot a szervezetünkből. Ezután jöhet a megfelelő termék ami segít a teherbeesésnél. A fiúknál a sperma gyorsítás, a lányoknál a könnyebb peteérés. És ez csak természetes, egészséges dologgal működhet. Ha érdekel milyen gyógynövény az, ami már sok anyukának segített, tudsz írni erre az e-mail címre: buraiszilvia@citromail.hu vagy hívhatsz is: 06-20-28685-13 Ha valakit még érdekel ez a téma, szívesen tájékoztatom! Szilvi

#80 ernuska 2009. 09. 22. - 12:36:57

Lombikosoknak! Sikeres lombikprogramunkból megmaradt 20 db Decapeptyl injekciót KEDVEZMÉNYES ÁRON átadom. 2010. júliusáig van a szavatossága. Ha érdekel, az ernas@freemail.hu e-mail címen vagyok elérhető.

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: