Házipatika fórum: cellulitis - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

cellulitis

#21 cicka-micka 2003. 02. 08. - 10:08:00

Most ennyire egészséges mindenki bőre, vagy csak egyszerűen senki nem látogatja ezt az oldalt?

#22 cicka-micka 2003. 02. 05. - 22:11:32

Sziasztok! Nekem lenne egy hasonló jellegű kérdésem. Egészen kicsi korom óta sportolok, versenyszerűen, majd később hobbi szinten. Ez azt jelenti, hogy 3 éve step aerobicozom és alakformálókra járok. Alapvetően nem tartom magam kövérnek ( 173 cm 53 kg ) mégis rajtam is látszódik (sajnos egyre jobban) a narancsbőr.Kezdetben a combomon, de már látszik a hasamon is. Hozzá kell tennem, hogy vagy 4 éve nem eszem fehér kenyeret csak teljes kiörlésű dolgokat, sem cukrot, zsíradékot meg pláne. De még egy kevéskét sem, semmilyen formában. Rengeteg almát eszem (ez olyan napi 7-8) és megiszom minden nap 4 liter folyadékot. Kérdezem én, akkor most mi a probléma? Én már nem hiszem el ezt az "Éljünk egészségesen és sportoljunk rendszeresen!" felhívást. Egy nagy hülyeség az egész, hisz az alkatunk a génjeinkben van már, változtatni képtelenség rajta. Egyáltalán miért alakult ki? Szomorú vagyok, nem értem mit csinálok rosszul... Szívesen várom bárki véleményét!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: