Házipatika fórum: fogyás szobabiciklivel - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

fogyás szobabiciklivel

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:09:29

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 maria3761 2014. 04. 21. - 09:53:57

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 evelyn71 2011. 05. 27. - 14:30:57

Engem a kolléganőim vittek el magukkal egy egészségstúdióba én az ő általuk összeállított "programon" vagyok most. Persze itthon is mozgok de nem olyan elviselhetetlen a diéta, meg sokféle segítséget kaptam már tőlük. Talán a legfontosabb nem is a táplálkozással kapcsolatos hanem a lelki dolgokkal. De nézz utána ha érdekel a honlapjukon sok mindent leírnak http://www.tenuitas.hu/ Te mivel fogytál otthon?

#4 gajdosi 2011. 05. 27. - 14:21:07

Nekem jó 20 kilótól kellene megszabadulnom és nagyon lassan megy már lassan 8 hónapja kitartóan diétázom, de csak 8 kilót adtam le és közben volt hogy vissza is jött egy pár. A biciklizésen kívül mit csinálsz még?

#5 evelyn71 2011. 05. 27. - 13:26:02

Sziasztok! Nekem is sokat segített a szobabiciklizés, mert futni az én súlyommal nem nagyon érdemes 50 méter után halálomon vagyok. Biciklizni viszont tudok épp eleget. Ha nem 2-3 kilótól akarsz megszabadulni mint én akkor azért nem árt ha mást is csinálsz még.

#6 herbalife2002 2010. 08. 01. - 22:16:24

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % kedvezmény minden termékre! http://herbalifeakcio.startuzlet.hu Minden herbalife termék 25 %-kal olcsóbban! Csak nálunk! Herbalife olcsóbban, Herbalife kedvezményesen, Herbalife Akcó, Formula 1 shake olcsóbban....

#7 judytta84 2010. 05. 04. - 13:26:58

Sziasztok! Van egy eladó csúcsszuper szobabiciklim. Belinkelem ahol megtaláljátok. http://www.expressz....detes-20261903/

#8 gyagya4 2010. 01. 14. - 14:46:11

sziasztok! Szobabiciklivel szeretnek lefogyni.Tudna valaki segiteni,hogy kezdjem? Mennyi ido szukseges hetente,hogy eredmenye legyen? Koszi!

#9 2004. 09. 17. - 13:29:39

Szia, Remélem nem csak neked hanem másnak is segítettem ezzel! Ha lesz eredménye, írj (derdi@freemail.hu)! Üdv Derdi

#10 2004. 09. 17. - 12:09:25

Igen, sokat segítettél ! Köszi!

#11 2004. 09. 15. - 10:12:51

Szia Nem szeretem ezen dolgokat fokozathoz kötni. Lehet, hogy nálad az egyes fokozat ellenállás nélkül van, a 10 fokozat pedig ha két lábbal ugrálsz a kerékpáron akkor se tudod meghajtani. Én úgy gondolom, hogy csak annyi ellenállás legyen a kerékpáron, hogy ne azt érezd, hogy a combizmod ki akar jönni a helyéről. Először vegyél fel egy szép kényelmes tempót, ha nem fogod a kormányt, könnyedén tud tekerni a kerékpárt. Ha megvan ez a pont akkor kell gyorsan (átlagosnál gyorsabban) tekerni, de ha kezded érezni, hogy fáj a combod akkor egy kicsit lassíts vedd vissza az ellenállást és utána vissza az eredeti állapotra. Soha ne hagyd abba a tekerést. Nekünk nincsenek beszámozva a fokozatok így sajna nem is tudnák fokozatot mondani. Remélem így tudtam egy kicsit segíteni! Üdv Derdi

#12 2004. 09. 15. - 09:31:27

A magas fordulatszám kis ellenállással mit jelent ???? 1-es fokozaton, gyorsan tekerjek ?

#13 2004. 09. 14. - 15:01:35

Szia Mindig kihagyok valamit! Valahol olvastam, hogy du. 5 után érdemes tartani az edzést. Én is esti 8-as edzésre járok a barátnőmmel. Ő nem fogyókúrázik de már róla is lement 3kg/1.5hónap. Ha nem akarod, hogy combod erősödjön, akkor mindenképp a magas fordulatszámot ajánlom kis ellenállással. Üdv Derdi

#14 2004. 09. 14. - 13:29:27

+ Általában mi 50perc illetve 1 órát tekerünk! Üdv Derdi

#15 2004. 09. 14. - 13:26:30

Szia Andi, Mi a cél? Mi az álom? Én célom az volt, hogy ne legyek puhány illetve megszabaduljak a felesleges 20kg-től. Nagyon sokan írnak a pulzus elvről amiben valahol hiszek is meg nem is. Hisz minél jobban tekered a kerékpárt annál több energiára van szüksége a szervezetnek. Pont egy hete vettem egy Polar karórát (A5) így folyamatosan figyeltem a pulzusomat. Általában 170-190 között van (126-167 az a tartomány ahol elvileg égetem a zsírt). Szerintem az a jó ha nem egy adott pontra állítod be a kerékpárt hanem felváltva egyszer nehéz egyszer keményebb fokozatba. Ha edzésre jársz általában (persze ha jó az edző) akkor a megfelelő időközönként fog szólni, hogy vedd le az ellenállást vagy tedd rá. Amikor elkezdtem az edzést akkor az első órán azt hittem, hogy a mentő visz el (kileheltem a tüdőmet), de most már ott tartok, hogy végigtekerem az órát. Sokszor megérzésre is persze hallgatni kell. Nálunk az edzésen nagyon sokszor felállunk, illetve egyéb extra pózban kerekezünk (ülés mögött, karhajlítás stb.) ami egy kicsit hangulatosabbá teszi a dolgokat. Hallgass a megérzésedre! + ne add fel könnyen a dolgokat! Mindig egy kicsivel többet akarj elérni! Üdv Derdi

#16 2004. 09. 14. - 13:08:31

Szia Derdi ! Milyen fokozaton kell tekerni, hogy ha fogyni akarok? És szerinted mennyi ideig ? Andi.

#17 2004. 09. 14. - 12:56:11

Sziasztok! Nincs jobb fogyókúra, mint egy kis diéta szobakerékpározással ötvözve! Súlyom meghaladta a 100kg és eldöntöttem, hogy lefogyok. Nagyon fontosnak tartottam, hogy a lehető legkevesebb szénhidrátot vigyek a táplálkozásba. Tehát a kenyér az kimaradt az életemből, persze azért napi egy-két kifli nem jelent nagy bűnt. Napi energia-bevétel: 1-2 joghurt, kefir 1 vagy két kifli csoki persze nem egy táblával (egy párizsi kocka, vagy valami hasonló kaliberű mennyiség) gyümölcs: alma, körte, banán stb. Ezeket le szoktam darálni turmixgépbe + egy kis tej +édesítőszerként pedig mézet szoktam alkalmazni. Persze ezt lehet helyettesíteni főtt étellel. Fontos: akkor egyél amikor kezdesz éhes lenni! Semmit nem szabad megvonni a szervezettől, mert az előbb vagy utóbb kihat és akkor az ember neki esik a frizsidernek. Heti 3 alkalommal járok teremkerékpározni (fontosnak tartom, hogy ne otthoni szobakerékpárt használjon az ember mert attól soha nem fog lefogyni). Én az edzések előtt amikor otthon próbálkoztam nem, hogy fogytam inkább zsír rakodott rám) Nem megfelelő fokozatba nem a megfelelő sebességgel teker az ember ha elfárad hamar feladja, még ha elmegy edzésre, akkor a többi kerékpárossal próbálja meg az ember felvenni az ütemet. Most 83kg tartok (-17). Az elején nem könnyű de amikor az ember eredményt ér el az nagy kitartást ad. Remélem tudtam segíteni valakinek! Ha kérdésekre szívesen válaszolok! Üdv Derdi

#18 2004. 09. 14. - 09:40:14

Szia ! Hát, megmondom őszintén, inkább a párom teker rajta...de az ősszel tényleg elkezdem...utánaolvastam, állítólag heti 4 x kell csinálni, legalább 45 percet, akkor hatásos! Én is félek tőle, mert nekem is vastag lett a combom a rossz edzéstervtől...ez van !

#19 Tinya 2004. 09. 13. - 10:19:44

Sziasztok! Andigy! Érdeklődni szeretnék mennyire vált be a szobabiciklis fogyás? Én most akarok szobabringát venni, de nem vagyok biztos benne, hogy hatásos lenne nekem. Régen nagyon sokat bringáztam, erőteljes tempóban, mégsem lett kisebb a combom. Igaz akkor nem diétáztam. Nekem elsősorben a combomon és a hasamon van a felesleg, szerintetek hatásos lenne egy megfelelő diétával kombinált szobabicózás?

#20 2004. 08. 17. - 10:48:33

Szia Hrvoje! Ivett azaz "givett" vagyok. Olvastam egy régi hozzászólásodat és érdekelnének további részletek. Neked hogyan segített a barnarizs? Mennyit, mikor stb. ... Én már többször is nekiálltam a tíznapos, csak barnarizses diétának és nem tudtam végigcsinálni. Amikor mást is ettem mellé (aszalt gyümölcs, csemege ubi) túl sokat ettem belőle. Tisztítókúrának tökéletes, de fogyókúrának nem nevezném! Várom válaszod!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: