Házipatika fórum: Kisbabát szeretnénk - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »

Kisbabát szeretnénk

#81 webstarlaura 2009. 08. 27. - 08:47:19

Üdv. Mindenkinek! Ha kisbabát szeretne kezdje a testi lelki egészséggel! "Épp testben épp lélek." A SUPERFOOD elátja testét az emberek többségénél hiányzó megfelelő vitális anyaggal és beállítja a megfelelő ph értéket. A ph érték nagyban befolyásolja a fogamzóképességet ezért mindkét nemnél alapvető fontosságú! A díjmentes szolgáltatás pedig a testi lelki kiegyensúlyozottságot tudja megteremteni. http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 A hivatkozásra kattintva a megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. A "Home és Díjmentesen regisztrálni" menüpontban lehet továbblépni. A regisztráció természetesen nem jár semmilyen kötelezettséggel és a program használata korlátlan ideig díjmentes! Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük az aktiváló hivatkozást valamint az azonosítót és jelszót! Az alábbi két országon kívül regisztrálók, egyenlőre csak akkor kaphatnak aktiváló linket, ha Magyarországot vagy Németországot forgatják be az "Ország" jelzésénél!!!!! Ebben az esetben a saját ország neve a "Helység" (város, falu) elé írható be! (Ha a többi adat nem valós, akkor is használható a portált! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) (Please pay attention the following issue when doing registration: The system works just German and Hungarian language. If you would like to use the system immediately you must choose a country from the list below: Hungary, Germany.) Keresünk munkatársakat a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! (A regisztráció és a program használata egyben munkaalkalmassági szűrő is!) (Többek között a számítógép és internethasználat, valamint a taníthatóság tekintetében.) A portál tovább ajánlható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#82 mellow_ 2009. 06. 11. - 09:53:15

Sziasztok! Minden leendő anyukának a figyelmébe ajánlom! Szeretnék bemutatni mindenkinek egy weboldalt! Főként kisgyermekes családoknak! A babaelsosegely.hu Dr. Csomai Zita orvos-természetgyógyászéletmód-tanác sadó és terapeuta weboldala. Sok érdekes és fontos információt tudhatunk meg gyermekbetegségekről. Ezenkivül találhatunk még tanfolyamajánlót is, ahol megtanulhatjuk mit kell tenni gyermekünkel a különbözö váratlan helyzetekben. Aki szereti a masszázst, megtaulhatja egy tanfolyamon ,hogy miként kényeztesse gyermekét. Apukáknak és anyukáknak egyaránt ajánlom! http://www.babaelsosegely.hu

#83 pruntyike25 2009. 05. 12. - 09:15:25

sziasztok én még új vagyok itt,sajna olyan problém van nincs peteérésem.tudtok valami jó ötletet adni nekem.

#84 meaditti 2009. 05. 12. - 09:11:58

Sziasztok! LEFOGYTAM! :))) A bőröm nem nyúlt meg, az egészségem kitűnő és nem koplaltam, zsírból fogytam!!! Segítek Nektek is, írjatok! meaditti@gmail.com üdv, Ditti

#85 biozsuzsy 2009. 04. 29. - 20:31:48

Szeretné tudni, hogy mikor fog vagy éppen mikor nem fog teherbe esni? Megfelelően helyettesítheti a különböző fogamzásgátló módszereket; kényelmesen és biztonságosan tervezhet előre! Szemmel látható eredmény a Maybe Baby-vel ahhoz, hogy áldott állapotba kerüljön vagy elkerülje a nem kívánt terhességet. A mini mikroszkóppal pillanatok alatt, egy csepp nyál segítségével kimutatható, hogy a női szervezet fogamzóképes-e az adott pillanatban. A Mini Mikroszkóp egy egyéni orvosi diagnosztikai szerkezet mindennapi használatra, melynek segítségével meg lehet állapítani a nyálból, hogy a női menstruációs ciklus során melyek a termékeny és terméketlen napok. Az ösztrogén hormon a termékeny napokban magasabb, minek révén a nyál sótartalma megemelkedik. Az 52-szeres nagyítású optikai rendszer segítségével a felszáradt nyálban lévő kristályosodott só képe "páfrány levél" mintát formáz. Fogy. ár: 10630- Ft htp://www.bionet.hu/life

#86 mogyoroskata 2009. 04. 28. - 16:16:18

Szia Niko8! Kata vagyok, hasonló problémában vagyok tanácstalan, ha lehetne cseréljünk már eimail címet és beszélgessünk a problémáinkról. eimail címem: kata6885@freemail.hu írd már meg a tiédet, köszi

#87 Pneeva 2009. 04. 15. - 14:02:33

Április 25 CSALÁDI NAP a természetben. Bővebben a 06 66 363 6616-os mobilon. 21.-ig lehet még jelentkezni. Tanuljon meg Töltekezni a természetből! Előadás: Az emberi természet hogyan pusztítja el a nagy természetet. Mit tehetünk az egészségünkért?

#88 Szabina.Sz 2009. 04. 02. - 15:53:00

Sziasztok! Mi is szeretnénk a párommal kisbabát. Sajnos elég stresszes, rohanó életet élünk, úgyhogy elhatároztuk, hogy tudatosan készülünk a babára. Most próbálunk egészségesebb életmódra áttérni: kevesebb munka, egészségesebb étkezés, több pihenés, stb. Ez a lúgosítás dolog is jónak tűnik. Azt esetleg tudod, hogy hogyan és miért működik, hogyan segít ez a teherbeesésnél? Üdv: Szabina

#89 aniko.debreczeni 2009. 02. 19. - 16:34:17

Sziasztok! Ha már gyermeket szeretnénk, célszerű azt egészséges környezetbe várni. A családunkban bevált, h a méregtelenítés, lúgosítás eszközéhez nyúltam. Sok méreganyagot tud így üríteni a szervezet, ezzel is egészségesebbé válunk és azt baba megérdemli. A testvéremék kezdtek mindketten fogyasztani egy 12 gyógynövény kivonatát tartalmazó főzetet, amely neve a Puridren. 3 hónapos kúrát tartottak belőle, ezt követően két hónapon belül sikerült, és már úton van a baba :) Remélem, tudtam segíteni. Üdvözlettel: Aniko

#90 Pneeva 2009. 01. 29. - 18:09:21

Februárban is lesz Budapesten egynapos kezelés. Azoknak ajánlom akik tenni akarnak a (leendő, meglévő) gyermekük egészségéért. Érdeklődni a lentebb megadott telefonon lehet. A babára váróknak az első lépés, amit ajánlok, azért, hogy ne csupán az legyen a cél, hogy áldott állapotba kerüljenek, hanem előbb munkálkodunk a leendő szülők egészsége érdekében. Hitem és tapasztalatom, hogy egészséges szülőknek egészséges a gyermeke. Valentín napra szép ajándék egy ilyen nap. Lepje meg kedvesét. Hívjon! Évi mami

#91 fapaci 2009. 01. 17. - 12:14:21

Igazságot írtad , de csak a felét! A test és a lélek egysége az amit az egészség (a kettő egysége) szavunk összefoglal. Nálunk mesterségesen blokkolják szaporodásunkat. -Táplálékba szándékosan bekevert, laboratóriumokban kikisérletezett hatóanyagokkal. Ezek kiszűrésével, az immunrendszer felerősítésével érem el nemzetszaporító eredményeimet. Eddig hibátlanul bejött a programom. horvathgeza1@citromail.hu

#92 fapaci 2009. 01. 17. - 12:05:48

Kedves Monoka! Remélem leveled megírása óta Összejött a bébid. Nekem most mondtak közönetet a következőért. Ha Neked nem sikerült azóta sem, írj.a horvathgeza1@freemail.hu ra Üdv. Géza

#93 bnelli 2008. 12. 19. - 13:04:32

Kedves Gyermekre Vágyók! Gondoltam jó ha tudják, hogy a teherbeesésnek sokszor nem szervi/biológiai oka van. A párok jelentős százalékánál a kivizsgálás negatív eredményeket hoz, még esnek teherbe. Ilyenkor sokat segíthet egy pszichológus. Ezért ajánlom az alábbi pszichológiai rendelőt, hátha ez is egy út: www.pszichofeszek.hu Üdvözlettel: Balogh Kornélia

#94 keva1962 2008. 12. 18. - 12:13:43

Lombik bébi programban résztvevők figyelem! 30% - os kedvezménnyel eldnánk az I sz. Női Klinikán, Urbancsek professzor által felírt, 2008.12.05. - én kiváltott gyógyszereinket: Gyógyszer neve Kiszerelés Vételár ( Ft ) Engedményes ár ( - 30% ) Fostimon HP 75 NE por injekcióhoz 10 injekciós üveg + 10 oldószerampulla 22 700.- 15 890.- COHRAGON 5000 NE injekció 3 porampulla; 3 oldószer ampulla 9 200.- 6 440.- Orgalutran 0,25 mg/0,5ml olgatos injekció Ganirelix 5 doboz 50 500.- 35 350.- UTROGESTAN 100 mg hüvelykapszula 4 doboz ( 30db/doboz ) 6 640.- 4 648.- KLION - D 100 hüvelytabletta 1 doboz ( 10db ) 577.- 404.- BETADINE hüvelykúp 1 doboz ( 14db ) 613.- 429.- Összesen 90 230.- helyett 63 161.- Elérhetőség: Tel: (30) 866-5229 Email: blke@freemail.hu

#95 fapaci 2008. 12. 10. - 19:25:40

Kedves Marcsi! A Kiss Eszter 19781212@"-címmel írt leveledre válaszoltam. Tanácsom nagyban hozzásegítene a gyermekáldáshoz, de Te más nevét és email címét használtad- így nem juthatott el hozzád a válaszom. Ezt nem kellett volna megtenned. Mivel nem mered vállalni Önmagad és cselekedeteid következményeit, az Inteligens Legfelső Hatalom teljes joggal elzárt a gyermekáldás lehetőségétől. Megalapozottan kimondta a végső következtetést miszerint:-Ilyen anya-aki felelőtlen- nem érdemel gyermeket. Tudod a világ ok -okozati összefüggésben működik. Nem haragszom Rád, de épp ideje megkomolyodnod. Vagy így akarod folytatni az életed? Megbocsátó üdvözlettel: Géza

#96 fapaci 2008. 12. 02. - 14:29:31

Kedves Bánszilvi! Éva mami jótanácsai mellé fogadj fel engem segítődnek. Egy éven belül meg fog születni a várt gyermeked. Ismerem a Káli intézetet. Segítettem egy azonos tevékenységű dunántúli intézet létrehozását. Jó véleménnyel vagyok róluk. Tehát:-Az esetek többségében nem szervi a probléma. Én felette állok a hivatalos tudásúaknak. Eredményeim azok ami föléjük emel. Szeretem a magyar nemzetem. A meddőség kutatása közben megtaláltam a szándékosságot. Az okozókat, a módszert, az anyagokat amivel a tünetet elérik, okozzák. Segítek rajtad is ha akarod. Nem pénzért. Én azt semmire sem tartom. Keress meg és mindazok keressenek akik segítségre szorulnak. Még annyit. Az áldott állapotú anyák, akik születendő gyermekük, magzatvédelmére a televízióban ajánlott szereket fogyasztják, vagy azt szándékozzák fogyasztani-és levelezői a házipatikának-vagy nem- szintén írjanak nekem. horvathgeza1@citromail.hu

#97 bleszerk 2008. 11. 25. - 20:33:07

Sziasztok! Nekem 2 barátnőm is több évi próbálkozás után, végül a VITEX nevű gyógynövény (barátcserje) segítségével esett teherbe. Itt olvashattok róla bővebben, vagy a neten keressetek rá. Kevés helyen lehet kapni sajnos, de nem drága. http://naturvitaminb...products_id=151

#98 Pneeva 2008. 11. 03. - 17:30:47

Hívj telefonon kérlek, lentebb megtalálod. Hamarosan Budapesten gyógyítok. Amennyiben azon térségben élsz nov 10.-e előtt beszéljünk. Üdv Évi mami

#99 Pneeva 2008. 09. 22. - 08:40:59

Bocs Szilvi amiért csak most válaszolok. Tudok segíteni, Néhány kezeléssel. Szükségem van olyan információkra mint pl: van-e túlsúlyod? Rendbemn van-e a menszesz? stb... személyes dolgok. Ezután megmondom milyen kezelést javaslok. Az alábbi kábel telefonon hívj 06 66 777 292 Üdvözlettel Évi mami

#100 banszilvi 2008. 08. 28. - 22:27:48

Kedves Évi mami! Most regisztráltam erre az oldalra és nagyon felkeltette az érdeklődésemet a tevékenységed.Már három és fél éve próbálunk összehozni egy kistestvért a hét éves kislányunknak,eddig sikertelenül.Már a Kaáli Intézetet is megjártuk,de négy hónap után feladtam.A szervezetem élénken tiltakozott a hormonkezelések ellen,ráadásul az elvégzett vizsgálatok szerint nincs is szervi problémánk.Talán te tudsz segíteni,kérlek írj valami biztatót!Előre is köszönöm.

• 17 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: